Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PLAY-OFF

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Víťaz 3.ročníka :?:

Poprad Blackhawks (Popradčan)
50%
4
Big Bad Bruins (cepi)
50%
4

#1 Poprad Blackhawks® (Popradcan) vs. Alberta Oilers (arek) #8


#2 Big Bad Bruins (cepi) vs. Anchorage Eagles (petrik) #7


#3 Denver Blizzard (Redy) vs. Winnipeg Knights (Lukas33) #6


#4 Philadelphia Lions (kajo) vs. Norfolk Admirals (kisin) #5
Zbytečné téma. :bee:
dam to sem takto
petrik píše:male preview stvrtfinale BBB vs. AE:
ak by sa tento nas zapas hral v prave skonceny tyzden, vyhral by som ho 8:7 (v brankarskych stats 6:0 pre mna). tyzden predtym by som prehral 6:9 (v brankarskych stats 4:1 pre mna)
z toho jasne vidiet ze cepi ma vyraznu prevahu pri stats hracov v poli. to je pre mna specialne zla sprava, kedze tento tyzden mozem zrejme ratat len s 5 brankarskymi zapasmi (COL aj STL hraju len po 3 zapasy, z toho blues maju B2B games kde zrejme na 1 z nich nastupi elliott), kdezto cepiho brankari lolongo s millerom mozu teoreticky odchytat obaja po 4 zapasy + mozno nejakym startom prispeje aj turco. zrejme teda nemozem pocitat s kvantitativnymi goalie stats, ktorych stratu (ak chcem postupit) budu musiet vykompenzovat nadpriemernymi vykonmi hraci v poli... (ze ja som dzouimu pustal toho bishopa :slap:)
celkovo sance na postup odhadujem na 65% cepi - 35% ja, uvidime ako sa to nakoniec vyvinie... :box:
cepi píše:
#2 Big Bad Bruins (cepi) vs. Anchorage Eagles (petrik) #7
petrik vstal z mrtvych, nejake podcenenie z mojej strany neprichadza do uvahy, mam premyslene nejake tie kroky, ktore zacnem realizovat uz v priebehu dnesnych zapasov
verim timu, verim hracom, ktori ma nesklamali a ktori to dotiahli na 2.miesto
absencia Lupula je dost citelna (inak parada, ze mi tam ako DTD svieti uz pomaly 2 tyzdne :thumbsdown: ale mimoriadne pozitivnou spravou je, ze uz dnes by sa mal po cca mesacnom vypadku vratit do zostavy Mikko Koivu

The Wild decided not to reactivate captain Mikko Koivu, who missed his 14th straight game because of a shoulder injury. Koivu, who has played in just four games since initially injuring himself Jan. 14, is scheduled to practice again Sunday and seems poised to return during the Wild's two remaining games on this homestand: Monday against Vancouver and Wednesday versus Calgary.

na strane druhej, za cerstva
Nik Antropov left Sunday's game against Carolina with a lower body injury and will not return

vyckame a podnikneme pripadne dalsie kroky :)

tak jedem :cinka:
LOOOL :lol:
cepi vymaloval hned v prvy den :D :samovrazda:

napr. v plus minus prehravam o 19 :sok: :lol:
:cepi:
cepi píše:mam premyslene nejake tie kroky, ktore zacnem realizovat uz v priebehu dnesnych zapasov
a hned ten uvodny sa ukazal ako genialny...k vode som pustil Lupula, ten mi ako IR nepomôze a siahol som po Rolstonovi - 1+3 - +4 Rolstona som si vsimol ihned ked ho arek pustil k vode a hned na to poslal arekovi odpoved v podobe 1+1 :D
Boychuk pribalil +4 a hned to bolo +8 :cool:

uvod skvely, ale este sme len na zaciatku
Brodeur a Gustavsson sa vyznamenali :nervy: . Ešte že odídenec Roloson úspešne sabotuje aj u súpera. :D
vcera mi startovali 3 brankari a samozrejme, ze som nechal sedet hedberga, ktory vychytal SO :slap:
uz je to len o jeden - 6:5, podstatne zda sa budu stats v G+A+B....v GS to bude podla vsetkeho tahanica, dnes by som mal mat v akcii oboch G - Lua+ Millera (super Halaka) tak hadam sa zadari
cakam, ako sa vyvinie situacia s Antrpovom, snad sa cim skôr dozviem, ako na tom je, aby som mohol riesit veci :D Mikkov navrat sa blizi a tym padom budem nuteny pustit jedneho borca k vode

pozeram, ze aj ostatne matche su zaujimavo vyrovnane
Velmi vyrovnaná bitva s Kajem. Čekal jsem, že dostanu nášup, ale cedníci (Clemmer, Harding) se zhruba po měsíci opět rozhodli, že i něco chytnou. Škoda, že můj ''top'' hráč Sestra No.1 za posledních cca 14 dní bodovala asi 1x (thanks Ohly :jn: )
cepi píše:dnes by som mal mat v akcii oboch G - Lua+ Millera (super Halaka) tak hadam sa zadari
Luo - 2/37 - Miller - 0/34 :good: :good: petrikov Halak 4/22 :thumbsup:
cepi píše:
cepi píše:dnes by som mal mat v akcii oboch G - Lua+ Millera (super Halaka) tak hadam sa zadari
Luo - 2/37 - Miller - 0/34 :good: :good: petrikov Halak 4/22 :thumbsup:
tak po dnesku mi uz moze pomoct iba zazrak
petrik, na čo si sa tam sral, keď neuhráš ani ch*j :lol2: som myslel, že podvodníka popreháňaš a vystavíš mu :stop: :slap:
Joe S. píše:petrik, na čo si sa tam sral, keď neuhráš ani ch*j :lol2: som myslel, že podvodníka popreháňaš a vystavíš mu :stop: :slap:
predsa aby som tam teba nepustil :wink2: :D
dnes sa mi do zostavy vracia Mikko Koivu :dance2:
petrik píše:
Joe S. píše:petrik, na čo si sa tam sral, keď neuhráš ani ch*j :lol2: som myslel, že podvodníka popreháňaš a vystavíš mu :stop: :slap:
predsa aby som tam teba nepustil :wink2: :D
:protest: to sa robí? :bee:
tak myslim ze je uz viac-menej jasne ze cepi ma po KTL v nedelu vyleje aj z yahoo ... :(
tento tyzden mu skratka vychadza lepsie na vsetkch frontoch

moje lamy zatial vcelku drzia krok v hracskych stats, aj ked som dufal ze najma v blokoch a strelach budem o nieco konkurencieschopnejsi... zial halak si vybral slabsiu chvilku v tom najnevhodnejsom case (ale vycitat mu to len tazko mozem, mal levi podiel na tom ze som vobec postupil do PO) a kedze elliott dnes poriesil shutout, zrejme nastupi aj dalsi zapas a halak mi tak uz stats nevylepsi... Avs hraju uz len 1 zapas proti nucks (luongo?) potreboval by som aby vyhrali na nulu a luonga vyhnali z branky po 3 goloch zo 4 striel :D mozem este dufat ze na 1 zapas nastupi aj moj FA pickup holtby, kedze dnes rozhodne nesklamal... ale celkovo to vidim v brankarskych stats na vyraznu prehru (prinajlepsom sucasnych 2:4, ale dost mozne aj 0:6) no a hraci v poli to pravdepodobne uz nezachrania, nakolko strata v niekolkych kategoriach je uz celkom vyrazna: +/- o 11, FW o 72, SOG o 19, BLK o 9...

dufat uz zrejme mozem len v co najprijatelnejsiu prehru, na postup by musela nastat suhra naozaj minimalne pravdepodobnych okolnosti...
v poslednych dvoch zapasoch Neal 3+5 skoda ze nieco podobne neukazal v zakladnej casti
Spezza, Sedin, Gaustad, Peverley dtd...to sa ozaj tazko hra. ku*va celu sezonu sa drzim na top miestach ligy a v najdolezitejsom tyzdni sa rozhodnu moji hraci premarodit :thumbsdown: (no ale je pravda, ze zo Sedina poslednych cca 20zapasov aj tak nebol ziadny uzitok :grc: a to bol moj prvy pick, celkovo 2nd overall :grc: )
Tak ja zariskujem, zbavím sa Wisniewskiho a náhrada za neho sa hneď zraní. :slap: 7:8, šanca tu je, ale to by museli brankári lepšie chytať.
radulov je moj :jupi: radulov je moj :jupi:
Všimol som si, a až vtedy som si uvedomil, že som na neho zabudol. Vlastne skôr som si to ani uvedomiť nemohol, keďže som na neho zabudol. :lol:
Museli ist ko*oti Sedin a Keith prave po sebe? Keith suspendacia 5 zapasov, Sedin asi otras mozgu :hahano:

Za takychto okolnosti uz tento boj s kisinom vzdavam a gratulujem k postupu :serus:
Lukas33 píše:Všimol som si, a až vtedy som si uvedomil, že som na neho zabudol. Vlastne skôr som si to ani uvedomiť nemohol, keďže som na neho zabudol. :lol:
ja som ho hladal v zozname hracov uz snad od utorka a hned ako sa tam objavil, bral som ho. Ale isiel cez waiwer, takze som musel cakat az do dnesku. Na waiwri som bol najvyssie spomedzi postupujucich timov, takze ostatni ste nemali narok :jn: :fucker2:

Dnes som este urobil nejake cachre-machre v zostave, nepredam svoju kozu popimu len tak lacno :bee:
nechcem sa vam sem motat chalani, ale to ste si lepsie nazvy timov nemohli dat?? :D aspon teda vacsina z vas len kopirka vasich oblubenych timov :scare:
keby ma viac bavil hokej, ukázal by som vám budúcu sezónu, co je to poriadny názov :D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS