Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PLAY-OFF

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Víťaz 3.ročníka :?:

Poprad Blackhawks (Popradčan)
50%
4
Big Bad Bruins (cepi)
50%
4

švolco píše:keby ma viac bavil hokej, ukázal by som vám budúcu sezónu, co je to poriadny názov :D
Tranzistor Handlová z tvojej nba yahoo by sa sem jednoznacne hodil :giggle: no ale na teba, by sa mi skôr pasoval Smolko tim :cool:

mas arek jedno stastie, ze uz v hre koncis a tak Radulov bude u ostatnych postupujucich GM´s neskodny :P samozrejme, ze aj ja som si nan robil zalusk, tusim so ho zriesil z waivru v rovnaky den ako ty, ale netusil som, ci ma niekto vyssi waiver prioritu....stalo sa, nastastie som zan "obetova" hraca, ktory momentalne aj tak nenastpuje, takze to neboli

k podstate, BIG BAD BRUINS postupuje do dalsieho kola :wave: a je skoda, ze na petrika nenarazim este aj v PO NHL :giggle: KTL, yahoo :jn:
tak, ako som seriu zacal, t.j. pekne zostra, tak ju aj dokoncim a petrika som po jeho stihacej PO jazde vratil na zem :smutok:
obaja G sa opät vytiahli, pevne verim, ze podobnym stylom budu pokracovat aj v dalsom tyzdni, ktory bude rozhodne vyrovnanejsi, dramatickejsi, takze sa nan musim dôkladne pripravit :cinka:
kajo píše:Museli ist ko*oti Sedin a Keith prave po sebe? Keith suspendacia 5 zapasov, Sedin asi otras mozgu :hahano:
Za takychto okolnosti uz tento boj s kisinom vzdavam a gratulujem k postupu :serus:
Ještě bych úplně nerezignoval. Ten náskok každým dnem pomalu, ale jistě stahuješ. Já nemám buly, střely, hity, skoro nic... Drží mě golmani. Momentálně říkám, že budu rád, když to nějak uplácám na 8:7 :ja_neviem:
Dnes v noci Theodore aj Brodeur SO, čím otočím goalie stats. Útok si udrží produktivitu, navyše opäť prevezmem vedenie v +/-. Jurčina urobí 10 hitov a 15 blokov, pridajú sa ďalší a ešte s prehľadom postúpim. :clap:
cepi píše:mas arek jedno stastie, ze uz v hre koncis a tak Radulov bude u ostatnych postupujucich GM´s neskodny :P
nekoncim, este ma caka suboj o konecne umiestnenie. Inak mozem popimu pomaly zagratulovat, ale este si pockam na dnesnu noc, ci to aspon trochu skresam. Keby som vtedy nenechal SO hedberga na lavicke, tak to mohlo skoncit inak, i ked aj tak by som prehral.

Svolco: nazvy su dobre, toto nie je liga kadejakych haluzakov :dudo:, ale seriozna sutaz plna kvalitnych a skusenych GMs :good: :-P (a podvodnikov)
Lukas33 píše:Dnes v noci Theodore aj Brodeur SO, čím otočím goalie stats. Útok si udrží produktivitu, navyše opäť prevezmem vedenie v +/-. Jurčina urobí 10 hitov a 15 blokov, pridajú sa ďalší a ešte s prehľadom postúpim. :clap:
Stat se jeste muze opravdu vsechno pokud ti zachytaji brankari :nervozny:
cepi no tranzistor by to uz nebol, ale nieco by som vymyslel :wink:
arek a kvalitny GM nemusi davat len nudne mena.. ved Jarmok Kozarovce vyhral SK fantasy ligu na nfl.com :frajer2:
cepi píše:
švolco píše:keby ma viac bavil hokej, ukázal by som vám budúcu sezónu, co je to poriadny názov :D
Tranzistor Handlová z tvojej nba yahoo by sa sem jednoznacne hodil :giggle: no ale na teba, by sa mi skôr pasoval Smolko tim :cool:

mas arek jedno stastie, ze uz v hre koncis a tak Radulov bude u ostatnych postupujucich GM´s neskodny :P samozrejme, ze aj ja som si nan robil zalusk, tusim so ho zriesil z waivru v rovnaky den ako ty, ale netusil som, ci ma niekto vyssi waiver prioritu....stalo sa, nastastie som zan "obetova" hraca, ktory momentalne aj tak nenastpuje, takze to neboli

k podstate, BIG BAD BRUINS postupuje do dalsieho kola :wave: a je skoda, ze na petrika nenarazim este aj v PO NHL :giggle: KTL, yahoo :jn:
tak, ako som seriu zacal, t.j. pekne zostra, tak ju aj dokoncim a petrika som po jeho stihacej PO jazde vratil na zem :smutok:
obaja G sa opät vytiahli, pevne verim, ze podobnym stylom budu pokracovat aj v dalsom tyzdni, ktory bude rozhodne vyrovnanejsi, dramatickejsi, takze sa nan musim dôkladne pripravit :cinka:
gratz :serus:
vyhral ti to najma rozdiel miller vs. halak, ale tak ako som uz pisal, halak ma v prvom rade do toho PO dostal, takze za jeden horsi zapas teraz nanho nadavat nemozem. slusne ho vykonpenzoval FA pickup holtby, ale na dvojku miller luo to tento tyzden nestacilo :ja_neviem:
v hracskych stats si ma podla ocakavania prevalcoval, ale ak by bol konecny vysledok tesnejsi, mozno by ma viac stval aj ten rodiel jedneho bodu v points alebo ten tvoj jeden SHP :)

good luck do dalsieho kola, ak si miller s luom udrzia formu tak to s tebou bude mat kazdy tazke ;)
inak pozeral som ako by dopadol moj stvrtfinalovy suboj s popradcanom (ak by rono nepredvadzal svoju urazenu pychu v poslednom kole) a prehral by som 5:7... ale niektore stats ppci tesne... to by ma nasr...stvalo asi este viac ako takato kefa od cepiho :D
kisin :serus: a teraz to cele vyhraj a rozbi podvodnikov na cele s Popradcanom a cepim :cinka: (redy, tebe fandim tiez :wave: )

No a k sezone: zacalo to velmi dobre, kde vynikali hlavne hraci ako Giroux, Sedin, Read ci Spezza. Postupom casu ale vychladli (teda hlavne ta svedska cucka, toho uz nezoberiem ako svoj prvy vyber, aj keby tam ostavali uz len Rinaldo, Shelley a Avery :D ). Uz ku koncu zakladnej casti som citil, ze ten moj vyber nema na titul, pretoze "nieco" tomu predsa chybalo. Mozno kvalitna brankarska dvojica :ja_neviem:

No este ma caka :hfman: suboj s arekom a snad to vyhram, ale svojich hracov ohodnotit mozem uz teraz:

:plus:
Giroux, Spezza, Read, GlenX, Cole, Matt Martin (toho proste musim oznacit ako :plus: , s tolkymi hitmi sa inak neda), Hamonic, po uzdraveni Perron
:minus:
Ako som pisal, ku koncu strasna bieda od D. Sedina, Peverley, nie koli bodovej produkcii, ktora bola velmi solidna, ale hlavne koli zraneniu ku koncu sezony, ktore trvalo az do konca prveho PO kola, Pitkanen-cela sezona out de facto, Mason- nie, necakal som od neho zazraky a formu ako v prvej svojej sezone, ale ani take vybuchy :D

Tak snad to o rok kazdemu natriem a budem oznaceny za podvodnika :hfman:
Kajo: dík :serus:

Proti Popimu to bude těžké. Myslím, že moje slátaná banda už dosáhla maxima. I tak by ale bylo cca 4.místo úspěchem, když jsem team přebíral ze 17.pozice. Nyní už nemám co ztratit. Asi zkusím nějakou čučku z waiveru :scare:
Tak som 3x za sebou vyletel v 1. kole. Aspoň že to nebolo zase s kajom, to už by som neprežil. :D Redy :serus:
stvrtfinalova rekapitulacia

Obrázek

semifinale s Redym, ktoremu mam co vracat :dup: v poslednom kole ma spolocne s Ronom prirpravil o 1.poziciu, tak ak by som mu vyplatil ucet v semifinale :v:
ocakavam napinavy, vyrovnany suboj, ktory sa bude podla vsetkeho lamat az pocas vikendu :nervozny:
Loloson sa dnes vytiahol, no paradne zakontroval Luo :poklona: roletka hned z uvodu potesila :good:

moje vysnivane finale pop_vodnik :matika: vs. :cepi: jedno je iste, budem bojovat o akukolvek placku!
dodatocne gratulujem popovi. Na viac zhodnotenia som nemal cas.

Cepi: ukradol si mi mojho Kleina, ja tebe na oplatku antropova :fucker: a teraz pozeram, ze si zobral ericssona, ktory bol taktiez moj :bitka3: ze si ja poriadne nekontrolujem tie navraty :slap: uz som takto prisiel v sezone aj o goligoskeho
Ja zas cakam, ktory z podvodnikov ukradne mojho Keitha :lol2:
arek - :hehe: to mas za toho Radulova :fucker: ale tak Klaun neohuril :thumbsdown: tak som ho pustil k vode a vzal Ericssona, ktory by sa mal dnes objavit v zostave Wings

po 2x hrac noci cepiho golman :respekt: Miller 1/45...skoda kua, ze Redyho Ward stiahol roletu :nechutne: mal tam hodit Lolosona....vyzera to tak, ze G suboje budu v tejto serii klucove, rozhodujuce, tak snad sa budu Luo + Miller cinit aj nadalej :pray:

Bailey, ktoreho som si pred par dnami stiahol z FA sa cini, v noci na dnes 0+3 :thumbsup: Roston bodoval uz v 7 matchi v rade :thumbsup: viem, kde potrebujem pridat, tak hadam sa k tym potrebnym cislam priblizim
popo ma nechutne vyraznym spôsobom uz finale iste :nechutne: od zaciatku suboja s Redym, som sice stale v mierom vedeni, ale bude to este iny napinak :nervozny:
dnes mi tam padol aspon bod v SHP (Pahlsson), v B stats este zdaleka nie je rozhodnute, ti G budu dost klucovi

Obrázek
vyzera to maximalne nadejne :jupi:

Obrázek

FA Josh Bailey 2+3 :respekt: dnes mi padli 2G v SHP, celkovo uz 3 :sok: na FW je to jasne, v A + celkovych B som to tiez navysil, tesi stats v PPP, snad sa Redyho hraci pocas vikendu nezblaznia :nono: vysnene finale medzi pop_vodnikom je na dosah :pray:
Gratuluji popvodníkovi k postupu do finále :serus: příští rok si vás podám. Konečně už bez čuček ala Sedin :wave:
:clap: Redymu som prehru v zavere zakladnej casti vratil aj s urokom 12:4 a vysnivane finale proti popvodnikovi je tu :hop:
Finále Popvodník vs. adminpodvodník. :hroza:
Tím se stala liga absolutně neregulérní a jen se potvrdilo, co už jsem psal v listopadu, že je to jeden velký podvod. :nechutne:
Navrhuji, aby se příští ročník konal bez nich. Přece si to od nich nemusíme nechat líbit. :bee:
Skoda, ze mozem podakovat za jeden prispevok len raz. Prepac dejf :(
Gratulace cepimu za postup do finale, od prvnich dnu jsem nemel narok. :thumbsup:
Teraz sa ukáže, kto je kráľ podvodníkov. :clap:

EDIT: Hlas dostal Popradčan, rozhodnú skúsenosti. :D
prajem vela stastia finalistov. Dufam, ze to bude dostojne finale a splni nase ocakvania :bee: budem drzat palce cepimu

a ja si po 2 rokoch zopakujem suboj o celkove 7. miesto, tentoraz s petrikom :nervozny:
dejf píše:Finále Popvodník vs. adminpodvodník. :hroza:
Tím se stala liga absolutně neregulérní a jen se potvrdilo, co už jsem psal v listopadu, že je to jeden velký podvod. :nechutne:
Navrhuji, aby se příští ročník konal bez nich. Přece si to od nich nemusíme nechat líbit. :bee:

dúfam že na to dohliadneš a podvodníkov do hry ďalšiu sezónu nepustíš :!:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS