Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Yahoo Fantasy - 4.ročník - PO

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Vyrovnané ako hruď ázijských vytrvalkýň a tu žiadna diskusia? :scare:
Po dnesku to bohuzel vypada ze je rozhodnuto :? Z tolika zapasu ziskat jen 2 asistence je tezka bida. Dnes muzu doufat maximalne v zazrak :modlenie:
Ja radšej mlčím, nechcem súperovi nič prezradiť alebo vypustiť nejaké hlúpe vyhlásenie, pretože výsledok je stále otvorený. :nervozny:
Moje prvé finále. :wave: Vlastne som 1x prežil 1. kolo. Finálový súper ma silný tím, keby som ho dostal predtým, tak už som vonku. Že by nováčik vyhral ligu? :nervozny: Kto ho sem pozval, priznajte sa. Mohli sme tu mať Martina namiesto neho. :D
tak ucast v semifinale je pre mna uspech :) gratulujem superovi k postupu do finale a fandim mu, naozaj ma dobry tím. vysledok 6:8 vyzera tesne,ale v kategoriach v ktorych vyhral som nemal najmensiu sancu.

zhodnotim teda moju prvu yahoo sezonu: vobec som netusil co a ako prebieha a v zaciatku som narobil par hluposti. aspon ze mi vysiel draft. najma brankari.. vedel som ze chcem dve casto chytajuce jednotky a vysli mi presne tie dve ktore som si vyhliadol ako najpravdepodobnejsie, doplnenie fasthom,to uz bola trefa. myslim ze branku som mal najlepsiu. v utoku som veril duu ribeiro oveckin a ten sa ako moja jednotka nakoniec oplatil extremne aj ked to tak nevyzeralo zo zac sezony. ale v pocte striel goloch, bodoch aj hitoch bol moj najlepsi hrac. trochu ma sklamal zetterberg,pominville odohral co mal. sklamanie tiez perron a kennedy od ktoreho som cakal pol boda na zapas a nic. inak som bral hracov co hraju vo svojich timoch v specialnych formaciach (podla toho aj vyzerala moja plus minus statistika) celkom hitujucich a v zavere zranenych co minulu sezonu vela nenahrali ako upshall, latendresse, ktorí mohli vyskocit. obranu som myslel ze mam dobru ale ukazalo sa ze nie :D na drafte som nevenoval pozornost obrancom v 3 paroch co blokuju hituju, to bola moja najvacsia chyba asi. aj ked timonen, edler, green, ma celkom drzali. myers bol krok vedla a bol sucastou mojej jedinej vymeny za brodziaka. rozdiel to velky nebol ale aspon trochu som si polepsil si myslim. kedze som sa dostal do semifinale a viac menej bez vymen, tak bola moja draft taktika spravna co ma tesi. vysledky som mal tesne asi s kazdym az na zapas s popradcanom. brankari mi dali vzdy dobry zaklad a utok to tak pol napol udrzal a tych 6-9 kategorii som mal vzdy.

co sa mi nepacilo boli tie vymeny na konci sezony, ked jasní nepostupujuci si pre zabavu vymienali hracov ako v bazare, pricom na tie vymeny pocas sezony nemali gule..to sa vymienaju top hraci ked je jedno ze to poserem..dost to zmenilo rozlozenie sil..

a k brankarom: suhlasim s megatonom ohladne ceny brankarov. ked som chcel vymenit brankara (nabokov), tak napriek dobrym ponukam, nech som to ratal ako ratal, vzdy by som tratil.skorpion dal nejaky navrh, moj je ze kazdy nech ma max 3 brankarov..20 timov v yahoo je 60 miest pre brankarov, teda miesto pre vsetky jednotky a dvojky v lige. kazdy by mal 3 brankarov 100% na supiske timu nhl.
S brankáři taky souhlasím. Ta povinnost nástupu dvou brankářů je v poho, ale nelíbí se mi, když někdo ve svém týmu somruje 4 nebo 5 brankářů celou sezónu, ikdyž mu dva nastoupěj jednou za 14 dní. Dal bych taky nastavit max počet brankářů 3 (jestli je to teda vůbec lze :neviem: ), aby mohli ti, co se jim zraní jeden nebo dva brankáři, vůbec dostat šanci získat nějakou náhradu.
vitazstvo nad Redym 7:6 ma posunulo do boja o konecnu 5-6 priecku, co nie je spatne, ba co viac, caka ma mimoriadne prestizny suboj - popi Obrázek cepi
lol,s Redym vediem s prehladom cely tyzden, pred poslednym dnom to bolo tusim 12:3 a skoncilo to ltt :nono2:
na suboj s popom sa samozrejme tesim, mali sme sa sice stretnut az vo finale :bee: nevadi, v zakladnej casti sme na seba nenatrafili, ale yahoo osud to zariadil tak, aby sme spolu odohrali zaverecnu zaujimavu particku :cinka: mam o co hrat, minul rok mi to natrel vo finale, potesilo by, ak by si v tejto sezone pripisal 2 prehru a skoncil v konecnej tabulke pod cepim :yes: ale bude to fuska

btw finalista Heny asi riesi nejaky zauzivany vitazny ritual, ze tu nehodil jediny post
lukas vyhraj to. Aby som sa mohol vyhovarat, ze som vypadol s vitazom :jn:
arek píše:lukas vyhraj to. Aby som sa mohol vyhovarat, ze som vypadol s vitazom :jn:
toto si budem hovorit ja :-P
luky gratuluju, jsi vubec prvni kdo me za 4 roky v plejof porazil :serus: Doufam ze to ted se mnou nepujde z kopce...
Porvu se jeste o 3.misto, ale zatim to moc nevypada. Ale na to kolik jsem udelal hloupych rozhodnuti bude vysledne umisteni vic nez dobre :)
Jenom takovej napad. Zajem o yahoo se tady kazdym rokem zvysuje a tech 20 mist je malo. Kdyby se naslo alespon napriklad 30-32 ucastniku, tak by se mohla udelat 1. a 2. liga s tim, ze by treba posledni 4 tymy sestupovaly (klidne i vic). Alespon by sezona byla mnohem zajimavejsi i pro spodni cast tabulky a nejake vyprodeje by nehrozily. Co vy na to?
Redy :good: uz me taky neco podobneho napadlo a pokud by bylo aspon tech 30 zajemcu melo by to urcite smysl. Jen by se muselo podle nejakeho kriteria urcit kdo by hral v 1.lize a kdo v druhe, napr. podle poctu odehranych sezon atd
Jestli si dobre pamatuju tak prvni sezonu jsme rozjizdeli ve 12 lidech a byla to taky zabava ( a kadry pekne nabouchane :D )
competition :slintac:
dejf píše:Dal bych taky nastavit max počet brankářů 3 (jestli je to teda vůbec lze :neviem: ),
Malo by sa to dať.

Tá 2. liga by bola fajn. Tento rok zostalo mimo asi 5 ľudí, keby sa vytvorila ďalšia liga, minimálne ďalších 5 ľudí by sme na to snáď nahovorili.
Redy super napad...uz teraz viem minimalne o martinovi a TFovi, ktori chcu v dalsom rocniku hrat. a verim, ze sa najde aj viac ludi.
napad vyborny, len ci budu chcet hrat aj 2. ligu..
Ono je to jedno, ci 1., alebo 2. liga. Rozdiel bude v podstate len v nazve a "pocite", ze prve tim 2. ligy nie je "majstrom" Hokejfora. Navrhoval by som to spravit tak, ze prva liga bude mat menej timov ako druha - budu tam viac nadupane zostavy. Rozdelenie napriklad 1. - 12 timov, 2. - 14/16 (podla poctu hracov, samozrejme)
Ja by som ponechal v prvej 20. Inak ako by si vybral tych 12 do prvej? Ci cakas, ze sa niekto obetuje a pojde sam od seba do druhej? :D
Jednoduše. Kdo chce být v 1. lize, musí dostat licenci jako všude ve světě. Aby dostal licenci, musí mít vyhovující stadion se všema místama k sezení, dostatečnou pořadatelskou službu zaručující bezpečnost hostujucího týmu a jeho fanoušků, odpovídající zázemí pro média a VIP členy vedení ligy, snadnou dopravní dostupnost a dostatečné ubytovací služby a hlavně musí prokázat bezdluhový rozpočet.
Samozřejmě takový Popvodník ani jedno nesplňuje, takže bude automaticky přesunut do druhé ligy.
arek píše:Ja by som ponechal v prvej 20. Inak ako by si vybral tych 12 do prvej? Ci cakas, ze sa niekto obetuje a pojde sam od seba do druhej? :D
Bud podla tejto sezony (som 12. - cisto nahodne :D ), alebo aby zavazil aj pocet sezon, tak napriklad: (21(konstanta) minus poradie v tejto sezone) krat pocet sezon. Takze napriklad
- ja: (21 - 12. v tejto sezone) x 4 sezony = 36 bodov
- niekto iny: (21-8)x3 = 39 bodov
- niekto iny 2: (21-4)x2 = 34 bodov

zoradi sa to podla bodov a 12 najlepsich bude hrat prvu ligu, zvysok+novacikovia druhu
Zatiaľ je to tesné, hlavne vďaka brankárom. Odišiel mi útok. Neal je mimo celé PO, Bobby Ryan ochorel pred finále, Halischuk kt. som zobral namiesto Neala sa hneď zranil, Pánika poslali na farmu, Hjalmarsson dostal na včerajší zápas voľno. :doh: Takto sa to finále nedá hrať. :-/
Seabrook a Hjalmarsson nehrajú. Neal hrá, hlavne že včera tam Yahoo hlásilo, že na 100% nenastúpi. :hroza: Aspoň, že naskočí Ryan a Martin. A ako žolíka som zobral Pageau. Dúfam, že dostane o niečo väčší priestor a prihodí dôležitý gól. Aj keď pri mojom šťastí skončí ako HS.

EDIT: Stále 7:7. :sok: Ale ten Neal, keby som ho nevyhodil, vediem štatistiku gólov a bolo by 8:7. :nasraty: Seabrook nastúpil, našťastie som neveril Yahoo a nechal ho v zostave. Dnes sa rozhodne, obaja máme v hre 3 hráčov. U mňa Paille, Pageau a Gryba. U henyho Bergeron, Cowen a Lehner. :nervozny:
wow, to je finale :-O 7:7 a dnes to rozhodne jeden jediny zapas NHL :cool:
Pageau rozhodol? :cool: :rofl:

gratulujem Lukas :thumbsup:
gratz :klobuk:
768 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS