Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Yahoo Fantasy - 4.ročník - PO

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Musíš Selly, musíš. :modlenie: :nervozny:
cele HF sa modli za Sellyho :kajo:

edit: vsade je to viac menej jasne, rozhodnu teda body v presilovkach :nervozny:
kajo píše:cepi, Popradcan vypadnu? :sok: :scare:

HIP HIP HURÁÁÁ :!:
Žeby u podvodníka platilo: Karma is a bitch? :sarcasm: keby sa manták posnažil, by hral PO so mnou :giggle: :jn:


Ale zas, o čo krutejšia bude podvodníkova prehra, o to môže celé HF viac oslavovať
ja este nepredbieham, tusim Anty ho mal jeden tyzden pekne pripraveneho a nakoniec to skoncilo remizou, ci dokonca vyhrou podvodnika...presne nepamatam :hmm:
kajo píše:ja este nepredbieham, tusim Anty ho mal jeden tyzden pekne pripraveneho a nakoniec to skoncilo remizou, ci dokonca vyhrou podvodnika...presne nepamatam :hmm:
anty to asi prejebabral 6-9, ale tak Selly je iná liga
tusim ze nedelu vecer to bolo este 10:6 pre mna
j***t :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
cely tyzden vediem a lukasovi haluzni brankari vychytaju v posledny den obaja SO :x :x :x :x
Selly :poklona:

Selly boh
Selly :yahoo: Pak musíš napsat všechny nechuťárny, který si prováděl s Megan. :slintac:
Arek, Popvodník, Adminpodvodník :hehe:
YEAAAH :oslava: Vsem moc diky za podporu, jsem dojat :cry: . A Popradcanovi za dramatickou serii :)
Ted se na chvili odmlcim, musim si neco zaridit :lol2:

Obrázek
Howard - Crawford :sok: :poklona2:
K tomu dal Ennis dôležitý gól, ktorým vyrovnal štatistiku gólov a rozhodol štatistiku PP. Plus obrancovia udržali BLK.

Selly, hlavný cieľ si splnil, teraz môžeš odkázať hráčom nech nasadia voľnejšie tempo. :jn:
Selly8 píše:Ted se na chvili odmlcim, musim si neco zaridit :lol2:

Obrázek
no asi tak :giggle:

V Chicagu ocakavam riot :nervozny:
Skoda arek, ale si to pekne presral :sok: ale zas proti Lukasovi, tam som fandil obom :neviem:
Gratuluju k postupu dunime. :serus: Nakonec si me pekne zvalcoval. :oops:
vdaka redy. tak vysledok 13:4 vyzera jasne, ale tak okrem buly hitov blokov mozno striel, bolo vsetko absolutne vyrovnane a rovnakym skore to kludne mohlo skoncit aj mojim ,,naklepom,,. nasadenie schneidera som povazoval za chybu a chcel som to vyuzit, ale nakoniec mi netradicne (podla vykonov zo sezony) zabral utok :clap: takze 2 kategorie v moj prospech kvoli schneiderovi sa v tom stratili. prvykrat som porazil niekoho co sa v tabulke nachadzal nadomnou a hned v play off :) ako novacik som necakal vobec ze sa dostanem do semifinale(dufal som v boj o PO). ale s postupom rastie chut..
Selly :serus: toto bude popo po malo vidanej zakl. casti asi dost dlho rozdychavat, takze nebudem sprtat :cosi:
kazdopadne prekvapko ako hrom, podobbne ma prekvapila Redyho prehra
vela nechybalo a porucali by sa vsetky 4 timy umiestnene od 1 do 4 miesta :-O Lukas to trhol nie za 5 ale za minutu 12 :D arek toto je na slofika :slap:

z 15:0 som to skorigoval na prijatelnych 10:5 a v takych +/ -, ppp, ci sog to bolo ltt
ale stale je to len o tom 1 tyzdni, tyzden predtym, by si Heny ani len nepipol

Obrázek

supera som dostal akeho som dostal, nezelaneho (sancu na celkovy triumf ma slusnu, na FW bude neprekonatelny vzal si navyse Bergyho, ktory mu mozno uz dnes nastupi, no vazny problem môze mat v branke, neviem ako to vyzera s Lehtonenom, no Bach sa chytil) ale co som tak prebehol, nepipol by som si prilis ani u ostatnych; bol to jeden z najslabsich vykonov v tomto rocniku :thumbsdown:
inak by ma zaujimalo, ci Heny vie vôbec o tomto topicu :-P

lol som si myslel, ze uz je davno po sezone a ono sa to este hraju matche o umiestnenie :cool: potesilo, este som si chcel tuto hru uzit, sledovat vysledky, bodujucich hracov, takze fajn
suboj s Redym :cinka: motivacia by mu chybat nemala, v poslednom kole zakl. casti som ho odsunul z 2 na 3 priecku, suboj bude mat svoj naboj a rozhodne budem bojovat o vitazstvo a celkovo prijatelne umiestnenie vo 4.rocniku hf ligy
cepi ale oni praveze vypadli vsetky 4 nasadene timy. Ja som skoncil v ZC 4.

Stale to neviem rozdychat, uz som sa videl v semifinale :cry: gratulujem lukas :serus: :bee:

inak ak to vyhra selly, tak bude triumfovat po 3. krat zo 4 rocnikov. A ze kto je podvodnik :dup:
dejf píše: Arek, Popvodník, Adminpodvodník :hehe:
však aj arek je adminpodvodník :sarcasm:
Selly :klobuk: na viac sa zatial nezmozem :fnuk:
Podvodnik píše:Selly :klobuk: na viac sa zatial nezmozem :fnuk:
to z tvojich sĺz po vypadnutí v yahoo sú v Chicagu povodne?
Popradcan píše:Selly :klobuk: na viac sa zatial nezmozem :fnuk:
:serus: ja to chapu vzhledem k te paradni zakladni casti...
arek píše:inak ak to vyhra selly, tak bude triumfovat po 3. krat zo 4 rocnikov. A ze kto je podvodnik :dup:
je rodilem mezi podvody a master skillem :D


Jinak vas vsechny zdravim, konecne jsem se vratil od Megan a nebyt tech katastrof mozna bych tam i zustal. Slovy ani popsat nejde jak paradne bylo, ted uz muzu v klidu umrit :jn:
Podvody vypadli a už je tu mŕtvo.

A ja, vášnivý pozorovateľ tejto ligy, ktorý nemôže vidieť priebežný stav, vôbec nemám prehľad o tom, ako sa darí hráčom v semifinále :slap:.
ThrashersFan píše:Podvody vypadli a už je tu mŕtvo.

A ja, vášnivý pozorovateľ tejto ligy, ktorý nemôže vidieť priebežný stav, vôbec nemám prehľad o tom, ako sa darí hráčom v semifinále :slap:
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Moji golmani se rozhodli stavkovat a do konce tydne uz asi chytat nebudou :hroza: Snad se hraci v poli hecnou, zatim je to v hracskych stats vyrovnane jak se na semifinale patri :cool:
768 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS