Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Yahoo Fantasy - 2.liga - 1.rocnik

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Ok..Zoberiem zodpovednost na seba...

V nedelu je draft,cas sa moze este zmenit,zatial je nastaveny na 6 pm vasho casu.

http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey/36745" onclick="window.open(this.href);return false;

Nazov ligy: HokejForum2

Poprosil by som Slotera o pomoc a vysvetlovani pravidiel pri tradoch managerom druhej lige,zrusili mi chat,takze sa nemam kde zdokonolovat v slovencine a moje vety by asi malokto rozumel,okrem Martina a Mara.
Popradcan píše:Ok..Zoberiem zodpovednost na seba...

V nedelu je draft,cas sa moze este zmenit,zatial je nastaveny na 6 pm vasho casu.

http://hockey.fantasysports.yahoo.com/hockey/36745" onclick="window.open(this.href);return false;

Nazov ligy: HokejForum2

Poprosil by som Slotera o pomoc a vysvetlovani pravidiel pri tradoch managerom druhej lige,zrusili mi chat,takze sa nemam kde zdokonolovat v slovencine a moje vety by asi malokto rozumel,okrem Martina a Mara.
1. Sloter
2. Dawe4
3. martin83
4. Eurolanche
5. Finch182
6. AntonSpelec
7. danchez
8. DonPittpen
9. Danny111
10. Neely08
11. Popvodník
12. Nech@
13. Tomissimo
14. Cecko
15. Shamway
Heny píše:Pravidla a návody

:link:

Lukas33 (přiznám se, že jsem to celé nečetl - snad je to aktuální)
+ jeden kratší od cepiho
Tak tady je aktuální seznam hráčů. Tím, že jich už je hodně, bych nechal úplně stejná pravidla jako má první liga i co se týče počtu draftovaných hráčů.

:!: Takže pro vás všechny nováčky:
První úkol je založit si účet na Yahoo a přihlásit se do ligy, na kterou dal Popradcan odkaz.
Druhý úkol je domluvit se na termínu a času vašeho draftu. Připomínám, že draft vám bude trvat určitě min 2 hodiny.
Popradcan píše:Poprosil by som Slotera o pomoc a vysvetlovani pravidiel pri tradoch managerom druhej lige,zrusili mi chat,takze sa nemam kde zdokonolovat v slovencine a moje vety by asi malokto rozumel,okrem Martina a Mara.
Jasné, ktokoľvek čo potrebuje kľudne píšte. Najlepšie súkromné správy, nech to tu zbytočne nespamuje topic. Okay, takže nedeľa. Čo sa času týka - čím skôr tým lepšie. :scare: :-D
nejde mi to sa tam prihlasit

You are not allowed to view this page because you are not in this league. (Error #152)

nemusim si najprv vytvorit tim?
Poslite mi na PMku vase emails z yahoo,ktore mate po zaregistrovani sa na yahoo,poslem vam pozvanku,inac sa asi neda prihlasit..
Popradcan píše:Poslite mi na PMku vase emails z yahoo,ktore mate po zaregistrovani sa na yahoo,poslem vam pozvanku,inac sa asi neda prihlasit..
Mal by si rozposlat kazdemu PM, ak to tu nahodou necitaju...
Zatial je nas 7,cakam na dalsich :!:
Popradcan píše:Zatial je nas 7,cakam na dalsich :!:
Takze prihlaseni su:

Sloter
Daniel
David
Tomi
Anton
Tomas
Ja...
kajo píše:
Popradcan píše:Poslite mi na PMku vase emails z yahoo,ktore mate po zaregistrovani sa na yahoo,poslem vam pozvanku,inac sa asi neda prihlasit..
Mal by si rozposlat kazdemu PM, ak to tu nahodou necitaju...
Poslal som kazdemu PMs ,co sa sem na fore ozvali...teraz treba cakat :hmm:
Ti,ktori mi poslali emails,poslal som nazad pozvanky,checknite vase emails :!:

Pre novackov by bolo dobre si najprv vyskusat "mock draft",nie ze mi tam zajtra budete na drafte panikovat :!: :nono:
Popradcan píše:nie ze mi tam zajtra budete na drafte panikovat :!: :nono:
To mate draft uz zajtra?
v drafte musím pozerať aj na caphit či nie?
Lukas33 píše:
Popradcan píše:nie ze mi tam zajtra budete na drafte panikovat :!: :nono:
To mate draft uz zajtra?
Na druhy tyzden nedelu..5 sa uz prihlasili a od 6 cakam potvrdenie :hroza: asi budem musiet pouzit makarenkovu metodu :bac: :pivo2:
danny111 píše:v drafte musím pozerať aj na caphit či nie?
Nie,caphit nas v yahoo nezaujima,jedine zlata medaila. :jn:
dejf píše:1. Sloter
2. Dawe4
3. martin83
4. Eurolanche
5. Finch182
6. AntonSpelec
7. danchez
8. DonPittpen
9. Danny111
10. Neely08
11. Popvodník
12. Nech@
13. Tomissimo
14. Cecko
15. Shamway
Popradcan posielal si PM kazdemu z tohto zoznamu?
+ samozrejme
16. Nabby

edit: sebe si nemusel :hehe:
Takže draft je již zítra, jo? :-( Hm tak to bohužel. Jsem v práci od 18:00 hodin. Takže to bude automat? :?
Proč tak brzo je ten draft?
Nie zajtra, ved napisal ze dalsiu nedelu az...a ten autodraft nie je az tak marny, pokial si ho nejako upravis podla svojho gusta. Viem, live draftu sa to nevyrovna, predsa len je to asi najzabavnejsia cast celej sezony, ale je jasne, ze nebudu moct vzdy dojst vsetci...
kajo píše:
dejf píše:1. Sloter
2. Dawe4
3. martin83
4. Eurolanche
5. Finch182
6. AntonSpelec
7. danchez
8. DonPittpen
9. Danny111
10. Neely08
11. Popvodník
12. Nech@
13. Tomissimo
14. Cecko
15. Shamway
Popradcan posielal si PM kazdemu z tohto zoznamu?
+ samozrejme
16. Nabby

edit: sebe si nemusel :hehe:
Pozanku som poslal 10 managerom,na ostatnych nemam kontakt .
jaaaaaaaj ty si analfabet :hroza: vsak rozposli hromadnu PM s adresatmi nickov z tohto zoznamu :scare:

(len sa nesmies pomylit ani v jednom znaku..takze ak si uz :oslava: tak to urob neskor :D )
pozeram, ze draft je 22. o 9:00 am , nemoze sa to posunut aspon na 1:00 pm?
anton spelec píše:pozeram, ze draft je 22. o 9:00 am , nemoze sa to posunut aspon na 1:00 pm?
Dajte sem narhy kedy chcete draft,ale majte na zreteli,ze ja zijem Chicagu kde je 7 hodin casovy posun,musime sa nejako dohodnut.
Mě by vyhovovalo nedělní pravé odpoledne. 12:00. :wink2:
Dawe4 píše:Mě by vyhovovalo nedělní pravé odpoledne. 12:00. :wink2:
mi celá neděle,jen s výpadkem mezi 18-19hod :-)
do play off postupuje 6 tymov?
255 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS