Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Yahoo Fantasy - 2.liga - 1.rocnik

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

honziss píše:8. Henrik Sedin (Van - C) $35 2 Sedins No Cup
Slusna schíza. :giggle:
Co sa tyka postupov a zostupov, zalezi aj od toho ako vlastne dopadla druha liga… ? ja by som kludne nahradil poslednych dvoch z tejto sezony (rono a wanic) finalistami druhej ligy ak by to boli aktivni hraci a clenovia fora (ako napr. FF).
Otazne je co s popvodnikom – s HF s velkym treskom odisiel, ktovie ci by vobec mal zaujem va nasej lige pokracovat (tusim tych lig hrava kazdorocne viacero) a ci mu vobec posielat pozvanku ked uz s HF nechce mat nic spolocne :neviem:
Osobne by som ho asi kickol, predsa len je to HF liga a mali by ju hrat clenovia HF a nie ludia co s nim uz nechcu mat nic spolocne :neviem: v takom pripade by mohol namiesto neho zostat wanic alebo by z II. ligy postupili az traja?

Naozaj by bodol nejaky sumar ako dopadla ta druha liga aby sme sa aj podla toho mohli zariadit :neviem:
petrik píše:v takom pripade by mohol namiesto neho zostat wanic
To uz jsem ze sve moci davno rozhodl! :andy: :king:
AndyF píše:
honziss píše:8. Henrik Sedin (Van - C) $35 2 Sedins No Cup
Slusna schíza. :giggle:

:D ten tím prebral počas hry nový hráč a ten ho nazval 2 Sedins No Cup :-D
petrik píše:Co sa tyka postupov a zostupov, zalezi aj od toho ako vlastne dopadla druha liga… ? ja by som kludne nahradil poslednych dvoch z tejto sezony (rono a wanic) finalistami druhej ligy ak by to boli aktivni hraci a clenovia fora (ako napr. FF).
Otazne je co s popvodnikom – s HF s velkym treskom odisiel, ktovie ci by vobec mal zaujem va nasej lige pokracovat (tusim tych lig hrava kazdorocne viacero) a ci mu vobec posielat pozvanku ked uz s HF nechce mat nic spolocne :neviem:
Osobne by som ho asi kickol, predsa len je to HF liga a mali by ju hrat clenovia HF a nie ludia co s nim uz nechcu mat nic spolocne :neviem: v takom pripade by mohol namiesto neho zostat wanic alebo by z II. ligy postupili az traja?

Naozaj by bodol nejaky sumar ako dopadla ta druha liga aby sme sa aj podla toho mohli zariadit :neviem:
:poklona:
viacmenej suhlasim. Ale Wanic sa davnejsie vyjadril, ze s yahoo konci. Treba sa ho este pre istotu spytat, pochybujem ze to tu sleduje.
Ohlund píše:A tá aukcia ako prebieha? najskôr by sa "dražil" sid a takto postupne všetkých cca 600 hráčov? alebo sa ponuky môžu dávať na všetkych hráčov súčasne, potom si zas neviem predstaviť ten chaos..
Samozřejmě, že se nedraží všichni hráči najednou. Každý hráč má jednu nominaci na jedno kolo a je jedno, koho půjde nominovat. Hráč, který je nominovaný do aukce se draží. Až se vydraží, nominuje další hráč v pořadí a tak pořád dookola. Jak už jsem psal, tenhle draft trvá déle, takže je jasné, že pro vaší 20-člennou ligu to asi nebude vhodná volba.
petrik píše:A rovnako aj keeper league sami nepozdava, to by potom zas ten draft stratil najvacsie caro
Ale jako uvědomuješ si, jaké jiné možnosti na druhou stranu keeper nabízí, jo? Myslím, že ti to ten draft hluboce vyváží. :wink2:
petrik píše:Aukcny draft moze byt sranda pri lige s nejakymi do 200 hracmi na supiskach. My mame v lige hracov 500, to by nam ten draft trval 2 dni :slap:
Sam honziss tam pise, ze sme taky draftovali tri lajny a trvalo to ctyri hodiny, coz musi jit (a neni to delsi nez vas dosavadni had). Samozrejme nikdo nenavrhuje aukci pro ty vase ultradeep non-keepery, tohle je keeper, kde se bude draftovat 12x23 hracu, vic ne (takze namisto tech tvych 500 hracu jen 276).

A jak draft v keeperu ztraci caro, to teda nechapu. Objektivne ho ma naopak dvakrat vetsi, je to jinaci adrenalin. A celkove, nejit do keeperu jen kvuli jednomu (!!!) draftu, je fakt velka skoda.
honziss píše:
petrik píše:A rovnako aj keeper league sami nepozdava, to by potom zas ten draft stratil najvacsie caro
Ale jako uvědomuješ si, jaké jiné možnosti na druhou stranu keeper nabízí, jo? Myslím, že ti to ten draft hluboce vyváží. :wink2:
Ja by som sa keeper league nebranil, ale musela by sa zaviest okamzite aby som si mohol keepnut cindyho, getzlafa, benna a millera :hmm:
:D
fantomas píše:A jak draft v keeperu ztraci caro, to teda nechapu. Objektivne ho ma naopak dvakrat vetsi, je to jinaci adrenalin. A celkove, nejit do keeperu jen kvuli jednomu (!!!) draftu, je fakt velka skoda.
Myslel som to tak ze v keeper formate by drafty dalsich rocnikov stratili caro lebo by v nich boli uz iba 3rd/4th lineri atd

Samozrejme ze ten prvy aukcny draft by bol urcite zaujimavy, ale pre ligu nasich rozmerov asi casovo neunosny. Jedine ze by sa dal urobit na viac krat – to by sa nedalo? Napr. prvych 8 kol v sobotu vecer (najvacsie bidding wars) a zvysok v nedelu vecer?

Ale musim priznat ze ta predstava dlhodobeho budovania franchise ma celkom laka… :hmm:
petrik píše:
fantomas píše:A jak draft v keeperu ztraci caro, to teda nechapu. Objektivne ho ma naopak dvakrat vetsi, je to jinaci adrenalin. A celkove, nejit do keeperu jen kvuli jednomu (!!!) draftu, je fakt velka skoda.
Myslel som to tak ze v keeper formate by drafty dalsich rocnikov stratili caro lebo by v nich boli uz iba 3rd/4th lineri atd

Samozrejme ze ten prvy aukcny draft by bol urcite zaujimavy, ale pre ligu nasich rozmerov asi casovo neunosny. Jedine ze by sa dal urobit na viac krat – to by sa nedalo? Napr. prvych 8 kol v sobotu vecer (najvacsie bidding wars) a zvysok v nedelu vecer?
Nám teďka na ten doplňkovej draft pude Hossa například, to jen k těm 3rd linerum. Plus tam máš vždycky nový talenty z reálnýho draftu.. a hlavně draft, jak ho znáš, do jistý míry vynahrazuje ta činnost v off-season.

A opět píšu - žádná liga vašich rozměrů aukci nemá mít, pro tu ji nenavrhujeme!! Keeper o 20 hráčích pochopitelně smysl nemá a ani bych do toho nešel... keeper by se organizoval pro 12 hráčů, draftovalo by se celkem 276 hokejistů - a ve finále by to (z vlastních zkušeností) trvalo něco mezi 3 a 4 hodinama. Na tohle si čas najít přece musíš.

Rozdělit se to podle mě určitě nedá.
12 hracov sa tu imo najde, mozno aj viac. Takze ja to vidim tak, ze v dalsej sezone budeme mat 3 ligy, nase 2 prepojene a jednu oddelenu keeper :hmm: Skoda len, ze v keeper nebude mozne zrealizovat system vypadavania a postupovania.
arek píše:12 hracov sa tu imo najde, mozno aj viac. Takze ja to vidim tak, ze v dalsej sezone budeme mat 3 ligy, nase 2 prepojene a jednu oddelenu keeper :hmm: Skoda len, ze v keeper nebude mozne zrealizovat system vypadavania a postupovania.
Přesně tak nějak. Ten systém nepude no, ale kdyby byl nákej mega zájem (kterej tu teda stejně nevidim zatim), tak se klidně můžou utvořit dvě nezávislý ligy, že jo.
jedine ze by…
Co tak vytvorit dve 12-clenne “konferencie” ? mali by sme 2 samostatne ligy, napr. HF east a HF west. V oboch by bolo po 12 timov a celu sezonu by hrali nezavisle na sebe, standardne ZC a potom PO. Na konci po finale by sme mali dvoch vitazov konferencii.
Celkovy vitaz by sa dal urcit jednoducho - porovnanim stats vitazov z oboch konferencnych finale (ako keby boli to finale hrali proti sebe)

celkovy pocet ucastnikov by sa zvysil na 24, co by bolo urcite plus (zaujemcov mame viac ako dost)

co si o tom myslite?
petrik píše:jedine ze by…
Co tak vytvorit dve 12-clenne “konferencie” ? mali by sme 2 samostatne ligy, napr. HF east a HF west. V oboch by bolo po 12 timov a celu sezonu by hrali nezavisle na sebe, standardne ZC a potom PO. Na konci po finale by sme mali dvoch vitazov konferencii.
Celkovy vitaz by sa dal urcit jednoducho - porovnanim stats vitazov z oboch konferencnych finale (ako keby boli to finale hrali proti sebe)

celkovy pocet ucastnikov by sa zvysil na 24, co by bolo urcite plus (zaujemcov mame viac ako dost)

co si o tom myslite?
Klidně, nezní špatně. Ale nejprv chci vidět ty zájemce. :jn:
Do keeper ligy som chcel ist uz davnejsie, len nebolo kde...takze urcite by som to skusil.
Aj ja by som to rád skúsil, síce cielom keepera je si nadraftovaných hráčov nechávať a u mňa tá prax vyzerá trošku inak :jn: :dudo: .
Mnohi stabilni ucastnici uz asi tieto temy nesleduju, tak by sme mohli skusit poslat vsetkym PM s otazkou ci by mali o tu keeper league zaujem… :hmm:

Len ma este zaujima – je nejaka sanca ako v keeper league nahradit neaktivnych hracov? Asi sa neda jednoducho mu tim odobrat a pridelit niekomu inemu co?
Teraz som tu pár dní nebol, tak len tak zbežne k nejakým veciam, čo sa riešili vzadu. Ja by som tú našu 1. ligu už veľmi nehýbal, ako tak sa nám to ustálilo, tých 20 tímov x25 hráčov má niečo do seba, nie je to iba o hviezdach. Keeper formát sme už viackrát zvažovali, ale tým, že sa nám pravidelne obmieňali 3-5 manažéri, bolo by to dosť problematické. Auction draft ako bolo spomenuté, by pri tej hromade hráčov, asi zabral priveľa času. Draft sa rozdeliť na viac dní nedá, jedine, že by nebol live, ale to by nebolo ono podľa mňa.

Debatovalo sa tu aj o tom, či hráč, ktorého zoberiete z FA by mal alebo nemal hrať už v ten deň. U nás hrá a nevidím v tom problém. Tým, že máme maximálne 5 pohybov z FA, sa to, že budú tvoji hráči vďaka FA hrať podstatne viac zápasov veľmi uskutočniť nedá. Nehovoriac o tom, že pri tom množstve hráčov čo máme v tímoch sa kvalita na FA hľadá ťažko, respektíve každý si dobre rozmyslí, či nejakého hráča dobrovoľne dropne. Ešte k FA, aj keď sa to nezdá, vždy sa tam dá niekto objaviť. Ja som z FA zobral napr. Soderberga alebo Huttona a v podstate prebudoval obranu - Holden, Bartkowski, Stone a Lindholm prišli z FA.

Niekto chcel vidieť, ako u nás vyzerá FA. Nejak takto. Na jednom sú iba útočníci (zoradení podľa bodov), na druhom obrancovia (zoradení podľa toho ratingu). Tavares alebo Okposo sú tam samozrejme kvôli zraneniu.
Obrázek Obrázek
Ja som uz do jedneho topicu pisala, ze sa mi pdoarilo v priebehu sezony najst niekolko dobrych hracov na FA...resp treba striehnut navraty zo zraneni a vtedy sa daju najst fakt v pohode posily, alebo farmari ked zaskakuju par zapasov hore....jednoducho v trpezlivosti je krasa...treba tych hracov haldat, a nie len ti co zbieraju goly a asistencie ale aj ostatne statistiky ako hity, bloky, vhadzoania atd....
Lukas33 píše:Keeper formát sme už viackrát zvažovali, ale tým, že sa nám pravidelne obmieňali 3-5 manažéri, bolo by to dosť problematické. Auction draft ako bolo spomenuté, by pri tej hromade hráčov, asi zabral priveľa času.
Tak já nevim, já mám fakt dojem, že tu mluvim do dubu celou dobu. 1) Dělalo by se to pro 12 hráčů, víc nemá smysl zvažovat, a ty se aktivní snad najdou hergot. Petrik už to v dalšim threadu sbírat začal a vypadá to slibně. 2) Dtto. Draftovalo by se mezi 3-4 hodinama ve výsledku, takže jako doted u vás, co sem pochopil.
no ak by ta keeper liga s 12 ucastnikmi mala odlakat stabilnu 20tku z 1.ligy tak to sa mi veru nepozdava
ano daju sa zahrat aj 2 ligy, ale ta jednej sa bude clovek venovat o nieco viac....z vlastnej skusenosti:)
osobne si myslim, ze by to skoncilo nakoniec tak, ze tu keeper ligu by hralo tych 12 "vyvolenych" a ta tradicna 1.liga, ktora sa tu nejaky ten rok budovala kvantitativne aj kvalitativne, by sa skôr ci neskôr rozpadla.....
na HFku je slusna yahoo komunita, rok co rok maju zaujem dalsi hraci, ale ak sa to obmedzi len na hranie 12 hracov, o com by ta HF liga mala byt....preto sa to skusilo s tou 2.ligou a motivaciou v ramci postupu a zostupu
osobne by sa mi viac pozdavalo vyprofilovanie 1 a 2 klasickej ligy, ale nikoho tym neodradzam, nech sa kazdy rozhodne ako chce
Este ma napadlo, ze by sme sa mohli dohodnut, ze urcitych hracov by si niekto dopredu rezervoval, ale len z tych co ma teraz na supiske, napr by sa urcil limiat max 3 hraecov vratane brankara, cize iba 3 z pola,a le to by musel byt asi kazdy na nete v case draftu lebo autopicky su zakerne :D

ale to sa asi stretne s velkou nevolou :D
cepi píše:ano daju sa zahrat aj 2 ligy, ale ta jednej sa bude clovek venovat o nieco viac....z vlastnej skusenosti:)
Já zase z vlastní zkušenosti vím, že se dají úplně v pohodě vést týmy v obou ligách, přičemž ani jednu není nutné ošizovat ve prospěch té druhé. :wink2:
fantomas píše:Tak já nevim, já mám fakt dojem, že tu mluvim do dubu celou dobu. 1) Dělalo by se to pro 12 hráčů, víc nemá smysl zvažovat, a ty se aktivní snad najdou hergot. Petrik už to v dalšim threadu sbírat začal a vypadá to slibně. 2) Dtto. Draftovalo by se mezi 3-4 hodinama ve výsledku, takže jako doted u vás, co sem pochopil.
:-D Veď som napísal, že ako už bolo spomenuté. Išlo mi len o to upozorniť, že mi už sme v minulosti tieto formáty zvažovali.
Mesiac som bol bez internetu, tak teraz pozeram, co sa tu deje :) Citat 300 prispevkov sa mi moc nechce, takze len par otazok. Co je keepers liga? Je to pokracovanie tejto ligy, alebo nieco uplne ine? Kedze je v nej vela hracov z povodnej Yahoo ligy, tato eventualne konci? Poprosim aspon o strucne odpovede :)
255 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES