Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Sochi fantasy liga

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

arek píše:inak ten Supertym je zrejme niekto zvonka, nie HF. Ak ste to predsalen niekto odtialto, dajte vediet, inak ten tim vylucim.
Neptej se a vyluc!
Je zvenku. Psal tam někam, že ti děkuje, že jsi ho vzal do ligy... :dudo:
Kua to je moja špecialita aj v KTL, celý čas viesť a v posledných dňochh to zahodiť...
CHVILKA NAPATIA :!:
....
....
Obrázek
.....
....
....
vitazom sa stal Lukas33, ktoremu tymto gratulujem :serus: Lukas, Emma je tvoja. Na prebratie vyhry mas presne 60 minut, po tejto dobe pripada sutaziacemu za tebou. :petrik:

Konecne poradie:
1. Royals (Lukas33) 501 b
2. Arek Oil Superstars (arek) 496 b
3. Vancouver Cerberi (Ohlund) 487 b
...
8. Ricany Geronts (AndyF) 399 b :hehe:

Ten supertym som do nasich tabuliek neratal, kedze to nie je clovek z HF.
Emma vsetkym dakuje za ucast a tesi sa na MS fantasy :thumbsup:

Obrázek
60 minút, to som akurát stihol (teda neviem aký tu mám nastavený čas, takže možno hodinu meškám :scare: ).
Tentokrát stávka na Severoameričanov vyšla, nie ako včera. :-D
Ja som sa nato už :censored: v posledný deň, začal som robiť kanadskú súpisku, už som mal polovicu tímu a potom si hovorím že ved som hádam neaký švéd a nemôžem ich takto zradiť zrovna vo finále... navyše som bol sklamaný z výkonov v posledných dňoch, len som sa viezol na náskoku zo základných skupín, a vedel som že v tejto súťaži o nič nejde (Emma nikde spomenutá nebola :nervy: ) tak som tam kludne nabúchal švédsku súpisku aj ked som si ani nevedel predstaviť akým zázrakom by mohli vyhrať :neviem: ...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES