Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Sochi fantasy liga

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

na dnes su zatial vsetci brankari unconfirmed? :scare:
Ja sazim na nejlepsiho golmana NHL.
arek píše:na dnes su zatial vsetci brankari unconfirmed? :scare:
Varlamov bol confirmed už ráno tiež som hladal či bude Miller chytať... riskol som ho
Varlamov a Láco byli confirmed. :giggle:
nj, aj Miller bol. Nasiel som to az potom, najprv som pozeral dailyfaceoff, tam boli vsetci nepotvrdeni. :neviem:
Já doufám, že Slováci budou v útoku pořád tak bezzubí (tudíž max. 1 gól) a Láco (ne)překvapí.. :petrik:
Laco
Mně se Láco páči viac. :sarcasm: Ale ne, myslel jsem, že tam má "á".. :hmm: :D
To znie tak madarsky :bitka3:

Inak kto zatial v lige vyhrava a kto je posledny? Ja som chcel hrat, ale zabudol sa regnut :D
kajo píše:To znie tak madarsky :bitka3:

Inak kto zatial v lige vyhrava a kto je posledny? Ja som chcel hrat, ale zabudol sa regnut :D
Posledni budu ja. Kvuli vam. Nebo ste posledni kvuli mne? To uz je fuk.
kajo píše:To znie tak madarsky :bitka3:

Inak kto zatial v lige vyhrava a kto je posledny? Ja som chcel hrat, ale zabudol sa regnut :D
stale sa mozes pridat, ale budes mat stratu.
První Ohlund s náskokem 20ti bodů na mě (2.). Pak já mám 12 bodů na třetího a pak už je to natěsno víceméně... Poslední je nějakej Aussig Firebirds, ale ten ani jednou nesložil tým. :D
no pozrite sa na to. Nie su povolene trejdy a Ohlund je hned na cele :-D
Ten Kane si asi dělá prdel. A to jsem ještě váhal mezi ním a Kesselem. :scare:
Z technických důvodů jsme bohužel nuceni kolo "Kvalifikace" anulovat.
kkti :slap:
Zaplatbuh :pray:
Uff ja som veril rakúšanom :giggle:
AndyF píše:Zaplatbuh :pray:
To si bol ty ten s rakúskym gólmanom? :giggle: Mohol som sa posunúť trochu vyššie, mal som Kopitara (toho si mal tuším tiež ty ako jeden z mála, väčšina tam mala Rakušákov) + jedného obrancu.
Nene, ja mel Hillera. Ale jinak asi 7 rakusaku
Nemohlo sa to hrať? :nervy: Skoro všetci ste tam mali Hillera, zatiaľ čo ja Bobrovskeho (teda Varlamova a ráno keď bol potvrdený Bobor a chcel som to zmeniť, som našiel oznam, že je to pototo). + Radulov, Kopitar, nejaký LAT obranca. Síce Malkin ako C nula bodov, ale inak by boli hody. :popi:
Skoda, chtelo to lip zvolit kapitana..
Budú hody, mal som celý tím z Američanov. :hroza: :lol:
Taky. :D Ale schválně. Fandil jsem Finům, takže proto...
Ted koukam, ze nakonec bylo lepsi nikoho nenasadit :lol:
inak ten Supertym je zrejme niekto zvonka, nie HF. Ak ste to predsalen niekto odtialto, dajte vediet, inak ten tim vylucim.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS