Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MS 2014 fantasy liga

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Ja som to jinxol švajčiarom.. som písal v chate 10 minút pred koncom že ako dobre som ho vybral... a vymenil som aj 10 bodového Dalogu za Marinčina s -1 :lol2: , už som mohol byť 3. :hroza:
Pravý odborníci dali dnes za kapitána Malkina, ten pricestuje do Minsku až zajtra :cinka: . A ani som si dnes nehladal zostavy či to je potvrdené :hroza:
Pozerám že skoro všetci skočili na Ovca - Tikho vagon :roll: , ja mám ovcu v zostave hádam 1x cez turnaj a tikhonova som mal tiež len raz, vtedy bol ešte nechcený a vyšiel mu ten zápas, odvtedy začali priskakovať na vagon aj další..
Finské čučky.. :eek2: Nechat se vychytat Thomasem. :slap:
Lindstrom dnes nehrá a aj Nilsson má volno, pár ludí ma v zostave dokonca oboch, že Anty?
Sem dnes na Švédy zvědav. Nilsson je v každém zápase drží. Bez něj s jejich slabou produktivitou (teď ještě out Lindstrom) to bude hodně zajímavé.. Ale Itálii by měli..

BTW: Jarda si zvolil dobrého kapitána. :jn:
Ohlund píše:Lindstrom dnes nehrá a aj Nilsson má volno, pár ludí ma v zostave dokonca oboch, že Anty?
podla mna zle vidis :-D
Super, mel jsem Amara, vymenil jsme ho za Auvitua. Amar ma asistenci, Auvitu na trestny. :hroza:
Já měl zase Lehteru Andy a vyměnil jsem jej za Boedkera.. Mám neskutečný talent měnit bodující hráče za čučky.
ja som si to tiez rozmyslel z Leheterom..ale zase Ohlund ma zachranil od dvoch nehrajucich hracov
lukas, nie si v tabulke nejako privysoko? Ja ti tu Emmu druhykrat nedam :bee:
Andy si jde suvereně pro Emmu! :-O
Letim listinou :petrik:
AndyF píše:Super, mel jsem Amara, vymenil jsme ho za Auvitua. Amar ma asistenci, Auvitu na trestny. :hroza:
Abych byl fair, mel jsem Lidstroma a chtel jsem ho vymenit za sveda, A PROTOZE JSEM NENASEL KDO HO VYSTRIDA V 1. FORMACI, dal jsem Nyquista, ale nakonec jsem si to rozmyslel, a dal DaCostu :good:
tak ti ktori dnes vsadili na Francuzov to dnes vyhrali
Tak jsem radsi mel vyhodil mollera :hroza:
tak som si to dneska teda riadne po*ral
Tak co, kto mal Daugavinsa?
nani92 píše:ja som Mladé pušky :)
:klobuk:
Ach jo, škoda té prospané soboty. :-/ Mohl jsem pořád bojovat o Emmu.
Rono píše:Ach jo, škoda té prospané soboty. :-/ Mohl jsem pořád bojovat o Emmu.
Obrázek
Rono píše:Ach jo, škoda té prospané soboty. :-/ Mohl jsem pořád bojovat o Emmu.
Ještě je celé PO a tam se ztrácí nejvíc. :frajer2:

Jinak dnešek hrůza.. Zase jsem zvolil super kapitána. :|
ach, len bodík do magickej 100vky..a to som plánoval dať Grabovkseho namiesto Boedkera :?
nani92 píše:ach, len bodík do magickej 100vky..a to som plánoval dať Grabovkseho namiesto Boedkera :?
to nevyhrava nahodou kazdy den niekto daco za prve miesto? myslim ze 99 bodov by mohlo stacit :D
Anty píše:
nani92 píše:ach, len bodík do magickej 100vky..a to som plánoval dať Grabovkseho namiesto Boedkera :?
to nevyhrava nahodou kazdy den niekto daco za prve miesto? myslim ze 99 bodov by mohlo stacit :D
neukazuje nahodou vedľa bodov celkovú poziciu zo všetkých hráčov? tam som až 43. :thumbsdown: :D
nepozeral som jak si na tom :D to co za 42 blaznov je na tom este lepsie?
258 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS