Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Vyjadrite svoj nazor k vysledku All-Star Game

26.12.2011, Petrik Team Vs. Dado Team.

Boli pocas ASG porusene pravidla a vyhral petrikov tim nelegalne?

Ano, boli a ano, vyhral nelegalne.
33%
2
Nie, neboli a nie, vyhral legalne.
67%
4

Je podle tebe normální tipovat v situaci kdy neznáš pravidla :?:
Za druhé, kajovy tipy nerozhodly vůbec nic. I kdyby se vyškrtly, stejně vítězí petrikův tým 78-76.
kde vlastne bolo uvedené, ako sa ráta výsledok zápasu?
Dado píše: Je podla teba normalne pridavat pravidla pocas chodu sutaze :?:

Pretoze jediny, kto poznal vsetky pravidla, bol petrik. Ako mohli ostatni vediet, ze nepoznaju vsetky pravidla? Ked niekto neoznami pravidla, tak to je chyba tiperov, ze tipuju, lebo nepoznaju pravidla?
Víceméně ano. Je organizační chyba že pravidla nebyla oznámena, stejně jako je chyba tipujícího že se účastní soutěže, jejíž podmínky nezná.

Dado píše:
Azizek píše:Za druhé, kajovy tipy nerozhodly vůbec nic. I kdyby se vyškrtly, stejně vítězí petrikův tým 78-76.
Za druhe, o tomto som pisal Klokane.
->
Dado píše:Arek teda niekolko hodin po skonceni zapasu uverejnil Kajove tipy, ktore vsetko rozhodli.
:roll:
Dado píše:
Azizek píše:Za druhé, kajovy tipy nerozhodly vůbec nic. I kdyby se vyškrtly, stejně vítězí petrikův tým 78-76.
S dodatocnym pravidlom, ze do celkoveho vysledku sa budu zaratavat tipy iba siedmich najlepsich tiperov. Toto by nic na vysledku nezmenilo.

:lol2:
To pravidlo není dodatečné, mluvilo se o něm včera v chatu, jen arek zapomněl ho zveřejnit. Myslím že v chatu s databází který je tu teď by neměl být problém to dohledat, aby měla dušička pokoj, a ty jsi viděl, že ač šlo o organizační pochybení, nešlo o úmyslné poškození tvého týmu.
skúsim dať otázku pre :dudo:

PREČO SI SA NESPÝTAL TY AKO GM, TIPY KOĽKÝCH SA RÁTAJÚ? či pre propagandu bolo lepšie počkať a po skončení s tým výjsť?
Zkus si to co jsem napsal přečíst ještě párkrát, a možná že ti za pár hodin dojde, že jsem jasně napsal že to je organizační pochybení, ale jelikož je možné předložit důkaz že to pravidlo existovalo ještě před zápasem, jen bylo opomenuto jeho zveřejnění, nejedná se tak o chybu která by znevažovala výsledek utkání. Tolik můj názor k podstatě věci.
Dado píše:Takze vsetci do jedneho sme povinni pytat sa na kazde pravidlo a organizator nie je povinny zverejnit vsetky pravidla tykajuce sa hry na jednom verejne dostupnom mieste pre vsetkych?
Ty pořád dokola budeš plácat ty svoje hovadiny co. Ty jsi bezchybný, neomylný stroj? Ano, organizátor má zveřejnit pravidla včas. Ale pokud organizátor zapomene, tak potom ano, ty bys jako GM měl zjistit jaká jsou. Pokud tě to ovšem zajímá. Pokud ne, a chceš jen buzerovat po zápase, tak se nezeptáš, to je jasné.
nevieme si priznat chybu? :D ved kolkokrat som to pisal, este aj ospravedlnenie. A to pravidlo o 7 tiperoch nebolo dodatocne, bolo schvalene este davno pred zapasom v komisii.
Dado chybu sme si priznali viacerý,áno toto bola naša chyba,mali sme to uverejniť,ale je pravda aj to,že chyba bola aj na tvojej strane,že ako GM tímu si si toto všetko neosvetlil,už pred začatím duelu.Keby si sa na to opýtak,ktoréhokolvek člena komisie,bol by ti to povedal. :yes:

Okrem toho,nejde o život ale o zábavu,čo z toho robíš zase také halo,navyše sa vyhrážaš skončením v KTL? :slap: :hroza:
Proč pořád všechno globalizuješ? Tady jde o základní principy, kterým počet započítaných tipů do celkového výsledku beze sporu je. To je jako kdybys jel na dovolenou, cestovka nenapsala do katalogu kolik hvězdiček má hotel, a ty bys jel a dopředu čekal že je pětihvězdičkovej... Zkus zapojit to co možná máš v hlavě, a uvědom si že holt chyba se stane, a když se stane, tak takové základní věci si máš zjistit. Každému normálnímu člověku by bylo divné, že nejsou nikde pravidla a zeptal by se. Pokud by nechtěl být zase středem pozornosti jako ty.
Dado píše:V KTL budem, nikdy som sa nevyhrazal odchodom z KTL.

Zabavu akurat teraz mate z toho vy, co ste to posrali... Kazda zabava ma iste hranice. Zruste vsetky pravidla a budem ticho.
->

Dado píše:BLA BLA BLA BLA. Este sa pohadam trochu, pripadne dostanem nejaky ban, aby moj odchod nebol len tak.
:hroza:
petrik sa spýtal, petrik vedel, :dudo: mal v p*či, :dudo: nevedel a teraz robí aféru .....
Citoval jsem z topicu na který tenhle navazuje :roll:
Dado píše:
V KTL budem, nikdy som sa nevyhrazal odchodom z KTL.

Zabavu akurat teraz mate z toho vy, co ste to posrali... Kazda zabava ma iste hranice. Zruste vsetky pravidla a budem ticho.

Vykopal som si vlastný hrob. Už som tu asi dávno nemal byť. Dávno, pradávno. Tri hodiny po dvanástej. Ale predsa. Idem preč, navždy. Toto malo prísť už skôr. Bude mi smutno za pár ľuďmi, s ktorými sa dalo vždy pokecať, zasrandovať o hocičom... Ale keď je veľa z vás prihoretých ako pne v tatranských lesoch, tak je všetko jedno... Nič nemá zmysel. Jediné slovo je vrcholom zbytočnosti. Prihoretí sa nikdy nezmenia.

Boh vám žehnaj? Veľa šťastia? Odpáľte do sračiek? Čo vôbec na absolútnu rozlúčku? Asi úplne nič, nepredstaviteľnú ničotu. Raz sa v nej všetci stretneme... Neskoro.

Ďakujem všetkým tipérom v mojom tíme v All-Stars game za ich účasť a snahu. Bolo mi potešením."
Ja myslel, ze pujdou 2 nejlepsi, jako normalne (coz bysme stejne prohrali). Vychazel jsem z toho, ze prave kdyz zadna nova pravidla nejsou, plati stavajici, pokud neni urceno jinak.
Pocet hvezd v tymu jsem myslel, ze nema vliv. Ze jde jen o oceneni nasi povesti a dlouhodobe prizne fanousku, kteri nevahali, a dotlacili nas do tymu za prispeni hlasovacich robotu.
Kajovy tipy jsou neplatne, o tom neni sporu, ale opet, nemely by vliv na vysledek, (dle mych pravidel).
Ja beru porazku protoze podle pravidel co jsem ocekaval jsme prohrali, nicmene oznamovat pravidla po skonceni zapasu, to neni koser. :nono:
Ale ja to fakt beru jako zabavu, fakt, ze jsem skoro nejlepsi a nejvetsi expert s tim nema co delat :ee:
To je jedno jestli to bylo myšlené na HF nebo KTL. Každopádně to udělej, a všem se konečně uleví...
Joe S. píše:skúsim dať otázku pre :dudo:

PREČO SI SA NESPÝTAL TY AKO GM, TIPY KOĽKÝCH SA RÁTAJÚ? či pre propagandu bolo lepšie počkať a po skončení s tým výjsť?
prečo by sa vôbec mal pýtať? Nemal sa náhodou aj opýtať to, kedy sa má tipovať? Čo ak by niekto zaviedol pravidlo, že tipy musia byť odoslané deň vopred s formulkou "čáry-máry tipy krásne, zjavte sa tu celkom správne"? Nie je to prvýkrát, čo sa nezverejnili všetky pravidlá pred tým, než sa tipovalo.

All stars zápas by mal byť o zábave, ale toto s ňou nemá veľa spoločného.
Na výsledek se v All Star Game nehraje a snad nikdy v historii nehrálo (aspoň v normální NHL) :D .. je to exibice... Dokonce bych se nedivil, kdyby příští rok komise poupravila nějakej tip podobnym dodatkem aby byla plichta :) Ta organizace určitě mohla bejt lepší (a myslim i propagace... zveřejnit vše 3 dny před zápasem :nono: ) .. Ale i tak to bylo přijemný zpestření dlouhý jednotvárný sezóny :-P ... Bylo zajímavý si zatipovat s těma nejlepšíma tiperáma z daných konferencí (i když pravda, na svym výkonu bych měl zapracovat, 8 bodů :oops: ) ... změna stylu nicků alá hráč all star game už byla jenom třešnička na dortu :good:

Celkově pohoda odreagování :cool: ... určitě dík všem co se o to zasloužili :yes: btw. to co se tu teď řeší, už pro mě nemá zrovna cenu číst.. teď je třeba se zase soustředit na ligu a doufat, že příští rok si vybojuju nominaci znova :jn:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO