Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Kráľ draftu 4.0

Tradičná hra, vyplňujúca uhorkovú sezónu

Chcete, aby som sa vzdal vedenia KD?

Anketa končí za úte 07. srp 2012 23:59

áno (+v podobe príspevku navrhnite niekoho nového)
Žádná hlasování
0
nie
100%
8

ThrashersFan píše:
Rono píše:To by ses divil, jak málo stačí k překročení této hranice
Vidno, že si to vlani nehral...
Joe nebo dejf to hráli a překročili to.. :hmm:
lebo nevedia to hrať :giggle: Viem, že vlani bol Gáborík voľný neviem či nie v 11. kole, lebo sa kaźdý bál ho vziať pre jeho plat. Ja som mal jeden z najvyšších súčtov platov toho času a napriek tomu som ho vzal. A predsa som sa s nejakou trojmiliónovou rezervou do stropu zmestil.
Dodatok k pravidlám, 16hodinová čakacia doba sa nevzťahuje na prípady úmyselného zdržovania hry, v takom prípade sa nečaká vôbec a pokračuje sa ďalším pickom.

Platné od 29.07.2012 od 00:00:00.
Mám dotaz, jak zjistíš, že to někdo natahuje úmyslně? :?:
Ten prebiehajuci trade je uplny joke. Ak to prejde, tak tato sutaz ozaj nema ziadnu relevanciu a je to len zbytocna strata casu. Neviem co tym martin sleduje, pretoze ked sa uz tak nasilu chcel zbavit toho Duchena (comu nerozumiem, ked ho bral relativne vysoko) tak stacilo za jeden z tych pickov. Ale on este k tomu veselo prihodi...
ko*otina! :slap:
.:Mike:. píše:ko*otina! :slap:
ďakujeme za tvoj názor, aj o rok sa môžeš vyjadriť zas :good:
AndyF píše:
Odpovědět s citací Odpovědět na zprávu
AndyF

Předmět zprávy: Re: KD
Složka: Odeslané
Pokud bych tu nahodou nebyl, Mountain ho nevzal, nebo by mu picky propadly a Martin by odpickoval, tak jakmile ti Night ten trade potvrdi, muzes mi tam Briana Campbella D (7 142 875, jak na tu castku prisli netusim) rovnou napsat.
Odesláno: ned 05 8, 2012 1:54

Zobrazit zprávu

Odpovědět s citací
Joe S.

Předmět zprávy: Re: KD
Složka: Příchozí
Som si aj myslel, že ide o Campbella :giggle: Ale múdro, keď sa niekto prekecne, treba to takto trestať :jn: :klobuk:

Takýmto ťahom som ja vo vlaňajšom ročníku získal Neala, tiež ho plánoval dakto vziať, tak som získal Revov pick a bolo.

Len nech sa mtv so svojim cap spaceom nerozhodne brať môjho hráča
Odesláno: ned 05 8, 2012 1:48
Zobrazit zprávu

Odpovědět s citací Odpovědět na zprávu
AndyF

Předmět zprávy: Re: KD
Složka: Odeslané
Nevim, jestli to Kajo myslel vazne, ale jdu po Campbellovi. A MTV tu taky moc spekulovala. S Martinem tradovat radsi nechci, tak snad mi to Mountain neskazi.
Bude to proste muj vrcholny tah
Nenaznacovat ani v chatu!!!

Odesláno: ned 05 8, 2012 1:45
Zobrazit zprávu

Odpovědět s citací
Joe S.

Předmět zprávy: Re: KD
Složka: Příchozí
dobre, platí, mám dojem, že niekto sa prekecol s nejakým hráčom, ktorého chceš brať, tak si to takto vyčekoval, že :giggle:
Odesláno: ned 05 8, 2012 1:45
Zobrazit zprávu

Odpovědět s citací Odpovědět na zprávu
AndyF

Předmět zprávy: Re: KD
Složka: Odeslané
jeste upozornuju, ze je to zatim tajne, prosim nezverejnovat..
Odesláno: ned 05 8, 2012 1:43
Zobrazit zprávu

Odpovědět s citací
Joe S.

Předmět zprávy: Re: KD
Složka: Příchozí
ok, čo chceš prešťať andyho, mtv a spol. s nejakým hráčom? :giggle: akým?
Odesláno: ned 05 8, 2012 1:43
Zobrazit zprávu

Odpovědět s citací Odpovědět na zprávu
AndyF

Předmět zprávy: Re: KD
Složka: Odeslané
S Nightem mam domluveny trade, za jeho nejblizsi pick (14.kolo) a poslední pick 22. Mu dám moje 14. a 15. Ovšem zatím je to ve fázi vyčkávání na pick Mountaina. Oznamuji to jen abys vedel... Pochopitelne to pak Night potvrdi.

Kód: Vybrat vše

Anty « 05 Aug 2012, 22:42 » Andy dufam ze to nepraskolJoe..ten vedel kohochcem brat 
Od Andyho som vedel omnoho skôr, že ide naisto brať Campbella :nono:

Přílohy

...aneb když se někdo radí a píše své picky ostatním.
Mna do toho kamarati netahajte...v ziadnej diskusii o Campbellovi som ja nebol, len na otazku Joea aky mame space este som napisal 17 (aj nejake drobne) s dovetkom, ze este aj na Campbella vyjde nasledovane " :D " smajlom (cize ja som ho brat vobec nechcel). Tak Andy mna prosim neuvadzaj ako dovod, preco si to tak vyriesil. Pride mi to tak, ze tu bolo s Antym pekne vy*ebane.. (ale zas na druhu stranu ako pise kisin, je to aj jeho vina)
NA DOPLNENIE EŠTE SCREEN S POTVRDENÍM TREJDU A AJ S TÝM, AKO SA ANDY S NIGHTOM DOHODLI, ŽE KEDY SA MÁ TREJD ZVEREJNIŤ :!:

Přílohy

kajo,kisin v com to bola moja vina? Joe je hlavny organizator..meno som mu pisal kedze som nevedel ci tu budem aby vedel koho ma picknut..ja som mu v ziadnom pripade neradil ani nic podobne..na to su tu experti ini...ak je toto chyba tak potom neviem
Tak to jde, člověk tu čeká více jak 3 dny na další kolo, hlavně že tu na mě pyskujete když to zdržím o posrané 4 h :hehe: !!!!
Mam takovej technickej dotaz pro příští ročníky... nezdá se vám, že když hraje jenom 20 GMs trochu ubyde competition :?: ... mě se zdá, že těch kvalitních hráčů je prostě moc, jenom na 20 týmů :scare: a když sem jen tak letmo kouknul na několik manšaftů... docela těžko se mezi nima hledaj výraznější rozdíly :D
No jo, jenže kde chceš sehnat 30 lidí? Loni hrálo tuším dokonce jen 15. Největší zájem o hru byl v prvních ročnících, kdy hrála i kompletní elita fora. Letos se to celkem pěkně vykrystalizovalo na cca 10 solidních teamů a na 10 slabých teamů.
Tak ono imo by to niekto aj hral z tych, co uz predchadzajuci rocnik(y) hrali, ale odradzaju ich ludia ako Rono (trebars :jn: ), ktory si mysli, ze nikto nema nic ine na starosti, len draftovat v KD. Som si uz par krat vsimol, ako napr. niekto kto bol na rade, prihlasil sa na HF a zrejme este nebol rozhodnuty koho chce vziat, tak sa vzapati odhlasil Rono vyfacepalmoval " :slap: " oblubenym smajlom. A podobne "nedockave" reakcie som uz videl u viacerych.

Ved predsa v pravidlach je pisane, ze hrac ma az 16h toleranciu, tak preco to takto silit? Vazne to moze len odradit aj sucasnych hracov, ale aj tych ktori to len tak zdialky sleduju..
kajo píše:Tak ono imo by to niekto aj hral z tych, co uz predchadzajuci rocnik(y) hrali, ale odradzaju ich ludia ako Rono (trebars :jn: ), ktory si mysli, ze nikto nema nic ine na starosti, len draftovat v KD. Som si uz par krat vsimol, ako napr. niekto kto bol na rade, prihlasil sa na HF a zrejme este nebol rozhodnuty koho chce vziat, tak sa vzapati odhlasil Rono vyfacepalmoval " :slap: " oblubenym smajlom. A podobne "nedockave" reakcie som uz videl u viacerych.

Ved predsa v pravidlach je pisane, ze hrac ma az 16h toleranciu, tak preco to takto silit? Vazne to moze len odradit aj sucasnych hracov, ale aj tych ktori to len tak zdialky sleduju..
Ty vole, já "vyfacepalmuju" jen brzdy, ale né když někdo nění rozhodnutej a je tu :slap: To dělají jiní...
To, co som napisal, som videl na vlastne oci a stalo sa to. Si jeden z nedockavcov a nema zmysel to popierat. Dalsim je martin, joe ma tiez obcas nejake narazky, to skor ale v ramci srandy. Ja len ze to moze odradzat potencionalnych zaujemcov do dalsich rocnikov (viem o niektorych, ktori to nehraju hlavne preto..). Ty " :slap: "
kajo píše:To, co som napisal, som videl na vlastne oci a stalo sa to. Si jeden z nedockavcov a nema zmysel to popierat. Dalsim je martin, joe ma tiez obcas nejake narazky, to skor ale v ramci srandy. Ja len ze to moze odradzat potencionalnych zaujemcov do dalsich rocnikov (viem o niektorych, ktori to nehraju hlavne preto..). Ty " :slap: "
Ano, dělával jsem to dřív. Při prvních kolách, teď už ne :nono2: Teď to dělají jiní.. :ciga:
kajo píše:Tak ono imo by to niekto aj hral z tych, co uz predchadzajuci rocnik(y) hrali, ale odradzaju ich ludia ako Rono (trebars :jn: ), ktory si mysli, ze nikto nema nic ine na starosti, len draftovat v KD. Som si uz par krat vsimol, ako napr. niekto kto bol na rade, prihlasil sa na HF a zrejme este nebol rozhodnuty koho chce vziat, tak sa vzapati odhlasil Rono vyfacepalmoval " :slap: " oblubenym smajlom. A podobne "nedockave" reakcie som uz videl u viacerych.

Ved predsa v pravidlach je pisane, ze hrac ma az 16h toleranciu, tak preco to takto silit? Vazne to moze len odradit aj sucasnych hracov, ale aj tych ktori to len tak zdialky sleduju..
Naprostý souhlas. Já jsem to taky párkrát zapinkal a pak četl v archivu narážky, tak od té doby nechávám picky u Joea. Ale je pravda, že tohle může někoho odradit. Je fakt, že je otravné na někoho čekat dva dny, ale to právo tam je, tak proč ne. Navíc nás nic netlačí, okurková sezóna je v plném proudu, ani nevím, jestli se bude hrát, takže bychom si tuhle zábavu měli šetřit.
Jo, jo, člověk dělá od 8 do 8 na baráku a jediné, co ho čeká, a to bych nerad jmenoval třeba Rona nebo TF, je, aby pohli s KD, jako kdyby na tom závisela budoucnost lidstva. Just sayin'..
koho by ste este okrem mna chceli za vyhodnocovatelov? najradsej by som bol keby sme to vyhodnocovali aspon traja-styria a z nasich bodov by sa urobili priemery...
ak by sa nas naslo pat ci viac, mohli by sa dokonca najvyssie a najnizsie hodnotenia skrtat ako pri niektorych sportoch a robit priemer iba zo zvysnych hodnoteni...

dajte mena kto by podla vas mohol byt dobrym vyhodnocovatelom ;)
Getzo, Atlantik, PainKiller, mitch.

Seřazeno podle mé priority!
Getzo, Atlantik, Painkiller, Ohlund
Getzo, Atlantik, Ohlund
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES