Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Kráľ draftu 4.0

Tradičná hra, vyplňujúca uhorkovú sezónu

Chcete, aby som sa vzdal vedenia KD?

Anketa končí za úte 07. srp 2012 23:59

áno (+v podobe príspevku navrhnite niekoho nového)
Žádná hlasování
0
nie
100%
8

vsetci vyssie menovany +neis..a ten navrh zo skrtanim najlepsej a najslabsej znamky sa mi paci
Hockeygril, Raynier, cepi.
Getzo, Atlantik, Ohlund, Painkiller. Nikdo jiný asi nepřipadá v úvahu. Doufám, že úlet v podobě mara se již nebude opakovat :scare:
este mam dilemu ohladne vyhodnocovania...

mam predstavu ze sa podobne ako vlani bude samostatne hodnotit brana, obrana aj utok, pricom vysledne body timu budu nasledne suctom tychto hodnot.

vaham vsak nad 2 variantami hodnotenia jednotlivych kategorii:
bodovat to ako v predsezonnom pro-hockeyi, t.j. davat kazdej kategorii 0-10 bodov podla subjektivneho nazoru na kvalitu danej zostavy. tu ale hrozi ze vacsina znamok bude ako v pro-hockeyi v rozmedzi 6-9 bodov a vysledne rozdiely budu potom aj po spriemerovani vsetkych hodnotitelov minimalne, moze nastat viacero remiz atd

revolucnejsi sposob: porovnat vsetkych 20 brankarskych dvojic (obran / utokov) navzajom. najlepsej dat plny pocet 10 bodov, najslabsej 0. ostatnym pridelit body medzi tym (1-9) podla toho o kolko su podla mna lepsi ako najhorsi, resp. horsi ako najlepsi. takymto stylom by skor bola vyuzita cela bodova skala 0-10 a "hrozba remiz" by bola o nieco mensia

co si o tom myslite?
petrik píše:
revolucnejsi sposob: porovnat vsetkych 20 brankarskych dvojic (obran / utokov) navzajom. najlepsej dat plny pocet 10 bodov, najslabsej 0. ostatnym pridelit body medzi tym (1-9) podla toho o kolko su podla mna lepsi ako najhorsi, resp. horsi ako najlepsi. takymto stylom by skor bola vyuzita cela bodova skala 0-10 a "hrozba remiz" by bola o nieco mensia

co si o tom myslite?
Me prirozene vic vyhovuje tento system, proto bych radeji ten prvni :king:
Jak se to vůbec hodnotilo loni? Už nevím...
kisin píše:Jak se to vůbec hodnotilo loni? Už nevím...
vacsina hodnotitelov ako v pro-hockeyi a maro po marovsky... :D
Máme konec hry a trošku překvapivě nebyli draftováni hráči jako Allen, Koivu, Rask, Sekera, Tanguay, Tlusty, McBain, Leddy, Prospal, Tyutin, Goc, Steen a další. Nemá cenu to vypisovat vše, ale někteří by se měli stydět :sarcasm:
VŠETCI SI SKOMPLETIZUJTE TÍMY, aby nezávislá komisia a petrik mohli hodnotiť :dup:
Když mám martina v ignore a tudíž nevidím jeho sestavu, můžu mu dát automaticky nulu? :D
dejf píše:Když mám martina v ignore a tudíž nevidím jeho sestavu, můžu mu dát automaticky nulu? :D
:nono:

Pittsburgh Martins

Lundqvist (Montoya)

Doughty,Staal
Orpik,Josi
Niskanen,Vojnov
Martinez

Kovalčuk,Richards,Okposo
Steckel, Henrique,Jágr
Cooke,Belanger,Yip
S.Thornton,Smithson,King
Adams
Andy pokazí všetku švandu. Aj tak je to za NULU.
ak vsetci hodnotitelia stihnu poslat svoje body, predbezny termin vyhodnotenia by mohla byt streda (zajtra) po 22:00 :petrik:

ak nie tak potom az cez vikend, pravdepodobne v sobotu v rovnakom case
Tak konečně jsem se k tomu dostal a důkladně prozkoumal všechny týmy... tady mi vychází moje pořadí... je strašně těžký určit 1 - 20.. takže většina těch týmů je tak nějak +/-.. celkově vzato je ta kvalita vysoká (což je podle mě daný malym počtem týmů).. ale tak snažil jsem se to trochu seřadit:

Chicago Blackhawks (Anty) - tohle je manšaft, jenom ta brána.. Fleury by byl otazník.. i tak ale zaslouženě na špici
San Jose (Rono) - trochu jenom ten útok, kdyby byl hvězdnější...

Phoenix (Wanic) - neni co dodávat, kvalita se pozná ;)

New York (Henry) - trochu lepší centry mít je to top
St.Louis (JoeS) - trochu ten útok

Philadelphia (Kajo) - celkově vysoký průměr.. nikdo ale nijak zvlášť nevyniká, chybý mi tam TOP hvězda
Colorado (Redy) - celkově vysoký průměr.. ale taky mi tam chybí ještě minimálně jeden TOP hráč v TOP 6, stejně jako v obraně... Keith už není co býval..

Montreal (Parda) - pěkně poskládánej tým, celkově dobrej koncept .. výváženost nadevše... good

Tampa Bay (Kisin) - celkově jeden z lepších týmů, na ty nejlepší týmy ale stále chybí větší kvalita v TOP6 and TOP2
Ottawa (Nightwolf) - tohle je zajímavě poskládanej tým a dlouho jsem nevěděl kam ho zařadit... Patří ale podle mě k těm lepším, i když k TOP určitě ne
Pittsburgh (martin83) - Tohle není vůbec špatnej tým, ale opět mi tu cosi chybý, hlavně v tom útoku.. nicméně podle mě je to mnou jeden z nejvíc podceňovanej týmů, zasloužil by si bejt vejš

Dallas Stars (Dawe4) - velice velice (nad)průměrnej tým... ale cosi tomu chybý, určitě by ale hrál kvalitně a taky by si nejspíš zasloužil vejš...
Los Angeles (AndyF) - tohle je podobný jako u Dawa.. taky simpaticky poskládanej tým, ale něco tomu chybí..

Nashville (Trhashers Fan) - Opět velice průměrnej tým, rozhodně by nehrál špatně, kromě Crosbyho mi tam ale chybí nějaká další ryzí hvězda
Anaheim (Selly8) - Podle mě jeden z těch slabších týmů ten TOP6 podle mě není úplně adekvátní
Columbus (mt-svk) - Tohle by byl hezkej tým, ale ty Rusáci mi to tam trochu kazí, Anisimov, Nikitin.. určitě ale nebýt těchto voleb by byl mnohem výš v tomto žebříčku

Vancouver (Philly) - tohle je skvělej tým.. v žebříčku by byl určitě hodně vysoko.. ale ta golmanská dvojka!! + Blaťák, Nakládal... nebejt toho, řadí se mezi TOP, takhle ale naopak hodně dole

Anaheim (Mountain) - jeden z těch horších týmů, kromě dvojice Nash-Backstrom, nikdo výrazně nevyniká
Buffalo (The Rev) - jeden z těch horších týmů, na druhou stranu hodně mladej... takovej Edmonton... byla by jenom otázka času, kdy ta kvalita konečně exploduje a začnou vyhrávat... ještě ale podle mě ne...
New Jersey (Martin27) - jeden z těch horších týmů, kterej by ale určitě mohl překvapit.. trochu mi to přípomíná letošní Floridu...
petrik píše:ak vsetci hodnotitelia stihnu poslat svoje body, predbezny termin vyhodnotenia by mohla byt streda (zajtra) po 22:00 :petrik:

ak nie tak potom az cez vikend, pravdepodobne v sobotu v rovnakom case
tak caka sa uz len na body od Getza. medzitym do poroty predsa len pribudol este aj Ohlund, takze spolu nas to nakoniec hodnoti sedem: atlantik, dejf, getzo, neis, ohlund, painkiller a ja

vyhodnotenie bude NAJNESKOR v nedelu (26.08.12) vecer po 22:00. ak getzo neposle vcas svoje body, bude to vyhodnotene bez nich. ak ich posle skor, aj vyhodnotenie by za urcitych okolnosti mohlo byt skor (v sobotu vecer). v tom pripade to tu oznamim. zatial teda pocitajte s nedelou ;)

getzo do toho! :povzbudzovanie:
A jaký jste teda nakonec vymysleli systém? Kolik bodů, za co, průměry předpokládám, nejlepší+nejhorší se škrtne atd.?
mountain píše:A jaký jste teda nakonec vymysleli systém? Kolik bodů, za co, průměry předpokládám, nejlepší+nejhorší se škrtne atd.?
pisal som to uz parkrat do chatu, ale pravda ze tam si to mnohi nemaju ani sancu precitat... takze to teda supnem aj sem:

kazdy "porotca" da kazdemu timu 4 bodove hodnotenia: za branu a bottom6 0-5 bodov a za obranu a top6 0-10 bodov
maximum pre tim je teda 30 bodov

kazdy tim bude mat teda v kazdej kategorii 7 bodovych hodnoteni. z tychto sa najvyssie a najnizsie vyskrtnu a z ostatnych piatich sa urobi priemer. vysledkom teda budu 4 priemery (za branu, obranu, top6 bottom6) pre kazdy tim - tieto priemery sa spocitaju a vysledkom bude konecne hodnotenie timu

ak budem mat cas a chut, vyhodnotim aj najlepsie timy v jednotlivych kategoriach (t.j. kto mal najlepsiu branu, obranu, atd)
OK, ještě poslední věc - bude zveřejněné jenom až konečné bodové ohodnocení, nebo podrobně úplně vše (tj. kolik přesně bodů kdo komu za co dal)? Byl bych pro tu druhou variantu....
mne by sa rátalo, keby potom jednotliví hodnotitelia dali aj stručný pokec, prečo to hodnotili tak, v čom je ten tím zlý a pod.
ja som porotcom viac-menej slubil anonymitu, takze ak mi to vyslovene nepovolia tak ich konkretne body pre konkretne timy zverejnovat nebudem. vysledkom by bolo len to ze by sme vsetci boli za debilov za to ze sme tomu a tomu dali az tolko a tomu a tomu len tolko... dakujem neprosim. "kolektivna vina" sa znasa predsa len o cosi lahsie :giggle:
a myslim ze buduci rok by uz potom nemal ani kto hodnotit :giggle:
Mně je to vcelku jedno, jestli se to zveřejní. Naprosto nikdo nemůže říct, kdo hlasoval "nejlíp". Co člověk, to názor. Kdo si sestavoval svůj tým, měl v tom nějakou vidinu, tu samou ale nemá každý, takže zatímco si soutěžící řekne: ,,Kurnik, mám fakt parádní top6." Tak dalším XY lidem může připadat jeho top6 průměrná. Skoro nikdo se nikdy neshodne, především v hodnocení. Jeden může bodovat podle "předpokládaný" sehranosti, druhej zase na základě bodů. Odsoudit jednoho či onoho za jeho bodování a pohled na věc mi přijde dost nespravedlivý.
Tak, tak. Mne napriklad minuly rocnik uplne dojebabral petrik svojim hodnotenim a maximalne co som urobil, bolo to, ze som si povedal "Ten nevie o NHL nic, mozno len to, ze sa hra niekde v Severnej Amerike" :psst:

:D
Aha, to se leda potom každého porotce zeptat, zda se zveřejněním souhlasí (když jsi jim slíbil anonymitu) nebo poslat třeba jenom účastníkům do PM podrobné výsledky "pro vlastní potřebu" nebo něco takového, nevím. Jako pokud zůstane jenom u konečného výsledku, tak mi to vadit nebude, já jenom tak ze zájmu :-)
dobojovane :) cas pozbierat uhorky :D

konecny rebricek som si nenechal ujst a niektore pozicie teda dost prekvapili....ta top3jka sedi, osobne ma asi najviac prekvapila vysoka pozicia managera JoeS., naproti tomu som ocakaval podstatne vyssie postavenie mountaina + Henyho...obaja disponuju aspon na môj vkus paradnym zoskupenim, pocnuc utokom, obranou, ci brankarskym tandemom....u mna obaja do top 5, jeden z nich bez debaty

ale je to len hra :) treba to tak aj brat, vyplnili ste si nou, ci zabili :D cast leta, teraz uz len cakat a dufat, ze sa kolotoc NHL rozkruti s co najmensim oneskorenim a potom dôjde cas aj na inu, serioznejsiu zabavku - uz 4.rocnik HF Yahoo Ligy :hfman:
Heny 7,
Joe.S 4 ?? :lol: :slap:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS