Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Los Angeles Kings - AndyF

Tímy súťažiacich manažérov.

Ankety je pro vas skoda, plantaznici!

.
Žádná hlasování
0
.
100%
3

_____________________________________________
Vítejte na stránce posledního držitele Stanley Cupu!
Je nyní na mně, vytvořit vítěznou dynastii,
aby se tým nepropadl do bahna průměrnosti!

F
1. __Zach Parise__ 12 000 000 ..... A Paul Stastny_ 6 600 000 ..... _Max Pacioretty_ 1 750 000
2. _Sergei Kostitsyn_ 3 000 000 ..... C Patrik Eliáš___ 5 000 000 ..... Wayne Simmonds 2 000 000
3. Guillaume Latendresse 2 000 000 ..... _Frans Nielsen_ 2 000 000 ..... _Pascal Dupuis_ 1 500 000
4. __Ryan Jones__ 1 500 000 ..... __Boyd Gordon__ 1 350 000 ..... _Ryan Malone__ 3 000 000
Rezerva ................................... _Eric Wellwood__ 540 000 .........................................

D
1. Michael del Zotto 1 087 500 ..... _Daniel Girardi__ 3 400 000
2. __Willie Mitchell__ 3 500 000 ..... A Brian Campbell_ 7 142 875
3. ___Jay Harrison__ 750 000 ..... ___Ian White___ 2 750 000
Rezerva ___Mark Fayne__ 1 200 000

G
1. _Jonathan Quick_ 1 700 000
2. Scott Clemmensen 1 100 000


CAP HIT - 64 870 375
CAP SPACE - 129 625

1 PP unit
Parise - Stastny - Simmonds
Pacioretty - Campbell

2 PP unit
Kostitsyn - Elias - Malone
Del Zotto - Girardi

1 SH unit
Jones - Gordon
Mitchell - Girardi

2 SH unit
Dupuis - Nielsen
Del Zotto - Harrison

________________________________________________
Již v 1. kole jsem všem vyfoukl rybník a do brány jsem získal posledního vítěze Conn Smythe Trophy a neprávem opmenutého finalistu Vezina Trophy. Díky tomu, že pro dobro organizace přistoupil na miniaturní plat, můžeme v dalších kolech sáhnout po opravdu exkluzivním zboží.
Prosím o aplaus, strážit brankoviště právě přichází: Jonathan Quick
Istota zadných radov, 95% tímu, neskutočný kauf za 1,7 milióna. To je proste vyfúknutie rybníku iným súperom a momentálne najlepší pick 1. kola. Aplaus!
Tak tohle se ti Andy opravdu povedlo. Smekám.. :good:
yzy19 píše:Istota zadných radov, 95% tímu, neskutočný kauf za 1,7 milióna. To je proste vyfúknutie rybníku iným súperom a momentálne najlepší pick 1. kola. Aplaus!
Kdyby si to mysleli lidé, kteří draftovali před ním, tak ho asi vezmou, to dá rozum, ale protože si to nemysleli, tak vzali někoho jiného. Já si z kluka, kterému 1 ruplo v PO v bedně na prdel také rozhodně nesednu......... !!!!
V 2003om by si si z tohto miesta vybral Giguera?
Philly píše:
yzy19 píše:Istota zadných radov, 95% tímu, neskutočný kauf za 1,7 milióna. To je proste vyfúknutie rybníku iným súperom a momentálne najlepší pick 1. kola. Aplaus!
Kdyby si to mysleli lidé, kteří draftovali před ním, tak ho asi vezmou, to dá rozum, ale protože si to nemysleli, tak vzali někoho jiného. Já si z kluka, kterému 1 ruplo v PO v bedně na p*del také rozhodně nesednu......... !!!!
Ide tu aj o základnú časť a už minimálne 3 sezóny dokazuje, že patrí medzi najlepších 3 brankárov ligy, ak nie je úplne najlepší.. Koho mal zobrať? Lundqvist je na takej istej úrovni ako Quick, lenže o pár miliónikov drahší.. Rozdiel je len medzi tým, že Henrik nemá SC a je drahší. Má síce tú Vezinu Trophy, ale na ňu je v jednej sezóne viacero kvalitných kandidátov. Zatiaľ najlepší pick 1. kola s ohľadom na cenu a výkony. A myslím, že Quick si svoj vysoký štandard ešte udrží nejakú tú dobu.

Edit: Gramatická polícia
2. kolo ukázalo, že je na čase vybrat oporu zadních řad. Z nejlepšího týmu východní konference se nám podařilo získat jeho prvního obránce, účastníka All-Stars game, hráče se 4. nejdelším průměrným pobytem na zápas. Hráče, kterého 2 hlasující určili za nejlepšího obránce NHL v hlasování o Norris Trophy, což se nikomu, kromě finalistů, nepoštěstilo.
Přivítejte Daniela Girardi
Je s podivem, že až do 3. kola nebyl vybrán. Dvojnásobný držitel :cup:, několikanásobný účastník All-Stars game. Budoucí kandidát Hall of Fame. 27. v pořadí počtu vítězných gólů všech dob. Legenda. Kapitán týmu.
Patrik Eliáš
ty riadne židáčiš na tých hráčoch, to čo má byť :doh:

Obrázek
Joe S. píše:ty riadne židáčiš na tých hráčoch, to čo má byť :doh:

Obrázek
Kdo setri, ma za tri!

Obrázek
Ve čtvrtém kole jsem byl jako GM hodně na vážkách. Ještě stále jsem nezaplnil 2 základní posty a na obou se již výběr zužuje. Tento hráč byl v našem hledáčku již od začátku. Může naskočit (a zřejmě naskoči) jak do 1. obrany, tak do přesilovkové formace! V dnešní době je od obránce třeba vyžadovat i ofenzivní schopnosti a dát v sezoně 10 gólů, to již je známka kvality a nepoštěstí se to ani mnohému útočníkovi. Ve statistice účasti na ledě při vstřelení a obdržení gólu mezi obránci zahajuje s +20 druhou desítku.
Přes své mládí obdržel v souteži o nejlepšího obránce několik hlasů na 4. a 5. místě.
Tím, že kvůli podpisu s naši organizací obětoval i část svého platu, vzniká v dalších kolech týmu nevídaná flexibilita výběru!
Volba tedy padla, k týmu se připojuje: Michael Del Zotto
Páté kolo. Úkol zněl jasně. Střelec. Někdo kdo přetaví genialní Eliášovy přihrávky v góly. Spoustu gólů.
Je jen málo hráčů, kteří si udržují stabilní střeleckou formu sezonu po sezoně. Ne, že zazáří a zhasnou. Sečtěte si vstřelené góly z posledních 4 sezón. Najdete jen 3 lepší hráče. Bude zleva pálit nezastavitelné projektily a v případě nutnosti může zaskočit i na středu a zřejmě převezme i vhazování.
Trojnásobný účastník All-Stars game, Lady Byng Trophy finalista.
Tímto mužem je: Patrick Marleau
Góly jsou již zajistěny v dostatečném množství. Zkušenosti také nechybějí. Nyní v 6. kole je třeba nějaké dravé mládí, které dokáže ke gólové produkci i trochu přitvrdit.
Jeden z nejrychlejšich bruslařů v NHL, urostlý, odolný, nebojí se ani shodit rukavice.
Za svou oddanost hokeji byl nominován na Masterton Trophy.
Budoucnost NHL: Max Pacioretty
Přestože se zdálo, že obrana je již vyztužená, pro vyrovnanost zadních řad je potřeba aby i ten nejslabší článek byl dostatečně pevný. V rozhodujících chvílích by se každé zaváhání mohlo šeredně nevyplatit. v 7. kole bylo tedy nutné udržet krok s tímto trendem. Některými opomíjený, naopak od odborníků obdivovaný a ostatními GM nyní se závistí v našem týmu sledovaný, spolehlivý.
Takřka nepřekonatelnou obranu posiluje: Willie Mitchell
8. kolo nam přineslo hráče, který se rychle stane oblíbencem fandů. Jeho místo je před brankou odkud dává góly, které nebudou ozdobou sestřihů, ale jsou neméně důležité a je jich dost. Případně pomůže spoluhráčům rozptýlit koncentraci soupeřova brankáře. Do hry dává celé své srdce a nevypustí ani minutu. A pokud by bylo potřeba zastat se někoho (nebo sebe), jen málokdo má proti němu v bitce šanci.
Zlepšuje se každým rokem. Letos očekáváme, že se přehoupne přes metu 30 gólů.
Na hru ve druhém útoku a první přesilové formaci se těší: Wayne Simmonds
Tenhle tym je jak na míru dělaný pro defenzivní styl králů. Obrana i golman jsou toho zarukou, utok neni nijak hvezdny, ale to ani takový tym nepotrebuje. Hrát proti nim nebude lehké
Původně jsem v 9. kole chtěl pro organizaci získat centra do druhého útoku, ale díky prozřetelné platové politice byla možnost přesunout kapitána do druhé řady a ušetřený peníz věnovat na získání solidního hráče na vhazování a playmakera do prvního útoku.
Tím hráčem je finalista Calder Trophy, účastník All-Stars Game, syn slavného otce: Paul Stastny
v 10. kole nastal hon na obránce, ale protože základní brilantní trojku jsem měl již vyřešenu, mohl jsem se věnovat angažování hráče na pomezí 2. a 3. útoku.
Víte který hráč vyrobil nejdelší bodovou šňůru v loňské sezóně? V 19 zápasech to byl právě hráč získaný v tomto kole. Po jeho nahlášeni tloukla polovina GM hlavou o stůl a litovala, že si na něj nevzpomněla dříve. A jeden se přímo pokusil o sebevraždu.
Obdiv zaslouží: Pascal Dupuis
Je skandální, že hráč, který se učil od nejlepšího obránce všech dob a člen první obranné dvojice nejúspěšnějšího týmu posledního čtvrtstoletí je ještě v 11. kole k dispozici.
Ovšem tuto okolnost jsem okamžitě využil a proto bude dalším našim obráncem Ian White
I ve 12. kole jsme vybíral hráče, který může dle formy naskočit jak do druhé, tak do třetí řady a to dokonce na více postech.
Opět hráč na kterého je spoleh, dává do hry vše a nevypustí jediný souboj.
Centrem třetího útoku se stává Frans Nielsen
Jako vždy jsem ve 13. kole vypekl všem soupeřům rybník. Hráče první řady loňského semifinalisty playoffs, proslulého powerforwarda, jsem získal za luxusní cenu takto pozdě v draftu. Do týmu tak přichází tvrdost, zkušenost a kvalita. A i když po něm vzhledem k nabité soupisce nebudeme vyžadovat účast při klíčových okamžicích, víme že v případě nutnosti není problém ho v takových okamžicích nasadit.
Náhradním kapitánem se stává Ryan Malone
14. kolo jsem vyměnil za to samé kolo Ottawy a získal v něm nejlepšího volného obránce.
Dobetonovat obranu přichází Brian Campbell
Konečně to začíná vypadat na jeden z nejlepších teamů. Aneb kdo šetří, má za tři :jn:
15. kolo bylo součástí trejdu s Ottawou a proto jsem na další volbu musel počkat až do kola 16.
V něm jsem sáhl po backup gólmanovi, který doplní nejlepšího brankáře a vytvoří tak excelentní a současně nejlevnější tandem.
Na svou šanci bude čekat Scott Clemmensen
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG