Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tampa Bay Lightning - kisin

Tímy súťažiacich manažérov.

neis ved martin ma Okposa v prvej formacie..ani jedno kridlo v 2.formacii a ta obrana vzhladom na to ze ju skladal ako prvu mohla byt o dost lepsia..a pisal som ze je jeden zo slabsich...Lundqvist to u mna zachranil...v porovnani z ostatnymi ho preto nemozem hodnotit vyssie :neviem: unho vidim dobre len brankara dajme tomu obranu a centrov...3,4. formaciu este mozno polepi...ale u mna je proste v dolnej polovici...u kisina vyskakuje len ten druhy utok..ale tazko najst niekoho co ma tim uplne bez chyb
a to nemusim pisat ze sme uz v 19. kole..prve dva utoky mal mat vyskladane davno
Někteří asi žijí v dimenzi X. Většina teamů v NHL má cca 1-2 prověřené/hvězdné wingery, co dělají PRAVIDELNĚ 60+ bodů. Zbytek tvoří top6 hráči, kteří dělají 40+ bodů za sezonu. Já mám 5 top6 wingerů a 2 elitní centry. Jsem silný zejména v obraně, na centru a bottom6.

Už vidím, jak by měl neis super kvalitní 4 60.bodové wingery + world class centry, obranu a golmana.
Kisin si přeci jen trošku přihřívá polévku (neis není zas ve všem totálně mimo mísu), ale pravda je taková že ten team je opravdu kvalitní. Bottom 6 je opravdu neskutečný luxus, obrana pro tuhle hru nadpruměr, ale neřekl bych že top. Na centru prostě "hrubá síla" - v dobrém slova smyslu. Ale pokud je někde přeci jen slabina, tak ano - na křídle v top6. Ti wingeři mají všichni skvělý potenciál, ale asi ani u jednoho není ta potřebná 100% jistota. Třeba Landeskog by vyloženě patřil do 2.linky a na poměry téhle hry je v 1.brázdě u mě považován za určitou slabinu. Je furt strašně mladej na to aby táhnul team, pro tak klíčovou roli je poněkud neprověřenej v klíčových zápasech a PO. JVR, Stewart oba s otazníkem (Pascal the Rascal Dupuis udělal tuhle sezonu víc bodů než JVR se Stewartem dohromady :giggle: ) - ale taky samozřejmě furt s obrovským potenciálem. U Stewarta chybí nejspíše work ethic (nevím co se to letos stalo, jen "Hitch" jako omluvu neberu). I když přiznávám že do Pens bych ho bral všemi deseti a po boku elitního centra má výborné předpoklady. Na bounce back season to u něho vidím se šancí přes 50%. JVR už konečně potřebuje prorazit... Takže to jejich letošní trápení bude v hodnocení samozřejmě zohledněno, stejně tak jako by to mělo být z části kompenzováno zohledněním potenciálu. C.Wilson je taky talent, ale v PO tápal a byl několikrát dokonce HS. Ale zas nelze mít všechno, to je jasné - ten team je prostě top5 (lock) ale osobně tady vidím asi 2-3 o malinko lepší teamy (od oka, bodové hodnocení možná nakonec vyzní jinak).
:good:

Landeskog je pro mě už nyní 1st line winger, příští rok už udělá 60+ bodů. Versteeg je asi jediná ''jistota''. JVR = Neal před rokem, potřebuje změnu, akorát JVR nebude mít takový luxus v podobě Malkina...
Každého někde tlačí bota, u mě to jsou křídla. Myslím, že Pens, kteří disponují podobnými centry, by takové křídla brali. Wilson asi skončí stejně na tribuně, depth není nikdy na škodu. Ten team je jinak vyrovnaný.
Rozhodl jsem se zaregovat na situaci na křídlech, výměnou jsem získal Nikolaie Kulemina (za Colina Wilsona).

Kulemin je velmi solidní 2nd/3rd line tweener, výborný dozadu, loni nevyprodukoval tolik bodů, ale furt byl platný směrem dozadu. Linka Chimera - Sutter - Kulemin by mohla být defenzivní, ale zároven velmi efektivní řadou. S Kuleminem v sestavě jsem zase o něco silnější.

Bottom6 tedy už pravděpodobně zůstane ve složení:

Jason Chimera - Brandon Sutter - Nikolai Kulemin
Justin Abdelkader - Jim Slater - Cal Clutterbuck
Centři za A+, Enström s Garrisonem může být solidní palba, rád bych viděl tyhle dva někdy spolu :hmm:
Jako backupa jsem se rozhodl přivést Richarda Bachmana z Dallasu. Za prověřeným veteran starterem si můžu dovolit mladíka s potenciálem na jedničku. Bachman loni vytlačil z pozice backupa veterána Raycrofta a dokonce si svými výkony řekl o nominaci na MS v dresu USA.
Top 5 urcite. Tam uz je to imo dost tesne, takze presne umiestnenie nepoviem, na to su tu aj tak ini. V podstate mam podobne vyhrady ako Atlantik, chyba mi tam nejaky top winger. Ano, Landeskog jednym bude, ale este tam nie je. Sice na rozdiel od Atlantika jeho zaradenie do prveho utoku vobec nehodnotim zle, vlastne k Malkinovi mozte dat aj Talbota a nebude to vyzerat zle :jn: Versteeg mi pride celkovo dost overrated, v prvom utoku nema co robit a jedna sezona ma o tom nepresvedci (a viem aj o jeho celkom vydarenych sezonach v Hawks..). Sice vo flyers mal uplne ine povinnosti v utoku s Richardsom ako teraz na Floride, ale skratka nikdy ma Steeger nepresvedcil. JVR a Stewart? No to bude mat big Joe radost, pokial budu pokracovat tam, kde v minulej sezone skoncili :panika: Bottom six zas mozno najlepsie z celej hry :good: (aj ked par konkurentov tam vidim :jn: )
Obrana ma zaujimave mena, davam palec za Enstroma, Daleyho ale hlavne OELa, ktoreho uz teraz povazujem za najlepsieho obrancu yotes. Podotykam obrancu (aby niekto na mna nevyskocil s Yandlom). Garrison...no poviem to tak, not a fan. Mozno ma ale presvedci vo Vancouveri. Brana OK.
Zpětně jsem si uvědomil, že u Landeskoga jsem zapomněl na ''šušně'' a sice 0.075 M. V posledním kole jsem tedy nemohl vzít steal Larsena (0.9 M) a sáhl jsem po levnějším řešení. Zřejmě by si toho nikdo nevšiml, ale svědomí mi nedalo.

I proto jsem sáhl po Tomu Pyattovi, rychlému univerzálovi, který je schopen odehrát jakýkoliv post v útoku. Imho to byl nejlepší volný útočník do 600k. Do obrany jsem se rozhodl přivést Stevea Emingera, i vzhledem k tomu, že jsem NUTNĚ potřeboval praváka. Eminger je solidní bottom-pairing D, jako 6./7.bek v podstatě ideální. V minulé sezoně ho trápila zranění. V té konkurenci, která se v obraně nachází, by si stejně nehrahrál víc jak 8-10 minut za zápas, pokud by nebyl fenomenální.

Team je tedy kompletní. Přiznám se, že letos jsem nechtěl sestavit vyloženě nejlepší team, jinak by pár voleb vypadalo rozdílně. Po lonském vítězství fakt nemám zapotřebí nikomu nic dokazovat. I tak vidím jedinou slabinu na křídlech 2.lajny, kde jsem se rozhodl vzít potenciál na úkor ''prověřené kvality'' - byl jsem si moc dobře vědom, že v danou chvíli byl ještě volný Ladd nebo třeba Williams, ale rozhodl jsem se jít svou vlastní cestou. Centři, bottom6, obrana i brána patří k nejlepším v celé hře. Zbytek nechám na ostatních :serus:

Díky všem za účast, snad si z toho někteří něco vzali a příště sestaví kvalitnější team.
První lajna s Malkinem v centru začíná dobře, ale s křídly mám problém. Landeskog je sice velmi nadějný novic, ale zatím neprověřený, tudíž se mi tato volba nezdá dobrá. Zvlášť ne pro tuhle hru. S Versteegem by se dalo použít klišé, že tohle je typ hráče, který s takový centrem jako je Malkin bodovat bude. Každopádně bych opět čekal víc. Co se týká prvních lajen v této hře, kde byl velký výběr, tak je ta tvá podprůměr.
Druhá linka opět centr výborný, ale JVR a Stewart na křídle? No nevím...
3. a 4. lajna asi top3 této hry.
Obrana uspokojivá, bez velké hvězdy, ale řekl bych lepší průměr.
V brance je to hodně dobré- Kipper jistota a Bachman velice solidní backup.

Podtrženo sečteno, kdybys obhájil vítězství, tak bych se hodně divil, ale jinak by to do top5 mohlo být.
Neprověřený byl Landeskog před rokem, nyní už by byl ve většině teamů 1st line winger. Podle mě je ten 1.útok sestaven dobře - skill, rychlost, tvrdost (Landeskog), defenzíva (Versteeg). Jen jména team nedělají.
Ten 2.útok jsem vysvětlil o příspěvek výš, tam souhlas. Enström možná nemá ''hvězdné jméno'', ale patří mezi 10-15 (spíš 10) nejlepších beků ligy. Jeho podcenování se už tady na HF stalo hitem.

Každopádně díky za názor, máš tam palec, když se chce, tak to jde :serus:
Útok
Nemám čo vytknúť. Čo sa týka útoku, centri sú jedni z najlepších v hre. Krídla nie sú až také hviezdne, ale typovo sa hodia k centrom, ktorí by ich mali zásobovať slušnými passmi. Versteeg absolútna paráda, Landeskog tam takisto sedí svojou dravosťou. Prvá lajna je fantastická.

V druhej lajne to je trochu horšie. Ten Riemsdyk je talent ako hrom, ale ešte sa naplno nepreukázal. Ak by hral s Thorntonom, tak by to bolo pravdepodobne iné, ich spolupráca by šľapala, preto z tohto hľadiska je to výborné. Stewart nie je taký hviezdny útočník, to je niečo ako Hanzal, ale do tejto lajny sa hodí. Ten by im čistil priestor.

Bottom six, tam nemám čo vytknúť, 4. lajna sa mi ale absolútne najviac pozdáva z celej hry. To je fakt čerešňa na torte, veľmi podarená trojica. 3. lajna je takisto bombová, proste žiadna chyba.

Obrana
Čo sa týka obrany, tá sa mi takisto veľmi páči, hlavne vďaka tomu, že je celkom ofenzívne ladená a pokladám ju takisto asi za najlepšiu v hre, alebo patrí do TOP 3. Enstrom, veľmi podceňovaný bek, podobne ako Yandle, ale je to jeden z najlepších ofenzívnych bekov a vďaka nemu je tá obrana taká kvalitná. Možno by to neklapalo až tak po tej defenzívnej stránke, ale bola by to ohromná sila a to by nakoniec malo aj tak väčší prínos pre tím.

Druhý pár je stavbou na tom tak isto. OEL veľmi nádejný ofenzívny bek, ktorý by mal svoje čísla ešte vylepšiť. Chýba mu trochu dôraz pri čistení pred bránou a pod. ale je veľký prínos pre presilovky a svojim pohybom na ľade dokáže dominovať už v mladom veku. Veľmi kvalitná 2. pár, nemám čo vytknúť, asi by som sa ale takisto obával trochu defenzívnej činnosti vo vlastnom pásme, ale to by nebolo také hrozné.

3. pár je už čistiaci, tak ako sa patrí. Veľmi dobrá dvojica opäť. Celkovo je obrana naozaj podarená a sú tam hráči, ktorí sa môžu výborne dopĺňať.

Brána
V bráne sa nedá čo vytknúť. Kiprusoff síce nepatrí medzi tú úplnú elitu, ktorú tvoria nejakí 3 brankári, ale je to dlhodobo veľmi kvalitný brankár s konštantnými výkonmi. Ten by mal podržať svoj tím a nemal by byť rozhodne slabinou. Takže výborná voľba. Dvojka v pohode, tá nie je taká známa, ale je veľmi solídna, svoju úlohu splní viac než dobre.


Pre mňa asi najlepší tím v hre, za ktorý by som sa vôbec nehanbil.
veľmi zlý tím, niet mu čo v podstate vytknúť :? i keď dačo sa nájde a týka sa to druhého útoku. Ja by som to osobne dal trošku inakšie, aby Thornton nemal dve krídla, ktoré sa poslednú sezónu trápili. Stewarta k Malkinovi (kde by bol hviezdou aj Mikkelson :jn:
) a Versteega dať k Big Joeovi. A ešte môžno jeden otáznik mám k tretej obrane, a to konkrétne k Emingerovi, tam sa dalo aj lepšie :jn:
kisin píše:Neprověřený byl Landeskog před rokem, nyní už by byl ve většině teamů 1st line winger. Podle mě je ten 1.útok sestaven dobře - skill, rychlost, tvrdost (Landeskog), defenzíva (Versteeg). Jen jména team nedělají.
Ten 2.útok jsem vysvětlil o příspěvek výš, tam souhlas. Enström možná nemá ''hvězdné jméno'', ale patří mezi 10-15 (spíš 10) nejlepších beků ligy. Jeho podcenování se už tady na HF stalo hitem.

Každopádně díky za názor, máš tam palec, když se chce, tak to jde :serus:
Já chci pokaždé, jen s tebou asi budu mít vždy trošku problém, ale to nevadí, člověk nemůže vyjít s každým. Každopádně kvalitní tým a jde vidět, že si u toho uvažoval. Na zhodnocení mých námitek a tvých proti argumentů komisí jsem zvědav.
Tak nakonec plán na cca 5.místo a nechat vyniknout ostatní tak úplně nevyšel, holt tady mám asi dobré renomé :giggle:
Objektivně si myslím, že Andy, Redy a mountain měli skončit přede mnou. Celkem mě překvapilo vysoké hodnocení za top6.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS