Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

New York Islanders - Heny

Tímy súťažiacich manažérov.

Obrázek

New York Islanders


Thomas Vanek (6,4) - Travis Zajac (4,8) - Martin St. Louis (5,5)
Dany Heatley (6,0) - Derek Roy (5,5) - Johan Franzen (5,25)
Viktor Stalberg (0,85) - Chris Kelly (2,5) - Danny Cleary (3,0)
Brandon Prust (3,0) - Darren Helm (1,75) - Patrick Dwyer (0,65)
Marcus Johansson (0,9)

Alexander Edler (3,25) - P.K. Subban (0,875)
Rob Scuderi (3,4) - John Carlson (0,7875)
Andrew MacDonald (0,575) - Matt Greene (3,0)
Scott Hannan (1,0)

Jonas Hiller (4,5)
Martin Biron (1,3)

:cup:

Salary Cap: 65 mil.
Cap Payroll: 64,7875 mil.
Cap Space: 0,2125 mil.
Tímto bych chtěl všechny přivítat u týmu New York Islanders :ahoj: a zároveň popřát, všem zúčastněným šťastnou ruku.

Draft lottery, vedená organizátorem Joe S., nám určila 13. pořadí na draftu. Z tohoto místa byl draftován jeden z nejlepších křídelníků ligy a velká osobnost našeho týmu - Martin St. Louis.

Z následné 28. a 53. pozice byl vybrán 1. obranný pár. Nejprve Alexander Edler a poté P.K. Subban. Oba jsou důrazní beci, se kterými se počítá do všech herních situací. Měli by se výborně doplňovat.

4. kolo přineslo útočníka, po menším kompromisu - levé křídlo, se jménem Thomas Vanek. Jeho výhoda je nejen to, že umí střílet góly, ale také fakt, že drží hůl směrem do pole. Stejně jako jeho budoucí partner St. Louis.
Top centr může pohled na celý team zásadně změnit.
Až v 5. kole zavítal do našeho týmu centr - Travis Zajac. Nadstandardní na vhazování, kvalitní defenzivní, ale i ofenzivní schopnosti. Nastupovat by měl ve druhém útoku, ale nemá vůbec problém naskočit i do elitní řady :!:

108. pozice v 6. kole přinesla velké váhání a rozhodování. Nakonec byl zvolen obránce - John Carlson. Znovu oboustranný bek, jenž nepolevil ze svých výkonů ani ve své druhé kompletní sezóně, která je pro mnohé mladé hráče často kritická.

Další volba padla na gólmana. Jonas Hiller bude jistě naší spolehlivou jedničkou, která ukázala, že nejen v základní části, ale i v PO, seč né v tolika zápasech, umí být oporou svého týmu.
Říkám si že Zajaca bych klidně postavil do první lajny a mohl by to byt pěkně nebezpecny prvni utok, golman dobry, i když v poslednich sezonach uz nebyl tak hvezdny..obrana zatim nejslabsi clanek
V 8. kole zavítalo do našeho týmu levé křídlo. David Perron je zručný mladý útočník, který si své místo najde ve druhé řadě. Zajímavostí je skutečnost, že je to opět winger s držením hole směrem do nitra hrací plochy.

173. pozice na draftu - Rob Scuderi. Obránce, jehož největší přednost, je jeho vytříbená poziční hra. Navíc sebou přináší i kýžené zkušenosti. Už 2x zvedl nad hlavu vysněný :cup: . Společně s Carlsonem, se nám tak vykrystalizoval 2. obranný pár.

Dany Heatley - další větší mého v našem kádru. Ostřílený křídelník, jenž se nebojí vystřelit. Za celou svou kariéru, doposud nasbíral v průměru téměř bod na zápas, což vzhledem k faktu, že bude nastupovat až ve druhé lajně, tvoří smrtelnou kombinaci pro naše soupeře. Neopomenuta nebyla ani filozofie s držením hokejky.

Základní kámen checking line byl položen přesně v polovině letošního draftu. Chris Kelly - zkušený centr, kvalitní FO, slušná borce bodů. V poslední sezóně si připsal na konto dokonce 20 gólů a 33 plusových bodů do tabulky +/-.
Solidní, hlavně bottom6 vypadá k světu. Stále jsem zvědavej, jak vyplníš díru na centru.
Ve 12. kole nám čáp přinesl hráče, jenž se honosí jménem Viktor Stalberg. Křídlo použitelné jak na pravou, tak i na levou stranu. Jeho velká postava a vcelku důrazný styl hry se jistě bude krásně vyjímat ve třetí řadě.

Matt Greene - 3. nejlépe hitující obránce uplynulého ročníku. 3. obranná linka. Víc netřeba dodávat. :twisted:

268. výběr naštval nemalé množství konkurenčních managerů. Darren Helm je možná to nejlepší co můžete do středu poslední řady získat. Hra v oslabení, vhazování, ale i body. Věnuj se přednostem !

15. kolo bylo ve znamení lepidla, poněvadž jsme vydraftovali centra do druhé lajny, kde stále bylo volné místo. Posledním článkem top6 se stává Derek Roy. Měl by ideálně doplnit a spojit své elementy na křídlech. Jeho menší vzrůst určitě není handicap, důkazem buď v průměru strávených 1:42 min v oslabení na jedno utkání v poslední sezóně.
Byl jsem taky zvědav jak si poradíš s dírou v druhém centru a vzhledem k možnostem je volba uspokojující. Komisi nicméně neohromíš, Roy se zdaleka nenachází v dobré formě.
Parda píše:Byl jsem taky zvědav jak si poradíš s dírou v druhém centru a vzhledem k možnostem je volba uspokojující. Komisi nicméně neohromíš, Roy se zdaleka nenachází v dobré formě.
Byl vyměněn do Dallasu za Otta a doplňky, což může sehrát nemalou roli alá restart. A trochu to i kompenzuje jeho poslední nevydařenou sezónu, páč nikdy nevíš, co se stane v novém klubu.
Heny píše:
Parda píše:Byl jsem taky zvědav jak si poradíš s dírou v druhém centru a vzhledem k možnostem je volba uspokojující. Komisi nicméně neohromíš, Roy se zdaleka nenachází v dobré formě.
Byl vyměněn do Dallasu za Otta a doplňky, což může sehrát nemalou roli alá restart. A trochu to i kompenzuje jeho poslední nevydařenou sezónu, páč nikdy nevíš, co se stane v novém klubu.
To já vím. A ty nepovedené sezony byly dvě...
Parda píše:To já vím. A ty nepovedené sezony byly dvě...
:nono: Znovu se podívej. 35 bodů ve 35 zápasech, já osobně nepovažuji za nepovedenou sezónu, ale spíše za smůlu na zranění.
Tak Roy bol v case vyberu zrejme BCA, takze v ramci moznosti dobre. Celkom dobry, vyvazeny tim, paci sa mi obrana aj s brankarom, len ten utok mi pride taky zelatinovy :nervozny:
Heny píše:
Parda píše:To já vím. A ty nepovedené sezony byly dvě...
:nono: Znovu se podívej. 35 bodů ve 35 zápasech, já osobně nepovažuji za nepovedenou sezónu, ale spíše za smůlu na zranění.
Ano, máš pravdu :yes:
chyba mi tu kvalitnejsi prvy center...obrana vyzera dobre...Hiller tiez nieje zly
V 16. kole bylo vyřčeno jméno Andrew MacDonald. Obránce schopný hrát jak v oslabení, tak i při početní výhodě. V minulé sezóně patřil mezi nejlepší hráče, co se týče blokování střel, v celé lize. Obsadil celkově dělené 5. místo. Jeho pozice v týmu by měla být po boku Matta Greenea.

Třista-třicet-tři stříbrných nás stál Danny Cleary. Univerzální křídlo, schopné nastřílet i 20 branek. Pravá, levá, druhá, třetí - jak bude třeba, upeče i chleba !

18. kolo k nám doválo PK killera. Patrick Dwyer je pravé nebojácné křídlo, jenž své uplatnění najde dokonale v poslední lince. Společně s Helmem by měli nastupovat jako první dvojička forwardů na oslabení.

Brandon Prust - typ hráče, element, který našemu kádru scházel, šel na řadu jako číslo 373. Oddanost, bojovnost, loajalita a hlavně tvrdost. :box:
Pořád lepší jak já, útok zajímavě nabouchaný, ale Hiller je přeci jen trochu krok do neznáma..
David Perron :arrow: Obrázek
Johan Franzen :arrow: Obrázek


:welcome:

New York Islanders získali z Vancouveru Canucks nekompromisní křídlo na pravou stranu. Johan Franzen (výběr č. 90) je velký silový hráč, který umí nejen přitvrdit, ale také střílet spousty gólů. Navíc jeho výkony rapidně narůstají v play-off. Jeho umístění bude ve druhé lajně namísto Davida Perrona, jenž byl protihodnotou tohoto obchodu. Heatley se tudíž přesune nalevo, a tím pádem zanikla ve druhé lince naše filozofie prvních dvou útoků, kdy křídla měla vždy držení hole směrem do centra kluziště.
Výběr s pořadovým číslem 388 ukončil čekání velice nadějnému mladému centrovi, který ale umí zaskočit i na křídle. Je jím Marcus Johansson. Teprve jednadvacetiletý hráč u nás bude plnit roli 13. útočníka. Do budoucna, se ale může vypracovat až na pozici prvního centra, kde nás krapet tlačí - takříkajíc - bota.

21. kolo by mělo nejvíce zajímat naší brankářskou jedničku Jonase Hillera, právě jemu totiž bude krýt záda gólman s rovnými pěti sty starty v základní části - Martin Biron.

Posledním dílkem puzzle se stal zkušený D-man Scott Hannan. V tomto kole jsme se poohlíželi po starším veteránovi, jenž by vhodně doplnil naši vcelku mladší obranu. Vzhledem k finančním možnostem už se nedalo při těchto podmínkách volit lépe. Scott má na kontě celkem 990 odehraných utkání v NHL, z toho 82 v PO. Věříme, že skvěle zapadne do naší defenzívy a v roli sedmého beka, si i trochu vylepší svou mírně pošramocenou pověst z posledních let.

HOTOVO !!! :tada:
Heny, good job.

Obrana je velmi rozumně poskládaná. Edler může být jednička, ale škoda, že se ti nepovedl ještě jeden top pairing D. V útoku máš v top6 top křídla na úkor top centrů. Bottom6 je velmi kvalitní, tady jsi ukázal svůj přehled. Slušnou top6 umí poskládat asi každý, bottom6 však ne. Hiller je trošku ''questionable'' starter, ale Bironem si rozhodně neprohloupil. V podstatě není co vytknout. Myslím, že seš trošku neprávem přehlížen, ten team určitě patří mezi širší spičku.
mne sa tento tím páči, TOP 6 je síce trochu soft, ale to je zas kompenzované jednou z najlepších bottom lines. Na svoju šancu ako 1st C alebo 2nd C čaká Johansson, ktorý, ak ma pamäť neklame, centroval už aj Ovcu :giggle: V obrane by to možno chcelo ešte jedno zvučnejše meno, ale tiež OK a brankársky tandem vyzerá spoľahlivo, Biron ako backup nie je zlá voľba :thumbsup:
V brance je Hiller s malým otazníkem, Biron dobrý zahřívač lávky.
Obrana velice silná, první pár by byl velkým postrachem NHL.
V útoku si podle mě neúplně dobře vyřešil pozici centra, ale o tom jsme už diskutovali. Křídla jsou ale dobrá a trejd Perrona týmu pomohl. Nějak mi neseděl do koncepce.
Celkově bych to viděl nečekaně dobře, protože zpočátku jsem ti moc nevěřil, abych se přiznal. Top 10 to musí být.
Parda píše:V brance je Hiller s malým otazníkem, Biron dobrý zahřívač lávky.
Obrana velice silná, první pár by byl velkým postrachem NHL.
V útoku si podle mě neúplně dobře vyřešil pozici centra, ale o tom jsme už diskutovali. Křídla jsou ale dobrá a trejd Perrona týmu pomohl. Nějak mi neseděl do koncepce.
Celkově bych to viděl nečekaně dobře, protože zpočátku jsem ti moc nevěřil, abych se přiznal. Top 10 to musí být.
Tento tím je u mňa top3, centrov podľa mňa vyriešil parádne, bottom6 centri sú parádni, aj v top6 výborne. Krídla perfektné, v obrane má tiež výborné mená, Hiller ak je zdravý, tak patrí k nadpriemeru.
Veľmi dobre Heny :good:
Komise píše:7. New York Islanders ( Heny ) - 21,74 b. ( 3,02 - 6,6 - 7,7 - 4,42 )
A je to tady. Je konec. Komise, vyhodnocovatelé či porotci obodovali samostatně jednotlivé týmy, z nichž předseda pomocí svatého excelu "vyexceloval" průměr ze všech hodnocených čtvrtek, který následně sečetl. Součet nás v rámci celé hry koncově zařadil na sedmé místo. Někdo skončil výše, někdo zase níže - hold, pozemšťan si nevybere.
Každopádně bych chtěl všem zúčastněním, kdo se na chodu KD jakkoli podíleli, velice poděkovat. Rád jsem byl toho součástí. Zpětně také patří díky těm, jenž zde zanechali svůj dojem či názor na mnou nově budovaný NY Islanders. DÍKY MOC ! :thumbsup:

Obrázek :ninja:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS