Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

sezona 2012/2013 - system

aky typ kola

tabulkove (stara klasika)
21%
7
hybridne (terajsia verzia)
12%
4
hybridne (upravene vyhodnotenie)
6%
2
zapasove (cisto zapasove)
21%
7
kombinacia dvoch typov (lubovolnych)
26%
9
kombinacia troch typov
12%
4
ine
3%
1

Ohlund píše:Rozpis NHL už je oficiálny, kludne môžem porobiť rozpis pre KTL, potrebujem len aby arek spravil "nový projekt" pre 1. prípadne aj dalšie kolá...
kolko hracich dni tam je? nechce sa mi to hladat teraz :D
Ved natom sa asi nedohodli ešte? až teraz ked maju rozpis môžu dobre vymyslieť ktoré kolo bude mať kolko dní a aký systém.
Pozrel som sa na rozpis a vyzerá to celkom slubne, ZČ NHL bude mať 99 dní, pre nový systém PO je ich treba 25, takže 72 nám zostalo na ZČ aj s malými prestávkami medzi jednotlivými kolami, ideálne by bolo mať znovu 20 tímov, neviem či sa to podarí ale ked je vela nováčikov tak hádam hej :-P , hrali by sa aj u nás len medzikonferenčné zápasy ako v NHL. Ale vráťme sa k rozpisu, Prvý mesiac je nabitý a nikdy sa nehrá menej ako 4 zápasy, tu by som to videl na ideálnu príležitosť pre zápasové kolo, je tam 18 dní so 4+ zápasmi to by bolo pri 10 tímoch v konferencii každý s každým 2x, po tých 18 dňoch je tam jeden trojzápasový den, výborný na pauzu medzi kolami, 2. kolo by bolo zápasové lebo tu bude tých 3zápasových dní viac, zápasové kolá by mali 16 dní a boli by 2 po sebe samozrejme tam vyšla aj pauza jeden den, posledné kolo pred PO by bolo znovu zápasové, zas je tam program nabitý a trvalo by 19dní s 1 volným (1 zápas v NHL). Potom den prestávka a zostalo nám 25 dní na PO, podla nového systému chce petrik 10 na prvé kolo, potom tam pekne vyjde 3 zápasový den na prestávku ale 2. kolo (7 dňové) a final four (6 dňový) by sa odohrali už bez prestávky a vyšlo by to presňe na den.

Čo vy nato? hádam je to zrozumitelné :giggle: , dôležitý bude ten počet tímov :? , potom by sa to prípadne upravilo že zápasové kola by mali menej dni a tabulkové viac...
to nevyzera veru zle len sa mi nepaci ze zapasove kolo by bolo prve a posledne pred PO :roll:
Ohlund jako vždy perfektní práce. :yes: :good: Myslím, že tak by to i mohlo být. :yes:

Jinak ta má výpomoc....s čímkoliv stále platí. :yes: :wink2:
janik píše:to nevyzera veru zle len sa mi nepaci ze zapasove kolo by bolo prve a posledne pred PO :roll:
NJ ale ked to tak pekne vychádza, nestratili by sme skoro žiadny deň zbytočne, keby má byť zápasové kolo ako 2. tak by tam boli 3-4 dni s 3 zápasmi v HL, bud by sa vtedy nehralo alebo by tie zápasy KTL boli o ničom :neviem: , a PO začína tabulkovým systémom tak zápasové kolo pred PO by nemalo vadiť?!
:serus:

To je moj nazor.
Ohlund píše:
janik píše:to nevyzera veru zle len sa mi nepaci ze zapasove kolo by bolo prve a posledne pred PO :roll:
NJ ale ked to tak pekne vychádza, nestratili by sme skoro žiadny deň zbytočne, keby má byť zápasové kolo ako 2. tak by tam boli 3-4 dni s 3 zápasmi v HL, bud by sa vtedy nehralo alebo by tie zápasy KTL boli o ničom :neviem: , a PO začína tabulkovým systémom tak zápasové kolo pred PO by nemalo vadiť?!
jasne je tam viac vyhod ako nevyhod nema cenu tam spekulovat ale precitaj si prispevok Wilda v nasej teme
Rad bych oprasil starsi poptavku: Je mozne, aby byly tipy hracu videt po zacatku zapasu?
Dekuji predem za kladne vyrizeni zadosti....
janik píše:
Ohlund píše:
janik píše:to nevyzera veru zle len sa mi nepaci ze zapasove kolo by bolo prve a posledne pred PO :roll:
NJ ale ked to tak pekne vychádza, nestratili by sme skoro žiadny deň zbytočne, keby má byť zápasové kolo ako 2. tak by tam boli 3-4 dni s 3 zápasmi v HL, bud by sa vtedy nehralo alebo by tie zápasy KTL boli o ničom :neviem: , a PO začína tabulkovým systémom tak zápasové kolo pred PO by nemalo vadiť?!
jasne je tam viac vyhod ako nevyhod nema cenu tam spekulovat ale precitaj si prispevok Wilda v nasej teme
V akej téme máš namysli? ja v komisii nie som a vaše témy nevidím...
Ohlund píše:Pozrel som sa na rozpis a vyzerá to celkom slubne, ZČ NHL bude mať 99 dní, pre nový systém PO je ich treba 25, takže 72 nám zostalo na ZČ aj s malými prestávkami medzi jednotlivými kolami, ideálne by bolo mať znovu 20 tímov, neviem či sa to podarí ale ked je vela nováčikov tak hádam hej :-P , hrali by sa aj u nás len medzikonferenčné zápasy ako v NHL. Ale vráťme sa k rozpisu, Prvý mesiac je nabitý a nikdy sa nehrá menej ako 4 zápasy, tu by som to videl na ideálnu príležitosť pre zápasové kolo, je tam 18 dní so 4+ zápasmi to by bolo pri 10 tímoch v konferencii každý s každým 2x, po tých 18 dňoch je tam jeden trojzápasový den, výborný na pauzu medzi kolami, 2. kolo by bolo zápasové lebo tu bude tých 3zápasových dní viac, zápasové kolá by mali 16 dní a boli by 2 po sebe samozrejme tam vyšla aj pauza jeden den, posledné kolo pred PO by bolo znovu zápasové, zas je tam program nabitý a trvalo by 19dní s 1 volným (1 zápas v NHL). Potom den prestávka a zostalo nám 25 dní na PO, podla nového systému chce petrik 10 na prvé kolo, potom tam pekne vyjde 3 zápasový den na prestávku ale 2. kolo (7 dňové) a final four (6 dňový) by sa odohrali už bez prestávky a vyšlo by to presňe na den.

Čo vy nato? hádam je to zrozumitelné :giggle: , dôležitý bude ten počet tímov :? , potom by sa to prípadne upravilo že zápasové kola by mali menej dni a tabulkové viac...
nazdar
plan si pripravil super, len nam to skomplikoval na poslednu chvilu prihlaseny tim MB... teraz mame 21 timov :P
mohol by si skusit nieco vymysliet pre dve 11-clenne konferencie? bude tam treba o 2x 2 dni navyse na zapasove kola... :? a tak aby bolo prve kolo tabulkove? volne dni si zrejme nebudeme moct dovolit - snad len ten jeden ked sa hra len 1 NHL zapas. este je tam tusim 1 den s dvomi NHL zapasmi, tak ten by mohol pripradnut radsej do tabulkoveho kola ak by sa dalo...

to by nam robilo 98 hracich dni - 24 na PO + 74 na ZC. na zapasove kola potrebujeme 20 (vnutrokonferencne) +22 (medzikonferencne) dni, cize na tabulkove kola ostava uz len 2x po 16 dni...


ak mas cas a chut - vopred dik

ak nie daj vediet ;)
Toto sú počty zápasov v jednotlivédni, rozdelené v 20-21 dňových intervaloch :

1.skupina zápasov
13, 6, 7, 9, 4, 10, 7, 8, 8, 5, 10, 4, 9, 7, 11, 4, 5, 10, 3, 12, 1
(Prvých 18 dní je všade 4+ zápasy, preto sa to velmi hodí na zápasové kolo, s tým že máme už 21 tímov bude treba o 2 dni viac a stále to vychádza slušne, 1 deň by sa odtipoval s 3 zápasmi a potom je tam dalších 12, a zrovna v 21. deň sa hrá jeden zápas a mali by sme prestávku :yes: . )

2. skupina:
12, 6, 6, 10, 3, 6, 8, 7, 7, 7, 8, 3, 10, 3, 12, 8, 5, 9, 4, 11, 3,
(Keby má byť zápasové kolo ako 2. tak tu by boli už 3 dni s 3 zápasmi, ale zas taký problém to nemusí byť :| )

3.skupina:
9, 9, 4, 11, 4, 11, 5, 10, 10, 2, 11, 3, 11, 3, 13, 4, 7, 9, 5, 9, 4

4.skupina + PO:
9, 7, 7, 9, 4, 10, 4, 11, 5, 9, 7, 5, Tu musí začať PO - 10, 6, 10, 8, 5, 9, 5, 9, 5, 11 (10 dňové 1. kolo) , 3 (prestávka) , 8, 8, 4, 10, 6, 8, 8 (2. kolo), 5, 9, 4, 10, 4, 13 (finále)

Jasné je že sinemôžme dovoliť všetky kolá po 21 dní preto to tuná nevychádza, len som chcel ukázať že podla mňa by bolo ozaj lepšie mať zápasové kolo 1.a posledné, kedže 2 zápasové kolá budú zaberať 40 dní, jeden deň tam je s 1 zápasom tak na tabulkové nám zostane maximálne tak 33 dní, čiže kolo môže mať 15-16 dní.
Je to len môj návrh, nechám to na vás, aspoň tu máte verím že prehladný rozpis tých dní a môžte si to podla nich sami vypočítať a zariadiť ako chcete...
Keby mali mať tabulkové kolá 15 dní, tak by nám prestávka vyšla po každom kole aj pred PO
Tu je môj konečný návrh ako by to mohlo vyzerať:

1.kolo zápasové :
13, 6, 7, 9, 4, 10, 7, 8, 8, 5, 10, 4, 9, 7, 11, 4, 5, 10, 3, 12, 1

2. tabulkové :
12, 6, 6, 10, 3, 6, 8, 7, 7, 7, 8, 3, 10, 3, 12, 8

3. tabulkové :
5, 9, 4, 11, 3,9, 9, 4, 11, 4, 11, 5, 10, 10, 2, 11, 3

4. zápasové :
11, 3, 13, 4, 7, 9, 5, 9, 4, 9, 7, 7, 9, 4, 10, 4, 11, 5, 9, 7, 5

PO:
10, 6, 10, 8, 5, 9, 5, 9, 5, 11 ( 1. kolo) , 3 , 8, 8, 4, 10, 6, 8, 8 (2. kolo), 5, 9, 4, 10, 4, 13 (finále)

Škoda že sa tu nedá upraviť post, pridal by som to do toho prvého nech nespamujem, ale tu je jasne vidieť že najviac tých "slabších" dní je v strede sezony, preto sa tam hodia tabulkové kolá viac. Ja osobne som za prestávku po kolách ked je to možné, nech v tom nie je chaos, mali by sme tam 1 dník na "prípravu"na nový systém alebo skôr na neaký článok so zhrnutím posledného kola, že dado?
Zelené dni by boli teda volné...
Tu som ja skončil čo sa týka tohto systému, počkám ako sa rozhodnete a hlavne čakám na areka nech spraví nový projekt pre 1. kolo v administratíve nech sa dá spraviť rozpis aspoň na prvých niekolko dní sezony, ved čo nevidieť sa začína, nech môžu tipéri začať tipovať najneskôr od stredy. Skúšal som ten projekt spraviť sám a daleko som sa nedostal idem spraviť rozpis na 1. deň a nešlo mi tam vybrať tímy :? , v tom sa já nevyznám ako to treba nastaviť.
Ohlund píše:Toto sú počty zápasov v jednotlivédni, rozdelené v 20-21 dňových intervaloch :

1.skupina zápasov
13, 6, 7, 9, 4, 10, 7, 8, 8, 5, 10, 4, 9, 7, 11, 4, 5, 10, 3, 12, 1
(Prvých 18 dní je všade 4+ zápasy, preto sa to velmi hodí na zápasové kolo, s tým že máme už 21 tímov bude treba o 2 dni viac a stále to vychádza slušne, 1 deň by sa odtipoval s 3 zápasmi a potom je tam dalších 12, a zrovna v 21. deň sa hrá jeden zápas a mali by sme prestávku :yes: . )

2. skupina:
12, 6, 6, 10, 3, 6, 8, 7, 7, 7, 8, 3, 10, 3, 12, 8, 5, 9, 4, 11, 3,
(Keby má byť zápasové kolo ako 2. tak tu by boli už 3 dni s 3 zápasmi, ale zas taký problém to nemusí byť :| )

3.skupina:
9, 9, 4, 11, 4, 11, 5, 10, 10, 2, 11, 3, 11, 3, 13, 4, 7, 9, 5, 9, 4

4.skupina + PO:
9, 7, 7, 9, 4, 10, 4, 11, 5, 9, 7, 5, Tu musí začať PO - 10, 6, 10, 8, 5, 9, 5, 9, 5, 11 (10 dňové 1. kolo) , 3 (prestávka) , 8, 8, 4, 10, 6, 8, 8 (2. kolo), 5, 9, 4, 10, 4, 13 (finále)

Jasné je že sinemôžme dovoliť všetky kolá po 21 dní preto to tuná nevychádza, len som chcel ukázať že podla mňa by bolo ozaj lepšie mať zápasové kolo 1.a posledné, kedže 2 zápasové kolá budú zaberať 40 dní, jeden deň tam je s 1 zápasom tak na tabulkové nám zostane maximálne tak 33 dní, čiže kolo môže mať 15-16 dní.
Je to len môj návrh, nechám to na vás, aspoň tu máte verím že prehladný rozpis tých dní a môžte si to podla nich sami vypočítať a zariadiť ako chcete...
no mne to vychadza cca takto:

1. kolo tabulkove:
13, 6, 7, 9, 4, 10, 7, 8, 8, 5, 10, 4, 9, 7, 11, 4 (16 dni)

2. kolo zapasove vnutrokonferencne:
5, 10, 3, 12, 1, 12, 6, 6, 10, 3, 6, 8, 7, 7, 7, 8, 3, 10, 3, 12, 8 (20 dni)
ten den s jedinym NHL zapasom by musel byt volny, okrem neho su tam 4 dni s tromi NHL zapasmi. nie je to ideal ale ani tragedia

3.kolo tabulkove
5, 9, 4, 11, 3, 9, 9, 4, 11, 4, 11, 5, 10, 10, 2, 11 (16 dni)
vratane toho dna s iba 2 zapasmi, v tabulkovom kole to az tak neprekaza

4. kolo zapasove medzikonferencne
3, 11, 3, 13, 4, 7, 9, 5, 9, 4, 9, 7, 7, 9, 4, 10, 4, 11, 5, 9, 7, 5 (22 dni)
tu su iba 2 dni s tromi NHL zapasmi

a potom to PO tak ako si napisal (s tym rozdielom ze ten trojzapasovy den by som zaclenil do druheho kola, nemusi byt volny)

ten tvoj povodny navrh pre 20 timov vyzeral "krajsie", ale tak musime sa prisposobit vzniknutej situacii :neviem: ked uz tych timov mame zrazu tak necakane vela :D
veru skoda ze sa tie prispevky nedaju editovat... :D

este ma napadlo vymenit tie dve zapasove kola - ako prve medzikonferencne 22 dnove (pribudli by 5 a 9 zapasove dni zo zaciatku 3. kola) a ako posledne kolo ZC vnutrokonferencne zapasove (o 2 dni kratsie, bez prvych dvoch 3 a 12 zapasovych dni ktore by sa presunuli do tretieho tabulkoveho kola, cize by nam v tom zapasovom ostal iba jeden 3-zapasovy den)
to aby bolo prve kolo tabulkove je dolezite preto, ze pocas neho by sa nam mohlo podarit zaokruhlit ten pocet timov na 22 (ci uz sa zjavi ixo a skompletizuje svoj tim, alebo vznikne nieco ine, pripadne ten "Expendables" tim z volnych tiperov co sa zapoja do prveho kola... )
skratka aby nikto nemusel mat v niektory den volno, co by bolo pri neparnom pocte timov v zapasovom kole...
AndyF píše:Rad bych oprasil starsi poptavku: Je mozne, aby byly tipy hracu videt po zacatku zapasu?
Dekuji predem za kladne vyrizeni zadosti....
aby si nemal pocit ze ta ignorujeme - arek sa vyjadril ze sa na to pozrie, ale az po skuskovom... a nevedel naisto slubit ze sa mu to podari
skus sa mu pripomenut niekedy koncom januara ;)
AndyF píše:Rad bych oprasil starsi poptavku: Je mozne, aby byly tipy hracu videt po zacatku zapasu?
Dekuji predem za kladne vyrizeni zadosti....
http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... hadu-tipov" onclick="window.open(this.href);return false;
petrik píše:
AndyF píše:Rad bych oprasil starsi poptavku: Je mozne, aby byly tipy hracu videt po zacatku zapasu?
Dekuji predem za kladne vyrizeni zadosti....
http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... hadu-tipov" onclick="window.open(this.href);return false;
Good práce. :good:
mam technicku otazku :D na ktl som zaregistrovany este pod mojim starym menom Antonor..bude to vadit?
Anty píše:mam technicku otazku :D na ktl som zaregistrovany este pod mojim starym menom Antonor..bude to vadit?
bolo by lepsie mat rovnaky nick, ako tu. Zmenim ti ho?
ok..a dik petrikovi ze vytvoril samostatnu temu lebo som nevedel kam to napisat..a myslim ze mozte tie prispevky premazat
Joe, ja sa ti vyjadrim, komisia vznikla a je opravnena riesit vzniknutu situaciu, nieje povinna i ked sa o to snazi mysliet na vsetko co by sa mohlo stat a upravit to pravidlami vopred ale stale je opravnena vyriesit vzniknutu situaciu aj v danej chvili ked vznikne cize aj keby sa tie-breaky urcili den pred PO (co mimochodom nieje pravda ako uz pisal arek tie-breaky zostali z minulej sezony) tak proste je to OK.

Netvrdim ze su nastavene uplne podla mojich predstav a tak isto sa mi nepacilo ze v niektorych kolach sme mali az tri timy na 1. mieste ale prave preto aby niekto neprostestoval ze tie-breaky nastavujeme az dodatocne (nedajboze v neprospech nejakeho timu) sme to tak ponechali uz tuto sezonu. A ako sme ti uz napisali tie-breaky na PO boli urcene od minulej sezony.

Myslim ze DD si nerobi dobre meno tym svojim spravanim, uz ohladne PO draftu si sa najma ty Joe spraval nevhodne a teraz tvoja frustracia z vypadnutia jednoznacne ovplyvnuje tvoje spravanie a snazis sa dostat ospravedlnenie za nieco co ti nejak neposkodilo. Skor by si sa mal zamysliet ci si ten jeden zapas ako si sam pisal nemohol zmenit a mohli ste byt v dalsom kole. Za to komisia nemoze a nikto sa ani nestazoval na to ze dostal vacsiu bodovu stratu (popravde podla mna tie straty neboli nejake neriesitelne) a akurat vasa slaba vykonnost pocas polovice 1. kola vas stala postup.

Takze ak ocakavas slusne spravanie, spravaj sa tak najprv ty k autorite ako su komisari a urcite necakaj ospravedlnenie na ktore nieje dovod.

Z mojej strany koniec debaty k tejto teme a posledny krat reagujem na niekoho kto pise tymto stylom.
janik píše:
Myslim ze DD si nerobi dobre meno tym svojim spravanim, uz ohladne PO draftu si sa najma ty Joe spraval nevhodne a teraz tvoja frustracia z vypadnutia jednoznacne ovplyvnuje tvoje spravanie a snazis sa dostat ospravedlnenie za nieco co ti nejak neposkodilo.
Takze ak ocakavas slusne spravanie, spravaj sa tak najprv ty k autorite ako su komisari a urcite necakaj ospravedlnenie na ktore nieje dovod.
Proti draftu bolo nakoniec veľa ľudí a ukázalo sa to ako boj za správnu vec, čiže to v žiadnom prípade nebolo nevhodné správanie

a autorita k ľuďom ako petrik? to myslíš vážne? :rofl: Nech sa ľudia ako petrik (a včera aj arek) z titulu svojej pozície vyjadrujú normálne a nech nezosmiešňujú všetkých a všetko. A celé to odštartoval petrik svojim nezmyselným vyjadrením, resp. 2 vyjadreniami, kto chce si ich nájde

Ja som len poukazoval aj pri PO drafte a aj teraz na chyby, ktorých sa Komisia dopustila. Alebo to bola nekompetentnosť? :sarcasm:
Joe, proti draftu bolo par ludi ale ze by ich bola vacsina? mozno tak vacsina z tych co kricali najhlasnejsie :sarcasm:

A ako som povedal ja ziadne zasadne chyby nevidim, ako som ti napisal, nieje mozne naplanovat vsetko a tak je tu moznost to riesit ked dana situacia vznikne, nikde nebolo povedane ze vsetko musi byt a bude naplanovane do puntiku presne. Tie breaky boli nastavene odminula takze to nebola novinka, tam kde nastala situacia ktora sa nam az tak nepacila sa neriesila horucou ihlou ale urcite za z toho vezme ponaucenie dobuducna.

Mne sa nepaci najma to ako utocite osobne na konkretnych ludi a ked vam to oplacaju rovnako tak sa ti to nepaci. A ano petrik ma autoritu ci sa ti to paci alebo nie uz len z titulu ze dostal hlasy a bol zvoleny do komisie.Ja som bol zvoleny manazermi timov a ktorykolvek z nich sa na mna mohol obratit roznou formou ak mali nejake nejasnosti a podobne ak to nechceli riesit verejne aj na to som tu ale nikto tak neucinil a neznalost zakona neospravedlnuje ako by si sam mal najlepsie vediet a vacsina pravidiel sa da najst kde je to rozpisane. Okrem toho si dovolim tvrdit ze na to ako nahustena je tato sezona to nieje ziadna katastrofa ked sa k tomu zaviedol aj uplne novy sposob PO.
210 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO