Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

sezona 2012/2013 - system

aky typ kola

tabulkove (stara klasika)
21%
7
hybridne (terajsia verzia)
12%
4
hybridne (upravene vyhodnotenie)
6%
2
zapasove (cisto zapasove)
21%
7
kombinacia dvoch typov (lubovolnych)
26%
9
kombinacia troch typov
12%
4
ine
3%
1

Kód: Vybrat vše

neznalost zakona neospravedlnuje ako by si sam mal najlepsie vediet a [b][u]vacsina pravidiel[/u][/b] sa da najst kde je to rozpisane. 
And this is, what is everything about :!:

A zákon aby zaväzoval, musí byť včas zverejnený, pri aplikácii na pravidlá vidíš to, na čo poukazujem, nikde nebol odkaz na vlaňajší tie-breaker, nikde, až zrazu po vyhodnotení ZČ :jn: preto je taká búrka nevôle na dresu komisie zo strany nášho tímu
ale zase nemozete ocakavat ze budeme jednu vec opakovat kazdu sezonu, ak to plati a nezmenili sme to (co by sme oznamili) automaticky znamena ze platia rovnake pravidla, predsa nebudeme vydavat zbierku zakonou kazdu sezonu ak nedojde k zmenam v tych castiach
http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... osti-bodov" onclick="window.open(this.href);return false;

Kód: Vybrat vše

Utorok, 02 Apríl 2013
Neskoro zvrejnené a absolútne v nevhodnú dobu, takéto veci mali byť jasné najmenej kolo pred koncom ZČ, ak nie na začiatku sezóny
janik píše:ale zase nemozete ocakavat ze budeme jednu vec opakovat kazdu sezonu, ak to plati a nezmenili sme to (co by sme oznamili) automaticky znamena ze platia rovnake pravidla, predsa nebudeme vydavat zbierku zakonou kazdu sezonu ak nedojde k zmenam v tych castiach
Ale zas potom sa nemôžete ani vy tváriť ako obete, keď poukazuje sa na vaše pochybenie, nemyslíš? ;)
zalezi ako definujes pochybenie, ty tvrdis ze sa pochybilo lebo sme vam kazdemu neposlali letak s pravidlami, ja zas tvrdim ze to nieje pochybenie ale normalna vec ked nedojde k zmene a nieje inak povedane je automaticky platne schvalene pravidlo

je to polemika ale realne nieje moznost vsetko stale ujasnovat a ked ste vy nevedeli co bude tak sa stacilo opytat a bolo by vam napisane, to je podla mna vase pochybenie ked sa neopytam a nie som si isty tak potom uz je pozde sa rozculovat, preco ste si nenasli chvilku predtym sa na to opytat :?:
joe, a ty si preco nedal otazku na komisiu ako to bude pri rovnosti bodov, ked to bolo riadne vyrovnane a hrozilo to?

ja som sa tiez spytal a dostal som odpoved, ze plati co platilo minulu sezonu (vzdy plati to co platilo, pokial sa nieco meni, je na to upozornenie), na zaklade toho sa komisia rozhodla to pripomenut, sice len 2 dni pred koncom, ale pripomenula, aj ked nemusela, lebo len pripominala, co zostalo nezmenene, chcela predist nezhodam, ale asi to bolo zbytocne, aspon v tvojom pripade

ty tu robis halo, pretoze ste dostali menej bonusovych bodov, taki hrosici sa koli tomu nedostali do playoff :!: a beru to v pohode


co sa tyka tiebreakerov, z topicu komisie
petrik píše:inak este ma napadlo, ze by sme sa na ne mohli vykaslat a v pripade rovnosti bodov by timy obsadili rovnako ako v kolach ZC delene umiestnenia.
som zvedavy, keby to prejde a pravidla sa zmenia 2 dni pred koncom ZC a prospeli by vam, ci by si protestoval proti tejto zmene 2 dni pred koncom ZC...
dostal som odpoved, ze plati co platilo minulu sezonu ..... to je aký blud :sok:


Práveže pri modeli aký je, sa dalo logicky očakávať, že keď nebola žiadna zmena, že tímy s rovnakým počtom bodov dostanú rovnaké bonusové body a to by bolo podľa pravidiel najschodnejším /jediným čistým/ riešením
Joe, s tebou sa nema cenu hadat, ty aj tak stale tvrdis svoje a nech ti napiseme cokolvek pacit sa ti nebude lebo si nahnevany ze ste vypadli a citis sa byt poskodeny... to ze si nieco ocakaval neznamena ze to bolo spravne, nemas ocakavat ale byt si isty ze plati to co doteraz a ak si nie si isty tak sa mas opytat a nie predpokladat. A fakt koncim debatu z mojej strany lebo to je zabity cas, mohol si ho venovat skor comu si prikladal taku vahu a mohlo to byt zodpovedane v spravny cas a nemuslo sa tu teraz toto rozoberat.
to s tym bludom nechapem, dal som normalnu otazku a dostal som normalnu odpoved :roll:

na konci zakladnej casti neboli nikdy delene miesta :!: aby bolo umiestnenie timu v ZC tiebreaker v playoff :!: logicky sa preto neudelovali ani teraz

bonusove body vsak mohli byt udelene zhodne, to sme priznali, ale to este neznamena, ze to tak bude, jediny kto s tym ma zatial problem je DD
janik píše:Zápas Boston - Pittsburgh zrušený
:arrow: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... rgh-zrueny" onclick="window.open(this.href);return false;
ja neviem kde to mam komentovat, kedze pripomienky su stale zamknute, ale ako mozte zrusit zapas ktory sa uz hral?

nechcem byt kar a stazovat sa tu, ale teraz dojdem na net, tesim sa ze nam vysli tipy v tazko tipovatelnom zapase.. 2 dni do konca.. a zistim toto? 45 minut po zaciatku.. sak ja nesledujem moc hokej a dobre som vedel ze sa zapas preklada na dnes.. kazdy co ho trochu zaujima osud v ktl to musel vediet :slap:

toto neni o zamlcanom alebo nepochopenom pravidel... toto je nezmysel, padnute na hlavu :slap:
ak som niekoho urazil, ospravedlnujem sa, neutocim na komisiu, ale taketo veci ze zrusime zapas.. ked uz tak aspon pred zaciatkom
Pohled z me strany: Take jsem vedel, ze zapas se preklada, ale jeste kdyz jsem ja tipoval (ani nevim kdy, ale zrejme dnes rano) tak zapas nebyl v nabidce. Kdyby me GM neupozornil, mozna bych to prehledl. Navic je pochopitelne mozne, ze ne kazdy ma moznost byt porad na internetu, tudiz se mi zda fer, ze vzhledem k nenatipovani minimalne jednim hracem se ten zapas pocitat nebude.
a za druhe, v okamziku zruseni vedl zrovna boston 1:0 a vysledek byl nakonec opacny, tudiz ani nemuze byt rec o nejakem stretu zajmu..
neviem no kedy ho tam nahodili, ja som ho tam rano mal a je jedno aky je stret zajmu, tiez mozes tipovat len do zaciatku zapasu, nie do prveho golu hadam
len sem zreferujem napad Cathy(ktorej tim patri k priamo dotknutym): ak niekto nemal natipovane, mohli sa mu ratat tipy toho zapasu zo vcera..
zmeny v zostavach nenastali, cestovanie nebolo ziadne, cize pravdepodobnost vysledku ostala skoro rovnaka, toto riesenie dava zmysel :good:
švolco píše:len sem zreferujem napad Cathy(ktorej tim patri k priamo dotknutym): ak niekto nemal natipovane, mohli sa mu ratat tipy toho zapasu zo vcera..
zmeny v zostavach nenastali, cestovanie nebolo ziadne, cize pravdepodobnost vysledku ostala skoro rovnaka, toto riesenie dava zmysel :good:

už spätne nedosiahneš nič, viď v......e s tímom Drexel Dragons :ciga:
a nech vás ani nenapadne zrušiť vaše rozhodnutie, keď ste neboli schopní a ochotní postupovať v súlade s pravidlami minule, tak naozaj neskúšajte zrušiť blbý výmysel v nerátaní zápasu, že sa zrazu bude rátať (lebo by to poškodilo tím BA a možno by ich to stálo postup :jn: )
ja to vidim pre komisiu ako moznost nieco napravit a chlapsky si priznat chybu :good:
švolco píše:ja to vidim pre komisiu ako moznost nieco napravit a chlapsky si priznat chybu :good:
tak to by museli spraviť nielen v tomto prípade, ale aj v prípade DD :good: ale súhlasím, keď naprávať chyby, tak všetky, nie že jednu napravíme a druhú nie
Ak chcete v Komisii spraviť, že zrušíte svoje vlastné rozhodnutie o zrušení zápasu Boston-Pittsburgh (čo wild naznačuje v chate), tak si riadne naseriete do huby a urobíte z celej KTL frašku nevídaných rozmerov.

Lebo v jednom prípade, keď poškodíte jeden tím a jeho výsledok v sezóne, tak tvrdíte, že všetko je OK a mne a kajovi sa doslov škľabíte do tváre a v druhom prípade, kde mal byť rozhodnutím Komisie poškodený tím, ktorého GM je predseda komisie, ktorý za to "zlé rozhodnutie" sám zahlasoval, to chcete zmeniť, to je fakt ako výsmech a úpln dehonestácia súťaže :klobuk:
keďže sa nedá editovať predošlý príspevok, tak ešte by som dodal jednu vec:

ko má byť Komisia autoritou pre ostatných ,keď nie je schopná rešpektovať svoje vlastné rozhodnutia?
ach joe, ako naivne si mi naletel :giggle: len tak dalej, bavis ma :hufi: urcite to nezmenime :!: ja som chcel len, aby si zacal zase saskovat
aaaach zas to tu narasta do absurdnych rozmerov... a wild ty z tvojej pozicie by si si nemal robit takto srandu z radovych tiperov, akokolvek kontroverzny je...ale to tak na okraj.

mne je v podstate jedno, ci ten zapas nakoniec uznate, alebo nie, no chapem, ze svolko (a cudujem sa, ze ostatni z timu sa k nemu nepridali :eek2: ) citi krivdu. Asi je rozdiel stahovat v poslednom dni 7 a 3 bodovy deficit. ale to bude asi tym, ze ja viem co je to empatia, na rozdiel od vacsiny ludi tu...
presne kajo, mas pravdu a plne s tebou suhlasim, nemal by som
kajo, ale predsa to sa tak neda brat, navrh prisiel z inej strany a nie zo strany IC, a ano bol pri tom arek tak o co ide? podla mna to vsetko zacalo tym stazovanim sa Joea u niecoho ineho a zrazu ma kazdy pocit ze je vsetko nepravom proti nim :thumbsdown: ako som uz pisal rozhodnutie padlo a nikto vtedy nevedel ako to dopadne dokonca to skor vyzeralo v neprospech BA tak aka krivda, to je lahke kricat ked je koniec ale ved nam to vyslo a vy ste to isto urobili naschval
210 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS