Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

sezona 2012/2013 - system

aky typ kola

tabulkove (stara klasika)
21%
7
hybridne (terajsia verzia)
12%
4
hybridne (upravene vyhodnotenie)
6%
2
zapasove (cisto zapasove)
21%
7
kombinacia dvoch typov (lubovolnych)
26%
9
kombinacia troch typov
12%
4
ine
3%
1

tak este raz:
no chapem, ze svolko citi krivdu. Asi je rozdiel stahovat v poslednom dni 7 a 3 bodovy deficit
ziadny zapas nekonci po prvej tretine.. :nono2:

A nikde nikoho neobvinujem, tak co spominas IC? :eek2:
kajo a mi nie sme blbi, v com je rozdiel ked nespomenies priamo IC a zaroven ale napises ze je ine stahovat stratu 3 a 7b cize sa jedna opat len o tieto dva timy, jasne ze to je rozdiel a mne to je jedno v tomto smere, ja som bol vcera ako jediny za pocitanie zapasu ale vsetci ostatni boli proti az na petrika ktory sa tu neobjavil alebo k tomu proste nevyjadril a teraz ked zrazu vedia ze by sa strata zmensila tak to chcu zas menit :?:

je podla vas spravne menit jedno rozhodnutie len z dovodu ze niekto stratil a druhy ziskal ked si tu stratu svojim sposobom sposobil ten prvy sam a zrazu to chce zase zmenit :?: ja som respektoval vcera volu vacsinyu v komisii tak by aj vsetci ostatny mali respektovat ze to proste tak dopadlo, malokedy je mozne neposkodit ani jednu stranu :neviem:

by som chcel vediet ci by sa tak ozvali keby bola situacia opacna a strata by sa tym zapasom prehlbila...
poniektori tu budu do niecoho tolko to sprtat, az sa jedneho dna na to vsetci vyprdnu a Joe si bude hrat svoju vlastnu JOesJOes ligu

ked sa pomerite dajte vediet
janik to, ze sa jedna o IC je uplne irelevantne..ide o tu stratu 7 a 3 bodov. a napisal som, ze rozumiem rozhorceniu svolka a nikoho som neobvinil, tak neviem...

nebavi ma to uz ale, v poslednej dobe su tu vsetci nejaki uzkorpsi a to nie je spravny smer pre tuto sutaz.
a ja ze Dadovym odchodom sa to tu skulturni :slap:

Kaslite nato chalani. Nemam pocit, zeby komisia robila nieco ucelovo. Vzdy sa vybera z viacerych moznych rieseni, niekomu vyhovuju, niekomu nie. Je to stale len hra, ktora ale pomaly prestava byt zabavna...

Pred 6 rokmi sme sa dokazali na vsetkom v pohode dohodnut....
jezis ved sa ziadne rozhodnutie nezmenilo tak co robite z toho take halo. Ja som ponukol alternativu ratania tipov z predosleho dna, kedze dotknutym tiperom zo steelers by to mozno nevadilo a hinaulta by sme kontaktovali. Jasne ze zmensenie nasej straty by ma potesilo, ci by to ukrivdilo IC sa da polemizovat, lebo popravde takto sme viac ukrivdeny my. Zapas sa regulerne hral, vedelo sa o tom...len kvoli trom tiperom co si to nevsimli sme my prisli o dolezite body. Viem ze ja som bol prvy co napisal v komisii, ze by sme ten zapas asi mali zrusit, ale tak bolo to prve co ma vtedy napadlo, bolo treba konat rychlo. Tot vsio.
uz len pridam ze ja som hned povedal aby to komisia nebrala nijak osobne, areka som rovnako zdrbal.. snazil som sa to len zmenit, ponuknut riesenie
cepi píše:poniektori tu budu do niecoho tolko to sprtat, az sa jedneho dna na to vsetci vyprdnu a Joe si bude hrat svoju vlastnu JOesJOes ligu

ked sa pomerite dajte vediet
cepi, ak si si nevšimol, tak narozdiel od mnohých iných som dal návrh, ktorý by mohol byť riešením do budúcna, tak tvoje útočenie na moju osobu je fakt trápne, keby si sa aspoň vyjadril k normálnemu návrhu alebo dal vlastný. A keď mi (a nie len mne) boli niektoré rozhodnutia komisie proti srsti nemal som právo sa ozvať (radikálny spôsob bol zvolený napr. včera, aby boli postoje voči všetkým rovnaké a keď aj niečo bolo zlé, aby bolo zaobchádzané so všetkými rovnako - preto som aj večer a aj dopludnia vystúpil ostro, aby platilo rozhodnutie rovnako pre DD, ako aj pre BA alebo iný tím, ktorý má zástupcu komisie medzi sebou nepáčilo sa mi uvažovanie areka po švolcoom proteste, že nejak zrušiť rozhodnutie komisie, o tom to bolo celé , čo však niektorým ako wildovi a ani tebe nedošlo, nakoľko ste začali s osobnými útokmi na moju adresu :serus: )
skoda, malo chybalo a ten zapas mohol byt nakoniec uznany
arek: ano bolo treba rychlo konat, realne boli dve moznosti - 1. uznat zapas a mozno niekoho poskodit, 2. neuznat a opat niekoho mozno poskodit, tak ci tak by to nebolo uplne OK, komisia rozhodla sam si v nej a sam si hlasoval ako si hlasoval, ja som bol za alternativu 1., vybrala sa moznost cislo 2., nieje problem aj sa to ohlasilo, jedine co ma na tom hneva ze zrazu sa zacala hladat cesta ako to zase zmenit nie tak vehementne ale ktovie ako by to dopadlo keby som nebol hned zasadne proti tomu... wild uz ma prehovaral nech vam to v dobrej vole uzname...

ja by som nemal problem keby ste stratu stiahli, to je to posledne co by mi vadilo ale nemozem proste suhlasit s takymto sachovanim rozhodnuti, bol by to dalsi precedens a ako som povedal uz to ze sa zrusil PO draft po kladnom hlasovani GM bola by to chyba a do buducna by to sutaz mohlo poskodit podstatne viac, teraz myslim ze kazdy by mal pochopit ze v tej situacii bolo lepsie nakoniec asi zapas zrusit a neposkodit timy ktorych tiperi zrejme NEMALI realnu moznost dotipovat a neriesit ze zapas dopadol tak a tak a ten a onen by mali o dva bodiky viac..

p.s: a popravde ma nahnevalo aj to ze ste vo wildovi vyvolali pocit ze ste boli poskodeny a on nakoniec bojoval za to aby sa to zmenilo :eek2: o postupe ci nepostupe sa aj tak nerozhodlo len v tomto jednom dni, dni bolo dokopy 18 co je myslim dost na to aby sa nikto nemohol stazovat ze nemal dost casu strau zmensit alebo obratit vo svoj prospech
210 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS