Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VOLBY DO KOMISIE - KAMPAN A DISKUSIA

Aby som nezabudol. Ak budem clenom komisie, tak budem presadzovat aj osobne stretnutie s clenmi niekedy pocas leta na chate na den ci noc. Osobny kontakt je predsa len vzdy lepsi.
dado a co keby radsej komisari kazdy mesiac pisali zhrnutie svojej individualnej cinnosti?
švolco píše:dado a co keby radsej komisari kazdy mesiac pisali zhrnutie svojej individualnej cinnosti?
mesiac je kratka doba na nejake suhrny a je to "dalsia robota" naviac. mojim cielom je zamestnat komisarov co najmenej, no priniest vacsie vysledky ako doposial. na nejake vlastne suhrny nie je bohuzial miesto. bolo by to na ukor niecoho ineho...
Dado je fajn ze sa snazis na druhu stranu zatial len kopa reci ale preco si tie clanky nepisal aj tuto sezonu? ved pisat ich moze ktokolvek nemusi mat ani zvlastne opravnenia proste napises a niekto z nas co maju redakcne opravnenia to potom zverejnia. Dalsia vec je pre mna velmi nepriatelna a to sposob tvojho vystupovania niekedy a vyvolavanie dost ostrych hadok s niektorymi uzivatelmi a nie raz ale opakovane. Nezazil som ta v tvojej prvej a zatial jedinej ucasti v komisii ale kedze si v nej moc nevydrzal tak to tiez vzbudzuje u mna dost obav. A je fajn sice ze sa snazis aspon v planoch priviezt komisii k vacsej cinnosti ale realne sa vacsina ludi na poslednej konferencii vyjadrila proti tomu lebo nieje mozne ukolovat dobrovolnikov pevne i ked clenov komsie. V prvom rade ale by mal clovek zacat u seba a ak ty pojdes prikladom ci uz v komisii budes alebo nie mozes vela ludi presvedcit ze to ide a ze to mozu robit aj oni. Zatial ako som uz povedal ale realne vysledky po tebe moc nevidim co je skoda.

Ako som vo svojom programe hovoril rad by som na pisanie clankov zohnal dobrovolnikov pripadne nejakych studujucich novinarov aby sa zapojili a aj oni sa tak mohli prezentovat. Urcite aj o tom sa v komisii budeme bavit a ako som uz povedal ci uz v komisii budes alebo nie mohol by si sa do toho potom zapojit aj ty. Verim ze par ludi co svoj nazor na dianie v KTL budu chciet prezentovat sa vzdy najdu len musia uverit ze ich nazor zaujima aj zvysok uzivatelov. Myslim ze keby sa navrhla nejaka kostra tem a nejaky rozpis kedy plus minus co napisat okrem nejakych neocakavanych veci by mohol dost pomoct. Doteraz to bolo vsetko dost zivelne a tym padom boli dni ked clanky pribudali jedna radost a potom obdobie ked sme novy clanok nevideli par tyzdnov.

Sam si inak povedal ze je velka skoda ze skoncila sutaz, finale mame dohrane a ani pismeno o tom. To je naozaj zle a jasne ze by si si radsej precital nieco co napise niekto iny o vas tak ked sa toho nikto nechopil (z roznych dovodov) tak sa stale toho mozes chopit ty. Kontakt na svojich tiperov mas takze nam mozes priniest zaujimave postrehy z vasej kabiny. :yes:

Povodne som nechcel nic pisat aby to neposobilo ze uz ako zvoleny clen novej komisie chcem nejako ovplyvnovat tvoju kampan ale nedalo mi par postrehov k tomu napisat.
janik píše:Dado je fajn ze sa snazis na druhu stranu zatial len kopa reci ale preco si tie clanky nepisal aj tuto sezonu? ved pisat ich moze ktokolvek nemusi mat ani zvlastne opravnenia proste napises a niekto z nas co maju redakcne opravnenia to potom zverejnia. Dalsia vec je pre mna velmi nepriatelna a to sposob tvojho vystupovania niekedy a vyvolavanie dost ostrych hadok s niektorymi uzivatelmi a nie raz ale opakovane. Nezazil som ta v tvojej prvej a zatial jedinej ucasti v komisii ale kedze si v nej moc nevydrzal tak to tiez vzbudzuje u mna dost obav. A je fajn sice ze sa snazis aspon v planoch priviezt komisii k vacsej cinnosti ale realne sa vacsina ludi na poslednej konferencii vyjadrila proti tomu lebo nieje mozne ukolovat dobrovolnikov pevne i ked clenov komsie. V prvom rade ale by mal clovek zacat u seba a ak ty pojdes prikladom ci uz v komisii budes alebo nie mozes vela ludi presvedcit ze to ide a ze to mozu robit aj oni. Zatial ako som uz povedal ale realne vysledky po tebe moc nevidim co je skoda.

Ako som vo svojom programe hovoril rad by som na pisanie clankov zohnal dobrovolnikov pripadne nejakych studujucich novinarov aby sa zapojili a aj oni sa tak mohli prezentovat. Urcite aj o tom sa v komisii budeme bavit a ako som uz povedal ci uz v komisii budes alebo nie mohol by si sa do toho potom zapojit aj ty. Verim ze par ludi co svoj nazor na dianie v KTL budu chciet prezentovat sa vzdy najdu len musia uverit ze ich nazor zaujima aj zvysok uzivatelov. Myslim ze keby sa navrhla nejaka kostra tem a nejaky rozpis kedy plus minus co napisat okrem nejakych neocakavanych veci by mohol dost pomoct. Doteraz to bolo vsetko dost zivelne a tym padom boli dni ked clanky pribudali jedna radost a potom obdobie ked sme novy clanok nevideli par tyzdnov.

Sam si inak povedal ze je velka skoda ze skoncila sutaz, finale mame dohrane a ani pismeno o tom. To je naozaj zle a jasne ze by si si radsej precital nieco co napise niekto iny o vas tak ked sa toho nikto nechopil (z roznych dovodov) tak sa stale toho mozes chopit ty. Kontakt na svojich tiperov mas takze nam mozes priniest zaujimave postrehy z vasej kabiny. :yes:

Povodne som nechcel nic pisat aby to neposobilo ze uz ako zvoleny clen novej komisie chcem nejako ovplyvnovat tvoju kampan ale nedalo mi par postrehov k tomu napisat.
Ja som neprispieval, lebo som nebol a stale nie som clenom komisie. Pretoze si myslim, ze to, co navrhujem ja ohladom webu, je praca komisarov a nie neclenov. Pravdupovediac, je to 40-50% celkovej roboty komisara.

Dalsi dovod je urcite to, ze som nechcel napomahat komisii, v ktorej bolo tak vela "pracovitych" clenov. Robil by som nieco a niekto by za mna "zlizol smotanu".

Navyse - to, ze ma ludia nezvolia bude znamenat, ze nepodporuju moj program a nechcu mat clanky na webe KTL v style, ktory tu ja prezentujem. Preco by som im to mal potom vnucovat nasilu? Ak by take clanky chceli, tak ma zvolia, pretoze pochybujem, ze pride nejaka ina alternativa - co sa webu KTL tyka.

Ale napriek tymto trom myslienkam si mi janik vnukol absolutne protichodnu myslienku. Moznoze by isla cesta cez post sefredaktora webu KTL. O tento post by som zaujem mal. Nech sa tejto otazke venuje nova komisia. Moj navrh je, ze sefredaktora by volil predseda komisie na obdobie 10 rokov. Ale nie :D. Na jednu sezonu klasicky. Sefredaktor by si vybral ludi do redakcneho timu - mozu byt clenovia komisie a aj nemusia. Odporucania by mohol davat aj Arek.
Dado píše:Navyse - to, ze ma ludia nezvolia bude znamenat, ze nepodporuju moj program a nechcu mat clanky na webe KTL v style, ktory tu ja prezentujem.
Ne, pokud...a upřímně v to doufám...tě nezvolí, pak to bude proto že nesouhlasí s tvojí osobou a s tím co jsi zač, ať je to co jsi tady napsal sebelepší.
dado - jeden bod co sa mi nepaci a to odovodnenie preco si neprispieval, sorry ale toto je z mojho pohladu neakceptovatelne a alibisticke, nikto by ziadnu smotanu nezlizol proste ty by si bol autor to by nikto nezmenil a ludia by to videli, ja som sa snazil pomoct aj ked som v komisii nebol tak ako aj dejf ci Ohlund a ludia si to myslim vazia a keby Ohlund kandidoval tak nepochybujem ze je v komisii a dejf kandiduje a verim ze sa do komisie dostane lebo sa snazil a nieco dokazal, nevidim ze by za to cakal nejake ovacie a predsa to robil a pomahal a za to :klobuk:

mam taky pocit ze ty chces predvsetkym mat nejaky post, funkciu aby si vynieval miesto toho aby si vycnieval pozitivnymi skutkami a skor si sa prezentoval negativne a mozes si za to viac menej sam ze nie si moc oblubeny
janik píše:dado - jeden bod co sa mi nepaci a to odovodnenie preco si neprispieval, sorry ale toto je z mojho pohladu neakceptovatelne a alibisticke, nikto by ziadnu smotanu nezlizol proste ty by si bol autor to by nikto nezmenil a ludia by to videli, ja som sa snazil pomoct aj ked som v komisii nebol tak ako aj dejf ci Ohlund a ludia si to myslim vazia a keby Ohlund kandidoval tak nepochybujem ze je v komisii a dejf kandiduje a verim ze sa do komisie dostane lebo sa snazil a nieco dokazal, nevidim ze by za to cakal nejake ovacie a predsa to robil a pomahal a za to :klobuk:

mam taky pocit ze ty chces predvsetkym mat nejaky post, funkciu aby si vynieval miesto toho aby si vycnieval pozitivnymi skutkami a skor si sa prezentoval negativne a mozes si za to viac menej sam ze nie si moc oblubeny
to vam nikto neodopiera, ze ste pomahali, aj ked ste neboli v komisii. sam som odporucil, ze treba volit tych ludi, ktori neboli v komisii a ktori napriek tomu pomahali. svoj postoj vsak k tejto veci nezmenim, co sa tyka mna.

k comu by mi bola funkcia? dal by som si hadam vytlacit vizitky a nosil sa ako ho*no na lopate? ... funkcia praveze zavazuje cloveka, aby robil to, preco v tejto funkcii je. takze ziadne vyhody v tom nevidim, len povinnosti. a ja rad budem tieto povinnosti splnat.

mne je jedno, ci som alebo nie som oblubeny. mojou prioritou je pomahat lige a nestarat sa o nejakych userov, ktory sa zakryvaju za domace pc a nic nehovoriace nicky.
Novy system sutaze

:arrow: Zakladna cast
Budem sa snazit presadit fungovanie zapasoveho systemu po celu zakladnu cast. Kompromisom budu maximalne dva odlisne vyhodnocovacie systemy pocas zakladnej casti, nie tri.
Mě zajímá jenom tohle... Takže zatím máš rozhodně můj hlas... :cool:
Dakujem. Este sa vyjadrim k tomu postu. Naozaj to vo vseobecnosti nema ziadny zmysel, alebo umysel, alebo ako to nazvat. Ak by som mal vdaka postu ziskavat nejake financne odmeny, tak to je ina vec. Alebo nieco ine... No lenze to naozaj neprinasa nic ine, iba povinnosti. A clovek so svedomim ich bude aj plnit a nebude tam len tak sediet. Post = povinnosti + peniaze (niekde inde, nie tu).

Ak nemaju zmysel posty, tak preco su skupiny na HFku ako Sponzori, Moderatori, VIP a podobne? Preco je komisia? Mozeme tento termin uplne zrusit... Praveze je to preto, aby ludia pracovali a aby ich to zavazovalo...
mohli by sa prosim vas aj ostatni kandidati vyjadrit za aky system(tabulkovy,zapasovy) budu hlasovat? pretoze to ma tiez najviac zaujima
Já jsem pro kombinaci tabulkový-zápasový systém. Ale hlavně jsem proti hybridu (zdravím petrika :D ).
myslim ze co sa systemu tyka bola otvorena diskusia a stale tu je v inej teme a verim ze komisia bude prizerat aj na nu a viac menej z nej dost jasne vyslo ze jediny kompromis je kombinacia dvoch systemov (osobne si myslim ze hybrid neprejde)
ja mam tiez pocit ze hybrid bude od novej sezony len historiou. mne sice vobec nevadi a povazujem ho za ovela lepsi ako zapasovy system, ale myslim ze takych nas je mensina. ja osobne ho v komisii urcite nebudem nasilu presadzovat (pozdravujem dejfa :D)
pre mna je co sa noveho systemu tyka dolezite aby bol co najspravodlivejsi. t.j. aby vysledne tabulky odrazali ako dobre ktory tim tipoval. a zapasovy system za taky nepovazujem.
Chci hybrid s premii 5 bodu a tipy po zacatku zapasu. Jinak si ucast rozmyslim.
Prave som vymyslel najlepsi system pre play-off:

ako na tychto MS

hehe

:yahoo:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS