Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Prihlasovanie timov sezona 2012/2013

Dobry den,
v tejto teme mozete zacat prihlasovat vase timy, sezona NHL je zatial v nedohladne no aby sme potom nesili vsetko horucou ihlou tak kazdy kto uz ma nazov timu hotovy aj s logom moze sa prihlasit - pravidla prihlasovania timov zostavaju rovnake ako v minulej sezone. :arrow:

Stačí zadať názov tímu a odoslať obrázok loga tímu vo formáte .jpg, .png alebo .gif. V prípade vyskytnutia sa problémov alebo otázok kontaktujte Komisiu KTL vo fóre alebo na komisia@hokejforum.com.

Prihláška musí obsahovať nasledovné kritéria, aby bola Komisiou KTL schválená:

1.) Názov tímu - názov bude počas celej sezóny nemenný a musí byť napísaný v presnej forme (veľké a malé písmená, medzery a pod.), v latinskej abecede, bez vulgarizmov, kopírovania značiek, firiem a iných organizácií a musí byť originálny, to znamená, že nesmie byť podobný názvom ostatných tímov KTL, či názvom konferencií.

2.) Logo tímu - logo sa môže počas sezóny jedenkrát zmeniť. Musí vystihovať názov tímu a spĺňať rovnaké požiadavky ako názov tímu - originálne a bez kopírovania značiek, firiem a iných organizácií. Výška a šírka loga musí byť približne rovnaká.

Viac informácií o prihlasovaní tímov nájdete v pravidlách KTL.
nazov timu: FireBirds

logo: Obrázek
FALCONS

Obrázek
SPIDERS:

Obrázek
Steelers

Obrázek
Knights


Obrázek
Blue Flyers

Obrázek
EVIL INSIDERS


Obrázek
Red Devils
Obrázek
WILD HORSES

Obrázek
Blue Angels

logo furt to iste
Hockey Kent

logo zostava nezmenene
Neviem či to sem presne patrí ak nie potom to premiestnite ak tak... Hádam ešte neni neskoro! Nevedel som či ísť do toho tento ročník, jednak časovo mi to nevyhovuje nejako a ani chuť neni ako kedysi a tak proste celkovo čo vám poviem. Nakniec táto výluka mi padla v hod a som sa predsa rozhodol, že by som ešte do toho šiel ak neni neskoro a však šiel by som do toho s úplne iným názvom týmu(úplne novým) a s novými členmi ostal by len palkovk hádam to dám do kopy :D všetko je to tak na rýchlo :D Len sa vyjadrite či mi to takto schválite ako som napísal či sa púšťať do toho, alebo ni... Dík...
kludne prihlas tim pod akymkolvek nazvom s tym ze treba dodrzat standardne pravidla (ziadne vulgarizmy, nesmie sa podobat na nazov ineho uz prihlaseneho timu atd)
Takže by som chcel prihlásiť Team Fighting LIONS.
Logo Teamu pridám už čoskoro a v danej téme zverejním aj zloženie hráčov.
Už len dúfať, že NHL-ka sa rozbehne
Tým: Army Men
Logo: stejné
MASTER GREMLINS

logo se nemeni
názov: F4F Killers
logo: Obrázek
(ospravedlňujem sa, ale iné nemáme. snáď to nebude vadiť :) )
Tak díky Klausovi se můžem účastnit i my :clap:

název: Cruel Prisoners
logo: stejné
Obrázek Ice Cats
DREXEL DRAGONS

logo ostáva rovnaké
Název: Hrošíci

Logo: Obrázek
Killer Hornets
Logo:ostáva
Hungry Piranhas
Logo ostáva nezmenene
Názov: Stars
Logo: Obrázek
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS