Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PRIPOMIENKY, OTAZKY, NAVRHY A VSEOBECNA DISKUSIA

ja si zase myslim, ze tie bonusove body boli rozdelene v pohode. Co bol vacsi problem, bolo velke mnozstvo delenych miest este pocas ZC, co sposobilo, ze vela timov malo rovnaky pocet bodov. Ja by som teda zvysil variabilitu bodov uz pocas ZC a vymyslel nejake tie-breakery, aby nevznikali delene miesta.
to je fakt norvic, kludne by to mohlo byt aj podla umiestnenia najlepsieho tipera timu v danom kole :)
a prečo tak nebolo? či sa ide teóriou pokus-krutý omyl? :thumbsdown:
teraz neviem, ci to bola ironia alebo nie, janik :D
S tym by som vsak nesuhlasil, pride mi to trosku pritiahnute za vlasy. Ale napr. v zapasovom kole by kludne mohol byt tie-breaker celkovy pocet bodov, prip. vzajomny zapas. V tabulkovom kole priznavam, ze je to trosku tazsie vymysliet. Mohol by byt napriklad celkovy pocet bodov vsetkych 4 tiperov. Urcite by som nebral najlepsieho tipera, to by znevyhodnilo vyrovnane timy bez vacsej hviezdy.
petrik píše:
Joe S. píše:ďakujem veľmi pekne petrikovi ako členovi komisie za fundované vysmiatie sa celému tímu Drexel Dragons do očí :thumbsdown:

a arek si tiež nemusí z nás robiť prdel
smola Joe, tvoj nick mi pripomina nasu neschopnu atrapu trenera, takze kym si ho nezmenis alebo Avs nevyhodia Sacca tak budes mat so mnou problem... :neviem:
U didn´t get it :thumbsdown: a nick je podľa najvýznamnejšej klubovej legendy


To skôr ty ako predstaviteľ Komisie sa môžeš hanbiť z svoje vyjadrenie, keď na normálnu otázku si dokázal odpovedať spôsobom ako si odpovedal :roll: keby si bol rádový tipér, ale člen Komisie, to je fakt nehodné tvojej pozície, mal by si prehodnotiť svoje zotrvanie tam :grc:
arek píše:ale ved ano, nebolo to prilis fair rozdelit tak bonusove body. Mame tu tento system prvu sezonu, tak je jasne ze sa len skusa a nejake chyby sa vyskytnu. Koho by pred sezonou napadlo, ze tri timy budu mat rovnako bodov. Pravidla ale boli jasne dane vopred, tak co tu teraz vyplakavas ako maly.

A ked zacnes ty s nami jednat normalne, tak potom zacneme aj my.

KOHO BY NAPADLO? KOMISIU BY MALO, tak mali dať každému rovnako a bolo by, nakoľko to nebolo pravidlami upravené bolo by, nie? :roll:

absolútne nezodpovedne a nekompetentne ste riešili kľúčové otázky v rámci sezóny, fakt VEĽKÁ VĎAKA KOMISIA K POCHOVANIU SEZÓNY VAŠOU NESCHOPNOSŤOU.


Prečo keď v rámci kola malo viac tímov rovnako bodov, mali všetci rovnakú pozíciu a rovnakú východiskovú pozíciu a zrazu v rámci sezóny to bolo inak? Môžete sa hanbiť, toto ste naozaj nezvládli, nech si hovoríte, čo chcete :thumbsdown: :roll:
rebel z DD :D
ja som uz aj zabudol, ze mame po sezone :-P
mame ta prosikat na kolenach o odpustenie alebo o co ti ide? Jediny kto to tu nezvlada, si ty.
a ešte jedna vec, keď ste niečo nemali vopred upravené, prečo ste to následne aplikovali?


Poprosím aj odpoveď na otázku, nie drísty ako predviedol arek v príspevku nado mnou.


toto je topic o pripomienkach a otázkach, tak láskavo nech na to komisia aj normálne odpovie, lebo inak stojí za :ho*no:
a aby bolo arekovi a petrikovi jasné, ide mi len o TRANSPARENTONOSŤ súťaže, nie o vyplakávanie, tak sa vyvarujte vašich slaboduchých reakcií :roll:
norvic píše:teraz neviem, ci to bola ironia alebo nie, janik :D
S tym by som vsak nesuhlasil, pride mi to trosku pritiahnute za vlasy. Ale napr. v zapasovom kole by kludne mohol byt tie-breaker celkovy pocet bodov, prip. vzajomny zapas. V tabulkovom kole priznavam, ze je to trosku tazsie vymysliet. Mohol by byt napriklad celkovy pocet bodov vsetkych 4 tiperov. Urcite by som nebral najlepsieho tipera, to by znevyhodnilo vyrovnane timy bez vacsej hviezdy.

nj prečo pri rovnosti bodov viacerých tímov sa nedalo kritérium vzájomný zápas alebo také niečo? :
Joe, kasli na to..do hry nas uz nevrati nic ( :D ) a tymto si uz nijako nepomozeme. Mali sme si to uhrat sami, ta bodova strata sa dohnat dala, akokolvek to prerozdelenie bodov bolo pofiderne, no nezvladli sme to. Mozno to bude ale podnet na zmenu v buducnosti, pretoze je ozaj nestastne takto znevyhodnovat jeden tim len koli nejakemu smiesnemu priemeru. A ak sa ta zmena udeje, tak samozrejme nedat ju do eteru dva dni pred PO. To su moje dve vyhrady.
kajo píše:Joe, kasli na to..do hry nas uz nevrati nic ( :D ) a tymto si uz nijako nepomozeme. Mali sme si to uhrat sami, ta bodova strata sa dohnat dala, akokolvek to prerozdelenie bodov bolo pofiderne, no nezvladli sme to. Mozno to bude ale podnet na zmenu v buducnosti, pretoze je ozaj nestastne takto znevyhodnovat jeden tim len koli nejakemu smiesnemu priemeru. A ak sa ta zmena udeje, tak samozrejme nedat ju do eteru dva dni pred PO. To su moje dve vyhrady.
ale aspoň satisfakcia (verejné ospravedlnenie) zo strany komisie, že to oni po*ebali a absolútne nezvládli svoju pozíciu, to nie, radšej budú robiť ko*otov z tých čo sa sťažujú, fakt :thumbsdown:

Za to sme sa dočkali zosmiešnení zo strany petrika a osobných atakov zo strany areka :thumbsdown:
ako ty ku nam, tak my k tebe. Ked ty nam nadavas do sudruhov, uboziakov a dementov, tak co cakas?
beriem to na seba, topic docasne uzamykam, ak emocie opadnu, paci sa, ale toto :nono:
http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... mom-zavere" onclick="window.open(this.href);return false;
Osobne mam trochu problem s tiebreakem tykajicim se vzajemneho skore.
Zdanlive maji oba stejnou sanci udelat pro svem vitezstvi rozdil ve skore, ale je prece jasne, ze ve dni, kdy jsou 4 zapasy (jako treba dnes) se rozdil skore udela obtizneji nez kdyz je zapasu treba 10.
A jsem rad, ze nas to nakonec tizit nemusi.
Osobne bych preferoval spis pocet bodu ziskanych v PO celkove...
tiez som nad tym rozmyslal, ale oba timy mali rovnake podmienky pri 10 aj 4 zapasoch, cize uz je to sice skor smola/stastie, ale spravodlive to je urcite
podla mna to netreba delit na 4 a 10 zapasov ale dokopy oba tie timy spolu odtipovali 14 zapasov... predsa nezalezi ze to bolo v dvoch dnoch, celkovy pocet zapasov pre nich bol totozny takze na prvy pohlad to sice moze posobit neferovo ale v skutocnosti tam nevidim ziadny problem
janik píše: na prvy pohlad to sice moze posobit neferovo ale v skutocnosti tam nevidim ziadny problem
No a ja bych to zase videl naopak.. Na prvni pohled je to ferovy, ale ve skutecnosti v tom problem je...
a v com konkretne? odtipovali oba timy rovnaky pocet zapasov vo vzajomnych zapasoch? odtipovali tak kde je problem?
:cookies:
janik píše:a v com konkretne? odtipovali oba timy rovnaky pocet zapasov vo vzajomnych zapasoch? odtipovali tak kde je problem?
Problem je v samotnem principu. Pak se da uplne zrusit system 2 vzajemnych zapasu. Prece je princip, ze oba zapasy maji stejnou vahu, co se tyce bodu. Oba v tom konketnim zapase maji moznost zvitezit. A proto dostanou 3 body vitezove. Ale co se tyce tiebreaku, tak tam proste tu moznost stejnou nemaji.
Nicmene chapu, ze pokud to tak necitis, zda se ti to byt rovnocenne.
Mozna by bylo neco jineho, kdyby se vzaly tipy kazdeho hrace z obou dnu a udelal se minizapas ze vsech zapasu obou dnu.
ale ved keby vyhrali jeden zapas o desat bodov tak ked prehraju ten kde je zapasov menej nicomu to nevadi, proste neviem mne to nepripada okrem toho to je uz len rozlisovaci bod ak nieco nie je to inak hlavne
janik píše:ale ved keby vyhrali jeden zapas o desat bodov tak ked prehraju ten kde je zapasov menej nicomu to nevadi
Ano, prave jsi vystihl ten podstatny problem :D ,
janik píše:proste neviem mne to nepripada okrem toho to je uz len rozlisovaci bod ak nieco nie je to inak hlavne
No pokud vim, je to prvni tiebreaker a mozna, ze uz dnes v noci bude rozhodovat...
171 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS