Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PRIPOMIENKY, OTAZKY, NAVRHY A VSEOBECNA DISKUSIA

najvyssi cas zalozit aj tuto tradicnu temu, aby sme sa s tymito vecami nestracali v temach primarne urcenych na nieco ine...
žiadam o preloženie Killer Hornets do divízie kde je Prievidza Turtles a Hungry Piranhe či ako sa píšu ty salonkári :D dôvod je jednoduchý je to rivalita ako Celtic-Rangers,Dallas-San Antonio a podobne :D :D
michal225 píše:žiadam o preloženie Killer Hornets do divízie kde je Prievidza Turtles a Hungry Piranhe či ako sa píšu ty salonkári :D dôvod je jednoduchý je to rivalita ako Celtic-Rangers,Dallas-San Antonio a podobne :D :D
A co by si este nechcel??? Chod sa sparat v nose a tahat kacera, neotravuj petrika. Ma teraz dost prace s novym notebookm, ktory si kupil za peniaze z kasicky HF... Tak bacha!
napíš to ešte raz a volaj adminov :scare:
michal225 píše:žiadam o preloženie Killer Hornets do divízie kde je Prievidza Turtles a Hungry Piranhe či ako sa píšu ty salonkári :D dôvod je jednoduchý je to rivalita ako Celtic-Rangers,Dallas-San Antonio a podobne :D :D
zdar, bavili sme sa o tom v komisii ale zhodli sme sa na tom ze NIE, dovod je jednoduchy, ked sa raz rozhodlo ze sa bude losovat tak kazdy musi brat vysledky ake z losovania vzisli inak by sa takych ziadosti mohlo objavit podstatne viac, neboj suboje s rivalmi si uzijete ved jednoz apasove kolo bude medzikonferencne a potom mate moznost stretnut sa v PO :)
no dobre ja som len skúsil :)
michal225 píše:no dobre ja som len skúsil :)
Skoda Michal, drzal som vam palce, nech sa vam ten presun podari... Ale ako vidis, okaty to vymyslel dobre. Snad sa najde nejaka medzera v pravidlach. :klobuk:
ako su rozdelene body po skonceni kola, nikde to nemozem najst, ani v teme komisie
WildCelt píše:ako su rozdelene body po skonceni kola, nikde to nemozem najst, ani v teme komisie
peknu reklamu robis komisii ze ani sam ako komisar nemas nastudovane pravidla :D

http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... l/pravidla
Pravidlá píše:Po skončení každého kola budú tímom na základe ich postavenia v tabuľke pridelené body do tabuľky celej základnej časti. Body sa prideľujú nasledovným spôsobom:

Tím, ktorý skončil v danom kole na poslednom mieste vo svojej konferencii, získava 1 bod. Tím, ktorý skončil na predposlednom mieste v konferencii, získava o 1 bod viac, čiže 2 body. Tretí tím od konca získava opäť o bod viac, čiže 3 body. Tak to pokračuje aj ďalej, čiže každý ďalší tím v poradí získava o bod viac až po tím, ktorý skončil na celkovom 4. mieste v konferencii. Tím na 3. mieste získava o 2 body viac ako štvrtý tím v poradí, rovnako druhý najlepší tím získava o 2 body viac ako tretí tím v poradí. Víťaz kola získa o 3 body viac ako tím na 2. mieste.

Príklad bodov získaných za umiestnenie na konci kola pri 10 tímoch v konferencii:

1. miesto – 14 bodov (11+3)
2. miesto – 11 bodov (9+2)
3. miesto – 9 bodov (7+2)
4. miesto – 7 bodov
5. miesto – 6 bodov
6. miesto – 5 bodov
7. miesto – 4 body
8. miesto – 3 body
9. miesto – 2 body
10. miesto – 1 bod

Body získané za jednotlivé kolá sa spočítavajú a vyhodnocujú v celkovej tabuľke základnej časti. Umiestnenie tímov v tejto tabuľke po skončení posledného kola rozhodne o ich postupe / nepostupe do PlayOffs.
este teda doplnim ako konkretne bude to bodovanie vyzerat pri sucasnych 11 timoch v konferencii:
Falcons – 15 bodov (12+3)
2. miesto – 12 bodov (10+2)
3. miesto – 10 bodov (8+2)
4. miesto – 8 bodov
5. miesto – 7 bodov
6. miesto – 6 bodov
7. miesto – 5 body
8. miesto – 4 body
9. miesto – 3 body
10. miesto – 2 body
11. miesto - 1 bod

:ciga:
dakujem komisii za skoru odpoved, s pozdravom komisar
prehladny rozpis sezony : http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/index.php/rozpis" onclick="window.open(this.href);return false;

Odkaz nan najdete aj dole na stranke KTL, vedla odkazu na pravidla
pochvala za graficky prehlad tipov :thumbsup:
loga + zoradeny prehlad jednotlivych tiperov :thumbsup:
vyzera to coraz viac premakanejsie :thumbsup:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :D
vdaka kolega.

PO POLOVICI PRVEHO KOLA
Rozhovor s barrkim:

:arrow: http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... pem-khlkuq" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak já to řeknu... Sám uvádíte, že to je čistě rozlišovací označení.... TAK PROČ ZROVNA MY JSME DRUHÝ?? :evil:
AndyF píše:Tak já to řeknu... Sám uvádíte, že to je čistě rozlišovací označení.... TAK PROČ ZROVNA MY JSME DRUHÝ?? :evil:
Já už bych mu dal normálně ban. :hroza:
AndyF a vsetci ktorych to zaujima, tabulky su robene automaticky v exceli, na konci kola ked uz bude rozhodujuce urcit a pridelit ktory tim kolko bodov na zaklade svojho umiestnenia ziska sa RUCNE tabulka upravi tak aby bolo vizualne jasne ze su timy s rovnakym poctom bodov na ROVNAKEJ pozicii a tym padom dostanu aj ROVNAKY pocet bodov. Zial excel nieje to najidealnejsie riesenie a spravit to tak aby to poradie spravne vypisal sam je dost pracne, takze zatial sme sa na to ani nepozreli (a kedze to ani moc za dolezite nepovazujem tak neviem ci sa do toho budem vobec pustat).

Takze nerieste to zbytocne a neberte to ani ako nejaku provokaciu ze jeden tim je pred inym (vizualne) lebo toto poradie vyhodi samotny excel takze nejedna sa o nic ine. Aj Blue Angels by sa mohli ohradit ze su az za Falcons atp. ale vedia ze to nieje smerodatne.
:roll: absolutne nepodstatne
jedina nevyhoda pre tych, ktori su dole (tyka sa aj nasho timu), ze musim rollovat myskou hore dole, aby som si pozrel jednotl.tipy (prehlad zapasov + tipy nasho timu), ktore si aj tak vsetky nezapamätam :wf: ak by boli zapasy uvedene nad kazdym jednym timom, bolo by to vyborne, hm?
teda neviem ci Andy riesil tabulky timov a tiperov alebo KTL stranku ako taku... na tabulkach pracujem ale enviem ci sa to podari lebo ked maju tri timy rovnaky pocet bodov tak mi to nejak nefunguje :neviem: u jednotlivcov to viac menej neprichadza do uvahy jedine ze by som nasiel uplne iny sposob ako to spravit lebo uz aj pri 11 timoch to je vzorec na tri riadky :D
cepi píše::roll: absolutne nepodstatne
jedina nevyhoda pre tych, ktori su dole (tyka sa aj nasho timu), ze musim rollovat myskou hore dole, aby som si pozrel jednotl.tipy (prehlad zapasov + tipy nasho timu), ktore si aj tak vsetky nezapamätam :wf: ak by boli zapasy uvedene nad kazdym jednym timom, bolo by to vyborne, hm?
skor by som to chcel vyriesit nejakym filtrom, co navrhol janik. Ze by sa tam dalo vybrat napr. ze zobrazit iba tipy mojho timu...pripadne vybrat spomedzi viacerych timov, co sa zide v zapasovom kole.

Andy: musis viac zamakat, aby ste boli jasne prvi :-P
janik píše:teda neviem ci Andy riesil tabulky timov a tiperov alebo KTL stranku ako taku... na tabulkach pracujem ale enviem ci sa to podari lebo ked maju tri timy rovnaky pocet bodov tak mi to nejak nefunguje :neviem: u jednotlivcov to viac menej neprichadza do uvahy jedine ze by som nasiel uplne iny sposob ako to spravit lebo uz aj pri 11 timoch to je vzorec na tri riadky :D
ved to nechaj tak...nikomu to neprekaza, okrem andyho :giggle: tak ci tak sa to na konci kola vzdy da na spravnu mieru v pripade rovnosti bodov. Pocas kola je to nepodstatne..
arek píše:
cepi píše::roll: absolutne nepodstatne
jedina nevyhoda pre tych, ktori su dole (tyka sa aj nasho timu), ze musim rollovat myskou hore dole, aby som si pozrel jednotl.tipy (prehlad zapasov + tipy nasho timu), ktore si aj tak vsetky nezapamätam :wf: ak by boli zapasy uvedene nad kazdym jednym timom, bolo by to vyborne, hm?
skor by som to chcel vyriesit nejakym filtrom, co navrhol janik. Ze by sa tam dalo vybrat napr. ze zobrazit iba tipy mojho timu...pripadne vybrat spomedzi viacerych timov, co sa zide v zapasovom kole.

Andy: musis viac zamakat, aby ste boli jasne prvi :-P
janik píše:teda neviem ci Andy riesil tabulky timov a tiperov alebo KTL stranku ako taku... na tabulkach pracujem ale enviem ci sa to podari lebo ked maju tri timy rovnaky pocet bodov tak mi to nejak nefunguje :neviem: u jednotlivcov to viac menej neprichadza do uvahy jedine ze by som nasiel uplne iny sposob ako to spravit lebo uz aj pri 11 timoch to je vzorec na tri riadky :D
ved to nechaj tak...nikomu to neprekaza, okrem andyho :giggle: tak ci tak sa to na konci kola vzdy da na spravnu mieru v pripade rovnosti bodov. Pocas kola je to nepodstatne..
ale ja som to spraviiiil :hop: takze tabulky uz dnesne som hodil aktualne upravene a uz to tak bude nakoniec som vymyslel system ktory je velmi jednoduchy a sikovny :frajer2:
janik píše:nakoniec som vymyslel system ktory je velmi jednoduchy a sikovny :frajer2:
Dekovat nemusis :yes: :sarcasm:
(puvodne jste se meli hlavne zasmat, ale asi jsem nezvolil nejlepsi smajl... :oops: )
tak v tom pripade dobra praca janicek :good:
mne islo o toto

my sme dole

Obrázek

a zapasy su uplne hore

Obrázek

cize musim rollovat uplne nahor a dovtedy aj zabudnem o ktore zapasy ide; ono sa uhadnute tipy zobrazia pri tipujucich, ale napr. este pred odohratim zapasov si to clovek omrkne (aj ked u nas to asi neplati, k taktike sme nemali nikdys blizko:P
cepi píše:mne islo o toto

my sme dole

Obrázek

a zapasy su uplne hore

Obrázek

cize musim rollovat uplne nahor a dovtedy aj zabudnem o ktore zapasy ide; ono sa uhadnute tipy zobrazia pri tipujucich, ale napr. este pred odohratim zapasov si to clovek omrkne (aj ked u nas to asi neplati, k taktike sme nemali nikdys blizko:P
To by teoreticky mohlo jit vyresit nejakym tooltipem.... Pokud to komoponenta dovoluje..
171 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS