Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Volby do Komisie KTL 2013/14 - kampan a diskusia

kandidati do volieb hlaste sa v nasledovnej teme: http://www.hokejforum.com/volby-do-komi ... t8288.html

v tejto teme prosim miesajte svoje volebne gulase, zverejnujte volebne programy, diskutujte, hadajte sa (vramci slusnosti), agitujte, presviedcajte, slubujte, podplacajte, ohovarajte... ako vzdy :D

blizsie info o podobe volieb tu: http://www.hokejforum.com/oznamenia-kom ... ml#p347933
takze nadisiel cas mojho velkolepeho vyberu druheho komisara pre sezonu 2013/2014.
....
Obrázek
...
...
...
petrik vyberam si teba :!: :!: :!:
Obrázek
:arrow:
Obrázek
:panika: wait :eek2:
Obrázek
petrik píše:
- arek ostava predsedom komisie a neohrozenym diktatorom KTL (takze nie ja :nono: )v
pekny pokus petrik :petrik:
arek píše: petrik vyberam si teba :!: :!: :!:
dakujem za tuto ohromnu poctu, vobec som to necakal. nemam pripraveny ani ziadny dakovny preslov, ale tak skusim zaimprovizovat.
chcem sa v prvom rade podakovat mojej rodine za podporu, dalej vsetkym priatelom a znamym, konkretne ferovi, lubovi, misovi, igorovi, dalsiemu misovi, robovi, risovi, palovi, erikovi, jozovi a jarovi, zabudnut nesmiem ani na jura a peta a samozrejme ani na pata s mariom. dalej sa musim podakovat vsetkym svojim pedagogom ktori sa mi pocas dlhych rokov studia venovali a pripravili ma na vykonavanie tejto zodpovednej funkcie. dalej samozrejme arekovi za to ze do mna vlozil svoju doveru, pokusim sa nesklamat. slenom konciacej komisie za kvalitnu spolupracu pocas ktorej som ziskal mnozstvo cennych skusenosti ktore sa mi snad podari v nasledujucej sezone zurocit. snad sa aspon s niektorymi v komisii opat stretneme. dalej vsetkym ucastnikom KTL za vytrvalu podporu a ochotne blahosklonne odpustanie pripadnych nedostatkov v mojej komisionarskej praci, ako pocas poslednej sezony tak verim ze aj v tej nasledujucej. specialne vsetkym byvalym a buducim clenom mojho timu Falcons, snad sa mi konecne podari v komisii presadit nase celkove vitazstvo, slubujem ze pre to urobim co bude v mojich silach. no a na uplny zaver dakujem este vsetkym ostatnym ktori ma poznaju, ale ktorych som tu nemoho pre kratkost casu konkretne menovat, za to ze sa preto na mna nenahnevaju.

PS: aaand.... world´s peace! :v:
:taptap:

a gulas a pivo su de? :dup: Bez toho sa nemozes stat clenom komisie :nono:
Skorpion píše::taptap:

a gulas a pivo su de? :dup: Bez toho sa nemozes stat clenom komisie :nono:
guláš nebude, petrik ponúkne len studené párky a teplé pivo
arek píše:petrik vyberam si teba :!: :!: :!:
petrik píše: - arek ostava predsedom komisie a neohrozenym diktatorom KTL (takze nie ja :nono: )
- este pred zaciatkom samotnych volieb si arek do komisie vyberie jedneho clena podla vlastneho uvazenia.
Ze podla vlastneho uvazenia. :D Vsetci dobre vieme, kto je sedou eminenciou KTL... :ninja: :king:
arek mal na vyber z 3 moznosti:
- bodno-trzne zranenia
- udery tupym predmetom
- :petrik:
Zas mozme dat zbohom sanci na titul :verysad: :ahoj:
ja dufam ze tato arekova poslusnost, bude konecne oplatena :frajer2:
kajo píše:Zas mozme dat zbohom sanci na titul :verysad: :ahoj:
Tak to v kazdem pripade..
keby ste sa radsej do volieb prihlasili ako sa tu snazili byt nasilu vtipny... :slap:
vzdy ked vidim novy post v subfore "KTL - organizacia" tak tajne dufam ze sa niekto dalsi prihlasil do volieb a zatial vzdy najdem iba tu nejaku dalsiu zmysluplnost :hroza:

ved jasne, lezat si niekde s otvorenou chlebarnou a len cakat kedy do nej napadaju pecene KTL holuby je urcite lahsie, este lahsie je tych blbcov co su ochotni vam ich chytit, upiect a naservirovat (ak sa im to nahodou nepodari podla vasich predstav) podyebavat niecim co snad bolo myslene ako humor aj ked to tak casto vobec nevyzera - ale nedajboze prilozit ruku k dielu? pohnut aspon prstom, nedajboze rozumom a prispiet tak svojou troskou k skvalitneniu sutaze ktora ma asi bavi ked sa v nej tak vehementne angazujem? you have to be kidding me... :thumbsdown:
skapal pes

vsetci su znechuteni...
kajo píše:Zas mozme dat zbohom sanci na titul :verysad: :ahoj:
:fnuk:
Joe a kajo nekandiduju? :jn:
nie, my radsej budeme kritizovat vsetky rozhodnutia novej komisie :petrik:
len aby prvym rozhodnutim nebolo neudelenie licencie pre DD :petrik:
Ale nie, nebude čas na to, už teraz niekedy nie som ani doma cez víkendy. Každopádne nejaké idey mám, keď bude záujem
info: http://www.hokejforum.com/posting.php?m ... 6&p=348460
petrik píše:Komisia sa rozhodla neakceptovať prihlášku Dada, alias Eurolanche do volieb do komisie KTL. dôvodom je jeho "trestný register" - opakované prehrešky proti pravidlám fóra, za ktoré bol už niekoľkokrát potrestaný. šancu angažovať sa v štruktúrach KTL si musí opätovne zaslúžiť DLHODOBÝM bezproblémovým správaním vrámci KTL ale aj HF ako takého.

po odstúpení janika nám teda zostali traja kandidáti na tri voľné miesta v komisii, voľby tým pádom nebudú potrebné a komisia KTL pre sezónu 2013/14 bude fungovať v zložení:
arek, petrik, Dawe4, dreamer, Dean
Bude horúce leto :petrik: len nech to :dudo: zistí :petrik:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG