Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PODPISOVANIE ZMLUV V TIME HOCKEY KENT

Zmluvy tipérov na skrátenú sezónu KTL.

Bude zajtra ruším zmluvu s Veronika, ponúkam zmluvu Karolína? :hmm:
dejf píše:Jdu se umýt a oholit. :jn:
Nekálej tam, kde jíš :nono:
švolco píše:pred niekolkymi mesiacmi: "evil insiders nie je ziaden tim, striedaju sa v nom tiperi ako prostitutky.." :slap:
Lindena som vymenil, pretoze sa nam nedarilo. Musela prist zmena, pretoze by nas to mohlo stat este viac, v akom stave sme momentalne. Radsej pre dobro timu spravim vymenu, akoby som mal nasilu drzat pokope ludi, ktorym sa spolu prestalo darit, kedze system prestal fungovat.

Angazovanie TFa a Fincha na dve noci bolo pre to, lebo som pisal diplomovku a nevedel som sa casovo zladit s Henym a MinonkySK.

MinonkySK nenatipoval pocas tych par kol co tipoval v troch pripadoch a to bez toho, aby dal vediet.

Heny v minulosti prislubil, ze sa na neho mozem obratit, ale pre sukromne dovody teraz nema vobec nato cas.

Takze tak.
Dado je krasne ze ty vies vsetko odovodnit ale ja sa ta opytam preco si teda nepockal s vyhodenim Lindena na dobu ked uz budes mat vsetko poriesene miesto tychto opicin co akurat zatazuju vyhodnocovatelov :!: popravde uz mi opat pijes krv a aj preto som navrhol omedzit volnost vymen lebo evidentne ty musis byt stale special kvoli ktoremu sa musia vymyslat aj veci co pre ostatnych nie su potrebne :roll: :slap:
ja by som to navrhol asi tak, ako to mame v yahoo, ze moves (vziat si hraca do timu) môzes maximalne 5x za tyzden, ak by si si chcel vziat aj 6 hraca, smola, system nepusti
tu by som to navrhol samozrejme inak, ze za nejake x,y kolo by mohol GM siahnut po hracovi len v urcitom, urcenom a obmedzenom limite
ale opät nieco vymyslat, uz sa to nejako prehana a vyhodnocovatelia su tym urcite nadseni
niektore timy dokazu fungovat v rovnakom zlozeni x,y sezon, ine si zriesia tiperov len ked to urgentne potrebuju, no niekto ich riesi ako v nevestinci
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO