Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#1 PITTSBURGH Penguins vs. NEW YORK Islanders #8

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

PIT
78%
36
NYI
22%
10

Obrázek

Dneska klíčovej zápas pro Isles. Pokud ho prohrajou, tak už bude definitivně jen otázka času, kdy si půjdou zase zahrát golf. :?

Takže čas nasednout na antiPens wagón a jede se fandit! :fan:
Minuly zapas sa mi velmi pacil, ratam s tym, ze dnesny bude minimalne rovnako kvalitny a sviezi. fandim v tejto serii Islanders, su mi sympatickejsi, pridu mi bojovnejsi, hladnejsi po vitazstvach a aktivnejsi.. Minuly zapas rozhodli presilovky, dufam ze tentokrat to bude nezlomna snaha a bojovnost :) howgh
woooooooh :wave:
zapas som pozeral len od 3 tr. ale stalo to zato. Skoda tej minulej prehry v OT, kto vie..mohlo to byt 1-3
Kazdopadne Pitt sa ukazal na konci zapasu - uplne zbytocne. A ked sa tam pasoval Malkin s hracom NYI a potom sa nanho vrhli dalsi dvaja hraci Pitt, bolo mi trapne aj za nich.
OK, neni o cem.. Prichazi Vokoun time. To je duvod proc se bral. Ukol neni tezkej, byt lepsi nez Fleury a lepsi nez Nabokov.

Dnes jsme hrali o dost lip nez posledni dva zapasy, paradoxne. Troufnu si rict, ze jsme vyrovnali hru v poli, coz je urcity krok vpred. Ale furt to nebylo dostatecne dobry a Fleury explodoval u 3. a 6.golu, v excelentnim modu hrajici Malkin pak ve 3.tretine zacal kiksovat a daroval Islanderum vitezny gol... Ze 6 golu Isles pak byly hned 4 vlastnaky (at uz od beku nebo od Fleuryho) a jeden darovanej Malkinem, dnes jim tam padalo vsechno..

Bylsmo, hrajes o krk, tak prosim te nasad Vokouna, jinak jses blazen.

A nevim proc, mozna jsem mimo, ale na pristi zapas verim vic nez na tenhle kde jsem proste cekal jakousi zakonitou prohru po predchozi stastne vyhre..
Jasny jak facka. Posadte Crosbyho.
Bez nej hrajete vzdycky lip..
Po dnešku mám velký pochybnosti jestli je Fleury seriózně lepší jak Bryz. :lol2: MAF dnes skvěle podržel a Malkinův turnover na GWG. :kajo:
Naprosto zasloužená výhra Isles! :hfman:

Obrázek Obrázek Obrázek
Já to říkám pořád, že Fleury je naprosto průměrný brankář, kterému se povedlo jedno playoff. Ale tady na foru se pořád bude shazovat moje odbornost přes brankáře, i když se vždy ukazuje, že já se nemýlím. :bee:
atlantik nepisal si vcera ze si sa vratil z hfboards lebo sme stale mensie zlo? :D ze tam je obrovsky "hejt" na fleuryho? :D ja si myslim ze sa tam mozes teraz s cistim svedomim vratit a pridat sa do davu :D jak to bolo inak tak sry ale nechce sa mi to dohladavat v archive
Tak táto prehra dosť zamrzí, väčšinu času to bolo dosť vyrovnané a tie šance čo sme mali... :scare: To, čo včera väčšinu času predvádzal Malkin, to bolo niečo neskutočné, miestami som až nechápala...škoda, že nakoniec nič z toho. Crosby ešte akosi stále nie je v úplnej pohode, niekedy vyzeral, že ani nemá chuť hrať, tak hádam sa to zmení. A čo sa týka Fleuryho...hanba, dúfam, že najbližšie už pôjde Voky a zachráni nás.
A copak, že by dem**ní opce zahrála při rozhodujícím gólu tak jak to odpovídá jeho vzhledu a intelektu? Takže Malkin vyšpulit prdel, kluci trenky dolů, Bylsma nařídil tvrdé, ale opravdu tvrdé potrestání, Crosby jde první!
volám všechny fandy, kompetentní lidi okolo Pens: já biju na poplach :!: Bijme na poplach :!: Poslední tři zápasy tato serie mě už připomíná serii s Flyers loni (kromě potyček a boj s fans tu) . Bijem na poplach :!: ITS VOKY TIME :!: :!: :!: :!: :!:
Ad Finch) Ja z Fleuryho hvezdu nikdy nedelal, jediny o co jsem se snazil bylo dat mu sanci rehabilitovat se a neshazovat ho po kazdym golu. Sel jsem tam resit jiny problemy, ktery byly do oci, ale vzdycky to skoncilo pri nem. Pritom, doposud byl v serii solid (i kdyz up and down). Byli tam ale lidi co ho vinili z golu Okposa v SH najezdu, z golu Tavarese na 4:4 v game 3 a proste ze vseho..

V teto serii praveze mel nekolik velmi dobrych zakroku, asi 3-krat vic nez zatim zcela marnej Nabokov. Ale tady to proste konci. Fleury je komplet headcase, ktery ma obrovsky talent, ale nema to v hlave usporadany a nema psychiku aby zvladal playoffs momenty. Zajimave ze v ZČ se mu neco takoveho stane jednou za 20 zapasu, v PO kazdej druhej.. I vcera chytal slusne do momentu kdy si zas nevrazil puk sam do brany, coz je uz klasika a ne smula.. Nabokov, ac je jakkoliv marnej, si vlastnak nedal ani jeden. Bylsma by mel vedet, ze jakmile MAF jednou udela v zapase takovou hrubku, uz se to s nim vzdycky veze, presto ho tam nechal do konce. On uz pak nema silu se vzpamatovat, jen krouti hlavou anebo si do ni tluce rukama, komedie..

Loni po serii s Flyers jsem mel pul roku v podpisu "Fleury = Swiss cheese" a nebyl jsem zda se daleko od pravdy. Tohle uz nemuze byt nahoda, cili koncim s jeho hajenim, tady uz si to nezaslouzi. Nicmene, je to na 99% jasny, Bylsma to uz naznacil mezi radkama, dalsi zapas jde do kasy Vokoun.

Ze hry mam ale mnohem lepsi pocit, pokud Vokoun odehraje jen svuj totalne totalni standard a pokud zahrajeme v obrane tak jako dnes + vyhoda domaciho ledu (pac v hale NYI je peklo), tak furt nemam duvod na paniku. Pro me je dulezite, ze jsme KONECNE predvedli lepsi job ve strednim pasmu a na rozehravce a pocet strel NYI klesl ze 40 na 24. Hrali jsme OK a horsi jsme rozhodne nebyli, byl to vyrovnanej zapas kde Isles meli stesti na to, ze jsme si dali 4 vlastnaky a rozhodujicim turnoverem prispel jinak nejlepsi hrac zapasu Malkin.
žeby som mal správny odhad na 7-zápasovú sériu? :hmm:

Každopádne klobúk dole pred Isles :klobuk: Ak aj teraz vypadnú (mladíci teraz získavajú nesmierne skúsenosti) a v lete udržia káder pokope, o rok budú favoriti celej ligy :petrik:

Malkin = PO warrior ? keď sa odčíta chyba pri GWG
Joe S. píše:žeby som mal správny odhad na 7-zápasovú sériu? :hmm:

Každopádne klobúk dole pred Isles :klobuk: Ak aj teraz vypadnú (mladíci teraz získavajú nesmierne skúsenosti) a v lete udržia káder pokope, o rok budú favoriti celej ligy :petrik:

Malkin = PO warrior ? keď sa odčíta chyba pri GWG
Vypada to tak, malokdo vedel ceho jsou Isles schopni (ja to cekal na 6 zapasu, po game 2 pak taky na 7..). A to maji Isles jeste hordy cap-space, privedou jednoho beka a golmana a pak jsou ready. Vyborni jsou uz ted. Malkin se celou ZČ setril, sedel i kvuli lehcim zranenim ciste z duvodu 100%-ho playoffs. Dokonalej neni, ale je MNOHEM lepsi nez v prubehu sezony.
Source says Andrew MacDonald suffered broken hand. Likely to miss rest of postseason. #Isles
Mozna obrovskej break pro nas. MacDonald byl zatim jeden ze zakladu Isles defenzivy, asi jejich 2.nejlepsi bek. Martinek/Hickey na scenu, + more of Carkner please :pray:

EDIT: Rika se, ze Fleury prej po zapasu v satne hazel flaskama a triskal rukama do zdi :scare: Je done...
PO warrior je fleury :D

Nechapem jak psychicky nemoze zvladat, on uz musi mat nejaky komplex ze ide play off a uz ma v hlave ze zas to poserem a klepu sa mu ruky este ani nevyjde na lad. Ale inak na druhu stranu cele pens je posledne obdobie v PO uplne ine muzstvo nez v zc...
Obrázek

:tada:
Nechapem jak psychicky nemoze zvladat
no ona ta psychika je ošemetná věc.. prsten pro vítěze SC nebo ne... furt je to play off.. kde může rozhodovat jeden zákrok... a když si v kysně za tebou už nikdo neni... tvoje výkony vyhrávaj zápasy nebo lámou vaz.... když v tebe věří všichni hráči..celá vyprodaná hala, město... :jn: .. to jenom potvrzuje.. že do brány prostě nevleze normální člověk :giggle:

nicméně ty golmani v týhle sérii celkově :lol: ... Co se Nabokova týká.. matně jsem si vzpomněl jak trucoval když nechtěl chytat za Isles.. teď je jejich nejslabší článek :jn:
v akcii frustrovane pit duo M + M (Phillymu jeho oblubeny hrac opät dvihne krvny tlak :D





Morrow + Cooke :lol: :slap:

Crosby jakej pacifista :lol2: Malkinovi prepina, uz behem zapasu oplacel na kazdem kroku a mel nervy na dranc.. Morrow :scare: Nic, je to PO a tehle serii zatim tyhle excesy chybely, tak tady to mame. Nic ultraextremniho to ale nebylo, akorat tak Message na game 5.
Malkin je obycajny uboziak, nech si kazdy vravi co chce. Ved je to bujak a ked mal s Hamonicom nejaky problem, mal sa s nim normalne pobit ako chlap. On miesto toho mu tam robi cely cas face wash a "chlapsky" sa zacne spravat az ked mu pribehnu na pomoc dvaja spoluhraci :thumbsdown: :grc:

V tejto serii tak stojim za Isles takmer ako keby to boli flyers :wave: (a nielen preto, ze je maju za supera pens :jn: )
kajo píše:Malkin je obycajny uboziak, nech si kazdy vravi co chce. Ved je to bujak a ked mal s Hamonicom nejaky problem, mal sa s nim normalne pobit ako chlap. On miesto toho mu tam robi cely cas face wash a "chlapsky" sa zacne spravat az ked mu pribehnu na pomoc dvaja spoluhraci :thumbsdown: :grc:

V tejto serii tak stojim za Isles takmer ako keby to boli flyers :wave: (a nielen preto, ze je maju za supera pens :jn: )
:good: Go Isles :!: :!: :!:
Facewash je OK, to at dela teba kazdej zapas.
To me teda vic vadi, kdyz se snazi loktem nekomu urazit hlavu.
Videl jsem zajimavou poznamku: jestli bysme meli tak zurive fandit Islanders. Pokud Pens zase vypadnou v 1. kole, bude se na to nase lonsky vitezstvi pohlizet v trochu jinem svetle..
Facewash a nasledne udieranie do supera az ked mu priskocia 2 spoluhraci na pomoc je ok?

A aby som nemal fandit Isles len preto, aby sa na nasu seriu z minuleho PO niekto nepozeral inak? :sisi:
Marc-Andre Fleury out, Tomas Vokoun in for Penguins in Game 5
Domaci prostredi, fakt ze jsme dokazali otupit souvislej tlak Isles a vyrovnat herni obraz 5 na 5, zraneni klicoveho MacDonalda, ktereho nema v NY kdo nahradit, troll Fleury je pryc, Vokoun proti Isles letos 3-0, 97,0% a 0.90GAA, ocekavana desperation..... :wink2:
podla mna Vokounovi ten zapas zajtra nevyjde a bude to 2-3 NYI..!!
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES