Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#4 BOSTON Bruins vs. TORONTO Maple Leafs #5

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

BOS
82%
36
TOR
18%
8

Kower píše: Seidenberg sa zranil po 35 sekundach...
pana boa :doh:
Zdeno robi co môze, pozametal tam s JVR rucne strucne, no, je to na nom
z uvodnych 10 minut 4 minuty v oslabovke, nic moc na uvod a to sa pritom vyluceni puk odrazil od Zdena k Lupulovi, nasledna golovka, opät odrazeny puk priamo na hokejku listu :roll:
March a Seguin boli vôbec na lade? :eek2: nespoznavam ich

//

:tired:

ak to uz vysledkovo nedame, co po predvedenom vykone z II.tretin nehrozi, dufam, ze im nalozime aspon na budku, tato seria nema skoro ziadne :box: grady
chudak Lupul bol v tom nevinne, ale zobral to sportovo :D


toto si Kelly mohol odpustit, frustracia je jasna a nahrava jedine superovi

cepi píše: ak to uz vysledkovo nedame, co po predvedenom vykone z II.tretin nehrozi, dufam, ze im nalozime aspon na budku, tato seria nema skoro ziadne :box: grady

presne to som si hovoril uz dlhsie, prve dva zapasy roztrzky a tvrdost, potom to zas bolo v rovine, sem tam hitik a inak sa vozime.. seria Islanders - Penguins bola omoho pritazlivejsia a agresivnejsia.. mäkneme.. chybaju mi stari nahnevani macovia :penalty: :hit: :fight:
seria grady ma, hity sa rozdavaju jedna radost, ale chcelo by to riadne mastenice, slovne, ci pästne, v tomto smere je to dost suche
no nic ideme podla vsetkeho do poslednej tohtosezonnej 20 minutovky....
co ti jebeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
1:4....uz som isiel vypinat pc a spat, akurat Nate znizoval
2:4 :!: fajn, tak zostanem



3:4 :!: :!:



4:4 :!: :!: :!: :!:



omgwtf 7 zapas - OT :scare: :scare: :scare:
kuva tam, pripadnu prehru 1:4, ci 2:4 by som upne v pohode rozdychaval, ale ked toto sme dali na 4:4 nemôzeme puknut :!: :!: :!: :!: :!: :!:
neuveritelne aky impact mal na vyrovnanie Lucic.. normalne ho nespoznavam.. dnes je to presne on.. :good:
Looch je neskutocny, nejaku zakladnu cast ma na salame, v PO je z neho uplne iny hrac, treba ho podpisat dozivotne :D

radost nasho vedenia po vyrovnavajucej trefe

Obrázek

po pripadnom vitaznom OT....

:modlenie:
Spravodlivosti bolo ucinene za dost.. sice v hodine dvanastej ale predsa..

Milan je kral :klobuk:

Este nas caka dalsi pokus o zazrak.. SVK-USA :oslava:
To bol zapas :waa:

V PRVOM RADE sa musim ospravedlnit DEJFOVI :sorry: ... ON UZ VIE CO ;)

Este stale sa trasiem .....neverim :yahoo: :wave: :hop:

Nova sa moze skryt ze toto endavala, chcem vidiet statistiky toho basketu, lebo urcite by pri hokeji mali sledovanost, a hlavne 7 zapas , ach.


Zvysne hodnotenei zapasu tu hodim neskor, musim emocne ochladnut.

WE ARE BOSTON, WE ARE STRONG :wub:
Bergy :wub:
Atlantik píše: Budu fandit Torontu vsemi deseti, ale bohuzel, posledni krok bude chybet.. Bruins in 7 .... Na druhou stranu, tipoval jsem "Bruins in 7" a pri mem stesti mi to nakonec vyjde .....
Jak jsem avizoval, za vsechno muze moje magie. Uhodl jsem 7 serii a temer vsude i presny vysledek. To neni normalni, tohle se jinak nemohlo normalne stat..

Obrázek

Gratulace za ten zaver a v kontextu cele serie jde asi o zaslouzeny postup. Nicmene Leafs mi je STRASNE lito. A v dalsim kole koncite, to vam mistni Nostradamus rika uz ted.
bez komentara, mozno zajtra :D toto zatial uplne staci



jo aby som nezabudol
cepi píše:neexistuje, aby sme vedenie 3:1 pustili, robim to sice nerad, ale uz lesujem supera pre 2.kolo

:fucker: Joe :fucker: :fucker: :fucker:
Cepinku moj zlaty, prosiiim svoje predpovede dobuducna krot, lebo sme ta preklinali v chate.

:lol2:

Inac dohravat to v podstate na 4 obrancoch Zee, John, Adam a Dougie...aaah, stisalo mi srdce kade tade, ale zvladli to chlapci. Bartkowski tak ako dobre zacal zapas tak ho aj v polke tretej tretiny dokoncil, ah...no dajak to budeme musiet prespekulovat s tymi obrancami.....ale hlavna vec je, ze zijemeee :wave:

a este viac ma hreje pri srdiecku, ze to neboli PPG goly!!! Ale sme vedeli, kedy mame brankara odvolat :wub:

Raskovi samozrejme :poklona: od stavu 4:2 tam lapal jak zmyslov zbaveny :poklona: snazil sa rozohravat rychlo puky, nebrzdil hru....


a este jedna vec..cely team pojde povinne na farmu pomacat hokejky do lajna, :ho*no: lebo nemoze byt take ze nam budu strielat goly iba chlapci z prveho utoku, musia sa pridat dalsi...to je dolezite mementum pre dalsie nase ucinkovanie.
:yahoo:
1,5 minuty pred koncom vyhravat o 2 goly a nakoniec nic.... To budu v Toronte asi dlho rozdychavat.

Nechapem, ako to mozete sledovat LIVE. Ja som skoro zomrel rano pri highlightoch :panika:
cepi píše:neexistuje, aby sme vedenie 3:1 pustili, robim to sice nerad, ale uz lesujem supera pre 2.kolo
cepi, tie tvoje prognozy, ku*va! Keby som na vychode, tak po 6 zapase by si -> :tomato: :D
Pasha píše:Bruins in 5, Sharks in 6, Pens in 4, Chicago in 5 :ciga:, Kings in 6 :ciga: , Red Wings in 6, Rags in 6, Habs in 7.
Jediná séria, ktorá mi nevyšla, boli Habs :ciga: teraz si ale aj lámem hlavu, prečo som pickol práve ich :hmm:
cepi píše:co ti jebeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:ban:

a keby som sa mal vyjadriť na adresu tých šťastkárov, tak by som ho dostal asi tiež.

Nevadí, v ďalšej sérii poprosíme veľa zranení nna oboch stranách v čo najväčšom počte zápasov, nech tá séria s nyr za niečo stojí :sarcasm:
Fandil jsem Bostonu i kdyz jsem to pral Torontu :)

Ale 7 zapas musel bejt pekelnej :) ja si vzdycky nejvic uziju ty zapasy kde philla nejdriv dostava cocku a pak to v infarktovym zaveru otoci :) takovy zapasy jsou nezapomenutelny :)
crazy zápas, niečo neskutočné ten záver :shock: , až mi tých TOR hráčov bolo ľúto, nesmierne sympaticky zahrali a nakoniec sa netešili. V TOR mali asi v noci na JIS-ke plno :D
Tady se psala historie, sledoval jsem bohuzel jen dlouhy sestrih, ale i u toho me mrazilo. :poklona: :klobuk:


btw. jen 7 uhodnutych serii? Amateri :!: :D Ja mam 100% uspesnost :frajer2:
:klobuk: pred Bostonom. Za to, co sme im vtedy v PO sposobili my si nieco podobne zasluzili...

a hlavne som rad, ze to rozhodol Bergeron, asi jediny hrac toho timu, ktoreho mam rad. toho sa asi neda nemat rad :D
kajo píše::klobuk: pred Bostonom. Za to, co sme im vtedy v PO sposobili my si nieco podobne zasluzili...

a hlavne som rad, ze to rozhodol Bergeron, asi jediny hrac toho timu, ktoreho mam rad. toho sa asi neda nemat rad :D
Za to, co sme jim zpusobili maj zaslouzenej :cup: takze uz je splaceno.. :bee:
Holy madafaka Moly. mal som stastie to jednym okom v noci sledovat popri prenose nasho noveho stadionu.
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Joe S. píše:Kiežby :pray: vyhrajú Slováci, prehrá Boston
Vilo Rozboril plni len jedno zelanie :hehe:

tak toto bol iny scenar - vitazstvo a postup Bruins na ktory by po uvodnych II tr. nevsadil nikto ani deravy gros a teraz skvela slovenska particka


hahaha March to vybavil 0:30



Bergy, tam je to bez komentara (kajo aj toto sa pocita :D

nezabudnutelny zapas, kto nezazil nepochopi :D o Rags uz niekde inde
Gratulace mědvědům k postupu :good: Sledovat takové zápasy LIVE je fakt pro silné nervy :lol: já na to nemam :) ale užasný výkon od všech hráčů !!!
excelent píše:Gratulace mědvědům k postupu :good: Sledovat takové zápasy LIVE je fakt pro silné nervy :lol: já na to nemam :) ale užasný výkon od všech hráčů !!!
Jak to vis, kdyz to nesledujes? :matika:
176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS