Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#4 BOSTON Bruins vs. TORONTO Maple Leafs #5

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

BOS
82%
36
TOR
18%
8

koment v podani nasho Edwardsa (skoda, ze akurat na tento match riesila nbc a takto zrejme bude aj v dalsich zapasoch:(

Tak po dlhsej dobe aj nieco odomna... :)

Co vam poviem, Zazitok. :wave: Taketo play off momenty si treba uzivat, pretoze toto je hokej!

Nehrali sme idealne vacsinu zapasu, napriek tomu sme mali aj sance, ktore sme vsak nepremienali, super to potrestal, ma velmi rychlych (najma ich prvy utok, ktory bol celu seriu jednoznacne najnebezpecnejsi) a doraznych hracov, ktori idu do tela. No Bruins to uz museli otvorit, naskytla sa chyba, ked isiel Frattin sam na branu, nastastie nedal. A to, co sa dialo v zavere, to bolo fenomenalne. Zimomriavky jak hovado. :jupi: Specialne som rad za Bergyho, ze mu to tam padlo, hoci mu bodovo neslo, v podstate on dal dva najdolezitejsie goly serie.

Verim, ze Seidenberg bude okey, pretoze ak nie, tak ta nasa defenziva bude velmi oslabena. Cakaju ho vysetrenia, tak snad dopadnu pozitivne.

A co sa tyka serie s Rangers, bude to velmi tazke, Rangers su skvele braniaci tim, ktory ma v brane velku oporu. Pomalsie sa rozbiehali, ale momentalne maju velmi dobru formu... netrufam si to tipovat a vobec si nemyslim, ze sa v tejto serii da hovorit o favoritovi. Miernym podla postavenia v ZC sme my, ale na to sa nehra. Bude sa ale na co pozerat!
Maple Leafs jako organizace a především jejich skutečných fandů je mi upřímně líto. 9 let bez PO a z kola ven jdou po tragicky nezvládnutém jednoznačně vyhraném zápase, fakt s nimi soucítím. Naopak před Bruins je třeba smeknout, jak psal tuším Atlantik v chatu, tento tým a LA, ti jsou snad nesmrtelní. Tedy byli, Rangers je teď sejmou, o tom jsem přesvědčen!
vsiml jsem si ze tu par lidi nadava na novu sport ze dava basket, ale oni dost fotbalovych i hokejovych zapasu presenuli na fandu, ale nevim jak je to na Slovensku s prijmem teto stanice. Zrovna tenhle sedmy zapas tam v noci bezel, myslim ze je docela mozne ze davali vsechny zapasy bruins ( nova jako celek ) ale ruku do ohne za to nedam.
Nikto nemoze povedat ze pri pozerani zapasu, nasej oslabenej obrane za stavu 1-4 este veril v obrat. Ja som na chvilu zvazoval prepnut na NYR-WSH ale potom som si povedal ze ako spravny fanusik ostanem pri nasich az do konca sezony a vyplatilo sa!

Bergy si zasluzi pochvalu ale rovnako aj ZDENO ktory odohral v 2 zapasoch po sebe vyse 60 minut a prave ku koncu chytil akoby druhy dych a korculoval dopredu a tahal ostatnych. Takisto klobuk dole pred Lucicom, Krejcim a Hortonom. Samozrejme Rask nas udrzal v hre pri tom breaku... a zapas nam aj ukazal slubnu buducnost: Bartkowski korculoval a hral velmi zodpovedne (az na par chyb) a Hamilton po nabrati potrebnej svalovej hmoty pocas leta bude v buducej sezone top 4 obranca bez obav.
byt fanuskom Leafs, asi ma porazi na mieste. :slap: Za stavu 3:1 som zaspal s tym, ze uz je to vybavene. Potom som sa nahodou zobudil na zaciatku OT, kukam ze 4:4, no musel som si poriadne pretriet oci, ze ci dobre vidim :-O Bruins pretavili svoje skusenosti do vitazstva, ale treba priznat, ze k takemuto obratu je potrebne aj :censored: stastie. :nono2:
Leafs musia byt teraz sklamani, isto sa videli za stavu 4:1 uz oboma nohami v 2. kole, ale imo budu nakoniec spokojni aj za ten postup do PO po 9 rokoch, ktory im viackrat unikol len o par bodov.
Obrázek

and still counts :sarcasm:
ja som za stavu 1:4 vypinal PC, nasraty, znechuteny, no zmiereny so zasluzenou prehrou, kedze sme predvadzali velke :ho*no:
akurat sme znizili na 2:4, vravim si, tych 10 minut uz nejako pretrpim a potom sa diali veci...ak by som ten PC vypol a siel do mrakot a zbadal rano vysledok, by ma kleplo a bol by som vytoceny asi tak ako fanusikovia Leafs po ot gole :P nastastie sa tak nestalo
ako spomenul BruinsFan, klucovy okamih zapasu, nepremeneny sn Fratinna za stavu 2:4......zrazu zacala blikat nadej pri power play....
no nedokazem si predstavit, co museli prezivat fanusikova listov po Bergerovom OT
musim u nich vyzdvihnut Kessela - Lupula, nezastavitelne duo, JVR, Grabovski, vzadu isty Phaneuf, aj ked ta chyba ho musela zozrat, Reimer

to, ako sa u nas pozviechal Looch, ci Z, obdivuhodne, ale toto su tie PO zapasy, kde ides na doraz a vyzmykas zo seba uplne vsetko
ako dodal Z, takyto zapas si treba uzit, vychutnat, toto sa uz nikdy v zivote podla vsetkeho nezopakuje

Obrázek
cepi píše:koment v podani nasho Edwardsa
yes dafoomie to hodil kompletne :good:

cepi píše:
cepi píše:koment v podani nasho Edwardsa
yes dafoomie to hodil kompletne :good:

Dik za link. Ja som tiez bol odkazany na NBC a zvysok play off ma exkluzivne NBC cize toto bol Jackov posledny zapas v tejto sezone.
Adam Mcquaid bol nominovany na Bill Masterton Trophy :good:
Kower píše:Dik za link. Ja som tiez bol odkazany na NBC a zvysok play off ma exkluzivne NBC cize toto bol Jackov posledny zapas v tejto sezone.
akurat som si to vychutnal, pane jo, toto co sa tam dialo uz po tom 4 vyrovnavajucom gole :scare:
zapasy s domacim komentarom su o niecom uplne inom
toto video bude v archive na vecne veky :)
:super:
Obrázek
cepi píše::super:
Obrázek
A tu je video. Jack je proste zapaleny komentator. Ale aj Andy sa dost potesil.

Obrázek

Keďže sa v tejto oblasti veľmi dobre orientujem, s prehľadom môžem povedať, že toto je jedna z najúžasnejších PO fotografií, akú som za posledných X rokov videl. Jednoducho krása. :thumbsup:
Dalsim nominovanym hracom Bruins je Patrice Bergeron na Selke Trophy :klobuk:
Ta fotka je prenadherna, klobuk dole pred autorom, keby sa z toho dal urobit walppaper a vedela by som to nevaham....neskutocne pozitivna energia ide z nej :)
Cathy píše:Ta fotka je prenadherna, klobuk dole pred autorom, keby sa z toho dal urobit walppaper a vedela by som to nevaham....neskutocne pozitivna energia ide z nej :)

Obrázek

skoro :D

pripadne aj toto je dobre

Obrázek
mne ako neodbornikovi pripada ta fotka uplne normalne, nicim vynimocna. :hmm:
arek píše:mne ako neodbornikovi pripada ta fotka uplne normalne, nicim vynimocna. :hmm:
To se divim, mela by byt pro tebe minimalne vyjmecna tim, ze je z PO...
Mne tam vadí len ten hlodavec a vlastne aj to logo na hrudi :jn:
Ohlund píše:Mne tam vadí len ten hlodavec a vlastne aj to logo na hrudi :jn:
niektorym ludom sa skratka pekne veci nepacia :bac:
Ohlund píše:Mne tam vadí len ten hlodavec a vlastne aj to logo na hrudi :jn:
zato ten vas ryba-had je krasavec :jn: :)
Kower píše:Nikto nemoze povedat ze pri pozerani zapasu, nasej oslabenej obrane za stavu 1-4 este veril v obrat. Ja som na chvilu zvazoval prepnut na NYR-WSH ale potom som si povedal ze ako spravny fanusik ostanem pri nasich az do konca sezony a vyplatilo sa!

.

Presne to som si hovorila, bol stav 4:1 pre Leafs, Mapleakovi na fore sme s powerom gratulvoali k postupu bla bla bla, a zrazu druhy gol, hovorim nic z toho, dv eminuty do konca to nestiheme a zrazu ups a bolo to tam.... :sok: proste jak som skrikla pri vyrovnavajucom gole, mama vbehla, ze co sa deje :lol2:

Ale boli to kranse neopakovatelne momenty, proste toto muzstvo ukazalo charakter a kdesi naslo turbo spinac na vykony :klobuk:
176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS