Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#1 PITTSBURGH Penguins vs. BOSTON Bruins #4

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

PIT
38%
13
BOS
62%
21

Ty serii by sluselo vic zapasu..
Gratulujem Bostonu, ešte Chicago do finále a budem spokojný, tučniaci spadli tvrdo na zem a to je dobre!! Chlapi najmä Slováci užívajte si toho Cháru lebo takéhoto obrancu už mať SVK zrejme nikdy nebude on je proste neskutočný ešte ako tam v posledných okamihoch chytil Malkinovi čistý gól :clap: Zaujímavá je aj štatistika crosbyho, malkina, iginlu a spol v tabuľke pravdy v porovnaní so Zdenovou. Ten chlap sa pre toto narodil :klobuk:
Tak sweep by som necakal ani v tych najdivokejsich snoch :sok: :cool: Vdaka Boston. Ale teraz preskakujem na BHawks/Kings vagon :petrik:
To byla opravdu parádní série, jako nezaujatý pozorovatel musím :klobuk:

Boston mě hodně překvapil, ten tým je v laufu a fakt jim to šlape jedna báseň :poklona2:
Tesime sa na Blackhawks! :povzbudzovanie:
Odporucam sledovat Big Z v 2:09, 2:47 a 2:55 :clap:
powerforward » sob čer 08, 2013 3:44 pm píše:Odporucam sledovat Big Z v 2:09, 2:47 a 2:55 :clap:
Zdeno druhý Rask ? :giggle: Ještě jednou gratulace Bruins :klobuk: Ať to Jardovi výjde :cinka: Je mě trochu líto Vokyho. Dělal co mohl, ale prostě defenzíva Medvědů :klobuk: :sok: Neskutečná síla Pens v útoku zcela vyhořela. Neskutečné. Čekal jsem brutální sérii na 6-7 zápasů :shock: Ve finále budu "fandit" Medvědům. Dave, Jarda :good:
Obrázek
skvela prace kluci z Bostonu , 4:0 s pitrsburghem je pro me nadherna pisen :)

samozrejme dal fandim bostonu nejen kvuli vyrazeni naseho rivala ale i kvuli Jagrovi,Krejcimu a Charovi.Navic Boston jsem mel vzdycky rad a kdybych nebyl fanda Philly tak bych fandil Bostonu nebo Torontu :)

Urcite jeden den navic volna se vam bude hodit v nabitem programu skracene sezony tak snad v konecnem uctu prijde vhod sila navic.
Nefandil jsem nikomu, ale přeci jen menší zlo byli Pens. V takové sestavě takhle prohrát, ostuda. Ani není divu, když borec jako Jokinen zahřívá tribunu a na PP si v klidu chodí hotový Morrow. Bylsma to nezvládl zcela očividně, protože s tak nabitou soupiskou dát dva góly za celou sérii je do oči bijící. Mimochodem je to druhý nejhorší výsledek v dějinách co se gólů týče a bez výhry Pens neodešli v žádné ze 47 PO sérií, které hráli, až do teď. Kdo by to řekl, že v takové sestavě, Crosby, Malkin, Iginla, Letang a zapříčiní se o takový zmar. Hold krása play off NHL :klobuk: Jsem velice zvědav na letní dění v Pittsburghu :yes:
Ruins se dál dostali hlavně výbornou obranou a Raskem. Skvěle forčekovali a při hře pět na pět byli velice silní. Mají každý útok silný a z toho těží. Nicméně :cup: jim nepřeju a získá ho (doufám) Chicago, které dnes roznese korunky.
Obrázek
Chara neskutecny celou serii, tenhle gif presne vystihuje nas zmar. Bruins kazdopadne zaslouzene postoupili a jestli je to 4:0 nebo 4:3 je mi ted uplne jedno, mozna je to prave takhle pro nas lepsi a o to vetsi budou cistky. Game 4 jsme uz hrali trochu v kreci, snaha tam byla (jak je videt i z tehle sance v posledni minute), ale uz bylo tak trochu videt ze je hotovo.

Nas nejlepsi hrac v playoffs byl Vokoun a nejlepsi herni cinnost oslabovka. To o necem vypovida, kdyby se to dalo alespon hodit na tyhle herni aspekty, tak to vzhledem ke skladbe naseho teamu a herni filozofii nejak pochopim, ale vsechno to bylo uplne uplne naopak :neviem:

Fandum Bruins zaslouzena gratulace (a nebudu tu ted prat vsechno nejhorsi ve finale, protoze je mi to v zasade jedno, prehrali nas ferove). Ostatni fans davno golfujicich teamu co se ted vytesuji muzou jit akorat tak do haje a premyslet nad svym vice/mene suckujicim teamem..
A potom ešte ako strčil do Krejčího nech ide brániť alebo nech mu tam nezavadzia neviem čo to malo znamenať???? medvede sú neuveriteľná partia. A Chára čo už som sa o ňom vyjadril vyššie, ale čo ja viem, či je na svete v takýchto momentoch lepšieho obrancu a lídra ako je on? Možno, že je fakt najlepší obranca na svete aspoň pre tieto chvíle určite a to nehovorím len preto, že som Čechoslovák :wink: :cinka: Boston Strong :frajer2:
Davvy » Sob Jún 08, 2013 7:54 pm píše:A potom ešte ako strčil do Krejčího nech ide brániť alebo nech mu tam nezavadzia neviem čo to malo znamenať???? medvede sú neuveriteľná partia. A Chára čo už som sa o ňom vyjadril vyššie, ale čo ja viem, či je na svete v takýchto momentoch lepšieho obrancu a lídra ako je on? Možno, že je fakt najlepší obranca na svete aspoň pre tieto chvíle určite a to nehovorím len preto, že som Čechoslovák :wink: :cinka: Boston Strong :frajer2:

Priznam se ze driv jsem Charu nemel rad :) prisel mi spis jako hricka prirody nez jako top hrac a osobnost ale posledni dva roky jsem na nej zmenil nazor a je to skvelej pracant + vybornej obrance (i kdyz obcas ma slabsi chvilku jako kazdej) a naprosto skvelej leader a vzor kapitanstvi.Kdybych to vedel pred lety tak ho chci do philly klidne za pulku teamu :)
Davvy » Sob Jún 08, 2013 7:54 pm píše:A potom ešte ako strčil do Krejčího nech ide brániť alebo nech mu tam nezavadzia neviem čo to malo znamenať???? medvede sú neuveriteľná partia. A Chára čo už som sa o ňom vyjadril vyššie, ale čo ja viem, či je na svete v takýchto momentoch lepšieho obrancu a lídra ako je on? Možno, že je fakt najlepší obranca na svete aspoň pre tieto chvíle určite a to nehovorím len preto, že som Čechoslovák :wink: :cinka: Boston Strong :frajer2:
Krejcimu musel skratka dopomoct :giggle: boli dvaja na jednej tycke, museli sa co najskor rozmiestnit, tak to takto Zdeno vyriesil hned :cinka:
Jo jedna malickost. Co si tady budem honit triko... Pred 2ma roky jsme byli v podobny pozici. Kdyz sme trejdovali za Versteega, kazdej nam daval :cup:
A dostali sme od Bruins uplne stejnou cocku.
vysledok 4:0 sice hovori jasnou recou, ale kto odsledoval vsetky 4 matche vie, ze toto skore je do znacnej miery skreslujuce

1.zapas - 0:3 - nepremenene sance domacich hned v uvode zapasu, tycka, nedas dostanes, faktor Rask a bolo vymalovane

2.zapas - 1:6 - jedine v tomto zapase si Pens ani len neskrtli, boli zneseni zo zemskeho povrchu, no bolo jasne, ze v tomto pripade slo o ich totalny (ojedinely) vypadok, ktory sa uz opakovat nebude a v dalsich zapasoch to bude iny Pittsburgh, co sa potvrdilo hned v nasledujucom zapase

3.zapas - 2:1pp - za normalnych okolnosti to malo byt v serii 1:2 a tucniaci by boli spät v hre.....pozahadzovali nepozahadzovatelne, nastrelili 4 tycky, narazali na nepriepustnu stenu menom Rask a v predlzeni si vypili maximalny kalich horkosti do dna........tento pre nich nestastny duel im zlomil väzy a podlomil psychiku

4.zapas - 1:0 - vsetko nasvedcovalo tomu, ze to bude o tom 1 gole, ktory sme vsietili v ten najidealnejsi cas, ale v porovnani s 3 zapasom, to uz nebol tak nebezpecny PIT, tucniaci pôsobili dost krcovitym dojmom, chybalo nasadenie, lahkost, aka ich zdobila v zapase c.3; vylozenejsie sance boli na nasich hokejkach a tym padom aj zasluzene vitazstvo = zasluzeny postup

PIT jednoducho nebolo "sudene", nastrelene tycky a to cele zle, ci nestastne v ich pripade, podciarkla Malkinova 133% golovka v samom zavere 4 zapasu, ktoru mozno raz za 100 rokov takymto spôsobom, ci stylom zlikviduje hrac v brankovisku (great job Z)

na strane druhej, tim, ktory do serie s Bruins vstupoval s golovym priemerom 4.27 na zapas......tim, ktory v zakladnej casti riesil obdobie, ked si hral svoju vlastnu ligu a tim, ktory sa pocas TDL vyzbrojil s jednoznacnym cielom - triumf SC, vyfasoval vilagos, na ktory sa len tak skoro nezabudne a ktory v organizacii Pens zrejme co to zmeni (ako sa hovori, vsetko zle je na nieco dobre)

kazdopadne zo 4 PO zapasov zaznamenat 2!!! goly, nulovy golovy presilovkovy pridel, tazko uveritelne, pochopitelne, totalne zmazane, vygumovane hviezdy celej profiligy, silne, ci ine kaficko

mimochodom, 2 goly v serii su druhym najhorsim vysledkom v dejinach PO NHL.....horsie na tom bola uz len Minnesota v ´93, ktora proti Anaheimu uspela 1x.......(na 2 goly v celej serii sa zmohol v roku 1935 Boston proti Torontu, v roku 1952 Montreal proti Detroitu, v roku 2002 Philadelphia proti Ottawe a prave vygumovana a hviezdami nadupana partia Pens proti Bruins); este jedna statisticka zaujimavost - bez vyhry Pens neodisli v ziadnej zo 47 PO serii....

osobne smekam pred Vokounom, priznavam, po 2 zapase som ho odpisoval, no vo zvysnych 2 zapasoch bol hracom Pens c.1 a ako jeden z mala, mohol po skonceni serie odist so vztycenou hlavou

tak asi tolko to na adresu nasho supera:) este ma napadlo, ze predsa len mali tucniaci daleko schodnejsiu cestu do finale konferencie, NYI - OTT a to ich pritom ostrovania dost poprehanali, my, v poslednych sekundach nam zvonil umieracik od TOR, prezili sme klinicku smrt a cakal na nas NYR s kralom Henrikom a na zaver top favorit na zisk cupu

nebudem sa tu vypisovat o konkretnych hracoch, klobuk dolu pred kazdym jednym, niekto zbieral body ako na beziacom pase, iny odvadzal tu neviditelnu ciernu robotu, hadzal sa do striel, dalsi dal "zabudnut" na Tima Thomasa, no ak by sme nemali tak vyrovnane, naslapane 4 utocne formacie, neboli by sme tam, kde sme a to je presne to, hokej je kolektivna hra a hviezdni hraci na papieri, neznamenaju automaticky uspech

a pritom na vyskladanie tak uspesneho timu staci tak malo - angazovat GM s velkym G
nim to vsetko zacalo, boli roky ked sme boli na smiech a islo to s nami dole vodou, majitel Bruins Jeremy Jacobs spravil najrozumnejsie a najjednoduchsie mozne riesenie -> totalny rebuilding timu od trenerov, hracov az po upratovacky

z Ottawy k nam zavital Chia, pribalil so sebou dusu a zakladny kamen tohto timu Zdena, doplnil ho o kouca Juliena, ci vymenil Raycrofta za Raska (toho casu u Leafs) a zacala sa jedna paradna bostonska era, ktora vyvrcholi vytuzenym finale Bruins - Hawks (diky Gary!) a pevne verim ziskom :cup: pre medvede :vitaz:

btw, opät to tu vytiahnem, toto NostraPhilly spomenul po ziskani JJ
Philly píše:Skvělá práce vedení Bruins, s příchodem Jágra je tým Bostonu jistým účastníkem finále SC, pokud tedy toto přístavní město nenavštíví pan Mor či pan Cholera!
:-O :shock: :scare: :good:
:wave: Zaciname v stredu v noci o 2:00 :wave:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

finalovy topic vytvori kajo, som dost povercivy
kajo » 28 Máj 2013, 11:16 píše:mozem urobit temu k serii pens-bruins?
cepi » 31 Máj 2013, 06:22 píše:ak postupime cez pit budes nam furt vytvarat topicy :hehe:
kajo » 31 Máj 2013, 18:19 píše:bodaj by :!: :modlenie: s radostou
Cathy » Pia Jún 07, 2013 9:29 pm píše:Mam taku otazku: Mal A. McQuaid problemy so zrazeninou minuly rok? Lebo ja si pamatam len problemy s otrasom mozgu a krkom a stavcami ookolo.... ale na Nohe vraveli take daco, tak sa chcem spytat....
Problem mal minuly rok cize na jesen (september 2012; nie v minulej sezone). Pokial sa dobre pamatam tak to bolo velmi vazne, a prave pri ceste autom domov z Bostonu sa mu stav velmi zhorsil a musel ist surne na operaciu. V podstate pri jeho diagnoze mu vtedy slo o zivot a je maly zazrak ze mohol opat hrat hokej uz v januari. Verim a dufam ze zasluzene vyhra Masterton trofej, aj ked dalsim nominovanym su Cindy a Harding (ten ma tiez neprijemnu diagnozu-multiple sclerosis).
Skvela seria. Lepsi team to vyhral. Krejci povedal nieco v tomto zmysle: "My nemame najlepsich hracov sveta v time ale mame najlepsi team na svete." Toto rozhodlo a vzdy v timovych sportoch je najdolezitejsie.

Ak Seguin alebo ktokolvek iny vidi ako "starec" Jagr sa vrha na lad aby zabranil vyrovnaniu Pens v poslednej minute alebo ked ho vidi pravidelne vracat sa poctivo do obrany a neraz az za branku tak nic viac netreba aby ho to namotivovalo aj ked mu tam goly nepadaju.

Pred prichodom teda tesne po prichode Jagra boli otazky ci ma motivaciu a ci sa prisposobi alebo bude hrat "svoj styl" za kazdych okolnosti. Myslim ze jeho vykony v PO a jeho odpovede novinarom su jasnym dokazom ako si skutocne uziva svoje posobenie v Bruins a ze si aj "ludsky" sadol s nasou kabinou. Myslim ze s Marchandom budu kamosi aj po sezone, on je veru hrac ktory potrebuje pri sebe skuseneho borca ktory ho vie udrzat pod kontrolou aby nerobil hlupe fauly.

S Torontom sme sa vytrapili v 7 zapasoch, Rangers sme dali v 5, Pittsburgh zmiatli v 4... tak neviem co teraz s nastupenym trendom lebo pravidla nam nedovolia vyhrat Stanley Cup uz po 3 zapasoch :D

Moj tip je 4-2 pre Bruins.

P.S.: O Cindy nemam najlepsiu mienku a po tejto serii bude este slabsia. Namysleny uplakanec sa asi nevie zmierit s prehrou ked umlcanu ofenzivu Pens nepripisuje skvelej defenzive Bruins ale tomu ze oni "nepremenili sance".
Kower » Pon Jún 10, 2013 6:04 pm píše:
Cathy » Pia Jún 07, 2013 9:29 pm píše:Mam taku otazku: Mal A. McQuaid problemy so zrazeninou minuly rok? Lebo ja si pamatam len problemy s otrasom mozgu a krkom a stavcami ookolo.... ale na Nohe vraveli take daco, tak sa chcem spytat....
Problem mal minuly rok cize na jesen (september 2012; nie v minulej sezone). Pokial sa dobre pamatam tak to bolo velmi vazne, a prave pri ceste autom domov z Bostonu sa mu stav velmi zhorsil a musel ist surne na operaciu. V podstate pri jeho diagnoze mu vtedy slo o zivot a je maly zazrak ze mohol opat hrat hokej uz v januari. Verim a dufam ze zasluzene vyhra Masterton trofej, aj ked dalsim nominovanym su Cindy a Harding (ten ma tiez neprijemnu diagnozu-multiple sclerosis).
Dik za ozrejmenie, preto sa mi to vtedy nezdalo ;) ako vieme kvalita komentara na Nove je dakde v p***. To sa neda pocuvat,skoda len ze na HD si enviem prepnut na anglicky a ten sa da iba na klasickej, jednoducho ovladac mi inu moznost neponuka :nervy:
Kower » Pon Jún 10, 2013 6:17 pm píše: P.S.: O Cindy nemam najlepsiu mienku a po tejto serii bude este slabsia. Namysleny uplakanec sa asi nevie zmierit s prehrou ked umlcanu ofenzivu Pens nepripisuje skvelej defenzive Bruins ale tomu ze oni "nepremenili sance".
Pokud se nekdo divil proc Crosby tak vybehnul na bozskyho Charu po 2nd intermission v game 2, tak tady je vysvetleni (stalo se to tesne predtim).
Obrázek
Ale ano, vsechno je to o tom ze Crosby je ubreceny.. A jak Chara je spravnej chlap.. Ja jen doufam, ze bozi mlejny melou a finale tim padem vyhraje Chicago. A Horton (pokud nastoupi) se svym ramenem pociti silu cistych ( :giggle: ) bodyceku Shawa, Bickella a spol.

Co se tyce Crosbyho vyjadreni na sance/defenzivu Bs. Rekl, ze proti Bruins nikdo nedostane nic zdarma a ze kazdou jednu sanci si musi clovek proti nim vybojovat a zaslouzit. Pokud ji ma, tak je nutno je promenit a to jsme my neudelali...
Atlantik » Sob Jún 15, 2013 7:16 am píše:
Kower » Pon Jún 10, 2013 6:17 pm píše: P.S.: O Cindy nemam najlepsiu mienku a po tejto serii bude este slabsia. Namysleny uplakanec sa asi nevie zmierit s prehrou ked umlcanu ofenzivu Pens nepripisuje skvelej defenzive Bruins ale tomu ze oni "nepremenili sance".
Pokud se nekdo divil proc Crosby tak vybehnul na bozskyho Charu po 2nd intermission v game 2, tak tady je vysvetleni (stalo se to tesne predtim).
Obrázek
Ale ano, vsechno je to o tom ze Crosby je ubreceny.. A jak Chara je spravnej chlap.. Ja jen doufam, ze bozi mlejny melou a finale tim padem vyhraje Chicago. A Horton (pokud nastoupi) se svym ramenem pociti silu cistych ( :giggle: ) bodyceku Shawa, Bickella a spol.

Co se tyce Crosbyho vyjadreni na sance/defenzivu Bs. Rekl, ze proti Bruins nikdo nedostane nic zdarma a ze kazdou jednu sanci si musi clovek proti nim vybojovat a zaslouzit. Pokud ji ma, tak je nutno je promenit a to jsme my neudelali...
Bergy tam pekne Cindy pripravil Zdenovi ako na podnose :lol2: Zase len vyplakava, dokonca aj jeho agent a cely fanclub z TSN ... keby sa takto analyzovali (od zapasu ubehli 2 tyzdne) vsetky suboje po odpiskani v priestore branok tak verim ze podobnych uderov by sme nasli v kazdom zapase minimalne zopar (a urcite aj na hracov Bruins, na isto hlavne na Marchanda)... alebo je Crosby zakonom chraneny? :neviem: :slap:

Co sa tyka Hortona, on s tymto ramenom hraje cele PO takze nemam o neho velke obavy, hlavne ked Milan Lucic je vzdy na blizku a to posobi na vacsinu hracov ako dostatocne odstrasujuci faktor.
Kower » sob 15 6, 2013 16:51 píše: keby sa takto analyzovali (od zapasu ubehli 2 tyzdne) vsetky suboje po odpiskani v priestore branok tak verim ze podobnych uderov by sme nasli v kazdom zapase minimalne zopar (a urcite aj na hracov Bruins, na isto hlavne na Marchanda)...
Tady varis z vody... Doloz, pak se muzem bavit.
Musis rozlisovat face wash a direkt na nedavno zlomenou celist.
Za podobny veci byly i suspendace.

FAIL
283 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS