Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#1 PITTSBURGH Penguins vs. BOSTON Bruins #4

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

PIT
38%
13
BOS
62%
21

suhlasim, ale do tych presiloviek to bolo uplne vyrovnane, nakopli vas, my sme uz boli akysi rozhadzani a nevedeli kam skôr skocit
ako som pisal, v zaverecnej tretine som tlacil cas, nech ideme do toho vytuzeneho predlzenia, ktore vôbec nemuselo byt....preto je tato stastnejsia vyhra "nadplan"
k Jagrovemu haciku - http://www.extrahokej.cz/clanek/45902-J" onclick="window.open(this.href);return false;ÁGRŮV_HÁK?_%C4%8CESK%C3%9D_VETER%C3%81N_M%C3%81_SV%C3%89_OBH%C3%81JCE :thumbsup:

Obrázek

po vyoutovani Soupyho sa o jeho nahrade rozhodne zajtra, osobne to vidim na DogMana
Atlantik píše:Protoze v tom zapasu jsme beztak od zacatku byli, nebylo to tak ze do ty doby byl Boston lepsi
Mno do tý doby to byl vyrovnaný hokej a to jak jsem psal je podle mě ze strany Penguins málo... teprve po těch přesilovkách jste poprvé v sérii začali v zápase dominovat.. do tý doby jste hráli "jenom" vyrovnaný hokej a to jak se ukázalo zatím svědčí Bostonu... dokuď ty přesilovky nepřišli, nic nenasvědčovalo tomu, že byste si takovejhle momentum vytvořili :neviem: (a to je podle mě i důvodem toho, proč v sérii prohrávate 0:3... že si podobnej momentum zatim nedokážete vytvořit ve hře 5:5) .. ale ok, just thoughts
cepi » Štv Jún 06, 2013 2:40 pm píše:po vyoutovani Soupyho sa o jeho nahrade rozhodne zajtra, osobne to vidim na DogMana
Podla mna sa tam viac hodi Caron-ma najkratsi zapasovy vypadok a Caron-Kelly/Peverley-Seguin by mohol nieco vymysliet aj v utoku.

Este k tym pripomienkam na rok 2010... treba k tomu dopisat zopar "detailov" ktore vyrazne ovplyvnili seriu s Flyers. Tym najhlavnejsim bolo vyradenie Krejciho (zakernym zakrokom), Seidenberg tiez nehral a pocas serie vypadol aj Marco Sturm... a Tuukka bol v podstatne inej forme- najma tej psychickej ako je teraz.
Spomínam si na to len matne, musel by som sa pozrieť znovu, ale čo bolo na Richardsovom hite vtedy zákerné? Ja som bol prvý, komu to vadilo, lebo Krejčí bol najdôležitejším hráčom Bruins už vtedy a následne sa hra úplne pretočila, ale skôr mi to prišlo ako nešťastná okolnosť "hockey play". :|
Zakerne bolo predsa to, ze to bol Richards vs Bruin :!:
Co jsem tak tehdy četl, tak za ten obrat mohly hlavně televizní společnosti a náš všemocný Ed.
ja si uz na tu seriu nespominam :joe: (az teraz som zaregistroval, ze ten smajl sa vola joe :D
tucniaci nam to 4 vitazstvo nedaruju, presvedcili sa, ze stale maju na to, aby sa vratili do serie
ja sa spolieham na to, ze Voky nebudeme mat svoj den, tak, ako tomu bolo vcera a snad bude hotovo, ak nie, uzijeme si dalsie bezsenne noci :cool:
Wanic » Štv Jún 06, 2013 10:24 pm píše: Mno do tý doby to byl vyrovnaný hokej a to jak jsem psal je podle mě ze strany Penguins málo... teprve po těch přesilovkách jste poprvé v sérii začali v zápase dominovat.. do tý doby jste hráli "jenom" vyrovnaný hokej a to jak se ukázalo zatím svědčí Bostonu... dokuď ty přesilovky nepřišli, nic nenasvědčovalo tomu, že byste si takovejhle momentum vytvořili :neviem: (a to je podle mě i důvodem toho, proč v sérii prohrávate 0:3... že si podobnej momentum zatim nedokážete vytvořit ve hře 5:5) .. ale ok, just thoughts
Tak ono hrat i vyrovnany hokej v Bostonu na jejich lede neni zas takova katastrofa. Kdyby ty tycky byly goly, divame se na to jinak. Kolikrat nam ten vyrovnany hokej stacil na uspech.. Ty vylouceni se pak obratily a nas tlak se presto jeste stupnoval, je to i tim ze presilovky jsou oboustranne spatne hrane, naopak oslabovky jsou excelentni a to jsem si myslel ze prave oslabovka je nase nejvetsi slabina. Samej paradox, cely PO nam PK funguje jako svycarske hodinky.

V game 1 prvni 2 tretiny to byl z nasi strany taky aktivni pristup, sance byly, aktivita taky, ale vsechno je to o tom, ze proste nepromenujeme sance, trefujeme neskutecne mnozstvi tycek a Bostonu tam leckdy padne i stastnejsi gol. V teto serii je to neskutecna smula, nerikam ze jsme celkove lepsi, to rozhodne ne, ale ten stav 3:0 a celkovy pomer skore 11:2 je extremne zkresleny. Tak jasne to nevyzniva. Ale co, v 1.kole nas Isles 3krat taky mleli mnohem vic nez my "meleme" Bruins a 3 zapasy byli cca. vyrovnane a presto jsme byli stastnejsi my, tak alespon vidime o cem to je. Playoffs je v tomhle smeru nevyzpytatelna zalezitost.

Ted muzou mrzet vyhozene drafty (1+2) a vyhozenej 1st round prospekt za hrace, kteri nas team udelali jen starsim a pomalsim. Jokinen nema v teamu prirozenou roli, ale byl branej jako pojistka za Crosbyho a prisel skoro zadarmo, cili tady to bylo v poradku. Iginla se v danou chvili jevil jako skvely tah, ale kdyz prislo na kriticky momenty, vypadal neskodne a bez jiskry (Jagr je pro team vetsim prinosem, to muzu cestne rict uz ted). Velky podil na tom ma Bylsma, ktery Iginlu vyuzival na neprirozene pozici, 15 let hral Iggy RW a ten idiot ho nacpal na LW a ted ho presunul do 3.formace. Navic ho vyradil z 1st PP unitu, ktery i kvuli tomu nefunguje a Iginlova jedina dobra vlastnost (strela z prvni) se tak nemuze uplatnit. Uplnym skandalem a failem je pak Morrow, ktery je typicka brzda, tohle jde na Shera, ktery byl v ten moment prilis impulzivni. Bylsma pak nema koule na to aby ho benchnul. Murray svou roli zastal, ale v horizontu 82-zapasove sezony bych s nim byl radsi opatrnej a jeho podpis bych nehrotil.

Do budoucna potrebujeme nutne omladit a upustit od tohodle rozvlacnyho zombie hokeje a orientovat se vic na rychlost, tak jak to jen jde. Od Desprese a Bennetta musime doufat v breakout sezony, ale to tam musi byt coach co to s mladejma umi a to Bylsma neni (Hynes!). Svou sanci v pristi sezone potrebujou dostat i Harrington/Dumoulin, jinak se s touhle obranou dal nepohneme. Cesta tam je, jen se to musi vzit tim spravnym smerem. Nejvetsim problemem i do budoucna pak muze byt golmanska otazka, pokud budou vyplaceni golmani typu Luongo, pokud bude trejdovan Hiller/Bernier/Halak, tak by jsme s tim neco meli delat a mozna se orientovat timhle smerem. Dost mozna ze Vokoun tu bude posledni rok a i kdyz mu verim, tak je jasne ze potrebuje k sobe dustojneho partnera, kterym Fleury proste neni.

jeste jeden dulezitej dodatek: Bylsma se mel pakovat uz loni po traparne s Flyers. Je skoda, ze jsme tu serii prohrali "jen" 4:2, kdyz uz to bylo 3:0 pro Flyers. Ty 2 vyhry mu zachranily prdel, jinak by tu uz nebyl. Ted nevim co chtit, na jedne strane bych z principu rad veril, ze jeste budeme bojovat, na druhe strane, kdyz uz vypadnout, tak asi nejjednodussi z hlediska udelani spravnych opatreni by bylo vypadnout 4:0. Pak by bylo vse jasny a mohlo by nam to pomoct v dlouhodobem kontextu. Lemieux je prej neskutecne nasranej.
to Atlantik: pěkně napsaný.. s tim se nedá nesouhlasit
Obrázek

:dudo:
Getzo5 » Štv Jún 06, 2013 3:52 pm píše:Spomínam si na to len matne, musel by som sa pozrieť znovu, ale čo bolo na Richardsovom hite vtedy zákerné? Ja som bol prvý, komu to vadilo, lebo Krejčí bol najdôležitejším hráčom Bruins už vtedy a následne sa hra úplne pretočila, ale skôr mi to prišlo ako nešťastná okolnosť "hockey play". :|
Asi som si mal ten hit pozriet pred napisanim mojho prispevku :slap: Bol to tvrdy ale cisty hit.
Lets go Boston !! Doražte je !!

Obrázek

:good: Go Go Davide :good:
cepi » 06 Jún 2013, 20:40 píše:po vyoutovani Soupyho sa o jeho nahrade rozhodne zajtra, osobne to vidim na DogMana
done

4 lajna -> Daugavins - Peverley - Thornton

Pie sa presuva do 3 lajny

-> Paille - Kelly - Seguin

toto by mohlo fungovat, 3 lajna by mala byt podstatne sviznejsia, rychle kridelka Siggy - Pie a zo stredu Kells
lol, Pevs v 4 lajne, inde by si v pohode zatukal aj v 2:) ta jeho momentalna forma sice nic moc, nevadi, 4 lajna by mala byt aj v tomto zlozeni pre supera neprijemna

o par hodin snad posleme tucniaky definitivne na :golf:
Go Boston Go .... !!!! Dorazit nelétavce :wave:
cepi » Pia Jún 07, 2013 11:19 am píše:
cepi » 06 Jún 2013, 20:40 píše:po vyoutovani Soupyho sa o jeho nahrade rozhodne zajtra, osobne to vidim na DogMana
done

4 lajna -> Daugavins - Peverley - Thornton

Pie sa presuva do 3 lajny

-> Paille - Kelly - Seguin
Podla treningu to bude
Daugavins-Peverley-Seguin
Paille-Kelly-Thorton

No myslim ze podla vyvoja zapasu sa to moze menit resp. pripadne Julien stiahne hru na tri utoky a Kellyho vrati medzi Pevsa a Seguina...

Moja predpoved je ze sa konecne golovo presadi Seguin a Jagr alebo aspon jeden z nich.
Obrázek
Mam taku otazku: Mal A. McQuaid problemy so zrazeninou minuly rok? Lebo ja si pamatam len problemy s otrasom mozgu a krkom a stavcami ookolo.... ale na Nohe vraveli take daco, tak sa chcem spytat....
:hop: :yahoo: :hop: :yahoo: :jupi: :wave:

:sok: :sok: :sok: :sok: :sok:

cosiii, my dali Pens 4:0, teraz pooprosim vyliat na mna tri vedra s ladovou vodou, a poprosim patdesiat faciek :sok: :sok: :sok:

:fucker2: Igingla :fucker2:
v zavere to bol cisty wrestling :lol2:
na hodnotenie, spomienky na Iginlu :hehe: :hehe: :hehe: na to bude kopec casu, zatial len emocie :yahoo: a veeelka poklona :poklona2: :poklona2: :poklona2:



Obrázek
ta poslední minuta byla něco.. když už na led lehne i Jágr... tak v tom týmu musí bejt něco dobře... Boston :poklona: ... Jágr :cool:
ta posledna minuta bol totalny masaker, tam sme dali na lad vsetko co tam bolo, Chara tam mlel z posledneho, dve ci tri strely tam zblokoval jak nic :ciga:
Jagrov prinos pre team je nepostradatelny, hoci nedava goly, snazi sa -. skoda ze dnes tycka, ale verim, ze mu to zacne padat. Rozdava prihravocky, bojuje o puk, myslim, ze s tym mozme byt spokojny.
Cathy » 08 Jún 2013, 03:53 píše:ta posledna minuta bol totalny masaker, tam sme dali na lad vsetko co tam bolo, Chara tam mlel z posledneho, dve ci tri strely tam zblokoval jak nic :ciga:
tak sa mrkni detailnejsie (0:15) a budes mat dost :D



zaverecne nekonecne 2 minutky.....



:vitaz: :nono:

Boston :wave: :klobuk: Takto pokořit stroj na góly :klobuk: :sok:
Tak a je po tom. :'( Najhoršie na tom celom je, akým spôsobom sme prehrali tie zápasy...buď sme hrali strašne alebo lepšie ako súper a aj tak nič z toho. Ja si myslím, že dosť rozhodla efektivita...nám tam proste nepadlo nič a Bostonu hej, čo už. Asi sme si všetko šťastie vybrali v sérii s NYI.
Na záver len dodám: ďakujem za super sezónu, gratulujem Bruins a let's go Chicago!
283 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS