Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Finále SC CHICAGO Blackhawks vs BOSTON Bruins

Súboje o Stanleyho pohár.

Tak kto vyhra :cup: :?:

BOS
57%
20
CHI
43%
15

Personally, for myself growing up as a kid, a little kid, I was always a big Boston Bruins fan,” Keith admitted. “For me, it’s going to be neat to go back there and play in the Stanley Cup Final.
http://nesn.com/2013/06/blackhawks-defe ... y-bourque/" onclick="window.open(this.href);return false;
zo vcerajsieho media day :arrow: http://www.boston.com/sports/hockey/bru ... uins_blog/" onclick="window.open(this.href);return false;

Here We Go :wave:

Obrázek
Samozrejme ja fandim Bostonu i kvuli Jardovi,Krejcimu a Charovi.Ovsem vysledek si netroufam tipovat ale myslim ze Boston to urve.V mych ocich je tym semknuty jako zadny jiny a rekl bych ze maji vetsi jistotu v brance (i kdyz tezko hodnotit od cloveka co prilis zapasu blackhawks nevidel)
Síce tesne, ale Bruins :thumbsup:. Chicago doplatí na slabých golmanov :wink2:.
Este tu hodim clanocek o Adamovi, aj o tom, co si vytrpel na jesen a zimu.

http://www.cbc.ca/sports/hockey/opinion ... ruins.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Adam :wub:
Mame za sebou prvu tretinu finaloveho zapasu.
Toto stretnutie sme zacali trosicku nervozne, nedarii sa nam niektore presne prihravocky, obrana spravila par chybiciek, ale tie boli vzapati eliminovane inymi zakrokmi. Hra sa pomerne tvrdo, paci sa mi, ze :ref: pustaju trvrdsiu hru, je to finale, tak asi by bolo blbe keby piskali take drobne haciky, sekerky atd, takze snad tento trend zostane zachovany.
Od takej polky tretiny sme konecne zacali hrat svoju hru, zdalo sa mi, ze Claude reagoval na hru Chicagom a trosku nariedil hracom nech viac kombinuju a menej sa sustredia na silovu a fyzicku hru, coho dosledkom boli aj nase sance a gol. Asi minutku rped golom mal Crawford paradny zakrok :poklona:
Do dalsej tretiny sa treba uz uplne ukludnit a bude to fajn, predsa taktyto zapas vyvolava iste steklenie v zaludku.
tak po uvodnej tretine spokojnost, bodaj by aj nie po vsieteni uvodneho golu :-P

David pri mantinely vyskolil Hjalmarssona, hodil to na Nateho, ten z prvej na Milana, ake jednoduche :cool:



uvodny tlak jastrabov sa nekonal, akurat tam mali taku silnu 5 minutovku, ked nas tam tocili, ale castkorat uspesnymi blokmi sme zazehnali nebezpecenstvo
nezvykle casto sme tam riesili chybicky pri rozohravke, spomeniem si v rychlosti na Kruga, co bolo zapricinene aj aktivnym forcekingom domacich

potom sme zacali inicitaivu preberat my a po tom uvodnom gole to bol :good: vykon

svizny, tvrdy hokej do tela, jednym z klucovych faktorov bude pokrytie ich prvej utocnej lajny, potom by to mohlo byt este hratelnejsie

ako spomenula Katarinka vyssie, sudi pustaju hru, co dodava hre este väcsi spad

toto sice bolo na odpiskanie

Obrázek ale :psst:

statistika

strely: 8:11
hity: 17:17
FO: 9:11
BS: 5:8
Corey dvakrát zbytečně vyraženej puk... už to začíná :giggle: (i když ten semafor se povedl :yes: )

oťukávačka ja za náma, je na čase přidat... a to hlavně Chicago..
Chicago si vyskusalo aj presilovky. Tomze pitts nedal ani jeden gol z PP nieje nahoda :-) tak snad to budeme potvrdzovat aj nadalej. Myslim ze Rask odchytal za sebou celych 6 tretin a este by sa tam mozno nazbierala aj ta 7ma. Tiez celkom slusne tak udrzat a Let's go Bruins!!!
Druha tretina v znameni Hawks, co bolo zapricinene aj troma presilovkami. Oslabovky sme pekne zvladli, Lucic opat paradna strela. Inac pri gole Hawks bola ejdnak chyba Seidenberga, ktory sa nechal ucicikat pri mantineli a nasledne nedorazny Chara a uz bola diera v obrane, na toto si musime dat pozor. Dalsi vykricnik smerujem k dlzke striedania, ano niekedy je tazke vystriedat, ale musime tie sily vediet rozumne rozlozit, trebars na zaciatku striedania mal Krug dva silne hity, vysilil sa, mal ist striedat aby aspon bola cerstva sila, tolko moja mala rada, Claude to iste vi.

:kajo:
zaciatok II.tr. ako na zelanie, Looch vymeta Coryeho pavucinku a zaznamenava 2 gol v zapase, LOOOOOOOOOOOOOOOCH


cepi » 13 Jún 2013, 02:08 píše:jednym z klucovych faktorov bude pokrytie ich prvej utocnej lajny
nestalo sa tak a 1.lajna vracia jastrabi do zapasu, nasa 1 lajna skorovala 2x, ich1x :hmm:

domaci si môzu sypat popol na hlavu, k dispozicii mali 3 presilovky, jednu z nich 5 na 3.....a pocas nej vystrelili na Raska 1x.....klobuk dolu pred nasimi zadakmi, blokuju co to da, po IIt.r. mame 21 bloknutych striel :scare: (Seid 4, Bergy, 4, Ference 5)

musime si dat kuva ku*evsky pozor na stupinde vylucenia, vid Horty v utocnom pasme domacich a hned v zapäti "too many men on ice", co sa nam v jednom zo zapasov s PIT prihodilo 2x :nono:

zbytocne ideme do oslaboviek, stoji to kopec sil a do tempa sa dostavame o to tazsie, nastastie su zatial jastrabi v presilovkach taki uspesni ako tucniaci, co je potesitelne

ideme do zaverecnej, drzime jednogolove vedenie a cas bude domacich pekne tlacit
:scare: :scare: :scare: to je tretina
Najprv Krugova nestastna chybicka, nabuduce musi takuto situaciu riesit inac, a teraz Ferencov totalny own goal...takymi hovadinami sa pripravime o pohodlne vedenie...toto bude este noc :scare:
Quecko Frola za to vylucenie asi nepochvali a my vyuzivame presilovku :-O inou Bergyho sajbou :wave: (aj tu je jasne vidiet, ako je ziskanie buly dôlezite)



kuva tam domacich sme opät vratili do zapasu vlastnou shitnou chybou, striedanie a Krug to posiela cez stred :doh: dnes mu nejde karta a mam pocit, ze do dalsich zapasov by to chcelo vzadu nieco skusenejsie (ako je na tom Redden?)

a estek tomu vlastny gol od Ferenca :doh: :doh: Oduyvoa strela total mimo a ono im to tam spadlo :nechutne: a to v samom zavere to mal este Hossa skoro na hokejke :roll:

hned v 1 matchi ideme do OT, po vedeni 3:1 nim nie som 2x nadseny, co uz
Pozri Krug dnes roztraseny lebo taky zapas v jeho zivote, no kto by nebol. Netusim ako je na tom Redden, na to je tu Kowy alebo PF, snad bude dakto vediet.
Ale aj tak si myslim, ze v sobotu, ak by hral Krug bude hrat oapt ako vie, proste dnes je to prenho daco nove a preto to takto vyzera, nie zeb yoms ho ospravedlnovala, ale je tu tento faktor, ktory nesmieme prehliadat.
Ten treti gol Chicaga je proste nestastny odraz, co uz.

:lol2: Najlepsie bolo jak tam Chara obohraval rozhodcu, dobre ze mu bodycek nenasadil :lol2:
Krugovi sa to v poslednej dobe zacalo zbierat. neviem ci by som ho uz posielal na tribunu, ale mensi vyplach neuskodi..... Neverim, ze sme dali gol z PP to som uz dlho nevidel :-) ... skoda, ze ideme do predlzenia, ale tam nasim verim.
:neviem: jak by som to riesila, Dougie zial nie je riesnie, hoci mozno na jeden zapas, alebo skusit Barta....ale zas ani Ference nehra bohvieako, bezohladu na ten nestastny tec...
ja ho nekamenujem, viem co pre nas spravil v predoslych zapasoch, aj aky hit dnes poriesil :cool: ale toto je finale :cup: tam sa taketo chyby jednoducho neodpustaju, pocas striedania to takto vyhadzovat, ja beriem, ze nam sa spoza tv dobre rozprava :tv: ale toto bolo cele zle a vratilo domacich spät do hry, s Ferencom sme to len zaklincovali

nic to, uvidime, co prinesie OT
odvtedy do hry nezasiahol, takze uz pyka :D ....ved uvidime v sobotu ako to Julien poriesi.
Dufam ze OT sa nebude velmi natahovat, unava uz klope na oci :D
:censored: take sance v OT :slap: tolko toho nepremenit :nervy: :buch:

cas na ranajky a ide sa do 2OT
ja uz ranajky dala dve hodiny dozadu :lol2: :lol2:

Krug dostal doveru na presilovku, takze nieco na tom bude, dokonca si dovolil aj utocny vypad,takze nehadzme ho do vreca, myslim, ze dnes proste nema svoj den, ale v sobotu bude novy den a takisto aj novy Krug.

Tie sance :scare: :scare: smrdelo to poriadne golom.

Dufam, ze Horton nema nic vazne, lebo toto nevyzeralo pekne a navyse isiel do satne tak hadam :nervozny:
wtf, ja nemam slov, fakt je to velky zazitok dufajme ze so stastnejsim koncom pre nas. Treba verit to uz je o stasti viacmenej :nervozny: . Absolutne nemam nechty tak dufam, ze to aspon stalo zato, comeon! :sok:
ma je*ne 3OT :scare: a vstupujeme don v dohravanej presilovke :nervozny:

par sekund pred koncom 2OT, pocas nasej presilovky, sme uz dvihali ruky nad hlavu.....Zdenova tycka a Lucic pred prazdnou mina puk......

mam blby pocit, ze v OT nam nebude sudene skorovat a to by bolo bude ku*vsky zle rano

a ja to 3OT uz neuvidim :slap: :pc:

tak aspon na dialku :modlenie:
toto je boj. Ci uz na lade, alebo pred telkou.... k vasim ranajkam ja som este nejedol a brucho mi uz robi dost divne veci :-)
Janci_83 » 13 Jún 2013, 05:30 píše:toto je boj. Ci uz na lade, alebo pred telkou.... k vasim ranajkam ja som este nejedol a brucho mi uz robi dost divne veci :-)
heh ak by som mohol, tak uz mam v sebe davno slofik......policajtom by som asi tazko vysvetloval, ze to pre tie nepremenane golovky v OT :oops:

:censored: tam musim ist kuva
Janci_83 » Štv Jún 13, 2013 6:30 am píše:toto je boj. Ci uz na lade, alebo pred telkou.... k vasim ranajkam ja som este nejedol a brucho mi uz robi dost divne veci :-)
asi tak moj zaludok uz sa normalne trasie od zufalosti.. :slap:
218 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS