Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Finále SC CHICAGO Blackhawks vs BOSTON Bruins

Súboje o Stanleyho pohár.

Tak kto vyhra :cup: :?:

BOS
57%
20
CHI
43%
15

Heh za stavu 4:4 som si povedal, ze to je cislo Seidenberga. Na 5:4 by mohol dat McQuaid, ked vsak dalo gol Chicago tak si vravim nic to na 5:5 da Boychuk a to uz konecne vyslo :-D .... dalsie predlzenie aj ked teraz mozme byt zanho velmi radi, no ja rano o 9tej hrajem futbal. to bude parada
a ide sa do pp :scare: podla vsetkeho do najdôlezitejsieho pp - bud to bude 3:1 a ......alebo 2:2 a zaciname odznova
kazdopadne som vdacmy, prevdacny za to predlzenie, dnes to herne nejde, ale tlacime to tam, v pp treba jednoznacne prevetravat Crawforda z kazdej moznej aj nemoznej pozicie, ten je vsade, len nie na zapase :D
Janci_83 » 20 Jún 2013, 04:04 píše:ja rano o 9tej hrajem futbal. to bude parada
ja sa nastastie na futbal do Ciech kotulam az v piatok rano o 5, ak by som mal cestovat dnes, uz som v aute a bud zapijam vitazstvo alebo prehru :D ale prist po takomto priebehu o vyvrcholenie zapasu to by nebolo ono; tak ci tak som dohodnuty na 10 na kupko ale nevyzera to veru ruzovo :hmm:
btt, v zavere to uz islo, sli sme za vitazstvom a pokial budu fyzicke sily na nasej strane......ale to je uz hop alebo trop, staci nejake lacne nahodenie a môze byt po zapase, chceme dokonaly a dokonany obrat! :cert:
Ja mam byt okolo obeda v meste ale od 9 musim byt hore, takze to bude so mnou jak matoha v lese, ale nevadi za ten zazitok to stoji,. Tak podme chlapci podme dobiiijat branku Crawforda.
:? sance z uvodu pp zostali nevyuzite, hostia sa dockali (v ramci celeho zapasu aj zasluzene) a zacina sa odznova :kajo:
Cathy » Štv Jún 20, 2013 5:15 am píše:Ja mam byt okolo obeda v meste ale od 9 musim byt hore, takze to bude so mnou jak matoha v lese, ale nevadi za ten zazitok to stoji,. Tak podme chlapci podme dobiiijat branku Crawforda.
o 6:30 mam vstavať do školy opravovať matiku z ktorej prepadavam, kto je viac?
Inak je to tam, zasluzena vyhra a krasny zazitok, za to prepadnutie to stoji :D :wave: :wave: :wave:
Chára ty si jaky pako kua.....zatienovat a otravovat tam pri napadani Raska? Ktory sa musel svoju pozornost najprv nasmerovat na superovho hraca a hladat si strboinku? A ktomu aj Seidenberg tam stal jak pivo...a ja vedela ze bude gol, lebo tam uz pri vozeni puku Chicagom do tretiny spravil Seidenberg zakladnu pozicnu chybu.
Chara bol dnes slaby, nemozem si pomoct, ale Krug ma ovela lepsiu strelu, striela castejsie a dnes hral velmi dobre, naopak Chara dnes slaby v osobnych subojoch, neisty, ped brankarom robil hovadiny a v poslednych dvoch zapasoch je viac vynervaceny ako keby hral s pokojom :hmm:
Dnesny zapas bol neuveritelny, oplatlo sa byt hore ale ked si vezmem tie zapasy hrame ako na hojdacke....viem, unava uz klope na dvere ale nesmieme si take veci pripustat, skoda tych sanci, Jagrovej i Krugovej a nievm koho tycky, Cory niektore zakroky mal ani nevie sam ako, a tak sme ho tocili na konci 2 tretiny, ze zrejme dlho hladal cestu do satne.

:neviem:
cepi píše: Crawforda z kazdej moznej aj nemoznej pozicie, ten je vsade, len nie na zapase :D
Tohle má bejt prosím jednička Kanady v Soči :hehe: :cool: :jn: :giggle: :scare: :slap: :nono:

takovejhle výkon předvést ve finále Stanley Cupu :neviem: :thumbsdown:


btw. ještě k zápasu... Toews tam před Raskem dneska clonil častějš.. jsem rád, že ten rozhodující gól padl zrovna takhle.. well deserved Jonathan :yes:
Steven » Štv Jún 20, 2013 5:38 am píše:
Cathy » Štv Jún 20, 2013 5:15 am píše:Ja mam byt okolo obeda v meste ale od 9 musim byt hore, takze to bude so mnou jak matoha v lese, ale nevadi za ten zazitok to stoji,. Tak podme chlapci podme dobiiijat branku Crawforda.
o 6:30 mam vstavať do školy opravovať matiku z ktorej prepadavam, kto je viac?
Inak je to tam, zasluzena vyhra a krasny zazitok, za to prepadnutie to stoji :D :wave: :wave: :wave:

Aaaale neporovnavajme sa tu jak decka na zakladnej kto ma krajsiu farbu gati.....ale dufam ze si aspon matiku pocital popri hokeji :D
no poniektori budu dnes dobre vyzerat :D futbalove, ci vypoctove ulohy :%): uz si viem Steveho dnes predstavit :matika: :lol2:

dnes to bolo v niektorych fazach ako na rybniku, ako som spomenul v predoslych postoch, dnes to nebolo ono, hladali sme sa prakticky cely zapas a superov naskok len dotahovali......gol v pp mrzi zakazdym 7 nasobne, ale dnes sa na nejaku smolu vyhovarat nemôzeme, hostia vstupili do zapasu daleko lepsie a v konecnom uctovani si vitazstvo zasluzili

nic sa nedeje, na ich lade sme odohrali 2 uplne vyrovnane particky, je to 2:2, dalsie 2 minimalne matche pred nami a po tomto PO ma z toho nespanku docista klepne :D (pevne dufam, ze v Cechach bude mat domaca hospodyna Novu)
Jáj zase Boston tlačil a tlačil a oni z jedného brejku gól.

edit: po konci druhej tretiny som si pomyslel, že tie premárnené šance na konci nás budú mrzieť, aj sa stalo :(
hostia riesili presne to, co im Q po predoslom zapase vycital - tlacenie, clonenie pred brankarom

ot gol Seabrooka

Hawks :!: Hawks :!: Hawks :!:

Nemal som moznost zapas pozerat, ale teraz zo zaznamu sa mi zdalo, ze sledujem seriu pens-flyers :neviem:

2 more to go :wave: :jupi:
Otrasny zapas z nasej strany! Tolko individualnych chyb v 1 zapase sme nespravili este nikdy. Hned v uvode Hawks nakopol Seguin ked si nechal zobrat puk pocas nasej PP, potom dalsi gol po fatalnej chybe Seidenberga ktoru este zaklincoval Marchand ked nezostal pri hracovi ale prekorculoval za branu este aj z opacnej strany ako strelec golu, gol na 5-4 padol po hrubej chybe Lucica z ktorej nasledoval nutny faul Krejciho a vyuzita presilovka.

Otvorene si musime priznat, nebyt strpnutej lavej ruke Crawforda vysledok by bol brutalny... teda aspon dufam ze za tymi golmi bola nejaka fyzicka indispozicia lebo inak z tohto zapasu mozu treneri spravit idealne naucne video pre mladych brankarov ako sa brankar nema postavit k strelam na lapacku :lol2:

Na druhej strane Rask dnes tiez podal len primerny vykon ale za deravou obranou sa mu isto nechytalo v pohode.

Do sobotneho zapasu mozme ist s miernym optimizmom lebo hoci Chicago hralo dnes aktivne ku golom sme prispeli fatalnymi chybami ktore sa (snad) uz nebudu opakovat a na druhej strane sme dokazali ze Crawford je v hornej casti brany totalne nemotorny.... snad si to konecne uvedomi aj Jagr a prestane mu nastrelovat puky na betony ako spravil aj vcera v cistej prilezitosti.
Well done HAWKS, :cup: for # 26 :pray:
:eek2: to bol zaaaapas!! Ale inak co spomeunl kower, neskutocne vela chyb. Looch ma normalne vytocil ked vo vlastnom pasme nahral Kaneovi a z naslednej oslabovky sme inkasovali. Nevadi, seria sa nam trosku natiahne, ved prebdene noci v takomto sprostom pocasi ani nepocitime :bee:
horsie uz hrat nebudeme, takze to treba zobrat pozitivne
Crawfordove kuzelnicke cisla musime kuva vyuzit, pisalo sa o tom, uz pred seriou, ze tadial by mohla viest cesta a vcerajsi zapas to jasne ukazal, no na strane druhej, my nemôzeme hrat ako chlapY na rybniku
fajn, presuvame sa do Ciech, tak snad nam Svijany a spol. prinesu stastie :oslava:
a stihol som aj to kupko, zachrapal som o 6:00, zobudil sa bez budika o 9:00 a vybavene, ja uz pomaly neviem co je to vydatny spanok :sleep2:
Byt tak fanusikom Chicago tak zacnem mat strach lebo je velmi pravdepodobne ze Julien zajtra vytiahne "utajovaneho zolika" tiez s krycim menom "jednooky Sved" - Carla Soderberga...

no a teraz vazne: na dnesnom treningu bol Soderberg v merlot drese na LW s Peverleym a Thortonom. Myslim ze oproti Daugavinsovi je to vyrazne zlepsenie a pri troche stastia to fakt moze byt po serii oznacovane ako tajny tromf s ktorym Julien vyckaval az do poslednej chvili.

Uz aby bola sobota vecer pripadne najlepsie polnoc a na tabuli svietila vyhra Boston Bruins 4-2 (napriklad aj po hattricku Soderberga a 1 gole od Jagra :lol: )
JJ si to nechava az na Game 7 :king:
Hawks to uz nepusti.
AndyF » Pia Jún 21, 2013 5:55 pm píše:Hawks to uz nepusti.
Podľa mňa Bruins. Z brankára CHI mám čudný pocit :neviem:
Belfour je lepsi.. Na Raska hraje celej tym...
Konečne to tam padlo aj Zdenovi :clap:
YEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSS! je to tam! :clap: :clap: :clap:
218 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS