Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Finále SC CHICAGO Blackhawks vs BOSTON Bruins

Súboje o Stanleyho pohár.

Tak kto vyhra :cup: :?:

BOS
57%
20
CHI
43%
15

Wanic píše:Chicago pro mě neni cup contender
hmm ještě že na ty svý tipy nesázim prachy.. to bych byl už dávno pod mostem :jn:

Dneska Boston (skoro) celý zápas lepším týmem... co platný... pro Medvědy to musí bejt rána z čistýho nebe.. nezávidim fans... na druhou stranu, vzpomeňte si na Toronto....

pro Chicago snad jenom :klobuk:
Wow, to byl závěr sezony! Po první třetině, kde se hrálo bago na Crawfordovu bránu Hawks skvěle zabojovali a ukázali, že jsou větším týmem. Obrovská gratulace do Chicaga! :cup: :klobuk:
Trochu překvapení Conn Smythe pro Kanea, rozhodně většími individualitami v týmu byli Keith, Seabrook nebo Crawford a u Ruins Krejčí a Rask, ale to je celkem fuk.
Scotty Bowman 13. :cup: , to snad ani nepotřebuje komentář :poklona:
nejako to celkom v pohode predychavam :neviem: (asi som este myslou v Cechach :D jedine co ma mrzi, ze sa neslo do 7 matchu, tato seria si to zasluzila :verysad:

Obrázek :serus:
Parda » 25 čer 2013, 05:21 píše:nebo Crawford
... :samovrazda:

(dneska už to rozebírat nebudu, sry. za "hodnotnej" komentář, ale nedalo se)
Wow krásny obrat, gratulujem Hawks k SC, síce ich nemusím ale teraz ma potešili. Len škoda že sa to nestalo v 7. zápase, to by bolo DOKONALÉ, tá symbolika že v prvom kole sa fanúšikovia Ruins videli už na golfe a nakoniec postúpili a v 7. zápase by sa videli už s pohárom nad hlavou a nakoniec nič jááj... ale od toho prvého kola som im želal takýto koniec a aspoň to sa mi splnilo. Chicago dominovalo v základnej časti a vyhralo aj pohár, takže víťaz prezidentovej trofeje predsa len môže vyhrať aj SC len to nesmie byť tím z kanady :roll: . Sa tu čudujete že Chicago dokázalo vyhrať pohár aj s Crawfordom, ved pred 3 rokmi to vyhrali aj s Niemim a ten vtedy určite ovela lepší nebol... oni by to asi vyhrali aj s Cloutierom :giggle:
"So thats what that feels like" - Bruce Wayne alias Batman

Obrázek

:jupi: :serus: gratulácia všetkým Jastrabom, najmä však Handzušovi.
Patrick Kane píše:„Corey Crawford se možná cítí uražen.“
:klobuk:
gratulácia do CHIC, šlapali celú sezónu, takže SC je v správnych rukách, prikláňam sa však k názoru že dnes boli šťastnejší a táto séria si zaslúžila 7 zápas...
Ale už len kvôli Mišovi Handzušovi, ktorému som to neskutočne prial je to super. Ten chlap bude mať dnes strašnú opicu :oslava: :D
Sláva víťazom, česť porazeným. Škoda, že to nebolo na 7 zápasov, ešte že bol v CHI Handzuš lebo to teraz ma to trošku menej bolí, mňa ako "nestranného" diváka lebo predsa len som to o maličkú trošku prial viacej čárovi & džégrovi
Wanic » úte čer 25, 2013 5:30 am píše:
Parda » 25 čer 2013, 05:21 píše:nebo Crawford
... :samovrazda:

(dneska už to rozebírat nebudu, sry. za "hodnotnej" komentář, ale nedalo se)
Nevím, co se ti nezdá? :eek2: Já viděl spoustu zápasů Hawks a Corey hodně držel (stats to dokládají). Dle mého platnější hráč, než nevyrovnaný Kane, ale měl to vyhrát jeden z dvojice gumídků Krejčí nebo Rask.
kajo » Pon Jún 10, 2013 17:25 pm píše:vzhľadom na to, že sériu pens-bruins som tipoval 4:2 pre pens, chcem sa mýliť aj v tejto tak tipujem 4:2 pre Boston. Snáď je to dobrý jinx :petrik:
:king:

Popradcan, cislo uctu zasielam v PM :klobuk:
a nam posli adresu! :box:
Obrázek
Rono » Uto Jún 25, 2013 6:20 am píše:
Patrick Kane píše:„Corey Crawford se možná cítí uražen.“
:klobuk:
Ktoré médium používa Google Translator? :lol2:
cepi » Uto, 25. Jún 2013, 04:51 píše:stastkovia zas*rani


...ale ja som si už na tie Bruins rozprávky zvykol :giggle:
Getzo5 píše:Ktoré médium používa Google Translator? :lol2:
nhl.cz :ninja:
uz som sa tesil na Game 7. A oni to takto presrali :slap:
gratulacia obom timom k vynikajucej sezone, skoda ze nemozu vyhrat obaja :)

Handzus :good: :poklona2: :serus: well deserved.
buduci rok Visna? :dudo: Gaborik ma este cas :giggle:
Takúto kruté prehru som Bruins nepriala, ale tak čo už. Asi sa obrátila karta zo série s Torontom. Chicago si za túto sezónu SC zaslúžilo a gratulujem im. :wave:
Teším sa na Mariána a Miša s pohárom :clap:
Totalne zbabrany zaver sezony s nedorazom Boychuka pred vlastnou brankou. Ten sa kvoli tomu bude este urcite dlho zozierat.

Vyborny siesty zapas, prvu tretinu sme ich bili ako malych hadov, no pred koncom druhej tretiny sme povolili a Toews dal gol z hovna, vlastne tych dalo Chicago tuto seriu omnoho viac. Ked Looch dal na 2:1 veril som v natiahnutie serie, nestacilo.

Bruins patri velka vdaka za to, ze nam pripravili peknu sezonu, sam som v zivote tolko priamych prenosov nevidel, viac ako polovica zakl. casti a vsetky v PO (hold nezamestnanost ma aj svoje vyhody). Vstup do sezony bol velmi slusny, bili sme sa o tron vychodnej konferencie nez Pens nechytili velku formu a nepovozili sa na nej. Potom sme odpadavali a boli obavy o formu pred PO. Nastastie sa chytil najma prvy utok. Na druhej strane Seguin a Jagr strelecky vyhoreli. Jarda sa stal azda najvacsou raritou, ked 30 zapasov nestrelil gol, ale napriek tomu bol neskutocne platny v ofenzive a bola radost ho sledovat. Dakovat musime Raskovi, ten drzal team castokrat nad vodou. Zial druhy vypadok formy nastal prave vo finale, a uz sa od nas odklonilo aj to stastie, ktore nam predtym v PO spolocne s dobrymi vykonmi prialo.

Teraz sa vsak uz musime pozerat dopredu a som naozaj zvedavy ake nastanu zmeny v kadri, predsa len nejake tie upravy by neboli na skodu, najma v obrane.

Macko till I die!

:gol:

Jo a aby som nezabudol, gratulacie Chicagu. Za tuto sezonu si to zasluzili a som rad, ze ma Miso prvy SC v zivote, za svoju obetu a vykony si to zasluzi ako malokto. A Marian pozdravoval chlapcov do Trencina, to ma potesilo :)
Velká gratulace Froldo, děláš Pirátům čest :fan: :vitaz: , doufám, že nám SC přijedeš do Chomutova ukázat a podělíš se s námi o svou radost, jsi machr a pořád NÁŠ :good: :good: !!!!
Philly » úte čer 25, 2013 2:21 pm píše:Velká gratulace Froldo, děláš Pirátům čest :fan: :vitaz: , doufám, že nám SC přijedeš do Chomutova ukázat a podělíš se s námi o svou radost, jsi machr a pořád NÁŠ :good: :good: !!!!
Chomutov? To je nějaké předměstí Kladna? Jestli ne, tak netuším, co by tam Frolík s pohárem dělal. :giggle:
ThrashersFan » 25 Jún 2013, 10:28 píše:[/yt]

...ale ja som si už na tie Bruins rozprávky zvykol :giggle:
boze ved to boli emocie, ale to dokaze pochopit len fanusik, ktory odsleduje skoro vsetky PO zapasy svojho timu, ci zapas zacina o 01:00, 02:00, ci hned rano musi bez co i len minutky spanku riesit to ci ono, takze klido lebo dostanes na budku :D :monokel:

no sr*alo to o to viac, ze Chicago nebolo v serii lepsim timom, ako spomenul Zeus: "Cela seria bola nesmierne vyrovnana, davno som taku nezazil. Pokojne sa to mohlo skoncit styri dva pre Boston. Bruins maju vynikajuce muzstvo a my sme mali aj kus stastia".

to, ze :cup: ziskla Handzus, nejako extra to neboli a o rok to skusime zas a znova

Julien: „Som nesmierne hrdy na môj tim. Tento rok sme mali dobru sezonu, prebili sme sa do finale, kde rozhodlo niekolko odrazenych pukov. Hraci neskladali zbrane, bojovali. Tato organizacia môže byt hrda.“

Obrázek :klobuk:
cepi » Uto, 25. Jún 2013, 15:32 píše:boze ved to boli emocie, ale to dokaze pochopit len fanusik, ktory odsleduje skoro vsetky PO zapasy svojho timu, ci zapas zacina o 01:00, 02:00, ci hned rano musi bez co i len minutky spanku riesit to ci ono, takze klido lebo dostanes na budku :D :monokel:
Prepáč, ja už nemám tím. Neviem, čo to je.
Myslim ze sa este nikdy nestalo a asi sa uz nikdy nestane aby jeden team pocas jedneho play off zazil 2-krat kolosalny kolaps v zavecernych sekundach zapasu a to raz na strane toho uspesneho a raz na strane ako losers!

Ako bolo spomenute bola to vyrovnana seria kde sa stastie (a rozhodcovske chyby) priklonilo na strany Hawks... my sme ho asi vycerpali v predchadzajucich seriach.

Nebudem tu rozpisovat listinu zranenych lebo bude dlha (to mozme potom riesit v teme Bruins) ale :klobuk: pred Bergym ktory hral aj napriek zlomenemu rebru a vyklbenemu ramenu.

Nemohucnost v koncovke opat rozhodla... po 1. tretine bol stav 1-0 biedne slaby a mal som obavy... a potom prisiel hlupy gol ako nasledok upisknutia ciaroveho rozhodcu (vyhodil nas z utocneho pasma kvoli (imaginarnej) prihravke rukou hoci bolo jasne vidno ze sa Seguin puku mierne dotkol aj hokejkou) a nezvladnutej situacie Zdenom a aj inak chytatelnym golom medzi nohy Raska.

Zaver 3. tretiny ani nebudem komentovat ale po vyrovnani sa presne stalo to coho som sa obaval... nasi ostali v soku co Chicago vyuzilo (opat so stastim).

Fanusikovia Bruins asi vedia ze velka cast ludi v Boston nenavidi vlastnika Jacobsa lebo mu vraj ide len o $ zisky... tak pokial by to bola pravda tento vysledok je to najlepsie z $ hladiska co mohol chciet... 7. zapas by bol pre Jacobsa spojeny len s vydavkami cize paradoxne prehrou na tom Jacobs zarobil viac ako pripadnym vitazstvom Stanley Cupu (ved aj tie diamantove prstene ho v 2011 vysli poriadne draho) takze z jeho pohladu sa sezona urcite skoncila uspechom :!: ... pre menej chapavych- tento posledny odsek treba brat z nadhladom :wink:
Nevím, co se ti nezdá? :eek2: Já viděl spoustu zápasů Hawks a Corey hodně držel (stats to dokládají). Dle mého platnější hráč, než nevyrovnaný Kane, ale měl to vyhrát jeden z dvojice gumídků Krejčí nebo Rask.
všichni tu zpomínaj jak Quick těží jenom ze skvělýho týmu před sebou, když se na ty výkony golmanů ale člověk podívá.. tak právě takovej Crawford k tomu Stanley Cupu přišel rozhodně lacinějš... Jak už tu někdo psal.. před dvěma lety vyhrálo Chicago i s Niemim a ani letos to nebyl Crawford, kdo by dělal v zápasech rozdíl... chytal spolehlivě to jo... už je přecijenom lepší než byl dřív.. ale do MVP má hodně daleko... Všechny tři levoruký obránce, Toewse i Kana bych tam rozhodně řadil před Coreym... když se podíváš na to jaký góly v průběhu play off inkasoval... prostě není možný aby byl vyhlášenej MVP... chytat v jakymkoliv jinym týmu bylo by to daleko víc vidět... (btw. v Los Angeles by shořel....)
218 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS