Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIRE BIRDS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Chester v FB :-O :shock: :neja: :samovrazda:
cibula, este raz pisem,fakt ma to mrzi, bol si aktivny aj tu, aj v KTL si kopu krat pomohol :) ... zial, zivot tipera sa casto meni a ja ti prajem,aby si si rychlo nasiel klub a podaval kvalitne vykony ...a co sa tyka nas ... tak chester,som nesmierne rad, ze si spat, ty a janik ste vzdy patrili medzi asi top 5 ludi (plus arek, joe s.,joman a pod) ktorí mi fakt sedeli na tomto fore, je to česť tipovať po vašom boku :D ... dufam, že to daleko dotiahneme ...takisto, BigPete, snad sa neuspokojis s 2. miestom a ides na titul :D
canes hlavne si daj podpis s tvojim menom :!: :D

a jasne ze to dotiahneme daleko ved tu je sama mega super giga star (mozno aj dva giga) :lol: ja to budem istit v brane :yahoo:
WildCelt píše:Chester v FB :-O :shock: :neja: :samovrazda:
to je novinka ze? si necakal :lol:
Těžko pujde tipovat každý kolo, byť jen v pravní pětce, ale pokud celou sezonu se budu drzet mezi prvními 20 nebo jeste líp 15 - bylo by to skvělé.
Dnešek se ale moc nevyved nikomu z nas, škoda...:-(
dnes sme sa ozrali vsetci :D
Cibula by to býval zachránil :-D
janik píše:dnes sme sa ozrali vsetci :D
ved tak ja nemozem ze sa to zvrhlo tak :-D :-D ja som donesiel len slusne 2 sedmicky finskej a canes potom cez prestavku bezal dokupat za velkoobchodne ceny :-D
nevadi chlapi dnes vytriezveme,ocakavam ze po opici vecer nebudeme vladat,tak pocitam so slabsim vykonom ale zajtra to uz rozbalime :-D janci ideme do utoku my dvaja to tam poriesit trosku ok ? :-D
Chester píše:nevadi chlapi dnes vytriezveme,ocakavam ze po opici vecer nebudeme vladat,tak pocitam so slabsim vykonom ale zajtra to uz rozbalime :-D janci ideme do utoku my dvaja to tam poriesit trosku ok ? :-D
jasne dnes utocime :D
no som zvedavy, na vas utocny dvojzáprah :D ... tak a sme videli, ze prva tretina nam nevysla, tak sme to cez prestavku sabotovali a vsetci sme sa ozrali :D ... janik chcel dokonca na konci druhej tretiny rozputat sarvatku, no zrejme videl dvojmo a pomylil si farbu dresu, tak napadol Chestera, ktorému sa zato ospravedlnil v podobe dalsieho kola alkoholu cez 2. prestavku :D ... tretiu tretinu sme dohrávali v trojici, kedže Chester ju strávil v útrobách štadióna na miestnej toalete :D :D
no co mam k tomu dodat, vsade sa dobre pije v domacom prostredi vsak najlepsie :-D
uvitacia party stala za to ale nesmieme zabudnut aj hrat :lol:
dnes opat nic moc ale ideme dalej GO GO O FIREBIRDS :!: :!:

inak ak si chcete rano zistit body tak staci pouzit :arrow:

kludne si to moze niekto upravit aj pre svoj tim ak bude chciet :) akurat nenechavat prazdnu bunku ale treba dat nejaky znak inak prazdnu bunku pri tipe 0 bude povazovat za spravny tip, nechcelo sa mi to nejak osetrovat a ani enviem ci to ide :D

Přílohy

ujo iskricka este triezvie z uvodneho zapasu ? :-P
janik píše:dnes sme sa ozrali vsetci :D
bimbasi ozarti :D ked neznate pit a tipovat v jednom, tak sa na jednu vec treba vykaslat :D na toto 2 v 1 sme experti inde a jaksi nam to aj vychadza :oslava:
Chester píše:ujo iskricka este triezvie z uvodneho zapasu ? :-P
iskricka sa ozral do nemoty a robil vytrznosti takze teraz intenzivne pracujeme na jeho prepusteni :D
nejak dlho trva to prepustanie nie ? :-D ci je na protialkoholickom iskricka ?
asi podlahol alkoholu uplne a navstivil stareho znameho Brana M. na kosickom Pereši :D
och to je spolahnutie teda :-D tito dnesni reporteri :-D
ale ale ved je to obcasnik, nemozem vycerpat vsetky svoje napady hned :D iskricka sa vrati nebojte ale dopoculi sme sa ze hned po prepusteni na kauciu ho uniesla nejaka blondata kraska a odvtedy ho nikto nevidel :lol: siria sa vsak informacie ze ho neprepustia kym tim nezacne podavat adekvatne vykony :hroza: :scare:
ehm, ze blondata kraska a ja som bol zato, že iskrička skor na chlapcov :D :D :D :D
Obcasnik Plamienok Obrázek

Tak mame pre vas smutnu spravu,
Iskricka sa stal zavisly na jednej nemenovanej krasavici a je mierne indisponovany ale nemusite sa bat, nasli sme zanho plnohodnotnu nahradu. :arrow: Obrázek

Je to celkom novy tim redaktoriek, verime ze sa vam ich reporty budu pacit :D a sef redaktorkou sa stala (na ziadost Chestera) :arrow: Obrázek

Verime ze to udrzi clenov timu viac v pohotovosti a na stadione a nebudu sa opakovat neucasti niektorych clenov timu. :!: :clap:
Vas milovany tim reporteriek FB news
nejako sa nam tie fesandy nove necinia :)
canesman píše:nejako sa nam tie fesandy nove necinia :)
ked ich nikto ani poriadne neprivital tak teraz su smutne a nechce sa im pisat a ani sa timu nedari :D
2669 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO