Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIRE BIRDS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Matejko píše:Uz sme vsetci styria v pravej 20tke, pekne kajco, som rad, ze nespachcas samovrazdu, nakolko to dnes vyslo, mal si spravny tusak :)
no ale aj tak sa mi to zda dost malo,5bodov.co je to?som myslel,ze aspon 8 ich ziskam :D ale hlavne,ze uz nie sme posledni.to bola teda pekna hanba :(

sme druhi,co je super,ale mne sa nejak moc nedari.ale hlavne je,ze sa dari FB.dnes je vela zapasov,tak by sme aj mohli poskocit na first place :cool:

gratulujem vitazom kola naozaj pekny vykon. tak ako sa povedal jeden z nas bude vitaz kola a mal som pravdu. sice mne a kajovi sa moc nedari ale pokrili sme aspon ine varianty a keby boli ine vysledky nepohorel by aspon cely tim. ale jasne ze ocakavam moje a kajove zlepsenie. najlepsie keby sa to podarilo uz dnes :) a k druhemu miestu len tolko ze sme na nom s najvacsim konkurentom na prve miesto a to je dobre. :cool:

no na to,ze mam iba chabych 16bodov,je az 13pre tim.takze efektivita dobra.skoda len,ze tych bodov nie je viac.ale aj to verim,ze pride.sme treti,ale aj ked BA teraz pekne odskocili,da sa to dohnat. :)

no tak to som si len teraz vsimol :shock:
neviem,co by sme robili,keby sme ta nemali :cool:

Matejko píše:Ja som mal dnes chvilu problem vstrebat informaciu, ze ako je mozne, ze mam 22,5b a pre tim 22. Doteraz som na to neprisiel :-D
Esli to nebude tim, ze mas mit 23 bodu, protoze sem ti do tabulky zapomel pricist pulbod :oops:

z mojej strany zatial velka mizeria, no zaciatky mam uz tradicne velmi slabe po desiatom kole sa to uz musi zlomit :)

chalani sorry za moje vykony :cry: :cry: hanbim sa ako pes :oops: ako GM mam byt jeden z lidrov timu a ja som pri tom do timu priniesol len 9b :( mam neskutocnu krizu ktora dufam coskoro pominie :roll: este ze nas taha Matejko :cool: fakt super vykony mato len tak dalej.

8.kolo

kajo 1b
Mr.Perfecto 1b
janik 2b
Matejko 1b


9.kolo

kajo 3b
Mr.Perfecto 1b
janik 3b
Matejko 1b

10.kolo

kajo 8b
Mr.Perfecto 5b
janik 5b
Matejko 7b

Body pre tim z 74b timu:

Mr.Perfecto - 9b
janik - 14b
Matejko - 30b
kajo - 25b

timove postavenie:

Tabulka po 10. kole

1. Blue Angels - 80b

2. Drexel Dragons - 74,5b
3. Fire Birds - 74

4. Tippers of the Dark Side - 72b
5.The Best Bibbers - 70b
6. Army men - 68b
.. Ice Cats - 68b
8. Steelers - 65,5b
9. Evil Insiders - 61,5b


individualne postavenie po 10.kole:

4. Matejko - 32b
13. kajo - 28b
22. janik - 26b
24. Mr.Perfecto - 25b

pekne pekne opat jeden z najlepsie hodnotenych timov dnes. ako sa hovori pomaly dalej zajdes a dufam ze my zajdeme az na 1. miesto. paci sa mi ze sa v bodovani striedame a to svedci o vyrovnanosti timu a najviac ma tesi super postavenie Matejka ktore sme mozno az tak necakali ale dufali sme v neho a vieme ze MAtejko na to ma aby bol pravidelne v top 10, len este my ostatni by sme sa tam mali dostat a bude to super. :cool:

neboj,neboj,janci.aj to bude,ze budeme v top ten :cool:

som rad ze sme stiahli dalsi bodik z naskoku aj ked nie mojou zasluhou ale tesim sa aj z vasich vykonov ako keby som to dokazal ja. len nech vam to vydrzi a ja s kastanom sa pokusime zlepsit svoje vykony ktore nie su na takej urovni ako by mohli byt preto som aj zmenil avatar na ako matejko povedal smutneho fenixa , jedno z nasich moznosti loga

tak tak vidiet ze mame silne zazemie a aj silnych tiperov :cool: a tie loga su fakt :cool: :cool:

8.kolo

kajo 1b
Mr.Perfecto 1b
janik 2b
Matejko 1b


9.kolo

kajo 3b
Mr.Perfecto 1b
janik 3b
Matejko 1b

10.kolo

kajo 8b
Mr.Perfecto 5b
janik 5b
Matejko 7b

11.kolo

kajo 2b
Mr.Perfecto 1b
janik 1b
Matejko 1b


Body pre tim z 77b timu:

Mr.Perfecto - 10b
janik - 15b
Matejko - 31b
kajo - 27b

timove postavenie:

Tabulka po 11. kole

1. Blue Angels - 83b

2. Drexel Dragons - 78,5b
3. Fire Birds - 77

4. Tippers of the Dark Side - 76b
5.The Best Bibbers - 75b
6. Army men - 72b
.. Ice Cats - 72b
8. Steelers - 69,5b
9. Evil Insiders - 65,5b


individualne postavenie po 11.kole:

4. Matejko - 33b
13. kajo - 30b
22. janik - 27b
23. Mr.Perfecto - 26b
2669 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS