Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIRE BIRDS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

moje vykony su strasne ved dnes len 3b :cry: neviem ci sa takto dostanem vobec do prvej 20 a nie to este vyssie :? som rad ze sa dari aspon vam chalani a dufam ze vam to vydrzi. aj ked na prve miesto sme stiahli ale treba davat pozor aj na superov za nami zo slusneho naskoku nezostalo nic. ale verim ze dnes konecne zaberiem poriadne a dostaneme sa uz na to 2. miesto

no chlapci, co to s vami, nizkorozpoctove Best Bibbers je za vami o 0,5 boda :wink:

kastanku a kajco napiste nam opat nieco nech to tu zije :wink: aj ked viem ze sa pripravujete na Vianoce a kupujete svojmu GM a majitelovi darceky za tie miliony co u nas matea neamte tolko casu ale my si na to tak nepotrpime :D

no tak teda pisem :D
myslim,ze v poslednych dnoch sa mi celkom darilo,aj ked stale by to mohlo byt ovela lepsie :) som rad,ze sa stale Matovi dari dobre,a ako som uz viac krat pisal-je len otazkou casu,kedy sa ty s kastanom opat presadite :cool:

to dufam aj ja :) ale asi toho bolo na mna trosku vela riadit taky velky tim zo zaciatku plus pracovne=skolske povinnosti zvladat ale teraz sa naplno idem venovat len hf a verim ze uz konecne zacnem zaberat naplno aby sme na konci tohto kola KTL boli tam kam patrime 8) takze cakajte necakane v priebehu par dni :wink:

co by som ti k tomu :? takyto prepad vykonnosti som teda necakal, ale stale to nie su velke bodove rozdiely, tak to este hadam dobehnem :) ale hlavne, aby sme sa timovo presadili, inak mas pravdu ako si hovoril: vianoce, praca mam teraz strasne malo volneho casu :(

v pohode kastane :wink: ja som rad ze nikto z nas nevynechal ani len jedine kolo a to je fakt super a to ze sa teraz nedari treba brat ako fakt stava sa to mnohym, ved si staci pozriet opena ktory sa trapi uz druhe kolo za sebou kele exelent a aj ty a ja proste raz za cas to pride na kazdeho. urcite vidiet aj zmenu vysledkov zapasov v poslednom obdobi a niek kazdi ma cas sledovat to podrobne a nie kazdy sa dokaze hned s prisposobit ale ako som uz povedal ono to pride len treba zostat pokojny a tipovat dalej podla seba. :) citim bliziacu sa zmenu :wink: a ked sa dari len dvom clenom timu a dokazeme byt treti tak nech sa boja superi ked sa zacne darit trom az vsetkym clenom nasho timu lebo to nas potom naozaj nikto nezastavi :cool:

tak dnes 100% uspesnost :D cely den som to vcera vedel ze to vsetko uhadnem len to dnes este potvrdit

12.kolo

kajo 6b
Mr.Perfecto 4b
janik 3b
Matejko 4,5b

13.kolo

kajo 2b
Mr.Perfecto 1b
janik 5b
Matejko 2b

Body pre tim z 94,5b timu:

Mr.Perfecto - 10b
janik - 20b
Matejko - 37,5b
kajo - 35b

Tabulka po 13. kole:

1.Blue Angels - 96b

2. Fire Birds - 94.5

3. The Best Bibbers - 93b

4. Drexel Dragons - 92b
5.Tippers of the Dark Side - 90.5b
6. Steelers - 86.5b
7. Army men - 85b
.. Ice Cats - 85b
9. Evil Insiders -84.5b


individualne postavenie po 13.kole:

5. Matejko - 39,5b
8. kajo - 38b
17. janik - 35b
27. Mr.Perfecto - 31b

uz som chcel pisat ze sme prvy ale potom som si uvedomil ze kajo mal vcera o bod menej a tie tabulky su chybne tak sme este o 1,5b za BA ale dnes poriadne zaberme a dostanme sa uz na to vytuzene 1. miesto. GO GO GO :)

no tak chlapi,nieze bude za to,ze som sa priznal,nejaky trest :D
ja len proste chcem cistu hru,chapete.a verim,ze kazdy z vas by urobil to iste :)
inak co to je ten jeden bod,ked dnes sa hra strasne vela zapasov.ak to nepo*ereme,mozme byt uz v klude aj prvi,ale zas ak sa nam nezadari,ani radsej nemyslim na to,kolki by sme mohli byt :(

kajo neboj sa. ziadny trest nebude. ked uvidis proste u niekoho zly pocet bodov a je jedno ci ma mat viac alebo menej pokojne povedz lebo ide o zabavu a nie vyhrat za kazdu cenu. dnes dufam ze nam to vyjde aj ked ja mam normalne nocne mory z takych poctov zapasov ale dnes si verim ze nejakych aspon 8b ziskam a mozno mooozno by som chcel vyhrat kolo ale keby ho vyhral ktokolvek z nas tak by som bol rad :)

12.kolo

kajo 6b
Mr.Perfecto 4b
janik 3b
Matejko 4,5b

13.kolo

kajo 2b
Mr.Perfecto 1b
janik 5b
Matejko 2b

14.kolo

kajo 5b
Mr.Perfecto 5b
janik 5b

Matejko 4,5b

Body pre tim z 104,5b timu:

Mr.Perfecto - 15b
janik - 25b
Matejko - 37,5b
kajo - 40b

Tabulka po 14. kole:

1.Blue Angels - 110b

2. The Best Bibbers - 108b

3. Fire Birds - 104.5

4.Tippers of the Dark Side - 102.5b
5. Drexel Dragons - 100b
.. Steelers - 100b
7. Ice Cats - 97,5b
8. Army men - 96b
9. Evil Insiders -95.5b


individualne postavenie po 14.kole:

6. Matejko - 44b
7. kajo - 43b
18. janik - 40b
25. Mr.Perfecto - 36b

DNES nam to moc nevyslo aj ked sme nikto nepohoreli ale nikto ani nezaziaril. :( dufam ze dnes to bude lepsie a zastavime narast rozdielu medzi nami a BA a BB lebo uz mi to pripada aka nase mesta na slovensku a vadi mi to :D

janik píše:DNES nam to moc nevyslo aj ked sme nikto nepohoreli ale nikto ani nezaziaril. :( dufam ze dnes to bude lepsie a zastavime narast rozdielu medzi nami a BA a BB lebo uz mi to pripada aka nase mesta na slovensku a vadi mi to :D
:evil: :evil: :evil: hadam BB ti nevadi, lebo inak ....... :D

niezeby som ti chcel do toho rypat,janik,ale to posledne kolo mi moc nesedi.ako sme mohli bodovat vsetci styria? :shock:
inak,dnes ako pises,nic moc :(

sorry uz mi to doslo :D opravim

inak som si pozeral tie vase (Mato a janik) timove tabulky,a po zbabranom uvode sa mi zacalo darit,ked som od stvrteho,s vynimkou jedneho kola bodoval pre tim az doteraz.ale nebojte sa,nic tym nenaznacujem,plat mam dobry :) viac mi netreba 8)

kajo píše:inak som si pozeral tie vase (Mato a janik) timove tabulky,a po zbabranom uvode sa mi zacalo darit,ked som od stvrteho,s vynimkou jedneho kola bodoval pre tim az doteraz.ale nebojte sa,nic tym nenaznacujem,plat mam dobry :) viac mi netreba 8)
mas naozaj vynikajucu uspesnost v bodovani pre tim a to iste aj matejko. ale verim ze ja s kastanom este zaberieme a zvysime konkurenciu lebo do boja o popredne pozicie to treba

matejko a coze nerobis vyhodnotenia? :D no moc sa nam nedari dnes by uz bolo zabrat. tak len rozmyslajte a potom to na co pridete zmente a urcite vyhrame :lol:

tak dnes pekna bieda :( ale ako tak pozeram po temach ostatnych timov,nas moc v laske nemaju.zeby sa nas obavali? :D
teraz je dost zapasov,tak hadam sa nam opat zadari a uz konecne pojdeme na to prve miesto

Ale ale Kajo, netrůfaj si zatial.... :) , to máme už reservované my :) - 1 Tippers a o druhé se poperou Bibers a Angels :)

kajo píše:tak dnes pekna bieda :( ale ako tak pozeram po temach ostatnych timov,nas moc v laske nemaju.zeby sa nas obavali? :D
teraz je dost zapasov,tak hadam sa nam opat zadari a uz konecne pojdeme na to prve miesto
ja mam len respekt zo supera, ktoreho neberem zatial ako rivala, ved ten tim zalozili byvali clenovia BB. Napriek tomu dufam, ze sa mi podari udrzat moj tim v trojke, najlepsie uplne na spi*i.
Bieda-nebieda, vacsinou vsetci maju konstantne vysledky, akurat raz do tyzdna dakto uleti a ziska o par bodov viac ako ostatni, bojim sa, ze dnes v noci sa to podari dakomu od vas :cry:

no uvidime ako to dopadne dufam ze pre nas dobre a keby bola prva dvojka FB a BB tak by som bol ozaj rad :D
2669 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES