Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIRE BIRDS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Fire Birds s netradicnou motivaciou


Vedenie Fire Birds sa rozhodlo po vzore Minnesoty Wild,vzhladom na posledne neuspechy timu,pozvat na najblizsie zapasy otcov tiperov.Vedenie tymto krokom ocakava zlepsenie vykonov.Zo zakulisnych zdrojov vieme,ze najviac sa na zapasy tesi Kastanov otec,ktory si uz aj kupil synov dres.ten naopak,je z prichodu svojho otca velmi nervozny a uvazuje o predstierani nejakej vaznej choroby.nastasie ide aj jeho mamicka,ktora ma vzdy nejaky domaci liek po ruke.tak pani,neurobte si hanbu :D
PS.:rodicia GM sa nezucastnia,z vaznych rodinnych dovodov.Chvalabohu :)

no do frasa teraz aby sompodaval len dobre vykony ked aj rodicia na nas budu cumiet :D ach jaj kajo som zvedavy ci to pomoze alebo nam to zviaze ruky nohy a co ja viem co este :lol: :lol:

9

1. kolo

kajo 4b
Mr.Perfecto 2b
janik 1b
Matejko 3b

2. kolo

kajo 3b
Mr.Perfecto 1b
janik 1b
Matejko 2,5b

3. kolo

kajo 6b
Mr.Perfecto 4b
janik 7b
Matejko 1b

Body pre tim z 25,5b timu:

Mr.Perfecto - 0b - 0%
janik - 7b - 27,45%
Matejko - 5,5b - 21,57%
kajo - 13b - 50,98%

timove postavenie:

Tabulka po 3. kole

VYCHOD:

1. Drexel Dragons - 31bodov
2. Best Bibbers - 27 bodov
3. Red Devils - 26 bodov
4.-5. Fire Birds - 25.5 bodu
4.-5. KK HAWKS - 25,5 bodov
6. Steelers - 25 bodov


individualne postavenie po 3. kole:

4. kajo - 13b (13b) ~ 100%
39. janik - 9b (7b) ~ 77,78%
45. Mr.Perfecto - 7b (0b) ~ 0%
50. Matejko - 6,5b (5,5b) ~ 84,62%

janik píše:no do frasa teraz aby sompodaval len dobre vykony ked aj rodicia na nas budu cumiet :D ach jaj kajo som zvedavy ci to pomoze alebo nam to zviaze ruky nohy a co ja viem co este :lol: :lol:
no ja dufam,ze to pomoze.inak by som s tym nesuhlasil.ale ak ani toto nepomoze,uz je vymysleny nahradny plan. :P :lol:

mam sa toho nahradneho planu bat :?: :lol: :lol:

no myslim,ze vsetci styria by sa mali. :lol:

kajo píše:no myslim,ze vsetci styria by sa mali. :lol:
no do certa :lol: tak to asi zacnem bodovat na 100% :matika:

Matejko píše:sorry hosanci za ten krasny vykon ... posnazim sa tahat dalej, teraz to nejako nevyslo :(
preto sme tu ak sa niekomu nezadari tak to potiahne niekto iny a ty nas tahas naozaj dlho a dobre takze jeden kratky vypadok je uplne normalny :)

coze ?? :shock: fotrovci dojdu, tak aby som si dal cisty suspenzor :D

no ale na teba si cas nasiel.a Kastan,nechapem,naco cisty suspenzor?to si myslis,ze ti ho budu rodicia kontrolovat? :lol: :lol:

to nepoznas moju mutti, ta mi vyperie v klidku aj uplne ciste veci, ked som jazdil na biku som jej musel dat zakaz, aby mi tolko neprala dres, lebo bol uz celkom zodraty :D ale nie je super :cool:

Mr.Perfecto píše:to nepoznas moju mutti, ta mi vyperie v klidku aj uplne ciste veci, ked som jazdil na biku som jej musel dat zakaz, aby mi tolko neprala dres, lebo bol uz celkom zodraty :D ale nie je super :cool:
a co je super : mutti ci ten dres ? :D

mutti je super, dres je uz cely dotrhany od tych krkolomnych padov :D

Mr.Perfecto píše:mutti je super, dres je uz cely dotrhany od tych krkolomnych padov :D
tak myslim ze kaja mozes poziadat o dar na novy dres ked nas uz reprezentujes nech je to na urovni :D

okej lidicky, sviatky sa nam koncia, sups znova do prace a do skol, uvidime sa v piatok, dovtedy HAKUNA MATATA 8) :)

janik píše:
Mr.Perfecto píše:mutti je super, dres je uz cely dotrhany od tych krkolomnych padov :D
tak myslim ze kaja mozes poziadat o dar na novy dres ked nas uz reprezentujes nech je to na urovni :D
neviem,ci zozeniem dres,ale ak chces,zaobstaram ti novu mamu.nejaku lenivsiu :D

Mr.Perfecto píše:to nepoznas moju mutti, ta mi vyperie v klidku aj uplne ciste veci, ked som jazdil na biku som jej musel dat zakaz, aby mi tolko neprala dres, lebo bol uz celkom zodraty :D ale nie je super :cool:
to aj moja sestra je nejaka prackofilna.minuly tyzden mi vyprala vetrovku aj s 200Sk.a ake boli potom pekne :lol:

kajo ty prepieras doma peniaze? :shock: no hadam nas nezatiahns do nejakej kauzy :lol:

kolko priblizne tychto veci by ti pomohlo zabudnut? :roll:

Obrázek

mne nic sme v jednom time :wink: len aby ta nezacali vydierat nejake podozrive individua :lol: a ty si nemusel znizit svoju vykonnost :D

no neboj sa,tych zelenych blaznov mam dost :) len aby tych vydieracov nebolo prilis vela :oops: :?

kajo píše:no neboj sa,tych zelenych blaznov mam dost :) len aby tych vydieracov nebolo prilis vela :oops: :?
keby nieco daj vediet revucka mafia sa o to postara :lol: :lol:
2669 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS