Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIRE BIRDS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

tak to hej je to dost natesno , dokonca krali zo zapadu sa dostali pred nas bodovo :? ale ja to vidim tak ze dolezite je dobre si naplanovat formu, je to lepsi pocit vyhrat po dobrom suboji ako celu sezonu viest a na konci vsetko stratit :)

takze niezeby som zabudol na tuto temu alebo nemal cas,ale momentalne som chory,a na sedenie u pocitaca moc nemyslim.mozno aj preto isli moje vykony teraz pekne dole,ale hadam sa coskoro uzdravim a budem sa zapajat aktivnejsie.co sa tyka toho,ze sme stratili vedenie,nebral by som to az tak tragicky zas,ved rozdiely su len velmi tesne,ale zabrat by sme fakt mali.tak hlavy hore,zas podme tam,kde patrime.

aj by som napisal,to co pisu ini GM,nech idete hlasovat do All stars,ale vy ste to uz urobili :cool:
dufam,ze prestavka nam pomoze,hlavne teda mne,kedze vam to islo aj do nej dobre,hlavne Perfecto sa paradne rozbiehal,len by som bol zvedavy,ci to bolo stale s "pomocou" tej jeho novej "technologie" tipovania.ak ano klobuk (alebo siltovku)dole.

no my si plnime ulohy na 1 :cool: len ty si este nehlasoval sa mi zda :lol:

uz som.dlho som rozmyslal,za koho mam hlasovat.bolo to dost tazke,hlavne som dlho rozmyslal,ci teba alebo Kastana,a potom som si hodil kockou,parne cisla ty,nepar Perfecto a padla 4 :oops:

takze ja :D ved ak vyhras za GM tak si mozes potom vybrat niekoho z nas to uz je na tebe najma aby vychod vyhral :)

no jo,ale predstav si tu nevolu,kebyze hraju v All stars traja hraci timu Fire Birds

to je konspiracna teoria :lol: :lol: :lol: a keby sme dve kola nezakopli tak by to bolo aj opravnebe :D ale to nechajme este je to daleko a asi nerealne ale aj jeden zastupca timu FB v takomto zapase je super :cool:

takze budeme mat viac-clenne zastupenie, tak to vychod nemoze nevyhrat :D skoda, za pri tom nebudem :cry: mozno nabuduce.....

Mr.Perfecto píše:takze budeme mat viac-clenne zastupenie, tak to vychod nemoze nevyhrat :D skoda, za pri tom nebudem :cry: mozno nabuduce.....
ako som pisal,rozmyslal som nad tebou.ale vybrat som mohol len jedneho.keby to bolo na mne,tak berem aj teba a Mata :D

no este hlasujeme mi modovia a admini a sme tam dvaja s timu :) takze kastan este nieje nic stratene :wink: sam som zvedavy ako to dopadne

a je to tu kastan :D tri miesta su nase, a verim ze v dalsom zapase hviezd bude uz aj matejko :cool:

diky hosi, este ze mame v time tolko aminov a modov :) , ale nie fakt sa budem snazit dokazat, ze to bolo opravnene a ako Kajo spominal ja netipujem losovanim stale, vlastne som to spravil takto len raz- poprve nato nemam cas a podruhe by ma to takto ani nebavilo, teraz idem poctivo studovat statistiky , este raz dĂ­k 8)

kastane nas si tam zasluzene. nie len preto ze mame dvoch modov a admina ale kajo nehlasoval v tomto lebo uz nemohol aby vyberal vsade :D aj pop priebehu sezony sa dalo cakat ze sa tam niekto dostane ale ze budeme v time traja a matejko len tesne sa nedostane je fakt super a svedci to o sile nasho muzstva a verim ze po prestvake sa rozbehneme na plny vykon a dokazeme to hned dnes v noci vitazstvom pre Vycchod :cool:

este taka perlicka kazdy kto odomna dostal hlas sa do all stars dostal ci uz u nas alebo na zapade 8)

:angel: :angel: :angel: ja nic :lol: neboj raz aj tebe dam svoj hlas :D

chalani,treba zabrat,dnes je hodne zapasov,tak sa snazme opat dostat sa na prve miesto,a vydzat tam co najdlhsie,pokial mozno do konca sezony 8) tak zaberme,hlavne ja by som mal znova ziskat nejake body,dost dlho som bol "nulovy"

tak nebolo to najhorsie, v podstate sa nic nestalo tuto noc akurat sme na DD stiahli 0.5 b a na RD sme stratili 0.5 b akurat kajo si nesplnil svoj ciel a opat nebodoval pre tim :( ale este je do konca daleko a urcite zaberies :) skoda ze u nas nikto tak neexceloval tak ako Joe to by sme pekne odskocili no co uz mozno aj to raz bude. skoda ze som si nevsimol ze k comu presne to kastan spominal ze je 50 zapas lebo by som tam tu x supol a mohlo byt o 2b viac lebo ak si pamatam tak som tam dal 1. no nic ideme dalej dnes nieje vela zapasov tak sa snazme minimalne nestratit a ktovie mozno sa aj dnes bude dat dobehnut tie dva timy tak ideme naplno 8)

11. kolo

kajo 2b
Mr.Perfecto 0b
janik 2b
Matejko 0b

12. kolo

kajo 4b
Mr.Perfecto 6b
janik 1,5b
Matejko 4b

13. kolo

kajo 3b
Mr.Perfecto 5b
janik 6b
Matejko 5b

14. kolo

kajo 3b
Mr.Perfecto 2b
janik 1b
Matejko 3b

15. kolo

kajo 3b
Mr.Perfecto 4b
janik 3b
Matejko 2b

16. kolo

kajo 0b
Mr.Perfecto 1b
janik 0b
Matejko 1b

17. kolo

kajo 4b
Mr.Perfecto 5b
janik 8b
Matejko 4b

18. kolo

kajo 5b
Mr.Perfecto 4b
janik 4b
Matejko 3b

19. kolo

kajo 2b
Mr.Perfecto 2b
janik 3b
Matejko 3b

20. kolo

kajo 0b
Mr.Perfecto 1b
janik 0b
Matejko 1b

21. kolo

kajo 5b
Mr.Perfecto 7b
janik 7b
Matejko 5b


Body pre tim z 172,5b timu:

Mr.Perfecto - 51b - 29,57%
janik - 60b - 34,78%
Matejko - 29,5b - 17,10%
kajo - 57b - 33,04%

timove postavenie:

Tabulka po 21. kole

VYCHOD:

1. Drexel Dragons - 173,5 bodu
... Red Devils - 173,5 bodu
3. Fire Birds - 172,5 bodu

4. Best Bibbers - 158,5 bodu
5. KK HAWKS - 151 bodĹŻ
6. Steelers - 150,5 bodu




individualne postavenie po 21. kole:

5. janik------------------73,5b ~ 81,63%
6. kajo------------------73b ~ 78,10%
13. Mr.Perfecto-----------70b ~ 72,86%
35. Matejko-----------59,5b ~ 49,58%



tak za toto obdobie 8 kol sa najcastejsie do timovych statistik podarilo zapisat Mr. Perfectovi alias kastanovi konkretne 6 krat (22b) a najviac bodikov do timu sa podarilo priniest mne konkretne 25b (5 krat bodovane). kajo prispel 11b za tri dni a Matejko 8 bodikov za 4 dni v ktorych bodoval. tim stratil prvu poziciu za toto obdobie a momentalne sa drzi o jeden bodik za veducim duom DD a RD. do konca kola KTL nam zostava este 9 kol co je takmer tretina kola a tak treba bojovat naplno aby sme sa dostali opat na prve miesto. dufam ze sa opat znovuzrodia nase excelentne vysledky zo zaciatku tohto kola KTL tak ako sa zrodi fenix zo svojho popola :cool:

to dufam aj ja,skoda,ze sa mi nedari tak ako zo zaciatku,urcite by sme boli prvi,kebyze udzim taky standard ako z uvodu.no nic casu (kol) je este dost a strata nie je vobec velka,tak atakujme uz zas prve miesto 8)

21. kolo

kajo 5b
Mr.Perfecto 7b
janik 7b
Matejko 5b

22. kolo

kajo 1b
Mr.Perfecto 2b
janik 1b
Matejko 2b

___________________________________________________________


Body pre tim z 176,5b timu:

Mr.Perfecto - 53b - 30,03%
janik - 60b - 33,99%
Matejko - 31,5b - 17,85%
kajo - 57b - 32,29%


___________________________________________________________

timove postavenie:
Tabulka po 22. kole


VYCHOD:

1. Red Devils - 178,5 bodu
2. Drexel Dragons - 177,5 bodu
3. Fire Birds - 176,5 bodu

4. Best Bibbers - 162,5 bodu
5. Steelers - 155,5 bodu
6. KK HAWKS - 155 bodov


___________________________________________________________

individualne postavenie po 22. kole:

5. janik------------------74,5b ~ 80,54%
6. kajo------------------74b ~ 77,03%
12. Mr.Perfecto-----------72b ~ 73,61%
35. Matejko-----------61,5b ~ 51,22%


tak dnes ako sa cakalo sa vela veci neudialo aj ked zial RD nam o jeden bodik naviac odskocili ale verim ze sa dnes do toho zahryzneme naplno a zvratime priebeh poslednych kol a nase plamene vsetkych na okolo spalia
:clap:

tak dnesna noc veru nic moc tie vysledky :? ako som tak narychlo prebehol ocami tak timovo mame 7 bodov ja 4b a vy traja zhodne po 3b ale ako vravim len zbezne som to prebehol takze ziadna slava ale uvidime ako budu na tom ostatne timy najma DD a RD.

timove vyhodnotenie neviem kedy budem stihat ak bude niekto chciet tak nech ho pokojne spravi

tak som to prebehol aj pre RD a DD tak RD ziadna slava asi na nich aj ziskame nejaky bodik a na DD zrejme jeden stratime vdaka emanovi ktory ma 5b. taky excelent z EI co nas chvalabohu nemusi trapit ma 6b za 3 remizy chytene no bodaj by nechytil ked dal len x :D

21. kolo

kajo 5b
Mr.Perfecto 7b
janik 7b
Matejko 5b

22. kolo

kajo 1b
Mr.Perfecto 2b
janik 1b
Matejko 2b

23. kolo

kajo 3b
Mr.Perfecto 3b
janik 4b
Matejko 3b


___________________________________________________________


Body pre tim z 183,5b timu:

Mr.Perfecto - 56b - 30,52%
janik - 64b - 34,88%
Matejko - 34,5b - 18,80%
kajo - 60b - 32,70%


___________________________________________________________

timove postavenie:

Tabulka po 23. kole


VYCHOD:

1. Drexel Dragons - 189,5 bodu
2. Red Devils - 185 bodov
3. Fire Birds - 183,5 bodu :(

4. Best Bibbers - 169,5 bodu
5. KK HAWKS - 162,5 bodu
6. Steelers - 161 bodov


___________________________________________________________

individualne postavenie po 23. kole:

5. janik------------------78,5b ~ 81,53%
6. kajo------------------77b ~ 77,92%
12. Mr.Perfecto-----------75b ~ 74,67%
35. Matejko-----------64,5b ~ 53,49%


zial dnes nieje velmi co oslavovat :( ano ziskali sme na RD 0,5 bodika ale zial DD sa nam vzdialili uz na 6b co je dost ale nesmieme sa vzdavat zostava este dost kol ale treba ZABRAT nemozeme nechat tak perfektne rozbehnutu sezonu len tak a dohrat ju na 3. mieste. takze ocakavam poriadne vykony a musime nejak spolupracovat pri tipovani aby nedal kazdy uplne nieco ine ale treba zabrat aspon dvaja kazdy den a to poriadne takze by to chcelo trosku komunikacie na tie posledne kola a mozno aj trosku risku do toho dat a cakat aj necakane vysledky. tak zaberme a ukazme im kto je tu najlepsi tim. Obrázek
Obrázek
2669 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES