Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIRE BIRDS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

presne tak,este to nevzdavajme.a aj to s tou komunikaciou nie je zly napad,treba si len dohodnut cas,tych 15min. si snad kazdy z timu najde.ale zapasov je pomerne dost,takze 6bodov je strata,ktora nemusi byt nedostihnutelna,len teraz treba trochu zabrat

tak tak zajtra to moze byt masaker mali by sme dnes popripade zajtra sa zist a prebrat to aby sme nieco dali dokopy, takze aj mato a kastan nech sa vyjadria mato asi az zajtra no uvidime. ked tak pokojne na nasej stranke http://janik-ra.wz.cz/hlavnastranka.html v krcmicke :D mame tam pristup len my a nepotrebujeme k tomu ziadne skype ani nic podobne takze aj kastan sa moze v poho pridat.

to nie je dobry napad si dohadovat tipy, verte mi ja som to uz raz zazil v Evil Insiders a Mato asi tiez, vtedy to nedopadlo dobre :? no poradit sa v klidku mozme, ja mam aj jeden drobny napadik 8) zajtra poobede by to slo, dnes uz musim ist makat do robosky :sleep:

tak zajtra poobede sa tu stretneme a presunieme sa tam kde som napisal a preberieme co a ako a uvidime ten kastanov napadik :) dufam ze aj mato bude moct.

som ani nevedel, ze mame taku stranku :) este by som rad vedel, kde je ta krcmicka a ako sa tam dostanem, ja to tam nemozem najst :oops:

Mr.Perfecto píše:som ani nevedel, ze mame taku stranku :) este by som rad vedel, kde je ta krcmicka a ako sa tam dostanem, ja to tam nemozem najst :oops:
no v menu je odkaz na krcmicku teda na chat :) a heslo a prihlasovacie meno som ti poslal este pri jej zalozeni na ss. :) ale dnes uz asi nestihneme predebatovat dnesne zapasy tak idem hodit svoje tipy ale mozme sa pozriet na tie dalsie kola :)

to som skusal, ale nechce ma to pustit dnu :?

Mr.Perfecto píše:to som skusal, ale nechce ma to pustit dnu :?
no ano lebo musis dat vstup s heslom a prihlasovacie meno a heslo mas v ss odomna co som ti davnejsie poslal ;)

Mato drzim palce, ja sa prepracovavam do prvej desiny, tam je to prehustene a z vecernych zapasov mi uz dva usli, snad rano to bude lepsie :)
Janik- to ja vĂ­m ,ale ma to nechce pustit dnu, mi to pise ze nick s takym heslom nie je registrovanĂ˝ :?

tak dnes mato pekny vykon a aj kajo :) opat je to naslapane s minimalnymi rozdielmi a dufam ze to zvladneme aj ked moja forma niekam odisla :( tak aspon ze sa timu dari a hadam nam este nejako pomozem

super ked som rano pozeral vysledky na txt som sa bal ze opat stratime, nastastie mato a kajo zabrali a dva body sme stiahli :cool:

kastan prihlasit sa musis uplne presne tak ze dodrziavaj aj velke a male pismena :) sa mi zda ze som ti poslal uplne presne a ak nepojde tak mi napis ss a ja sa na to pozriem ;)

21. kolo

kajo 5b
Mr.Perfecto 7b
janik 7b
Matejko 5b

22. kolo

kajo 1b
Mr.Perfecto 2b
janik 1b
Matejko 2b

23. kolo

kajo 3b
Mr.Perfecto 3b
janik 4b
Matejko 3b


24. kolo

kajo 2b
Mr.Perfecto 2b

janik 0b
Matejko 2b

25. kolo

kajo 6b
Mr.Perfecto 3b
janik 3b
Matejko 7b

26. kolo

kajo 0b
Mr.Perfecto 0b
janik 4b
Matejko 0b

___________________________________________________________


Body pre tim z 204,5b timu:

Mr.Perfecto - 58b - 28,36%
janik - 68b - 33,25%
Matejko - 43,5b - 21,27%
kajo - 68b - 33,25%


___________________________________________________________

timove postavenie:

Tabulka po 26. kole


VYCHOD:

1. Drexel Dragons - 207,5 bodu
2. Fire Birds - 204,5 bodu
3. Red Devils - 203,5 bodov

4. Best Bibbers - 185,5 bodu
5. KK HAWKS - 180 bodov
6. Steelers - 179,5 bodu


___________________________________________________________

individualne postavenie po 26. kole:

6. janik------------------85,5b ~ 79,53%
7. kajo------------------85b ~ 80,00%
11. Mr.Perfecto-----------83b ~ 69,88%
31. Matejko-----------73,5b ~ 59,18%


tak po kratkom vikende tu mame opat trosku statistik. posunuli sme sa opat na druhe miesto a na prve mame stale stratu 3 bodikov co nieje take zle. za posledne tri dni teda presnejsie za piatok a sobotu sa najviac darilo matejkovi (9b) a kajovi (8b) vdaka ktorym sme nic nestracali a naopak nasiel sa den kedy sme aj ziskali takze dakujeme chalani. aj v individuale si poelpsili teda najma matejko ktory je len krocik od prvej tridsiatky co ej vyborne. ja som sa prepadal ale aspon dnes som to trosku zachranil a som rad ze som pomohol aj timu aj ked skoda ze nikto nedal aspon jednu remizku mohlo to byt veselsie no na druhu stranu DD spravili to iste asi nas po ocku sleduju tiez co spravime my :D tak pani dufam ze este zaberieme a nenechame prve miesto nikomu inemu aj ked aj dnesna noc ma na programe jeden zapasik tak po ocku sledujte ako uz tipovali vasi timovi kolegovia a aj takticky trosku tipujte, ide o tim a nie o individualne postavenie ;) ja nam verim a urcite sa nam to s troskou stastia podari tak ze do toho FireBirds Obrázek
Obrázek

super janik,udrzal si nas este v hre o prve miesto :cool: ja debil,chcel som dat obe X=ka,no nakoniec som dal 2 :(

kajo píše:super janik,udrzal si nas este v hre o prve miesto :cool: ja debil,chcel som dat obe X=ka,no nakoniec som dal 2 :(
som rad ze som pomohol, veru skoda ze si nedal aspon jednu a keby az dve tak sme uz mohli byt prvy no nic to ved posledne kola bude este dost zapasov aj ked je lepsie mat naskok ale nic by to neznamenalo a ja verim ze este zaberieme a na to prve miesto sa pred rivalov dostaneme :)

tak dnes nas potiahol kastan :cool: bolo to zvlastne kolo skoda ze neostala ta remizka ktora tam bola tiez realna ale neda sa nic robit pekne vidiet aka je ta NHL nevyspitatelna z 3-1 na 4-3doma dostat tak to nieco uzasne ale nevadi jeden bodik co DD ziskali dnes mozme velmi lahko ziskat ale aj stratit tak dufam ze sa stastie prikloni na nasu stranu a zabodujeme tak ako par kol po zaciatku sutaze ked nam to islo skvele a mohli by sme sa pokojne aj vratit n acelo sutaze takze ja sa za to :modlenie:

dnes timov statistiky robit nebudem kedze by to bolo viac prace ako vysledkov :D zajtra to bude tu aj s dnesnym kolom :)

takze dovolim si tvrdit,ze dnes v noci sa rozhodne.este som netipoval,a rozmyslam,ci budem taktizovat,alebo pojdem zas len starym dobrym sposobom-pocitom.aj ak dnes neuspejeme,zivot ide dalej a ako niekto pisal,je to iba hra :)

21. kolo

kajo 5b
Mr.Perfecto 7b
janik 7b
Matejko 5b

22. kolo

kajo 1b
Mr.Perfecto 2b
janik 1b
Matejko 2b

23. kolo

kajo 3b
Mr.Perfecto 3b
janik 4b
Matejko 3b


24. kolo

kajo 2b
Mr.Perfecto 2b

janik 0b
Matejko 2b

25. kolo

kajo 6b
Mr.Perfecto 3b
janik 3b
Matejko 7b

26. kolo

kajo 0b
Mr.Perfecto 0b
janik 4b
Matejko 0b

27. kolo

kajo 0b
Mr.Perfecto 1b
janik 0b
Matejko 0b

28. kolo

kajo 2b
Mr.Perfecto 4b
janik 5b

Matejko 2b

___________________________________________________________


Body pre tim z 214,5b timu:

Mr.Perfecto - 63b - 29,37%
janik - 73b - 34,03%
Matejko - 43,5b - 20,28%
kajo - 68b - 31,70%


___________________________________________________________

timove postavenie:

Tabulka po 28. kole


VYCHOD:

1. Drexel Dragons - 222,5 bodu
2. Fire Birds - 214,5 bodu
3. Red Devils - 211,5 bodov

4. Best Bibbers - 195,5 bodu
5. KK HAWKS - 192,5 bodu
6. Steelers - 188,5 bodu


___________________________________________________________

individualne postavenie po 28. kole:

6. janik------------------90,5b ~ 80,66%
12. Mr.Perfecto-----------88b ~ 71,59%
15. kajo------------------87b ~ 78,16%
34. Matejko-----------75,5b ~ 57,62%

hmzaujimave kolo, mam z neho zmiesane pocity. zial prve miesto je nedostizne, skoda ze som sa na to nevykaslal a nedal tam vsetky x-ky ako som mal teraz celkom vo zvyku ale veril som ze ich nebude az tolko zial stalo sa, na druhu stranu sa nam podarilo o dva dalsie bodiky odskocit RD tak by sme to uz mohli nejak dotiahnut na velmi peknom druhom mieste aj ked po istej casti to vyzeralo nadejnejsie ale vidiet ze ku koncu stracame stale dych, sme v podstate mlady tim tak si to este vybera svoju dan ale zlepsujeme sa kazdou sezonou a verim ze tu nasledujucu obsadime prve miesto :) teraz je dolezity kazdy bod aby sme sa dostali do skupiny hrajucej o titul v PO a tam to moze byt este naozaj otvorene kedze som to tak nastavil pri tvoreni pravidiel aby nesli timy do toho s pocitom ze uz sa neda nic robit. takze este ukazme co je v nas v tychto poslednych dvoch kolach aby sme sa nastartovali do noveho kola KTL Obrázek
Obrázek

co povedat?hrozne som prepadol,a pritom som mal dost X-iek,a trafil som iba jednu :x hrozne.teraz fakt uz len treba udrzat to druhe miesto :(

stava sa, nikto z nas nejak neexceloval. proste ked to ma vyjst tak to vyjde inak sa neda nic robit. hlavne udrzat terajsiu poziciu a stale sa snazit bodovat aby sme sa dostali do PO a tam to vsetkym ukazeme :cool:

tak zaver nam individualne moc nevysiel a na hranici prvej desiatky sopm zostal len ja a aj to je pokles oproti predchadzajucim kolam ale timovo sme udrzali pekne druhe miesto :cool: sme na PO pozicii a to je hlavne teraz treba opat zabrat naplno aby sme hned od zaciatku zacali vyhravat. :) vyhodnotenie spravim ked budem vecer doma (ak pojde net) lebo teraz som mal skusku a teraz uz nestiham.

takze ako kazdu sezonu,aj tuto budeme volit noveho GM.davam opat janika,kedze bolo vidno,ze ja ako GM fungovat nemozem.ani co sa tyka timovych zalezitosti,a ku koncu sa mi ani nedarilo bodovo.

janik

matejko :)
2669 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS