Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIRE BIRDS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Super vyhrali sme, mňa však mrzí, že som sa okradol o tri body. Pôvodne som mal na Rangers remízu :D
Tabulka je našlapaná docela by bylo super zopakovat dnešní winner :good: , jinak hoši pokračujem dále..... :clap:
...dnes to určitě zlomíme a v tabulce poskočíme :yes:
Sergion72 píše:...dnes to určitě zlomíme a v tabulce poskočíme :yes:
tak tak treba bojovať, momentálne sa trochu trápime,ale spoločnými silami to prekonáme :)
fantomas píše:Hm, já se poblíž tomu vrcholu těžko udržim se současnou fazonou. Sorry, kluci, poslední dobou to tahám dolu, ultimátní tragédie.
:scare:
to bude ok, momentálne sadla smola na teba i tým, ale to chce len čas :wink: Bojujeme chlapi :clap:
No mohli by ste sa trochu "zobudiť" stále máme o zápas menej, čiže vždy máme šancu ísť vyššie. Škoda dnes posledný tím sme mohli poraziť :D
Super takže sme získali dôležité tri body. Dúfam, že kríza je zažehnaná :D
dreamer píše:Super takže sme získali dôležité tri body. Dúfam, že kríza je zažehnaná :D
jj důležitá výhra ještě odstavit od bodů Army Men :hehe: to by byla super práce :good: FB :box: dále....
dreamer píše:Super takže sme získali dôležité tri body. Dúfam, že kríza je zažehnaná :D
no tak to dúfame všetci, ale po 1 výhre by som ešte 2 metre vysoko neskákal :-D snad dnes príde dalšia hmm zase len z 2 zápasov to bude pekne napínavé :jn:
Sergion72 píše:
dreamer píše:Super takže sme získali dôležité tri body. Dúfam, že kríza je zažehnaná :D
jj důležitá výhra ještě odstavit od bodů Army Men :hehe: to by byla super práce :good: FB :box: dále....
ty Peter a Rasto supr trefa :wave: :wave: len tak dalej chalani dnes sa pokúsime o 2 :)
Dobře borci :wave: slibuju, že se brzo odeberu z odpočinku, a taky vám s tim trochu píchnu. :?
Čo k tomu dodať :( asi bude nechávať tie remízy o ktorých si budem myslieť, že by mohli byť. Včera sme síce vyhrali, ale ja som mal pôvodne remízu na Tampu :D, dnes sme tiež mohli vyhrať ak by som nechal remízu na Rangers :(
dreamer píše:Čo k tomu dodať :( asi bude nechávať tie remízy o ktorých si budem myslieť, že by mohli byť. Včera sme síce vyhrali, ale ja som mal pôvodne remízu na Tampu :D, dnes sme tiež mohli vyhrať ak by som nechal remízu na Rangers :(
nu což ted stím už nic nenaděláš je to jenom hra :hit: já například když váhám tak se rozhoduji co mě napadlo jako první :| škoda že v tomto kole nebylo více utkání možná by to dopadlo jinak , protočení tabulky pro nás není moc příjemné ale musíme to ustát :neviem: a zbylé utkání proměnit ve vítěznou serii..... :good: pokud panní proměnná s námi bude v milosrdenství :lol2:
Tak od příště..? :unsure:
Peter Rasto vam to tam pekne padalo a tak dnes vyhra nad Angels :good:

Fantomas ty tu krizu prekonas len sa tym tolko netrap.
Ta nasa konferencia je ale vyrovnana bude to napinavy zaver kola :clap:
Super ešte stále máme šancu aj vyhrať :D

Je mi až divné, že som si udržal druhé miesto :), ale nemyslím si, že tam ostanem až do konca :D
Juraj píše:Ta nasa konferencia je ale vyrovnana bude to napinavy zaver kola :clap:
super mačkanice :giggle: ale máme docela těžky los , nejlepší by bylo prodloužit winner o další dva zápasy :yes: potom by nás moc tabulka nemusela trápit :yahoo: snad formička vydrží :good: chlaci jedéeeem :jupi: :box:
dreamer píše:Super ešte stále máme šancu aj vyhrať :D

Je mi až divné, že som si udržal druhé miesto :), ale nemyslím si, že tam ostanem až do konca :D
věřim že tam ještě poskočíš a budeš :champions: jinak super výkon :good:
dreamer píše:Super ešte stále máme šancu aj vyhrať :D

Je mi až divné, že som si udržal druhé miesto :), ale nemyslím si, že tam ostanem až do konca :D
trochu motivacie - ak sa udrzis v top 8, s vysokou pravdepodobnostou si vybojujes ucast v All Star Game ako jeden z 3 najlepsich tiperov nasej konferencie po 4 kolach ;)
petrik píše:
dreamer píše:Super ešte stále máme šancu aj vyhrať :D

Je mi až divné, že som si udržal druhé miesto :), ale nemyslím si, že tam ostanem až do konca :D
trochu motivacie - ak sa udrzis v top 8, s vysokou pravdepodobnostou si vybojujes ucast v All Star Game ako jeden z 3 najlepsich tiperov nasej konferencie po 4 kolach ;)
:clap: :clap: :good:
:rofl: :rofl: :rofl:
No nič všetko dopadlo presne naopak. Dnes súboj o 4 až 8 miesto :) tak sa snažme :) ak vyhráme tak sme piaty možno štvrtý :)
Dufam ze prehrate :P
adrislovakia píše:Dufam ze prehrate :P
no bolo to velice tesné ale podarilo sa :) CBJ :wink:

Ale Rasto gratulujem k 5 miestu medzi jednotlivcami a celému tímu za velice dobré výkony počas kola a že ste to tu poriadne rozbehli ako po tipérskej tak i komunikatívnej stránke ako k FB patrí. :)
2669 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS