Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIRE BIRDS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Matejko píše:Druha varianta, ak uz ani toto nebudete vediet precitat tak ja neviem, a su tu este deti pod 18 tak ich nechcem ucit nadavat :hufi: (tento vyrok som prebral od autora bannerov)

http://hokejforum.com/images/KTL/FB/fb_kajo2.png
No to už vypadá líp

Matejko: toto je už ten tvar, ktoremu všetci u nas na Slovensku hovorime k :lol:

Matejko píše:Druha varianta, ak uz ani toto nebudete vediet precitat tak ja neviem, a su tu este deti pod 18 tak ich nechcem ucit nadavat :hufi: (tento vyrok som prebral od autora bannerov)

http://hokejforum.com/images/KTL/FB/fb_kajo2.png
No to je lepsie aj ked to trochu pripomina Velke H :lol:

chlapi vidno,ze som osobnost,ked aj bojujete za moje jedno pismenko v mene :lol: :lol:
ale vazne,berem to druhe

kajo píše:chlapi vidno,ze som osobnost,ked aj bojujete za moje jedno pismenko v mene :lol: :lol:
ale vazne,berem to druhe
Tak radši bojujem, protože ony by pak někdo z Haja udělal nacistu.... a ještě by jsi dostal BAN :lol:

kajo píše:chlapi vidno,ze som osobnost,ked aj bojujete za moje jedno pismenko v mene :lol: :lol:
ale vazne,berem to druhe
pocuj KajÄŤo, ja sa tak uje*avam na tom, nehnevaj sa na mna :lol: ale Hajo to je ozaj coolove :lol:

po vsetkych tychto nezhodach zvazujem moznost odstupenia z KTL.davam to vediet dopredu,aby mohlo vedenie Fire Birds najst nejaku nahradu za mna.tipovat ale budem,ako single tiper,myslim,ze je to rozumnejsie riesenie.budem taky neutralny,nekonfliktny,podobne ako Svajciarsko :)
na nikoho som sa nenahneval,ani nic podobne,len proste citim,ze takto to bude lepsie.este sa chcem podakovat Matovi a janikovi,za to,ze si ma vybrali do takeho velmi perspektivneho timu.skoda len,ze si za vas nezahram ani zapas :D .no nic,aj to sa stava.a este nieco k emanovi:myslim si,ze neurobil nic zle,ale je to len moj osobny nazor,a viem,ze kazdy ma na to iny pohlad.

kajo neviem ci to je spravne riesenie. nenechaj sa znechutit tym co sa deje. ak nenastupis tak ma to bude mrziet a velmi silno by som uvazoval o konci s KTL mozno by som ostal len kvoli tomuto novemu timu a preto ze ma bavi sutazit. ale tie reci okolo aj mna uz pekne stvu ale treba ist dalej tak porozmyslaj a dufam ze zostanes.

dobre povedane ako nadejny GM timu chcem navrhnut vsetkym clenom teda mne matejkovi kajovi a kastanovi nech momentalne nereaguju v inich temach timov. vyhlasujem FB ako neutralny tim ktory sa o nikoho nezaujima a nezelam si aby sem ktotolvek mimo timu reagoval lebo to aj tak niekto z nas vymaze. kto to porusi budem vyzadovat od admina aby mu udelil BAN. a kto ma problem s nejakym clenom nasho timu nech sa ozve mne ako alebo matejkovi a my si to s nim vybavime :x

Fire Birds FOREVER

Kajo ani ja nechcem aby si skoncil lebo potom bude mat EI len skutocneho supera a to DD chcem aby si pokracoval ale nechcem aby si sa vracal k teme alebo udalostiam ktore sa uz stali proste kaslime nato a podme tipovat a az tam sa ukaze kto je najlepsi.

8) 8) 8)

Sorry toto bol moj posledny prispevok vo vasej teme.

ok,takze kedze som si to popremyslal,napadlo ma,ze by to bolo uplne zbytocne koncit.ved tipoval by som aj tak dalej.vidim,ze je tu partia fakt dobrych ludi,a koli takym malickostiam fakt nema zmysel sa hadat.kebyze odidem,podrazim hlavne Mata s jancim,ktori sa velmi snazili ziskat ma,a ja by som usiel.v tomto novom time su super tiperi,myslim,ze aj Mato ma na viac.este nieco k EI.urcite by som sa tam chcel niekedy vratit,ak bude o mna zaujem.je to moja srdcovka,a pomohli mi hlavne ked ma vyj...li zo stareho Eagles,ved niektori viete.na ten tim proste nezabudnem.a k novemu timu:dufam a verim,ze ideme po titul,sak s takou zostavou,aku mame k dispozicii by to bola skoda,aj ked treba uznat aj kvality timov ako DD,EI,BA,velmi silni budu po prichode kuka IC.myslim,ze mozu prekvapit aj steelers.no,ale uz dost bolo monologu :D
a este raz,treba zabudnut na to co bolo,ved skoro nic sa ani v podstate nestalo :)

som rad kajco :cool: bez teba by to nebolo ono. a ja tiez verim ze tento tim dosiahne na titul.

co je to ta papuca??
tak to je masaker zlozenie, ked teraz nevyhrame tak uz asi nikdy :)
za GM volim Janika

takze oficialne vyhlasujem ze sa stavam GM s 3 hlasmi. ci prijimam tuto poziciu musim pouvazovat ale asi ano kedze som sa snazil tento tim poskladat od zaciatku a je to pre mna velka cest. dufam ze budeme utocit na titul lebo toto zlozenie na to ma. dufam aj ze budeme vyborne komunikovat a snazit sa ozivit celu sutaz. takze do toho FB :cool: myslim ze sa mozme zaradit medzi dva najsilnejsie timy sutaze co asi nikto predtym necakal ale musime to potvrdit aj vykonmi co dufam ze sa nam aj podari. :)

takze dnes to vypukne chalani. ocakavam pravidelne tipovanie a to ostatne pride dufam samo :cool: prajem vela stastia. a samozrejme gratulujem kajovi a kastanovi k super umiestneniu v prave skoncenej sezone. dufam ze svoje postavenie obhajite. :)

tak tak kajco hodi si bannerik ked uz sa z Haja urobil zase kajo :D
dnes nam to vyslo naozaj super teda. mato co si nedal aj percentualnu uspesnost? :lol:

Matejko píše:kajo, preco este nemas banner?
sorry,som nanho zabudol,ale uz mam :wink: :)

sme spokojny. mas u nas male bezvyznamne plus :lol: :lol:

inak chalani dufam ze sa nase male nocne vybuchnutie nebude opakovat. :) kajo gratulujem aj k titulu naj tiper prveho kola kedze ta zvolila vacsina hlasujucich.

Tak vidím, že hvězdný tým se rozjíždí opravdu ve velkém stylu :lol: . Ale nic ve zlém chalani. Jsem si jistej, že náš souboj o první místo ještě bude hodně zajímavej

pekne matko pekne ale mozes to aj nejakymi farbami trosku ozivit. a mozno aj nejakym dennym zhodnotenim :D
2669 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS