Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Gratulujem chlopi k zisku doleziteho druheho bodu na domacom lade, pretoze u nas musi platit pravidlo moj dom, moj hrad :!:
Velka vdaka tentoraz patri fearovi :good: ktori bol na lade ako nezastavitelna mašina a superov sme zasluzene v 2. dueli zmietli :!: a aj ti potvrdili, ze v dnesnom dueli jednoducho na nas tim nemali a zagratulovali nam k vitazstvu.
Oddychnite si teraz, zregenerujte a hors sa na cestu k cepikovcom.
Nemusim ani pripominat, ze stav 2:0 je sice pekny, ale stale nic neznamena a ja Vam verim, ze hned v tretom na ich lade potvrdite skvelu formu a najradsej budem, ked to bude tak vyrazne ako v tom dnesnom :!:
Dneska jsme je pekne převalcovaly, Fear to tam dobře pálil co to jen šlo :cool:a to nám moc pomohlo. Zatím se nám daří perfektně, tak jen tak dalej chalani :clap:
V 3 dueli na lade Chorche´s sme bohuzial prehrali, ale hore hlavu chlapi, nic sa nedeje, aj na taky skvely rozpolozeny tym aky je v sucasnosti dolahne mensia kriza a stastie sa prikloni na druhu stranu, bolo to tesne rozhodovali dva body.
Vyzva pre nasu najvacsiu hviezdu excelenta
Treba jednoznacne pokrit cepiho a hrat na nho osobku, a ty fear ho zbodičekuj :bitka3: tvrdo chlapi tvrdo :box: ale v ramci fair play.
Opakujem v sucasnej situacii mate na nich a su ovela zranitelnejsi ako si dokazete predstavit :yes:
V dolezitom stvrtom dueli treba na ich lade zvitazit a nedopustit vyrovnanie serie :!: a zopakujem co opakujem stale :D lebo Vy na to máte
...asi jsme nezvolili tu správnou taktiku jako soupeř :roll:
Katastrofalny vykon v 6. zápas, ktorý asi prist musel :!:
Verim, ze tato prehra bola na niečo dobra a v rozhodujucom dueli zmobilizujete sily, ty Exo ako jeho GM zabezpecis aby v tomto dueli natipovali vsetci styria, lebo inak velke sance na vyhru nedavam, pokial natipujete komplet verim vo vitazstvo, skusenosti uz mate a dokazte konecne debilovi co je tiper z konkurencie, ze sa aj on dokaze mylit a tie jeho jednoznacne slová o ich vitazstve su iba bludy.
Chlapi, ked nie teraz, tak nikdy :!:
Strasne by som si prial stretnut sa z Falconmi, ktorych povazujem za najvacsieho aspiranta na zisk trofeje a predstavte si, ze by ste tohto supera tromfli, kedze este nepoznaju pocit prehry.
Dokazte, ze v rozhodujucich momentoch viete zahrať :!:
Tot vse, nech Vás Obrázek sila v 7. zapase sprevádza :good:
po*ral som to, prepáčte chlapci, túto noc to vynahradím.
Postup do finále konference nám vyšel !! Akcie týmu DREXEL DRAGONS letí strmě vzhůru tak doufám,že náš vážený majitel Derryl je spokojený.Jsme tak trochu parta podivínů :D a odhadnout náš výkon je opravdu složité. :ja_neviem: Jednou někdo nenatipuje,...potom zase některý hráč zatahuje jednu roletku za druhou no prostě Derryl je s toho někdy opravdu dost v šoku :D ale postupujeme a to je hlavní !

Derryle spoleháme nadále na tvoji podporu !!!Obrázek
Vcera som sa neozval, lebo som bol paradne nas*aty na Olejarov a dnes ti hajzli, sori arek ako ich fanda ale play off im rozhodne neprajem, ked nevedia zvitazit na lade Coyotes :bitka3:
Ked som pozrel ako dnes zahrali v Anaheime no comment radsej :eek2:

A teraz uz k Falconom: prvy zapas rozhodol, ze znova jedna absencia nas vyradila z vedenia 1:0.
Jedine komplet zostava ma sancu porazit Falconov, o to viac by som sa vybičoval k lepsim vykonom, kedze este v play off nepoznaju trpkost porazky.
Neskladat zbrane, komplet natipovat a vyrovnat :!: to ocakavam od druheho zapasu, lebo Falconi ked zvitazia aj dnesnu noc, bude postup chaby, toto nie su BB z formy, a ani Cepikovci, ktori mavali z casu na cas vykyvy formy, tuna kazdy tiper podava vzdy 110% vykon.
Tak vedeme 2-1 což je vynikající výsledek který překvapil mnoho sázkařů.V duelu nejsme favorité,takže kurzy na naši výhru jsou vysoké.Kdo vsadil neprodělal.....zatím :yes:
!!!!!Jsme ve finále !!!!! Dokázaly jsme to!!!!
Chlopi :good: prvy zapas na ich lade sme prehrali, ale dobre viete, ze to nic neznamena, aj proti BB sme prehravali v jeho uvode aj proti Falcnomom sme prehravali v jeho uvode a nakoniec sme šnurou styroch bodov po sebe krasne otocili :!:
A tak ako ste to krasne otocili, proti tymto sueprom, verim, ze to otocite a ziskate styri body po sebe aj proti ohnivakom :!:
Byt víťaz celej KTLky a byt porazeny je teda sakramentsky rozdiel :!: o to viac, ze nie ste nejaky šmejdi ale borci prvotriednej kvality, ktori zo sucasnou zostavou je schopny porazit kohokolvek :!:
Exo ty ako kjapitan sa snaz eliminovat Janika, popripade ho zbodycekuj a hraj tvrdo do tela, to mu nevonia.
Fear vieš co treba, poznas Chestera a vies co od neho mozes ocakavat a ja ocakavam, ze ho uplne odstavis :!:
Rozik :twisted: tebe davam za ulohu hrat osobku na ich najvaciu hviezdu canesmana, ked sa nebude divať hlavni sudí :D tak sprav toto :bitka3: :box: :bitka:
Tybo a ty pokracuj v takych vykonoch ake predvadzas naposledy, mas na to :cool:
Obrázek Vedeme ve finále 2 - 1 Obrázek
Chcem Vám popriať v dolezitom 5. dueli na lade ohnivákov nech Vás dračia sila sprevádza :!: počas celeho duelu
Uz raz ste dokazali na ich lade zvitazit, teda v 2 matchi, nie su to Chorche´s cize nedobytna domaca hradba, preto uz dnes treba ukazať kto je najlepsi v celej KTLke, a kto je najlepsí? Predsa Drexel Dragons :groupwave:
Vsetkych co nám fandia odkazujem, fandite nám aj nadalej, tito borci si to zasluzia.
Vedeme 3-1 a to díky Fearovy a Tybyckovy ti to dneska střílely jeden gol za druhym :cool: gratulace, stačí ještě jednou vyhrát a pohár je doma :cup: tak draci nepokažme si to, jsme ve skvělé formě :cinka:

:!: :!: DOTOHO DRACI UŽ JEN JEDNA VÝHRA :!: :!:
:champions: :vitaz: :ejha: :pivo3: :oslava: :yahoo:
:vitaz: :vitaz: :vitaz: :vitaz: :vitaz: :vitaz: :vitaz: :vitaz: :vitaz:
:groupwave: :winner1: :fan: :fan: :fan:

Obrázek

Výhra v KTL 2008 - 2009

:arrow: :arrow: Obrázek :yes: :yes:

:taptap: :taptap: :taptap: :taptap: :taptap: :taptap: :taptap:
Gratuluji :taptap: :thumbsup2: :taptap: :poklona2:
Ani nevite chlopi :D aky som na Vás hrdy :yes:
Hoc u niektorych tiperov neboli oblubeny hlavne Ruzomberčania, pre ich neaktivitu na fore, objavili sa aj negativne nazory na Rozika, ale timy tipmi ste si to absolutne vynahradili.
Raz darmo, kolkokrat je lepsie kvalitne sa sustredit na tipy a zachovat bobrika mlčania :lol: to plati jednoznacne o fearovi a tybycekovi.
Velmi som to želal Exovi, chudak :D kolkokrat bol v strese, hlavne v pripade feara, kedze to je velky milovnik barov a nocneho zivota a neraz sa zabudol v 5 hviezdickovom alebo celu noc stravil na zachode :oslava:
Obdivuhodne je aj to, ze aj v trojici hlavne v uvode play off sme dokazali ziskavat dolezite body a uz na Falconov bola myslim len jedna absencia a na finale uz komplet sustredenie aj u feara, sak motivacia jak hrom :oslava:

Prijmame gratulacie aj z inych timov :lol2: :lol: Zatial vše
kam a kedy si mozem prist pre podpis :D na autogramiadu
WildCelt píše:kam a kedy si mozem prist pre podpis :D na autogramiadu
No to si příjdeme my k tobě :yes: skvěle si soutěž šéfoval máš největší zásluhu my jsme jen players kterým to vyšlo

Velký dík patří i dalším osobnostem fora :good: Arek,Cepi,Chester,janik :good: super soutěž
WildCelt píše:kam a kedy si mozem prist pre podpis :D na autogramiadu
Autogramiáda sa bude konat na Výhybke pri zeleznicnej stanici :lol:
Tak Derryle kamaráde vyšlo nám to :oslava: díky za podporu :yahoo: :yahoo:
pani ohladom trofeji som ja tou najkompetnet (aa kua to je slovo :D mf no ved viete co tam malo byt, si doplnte :lol2: osobou, takze vse podstatne budeme riesit prostrednictvom pm :frajer2:
poca leta :D budu trofeje na beton vo Vasich domacnostiach, resp. na policiach :cool:
Derryl píše:
WildCelt píše:kam a kedy si mozem prist pre podpis :D na autogramiadu
Autogramiáda sa bude konat na Výhybke pri zeleznicnej stanici :lol:
a mam si doniest aj pero :D ci netreba, mate
Ale neda mi samozrejme nepodakovat sa Wildakovi za skvele vyhodnotenia pocas celej sezony, pretoze to nieje otazka piatich minut, za jeho velke zanietenie pre tuto sutaz, za to, ako vymyslel cele rozlosovanie.
Dalej za skvele adminovanie Areka, cepiho a neposlednom rade aj Mr Huga Bossa :D
Za vymenovanie skvelych moderatorov Chestera a Mara a za to, ze projekt HF je kazdym rokom, mesiacom, minutou ci sekundou coraz lepsi :oslava:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES