Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Baffy píše:Gratuluji :taptap: :thumbsup2: :taptap: :poklona2:
Taky, taky, cg lidi Obrázek
cepi píše:pani ohladom trofeji som ja tou najkompetnet (aa kua to je slovo :D mf no ved viete co tam malo byt, si doplnte :lol2: osobou, takze vse podstatne budeme riesit prostrednictvom pm :frajer2:
poca leta :D budu trofeje na beton vo Vasich domacnostiach, resp. na policiach :cool:
tak cepi, ako vidim, zlepsuje sa to, uz len sem tam vynechavas nejake to pismenko :D a este tie tazsie slova ti robia problemy, ale poobede uz budes hadam ok :lol:
Připrav se Wilde bude to peklo Fans už čekají :D :D :D

Obrázek

:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
excelent píše:Připrav se Wilde bude to peklo Fans už čekají :D :D :D

Obrázek

:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
Ty vypadaj spíš jak když čekaj na vystoupení Lunetic :lol3: :lol3: :lol3:
to su asi fanynki co nejako pozabudli, ze Chesto uz nie je drak :D
ja chcem tvoj podpis exo rovno na kozu :lol2: az do krvi :D
Derryl píše:Ale neda mi samozrejme nepodakovat sa Wildakovi za skvele vyhodnotenia pocas celej sezony, pretoze to nieje otazka piatich minut, za jeho velke zanietenie pre tuto sutaz, za to, ako vymyslel cele rozlosovanie.
Dalej za skvele adminovanie Areka, cepiho a neposlednom rade aj Mr Huga Bossa :D
Za vymenovanie skvelych moderatorov Chestera a Mara a za to, ze projekt HF je kazdym rokom, mesiacom, minutou ci sekundou coraz lepsi :oslava:
K tomu sa pripájam aj ja a dakujem im za to. :good: KTL má vdaka nim skvelú úroven a každým rokom sa zväčšuje počet nových tímov a tipérov, ktorý sa do toho zapájajú.Na čom majú hlavnú zásluhu, spomínaní páni. :frajer2:

Iba jednu malú pripomienku by som dodal.Snád sa nenahnevajú, len do dalších sezon vám prajem pevnejšie nervy a viac trpezlivosti a nenechať sa tolko vytáčať niektorými jednotlivcami, ktorý vás vytočia a nespomínať tolko koniec KTL ako tomu bolo v tejto sezone, kvôli excesom niektorých jednotlivcov.Zbytočne to kazí atmosféru.Kašlite na nich. :frajer2:
excelent píše:Tak Derryle kamaráde vyšlo nám to :oslava: díky za podporu :yahoo: :yahoo:
Ako srdcovy tim, som predsa nemal inu moznosť a urcite mi date za pravdu, ze tento tim, co sa tyka osobnosti a pred play off aj kvalitou u mnohych inych tiperov povazovany v porovnani zo zostavou Derryl, Chester, Exo a Alex aj nezohratejsi a o to viac ma to aj teší, pretoze HF tu verim bude navzdy :good: a titul nam uz nik nevezme, vazia si ho falconi a vazit si ho budu aj vsetci styria jej sucasny tiperi a vazim si ho aj ja , hoc ako nehrajuci majitel :good:
A takisto som presvedceny aj o skvelom tahu na post Gma u Excelenta, ktorí tuto ulohu zvladol podla nicku :D a dokazal ze ma vodcovske schopnosti :!: pri Derrylovi a Chesterovi :lol2: sa mal od koho aj učiť :lol3:
Luto mi je mojho oblubeneho usera Chestera, pretoze viac sezon som s nim posobil v jednom time a viem, ze chcel velmi vyhrať, ale prajem mu, nech bude uz v akomkolvek time, ze ked sa to nepodari DD, pretoze obhajoba bude este tazsia, falconi vedia o com je reč,aby sa mohol ked uz nie mi, prave on aj z jeho timom tešiť z titulu :!:
Pro Wilda :arrow: Mám Dračí rukopis ten podpis ti vydrží několik století :D :D
milos76 píše:
Derryl píše:Ale neda mi samozrejme nepodakovat sa Wildakovi za skvele vyhodnotenia pocas celej sezony, pretoze to nieje otazka piatich minut, za jeho velke zanietenie pre tuto sutaz, za to, ako vymyslel cele rozlosovanie.
Dalej za skvele adminovanie Areka, cepiho a neposlednom rade aj Mr Huga Bossa :D
Za vymenovanie skvelych moderatorov Chestera a Mara a za to, ze projekt HF je kazdym rokom, mesiacom, minutou ci sekundou coraz lepsi :oslava:
K tomu sa pripájam aj ja a dakujem im za to. :good: KTL má vdaka nim skvelú úroven a každým rokom sa zväčšuje počet nových tímov a tipérov, ktorý sa do toho zapájajú.Na čom majú hlavnú zásluhu, spomínaní páni. :frajer2:

Iba jednu malú pripomienku by som dodal.Snád sa nenahnevajú, len do dalších sezon vám prajem pevnejšie nervy a viac trpezlivosti a nenechať sa tolko vytáčať niektorými jednotlivcami, ktorý vás vytočia a nespomínať tolko koniec KTL ako tomu bolo v tejto sezone, kvôli excesom niektorých jednotlivcov.Zbytočne to kazí atmosféru.Kašlite na nich. :frajer2:
TT podepisuje :-D
hezkýý,zvládli jste to a zaslouženě vyhráli :taptap: :thumbsup2: ,GRATULUJI.:smile03:
gratulujem :good:
Tak este raz gratulacia aj v tomto topicu.Zasluzene ste vyhrali draci podavali ste stabilne vykony cele PO,da sa povedat ze aj v zakladnej casti,vzdy vas potiahol iny tiper cize vyvazeny tim,zdodali ste na svojej ceste velke timy takze si trofej urcite zasluzite.Trochu ma ale mrzi ze tento najvacsi uspech DD v historii sme prepasli ja s Derrylom,zakladajuci to clenovia timu.Derryl sa na tom podielal aspon ako majitel :) Na druhu stranu ma velmi tesi ze ceny si prevezmu moji dobri kamarati fear a tybycek ktorych som na toto forum dotiahol prave ja,dufam ze mi tu cenu daju aspon chytit ked pridem na obhliadku :D Som rad chalani ze to mate prave vy,a takisto som rad ze z Exa sa stala taka vyrazna vodcovska osobnost a celu sezonu tento tim viedol vpred,klobuk dole Exo si fakt trieda.Uz pred finale som z toho nemal najlepsie pocity ze sme narazili prave na vas ale co uz stalo sa.Prajem vela uspechov do dalsich sezon draci,drzte sa ...
I ja se pridavam s gratulaci :oslava: , perfektni vykon panove, exo to jako spravny GM tahl a Derryl jistil z VIP. Jinak jsem rad ze titul zustal na vychode, ktery jasne dominuje :D Ten Allstars game byla nahoda :lol2: K vedeni KTL se myslim netreba vyjadrovat, odvedli pocas sezony vynikajici praci, zejmena Garry WildCelt :cool:
Díky všem za gratulace :cool: :bavme: :cool:

:oslava: :oslava: :oslava: Obrázek :pivo2:
Veru tak exo, kamarat moj veliky :lol2: :oslava: poradne to osláv, ved si to zasluzis a o chvilu nas caka dalsi vrchol, teda MS v hokeji, akurat, ze ty fandiš tym svojim a ja zasa svojim :lol2:
Urcite uprimne pred play off a jeho uvodom po prvej prehre z pivkarmi by na Drakov nik nevsadil ani len deravy groš :| ale vidis, s tychto borcov aj tvojou zasluhou sa stali obrovske hviezdy a tím Drexel Dragons sa opät stal rešpektovanym timom celej KTLky.
Akurat ma mrzi, ze zakladatelsky tim Evil Insiders uz dalsi rok chátra a iba preživa zo dna na den, ale ako som sa dopocul nieje vyluceny navrat jej velkej hviezdy OpenFire, ktorý sice netipuje nejak uchvatne ale ma velke motivacne klony :lol2: a Open je ako pred pár rokmi pocas najvacsej slavy Janocka v Austrii 50% celeho tímu, je to starý vajčák :D
Závěrečné rozloučení Draků s letošní sezonou

DREXEL DRAGONS ve složení :!: excelent :!: fear456 :!: Tybycek :!: Rozik ...........(část základ.časti Miloš76)

Výsledky : V základní části KTL NHL :!: 3.místo V Play off KTL NHL :!: 1.místo

Tiskový manager týmu Ferko Struhanka udělal s hráči poslední rozhovor sezony :smile03:

1.otázka: Který zápas Play off byl pro tebe nenapínavější ?
Tybycek - Jednoznacne najnapinavejsi suboj bol proti Chorche´s, o com hovori aj skore, i to, ze kazdy tim vyhral iba svoje domace stretnutia.
Rozik - Nejnapínavější zápasy byly určitě ty poslední proti týmu Fire Birds to jsem byl nervama v kýblu.
excelent - Největší drama bylo s týmem Chorche´s v tomto souboji jsme měli velké štísko.
fear456 - No urcite bolo pre mna najnapinavejsie finale.

2.otázka: Kolik času ti zabrala příprava na tipování ?
Tybycek - Co sa tyka pripravy na tipovanie, tak ja velmi rad stavkujem, takze som v obraze co sa tyka vysledkov, formy a tak dalej. No ked som isiel tipovat na HF tak som nad tipmi dlho nerozmyslal, do 5 minut som mal vzdy natipovane. Sam som sa poucil, ze cim viac spekulujem nad zapasom, tym horsie to pre mna dopadne. A urcite sa nebojim dat ani prekvapenia, teda proti favoritovi. Cize tipoval som hlavne podla formy a potom podla intuicie.
Rozik - Vždy před tipováním jsem si delal tabulku abych měl přehled v našich tipech a abych si to hned druhý den vyhodnotil.Sám jsem sledoval některé NHL zápasy a díval jsem se do tabulky abych měl přehled který tým to válí a kterému to naopak nejde.
excelent - Příprava byla dost velká trvala v průměru hodinku.Především sledování tabulek,zranění hráčů a jaké jsou šance jednotlivých týmů.Stejně jako Tybycek spolehám především na intuici.
fear456 - Nepripravoval som sa proste som natipoval.

3.otázka: Který tým NHL letos tipuješ na vítěze Stanley Cupu ?
Tybycek - Ja som fanusik San Jose, tak by som im to prial, no tuto sezonu sa v dobrom svetle ukazuje Boston, ktory by na to tiez mali. I obhajca Detroit ma velke sance. To je pre mna silna trojka, z ktorej by to jeden mal vyhrat.
Rozik - Věřím že letos Stanley Cup vyhraje Washington a myslím si že na to mají moc jim fandím a doufám že jim to vyjde.
excelent - Letos v play off fandím Columbusu myslím,že mají velmi kvalitní tým na všech postech a široký kádr,takže když se někdo zraní má jej kdo kvalitní nahradit.Samozřejmě potřebují také hodně velkou dávku štěstí.
fear456 - Tak fandim Devils takze dufam ze to aj vyhraju.


Poslední zpráva:
Vedení týmu přebírá opět jeho majitel Derryl který rozhodne o jeho další budoucnosti,případně o složení týmu na příští sezonu.
:vitaz: :juchu: :winner1: !!Uz ho mám doma!! :winner1: :ejha:
Obrázek
:yahoo: :vitaz: :vitaz: :winner1: :winner1: :winner1: Slavné Trofeje KTL :winner1: :winner1: :winner1: :vitaz: :vitaz: :yahoo:
Obrázek

:thumbsup2: :taptap: :taptap: :thumbsup2: :taptap: :thumbsup2: :thumbsup2: :taptap: :taptap: :thumbsup2: :thumbsup2: :taptap: :cze:
exo gratulujem :good:
aj ked v prvom rocniku bol GM Open, troška sa nam niekto sekol :lol2:
Pripájam sa :good: Exo, bodaj by ti to vydržalo stále, kde si, tam su úspechy :!:
Nech žije Exo :oslava: Velká postava aj človek celeho HF :clap:
Tak vás chalani opoustím. Odcházím do AS..Tak se tu drzte a hodne stestí v novej sezone :cool: :smile03:
Sezona 2009-2010

Po tom, ako tim ziskal titul, ktorý si zasluzenymi kvalitnymi vykonmi a stupajucej forme hlavne v play off kde forma gradovala sa aj napriek tomuto rozhodnutiu udeju zmeny a dost citelne v time.
Kedze tim ostal bez GMa a hrozilo, ze bude pauzovať od novej sezony, to nenechalo chladnými pár ludi, nastali dlhe rozhovory a rokovania čo vlastne dalej s timto stale jednym z najstarsich timov KTLKy.
Poziciu GMa bude vykonávať Dean osoba, ktoru dianie v KTLke narozdiel odomna tak chytilo a tak sa do toho vžil, že som presvedceny, ze poziciu GMa si zasluzi, navyse uz v time posobil.
Jeho dalsimi spoluhracmi, ktorych si vybral su Kajo jeden z najlepsich tiperov v historii, ktory pokial ho obchadzaju zranenia patri k najlepsim hracom celej KTLky.
Ako treti člen bude spolahlivy a večne alkoholom naliaty :lol: Selly, ktory sa vypracovava na špičku medzi tipermi.
Meno štvrteho člena je zatial prisne utajene a pracuje na nom samotny novozvoleny GM.

Hovorca timu Feri Struhanka zatial novu zmluvu nepodpisal, ale silno presilno sa pracuje na jeho podpisani.
Meno sponzorov oznami samotny GM v najblizsich dnoch.

Kód: Vybrat vše

http://ktl.hokejforum.com/index.php?option=com_content&task=view&id=70&Itemid=1
jančiho a cepikove nazory su toho dokazom, ze zmena a rapídna prisť musela :!:
Tolko z mojej strany a zostávam s pozdravom.
Dalsia novinka: pripravuje sa aj stránka timu Drakov, ktora medzicasom fungovala ale v čase finančnej krizy sa znizovali náklady :lol2: ktore sa ale po oznameni noveho mega sponzora obnovia a stranka bude znova funkcna.
Len pár minut po tychto novinkach byvaleho GMa a snad aj oporu vtedajsieho timu spred 2 rokov :lol2: sa podarilo ziskat aj informacie z najtvrdsieho ultras timu Drakov.

Johny Rambo jeden z najtvrdieho jadra
Ku*va dobre zrobili, šak niektorym hracom som nevedel prisť na meno, po odchode jeho najvacsich hviezd Chestera a Derryla to šlo len dolu vodou, mi sme vždy silno fandili a nevahali dať ani posledne lóve na nasich milačikov, konečne majitel Krupp dostal rozum.

Pišta prezyvany Nabrusena Žiletka
Tazko sa mi k tomu vyjadrovať, ale pamatam si hlavne na Kaja este ked hral v time FB a bol tam najvacsou oporou, hlavne na neho sa teším.

Arnold Hromozvod
Miloš bol srdciar timu, ked je Derryl hnily asi zarobil tolko, že mu to staci do penzie, tak snad sa novy GM osvedci, ale ja si mylsim, ze to bude tazke nahradiť hlavne Derryla a Chestera, pretoze ziadny GM tak dlho nevydržal, ja som mal v oblube hlavne Chestera.
Zvedavy som na Sellyho ci ustrazia tie jeho nočne ulety.

Gejza Dohlavyudereny
Sklamal ma hlavne Derryl, prečo sa ani po roku nechce vratiť do timu? Ved keby prisiel on, ostane Exo, mozno sa vrati Chester a mozno naláka aj Alexa a to bol sakramenstky nadupany tim.
Ale na Milosovi si cenim, že v tejto tazkej situacii kedy timu hrozila pauza sa toho chce ujať a zostavu si zatial nevybral špatnu, ved Kajo je legenda o Sellym toho moc neviem, zatial som jeho vykony moc nesledoval, pocujte a nevrati sa fakt ten Derryl ako stvrty tiper?


Feri Struhanka ktory dostal 30 euro na den za sprostredkovanie rozhovorov :!:
Ked bude stranka novy GM bude novinky davať hlavne tam.
Ked DD hrozil zánik ,došli za mnou moji fanúšikovia z čias pôsobenia v tíme Drakov a poprosili ma, nech sa toho ujmem.Ich deti a kamaráti by nemali kam chodiť za športom a flákali by sa iba po hospodách a nevestincoch. :D :) Dali sme hlavy dokopy so spolumajiteľmi Kentu a rozhodli sme sa po dlhých a búrlivých debatách pre rokovania s majiteľom Drakov Derrylom a zvyšnými členmi vedenia a dohodnúť sa na projekte na základe ktorého by sme prišli do tímu Drexel ,stabilizovať Drexel Dragons a udržať ho na mape KTL.Našli sme u nich veľké pochopenie pre našu spoločnú vec a ceníme si ich ústretovosť s ktorou na rokovaniach vystupovali a ktorým výsledkom bola dohoda,ktorou nás povereli vedením tímu bez nejakých veľkých podmienok a dali mi voľnú ruku na základej ktorej som si mohol vybrať tím spolupracovníkov ktorému verím a s ktorým sme spoločne vybudovali zdravé základy novému tímu v KTL Hockey Kentu. :thumbsup: Preto som si so sebou zobral časť najbližších kolegov nielen z radov tipérov, ale i dalších pracovníkov Kentu , ktorým dôverujem a majú skvelé tipérske,hovorcovské,manažérske i ľudské kvality a na ktorých sa môžem absolútne spolahnúť. :thumbsup: A s ktorými ten úkol bude jednoduchší ,ako keby som začínal úplne na zelenej lúke s novými ľudmi. :thumbsup: Za to im veľmi ďakujem. :good:

Kajo je skvelý chalan a už 2 sezónu moja pravá ruka, je skvelý tipér, ktorý patrí dlhodobo k elitným tipérom KTL, kolega a skúsená,rešpektovaná persóna KTL, ktorý už toho vo svojom tipérskom živote preskákal veľa a pred touto náročnou úlohou, sa mu nohy nerozklepú. :thumbsup: Selly toho za sebou toľko nemá, ale je to tiež veľmi kvalitný tipér, ktorý sa derie medzi elitu v KTL,skvelý chalan , ktorý zažil ťažké časy v bývalom tíme Famiglia Corleone, kde boli veľké problémy s disciplínou tipérov a nezlomilo ho to a uchoval si zmysel pre humor napriek tažkým časom a práve takýto typ tipéra by každý GM chcel mať vo svojom tíme.Som rád,že šli do tohto projektu na záchranu tímu Drakov so mnou. :thumbsup: S nimi bude radosť tipovať a verím ,že budeme skvelo spolupracovať a doplnať sa.Na 4 tipérovi ešte pracujem.

Verím,že nový GM Kentu Alex ktorý bude mať premiéru na poste GM ale v KTL už toho preskákal veľa, je rešpektovanou osobou na HF, ktorý je skvelý ako človek i tipér si s náročnou úlohou vybudovať nanovo tím Kentu a dať mu perspektívu do dalších rokov poradí a bude skvelým GM. :thumbsup: O tom ,že som vybral správneho človeka ktorý dokáže tím stabilizovať a zaručí mu veľkú perspektívu nepochybujem. :thumbsup: Verím,že oba tímy budú skvelo fungovať a budú patriť k najlepším tímom KTL. :thumbsup:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS