Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

arek píše:
AndyF píše:Myslim, ze Joe cekal spis neco take:
vsimli ste si to logo dole? :jn:
ne
Vsimli ste si, ze vsetci pisu len do nasho topicu? Nechcem si namyslat, ale s ikonami v time ako je Joe ci ja, sme najoblubenejsi tim v lige :cool:
arek » Sob Mar 15, 2014 7:23 pm píše:
AndyF píše:Myslim, ze Joe cekal spis neco take:
vsimli ste si to logo dole? :jn:
si premenoval tím ty analfabet? :jn:
AndyF » Sob Mar 15, 2014 6:40 pm píše:Myslim, ze Joe cekal spis neco take: Obrázek
v poslednej dobe som skôr na bloncky :jn:
kajo píše:Vsimli ste si, ze vsetci pisu len do nasho topicu? Nechcem si namyslat, ale s ikonami v time ako je Joe ci ja, sme najoblubenejsi tim v lige :cool:
oblubenostou sa nevyhrava a aj o tej by sa dalo dost polemizovat ale aj zla reklama je reklama, ze? :-D :jn:
Ta sra*ka v Montreale nas zarezala :censored: keby ti ko*oti udrzali trojgolovy naskok tri minuty pred koncom, tak vyhrame. Alebo keby nedostali vyrovnavajuci gol v poslednej sekunde :grc: Fakt nam nie je sudene, chodte vsetci do <> (to sa netyka spoluhracov samozrejme)
Kříž na MTL-OTT je vždycky tutovka. :ciga: :sarcasm:
:ban:
ja to môže otrtkať :(
OTT-MTL uradovalo na vsech frontach :grc: https://www.tipsport.cz/ViewUsersTicket ... 0A&popup=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Myslim ze zbytocne hladat taketo veci akurat to viac nastve. Pomerne casto sa da najst zapas ktory by zmenil celkovy vysledok. Je to proste aj o stasti.
to nie je o šťastí, to je o prekliatí v play off, toto nie je normálne, aby dlhodobo najlepší tím KTL nepostúpil jediný raz v po ďalej
Nezvládáte tlak v play-off. :hmm:
Joe S. píše:to nie je o šťastí, to je o prekliatí v play off, toto nie je normálne, aby dlhodobo najlepší tím KTL nepostúpil jediný raz v po ďalej
vlani aj predvlani ste sli do PO z 5. miesta. To mi nepripada ako dlhodobo najlepsi tim KTL.
Joe S. píše:to nie je o šťastí, to je o prekliatí v play off, toto nie je normálne, aby dlhodobo najlepší tím KTL nepostúpil jediný raz v po ďalej
buduci rok sa premenujte na San Jose
arek píše:
Joe S. píše:to nie je o šťastí, to je o prekliatí v play off, toto nie je normálne, aby dlhodobo najlepší tím KTL nepostúpil jediný raz v po ďalej
vlani aj predvlani ste sli do PO z 5. miesta. To mi nepripada ako dlhodobo najlepsi tim KTL.
Dristas.
a kajo by sa mal premenovať na Bruce Boudreau
Ja toto ale este nevzdavam..pokial nevyhrali 4 dni, este zijeme :!: Teraz uz treba ist na hranicu rizika no...
Joe S. píše:to nie je o šťastí, to je o prekliatí v play off, toto nie je normálne, aby dlhodobo najlepší tím KTL nepostúpil jediný raz v po ďalej
Dlhodobo ? :lol:
Prvy bod doma. Mozme zan podakovat Redymu, ktoreho tipy som kopiroval (a este dva upravil, ktore mal Redy povodne dobre :hroza: )
:hop: vyborne chlapci, vidim ze moja rada.---palenka zabrala :D
:sok: ešte žijeme
Zrazu aj mame o co bojovat a mame aj co stratit :hmm: Dnes je vela zapasov, klucovy den :!:
petrik píše:Tomu sa povie zle nacasovana forma – peakujete prilis skoro a do konca PO vam to nevydrzi… ;)
Ja som sa vas v dobrej viere snazil varovat uz pocas posledneho kola ZC ze formu necasujete prave najlepsie, to ste ma vysmiali a nebrali vazne… :neviem:

Ale tak dufam ze ak sa podari postupit nam tak to nejakym zazrakom dokazete tiez aby sme s vami mohli v 2. kole pozametat lad osobne :petrik:
Ja si myslim, ze ak dnes vyhrame, tak postup si ujst nenechame. Dnes su ale take zapasy, ze bud totalne vybuchneme alebo zahviezdime :nervozny:

Teraz ale moze ten druhy den s*at este viac, keby natipujem a mam 6bodov, mame teraz 2 matchbally my :(
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES