Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

chlapY pozor, vo štvrtok začíname play-off, dovtedy natrénujte a od štvrtka musíme byť 100% v tipovaní (nastavte si pre istotu pripomienku na telefóne na každý deň, že treba natipovať KTL). Zatiaľ to vyzerá, že našim súperom budú arekovi analfabeti :petrik: iba žeby som ich práve jinxol :jn:

PS: kajo, mysli aj na nájazdy
chlapY dnes začíname s analfabetmi, nezabudnite, pls, natipovať (redy, kamil) :jn:
a hneď prvý deň sme doplatili na nedisciplinovanosť v tipovaní :cry:
Joe S. píše:nedisciplinovanosť
Nechapem ako sa stalo, ze tie dva zapasy mi nezobralo...preco by som zapasy v strede vynechaval? Tie prve som buhuzial o par minut nestihol, ked som zistil, ze sa zacali 0:00 :verysad: to je chyba, tam sa vyhovarat nie je na co.
No, myslím, že je čas začať hrať trochu aktívnejšie smerom dopredu. Alebo niečo. :nervozny:
dneska skvely takticky vykon :lol2:
I know that feeling... :moj:
Joe S. píše:chlapY dnes začíname s analfabetmi, nezabudnite, pls, natipovať (redy, kamil) :jn:
:giggle: :golf:
Obrázek
WTF? vysvetlí mi niekto, čo sa vlastne stalo?
We suck, to sa stalo.
AndyF píše:Obrázek
Wait - co ma rozlucka najvacsej legendy golfu vsetkych cias Arnolda Palmera (ktory mimochodom nedavno zomrel) za potlesku tisicok divakov spolocne s neslavnym koncom jasteric v tohtorocnom PO KTL ? :neviem:
ta co, ideme hrať v ďalšom ročníku, či nie? :hmm:
ChlapY, už o pár dní to vypukne, tak využite víkend na doladenie formy :oslava: a poriadne popracujte na fyzickej kondícii, čaká nás dlhá a náročná sezóna a ak chceme byť úspešní, nesmieme nič podceniť
Joe S. píše: ak chceme byť úspešní, nesmieme nič podceniť
V tom případě nechápu, proč máte v týmu pořád ty čtyři stejný analfabety. :neviem:
dejf píše:
Joe S. píše: ak chceme byť úspešní, nesmieme nič podceniť
V tom případě nechápu, proč máte v týmu pořád ty čtyři stejný analfabety. :neviem:
aby sa mohol piaty analfabet na to pýtať :serus:
CHLAPY, Dnes začíname, nezabudnite natipovať :!: :!: :!:
začiatok kola celkom zvládame (až na sobotu, či ktorý deň to bol, čo sme sa prepadli), akurát je to tak vyrovnané (samozrejme až na loserov z Blue Analfabets), že jeden deň môžeme byť prví, ako aj tretí od konca :nervozny:

Tak len tak ďalej :good:

PS: aj v individuálke je to celkom dobré, iba Redy má pomalší štart :giggle: ale radšej začať zľahka, ako to napáliť na úvod a potom byť bez šťavy
Lukáš, Redy, výborne, väčšinou v týchto málozápasových dňoch zvykneme strácať, ale dnes fullhouse, čím sme potvrdili 4. miesto a trochu sa priblížili konkurencie :good:

Dúfam, že prvé kolo aj skončíme najneskôr tak, ako sme (4. pozícia je na rozbeh fajn)
Joe S. píše:Lukáš, Redy, výborne, väčšinou v týchto málozápasových dňoch zvykneme strácať, ale dnes fullhouse, čím sme potvrdili 4. miesto a trochu sa priblížili konkurencie :good:

Dúfam, že prvé kolo aj skončíme najneskôr tak, ako sme (4. pozícia je na rozbeh fajn)
jinx jak sviňa :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3:
Joe S. píše:
Joe S. píše:Lukáš, Redy, výborne, väčšinou v týchto málozápasových dňoch zvykneme strácať, ale dnes fullhouse, čím sme potvrdili 4. miesto a trochu sa priblížili konkurencie :good:

Dúfam, že prvé kolo aj skončíme najneskôr tak, ako sme (4. pozícia je na rozbeh fajn)
jinx jak sviňa :bitka3: :bitka3: :bitka3: :bitka3:
klasicka rookie mistake :hehe:
vidno ze si na pozicii GM novy...

my skuseni GM veterani vieme ze kolo sa ma chvalit az po vyhodnoteni posledneho dna (aj preto je v nasom topicu momentalne mrtvo) :ciga:
Stejně mrtvo jako po prvním kole Play-Off. :jn:
petrik píše: klasicka rookie mistake :hehe:
vidno ze si na pozicii GM novy...

my skuseni GM veterani vieme ze kolo sa ma chvalit az po vyhodnoteni posledneho dna (aj preto je v nasom topicu momentalne mrtvo) :ciga:
analfabet, ja som bol GM ešte v čase, keď ty si si káčera ťahal po dvore :nono:
Joe S. píše:analfabet, ja som bol GM ešte v čase, keď ty si si káčera ťahal po dvore :nono:
tak ja ti hadzem “zachranne koleso” aby si to mohol zvalit na vlastnu neskusenost a ty sa zacnes bit do prs ze kdezeee, ja nie som neskuseny, ja som proste blby…
no ked myslis… :neviem:
chlapY, nezabudnite, že zajtra začínajú zápasy už o 18:30
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO