Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak 10.kolo dopadlo bohuľel katastrofálně :o
Nemá smysl přílią komentovat tento nepovedený výkon který znamená ztrátu prvního místa v tabulce týmu.

Výsledky:
Alex - 1 bod
Chester - 1 bod
Derryl - 0 bod
excelent - 0 bod


Vąichni uľ znají příčinu tohoto neůspěchu byl přece pátek 13

Majitel klubu velectÄ›nĂ˝ pan Krupp neváhal a najmul do tĂ˝mu z Bolivie známeho mága Ostennola StartĂ©ra kterĂ˝ by mÄ›l naÄ…emu tĂ˝mu DD vykouzlit dostatek energie k správnĂ©mu tipovánĂ­.Obrázek

vidim, ze by sa mala vytvorit dopingova komisia na kontrolu pouzivania nedovolenych prostriedkov u tipujucich hracov 8) :lol:

V 11 kole zaĂşradovala opora tĂ­mu Derryl, zo ziskom velmi sluÄ…nych 9 bodov, dalsi ÄŤlenovia tĂ­mu uÄľ tak uspeÄ…nĂ­ neboli ked Chester ziskal 6 a Excelent a Alex 5 bodov,
Nastastie sa uľ 10 kolo nezopakovalo, ktoré bolo dolova prepadák!
MoÄľno pomohli aj rady sekretárky Ildiko Hromozvodovej u ktorej bol tentokrat najdlhsie Excelent, kto vie ÄŤi si bol len po rady Obrázek ale po slubnom zaÄŤiatku a velkej oslave pred pár dnami Obrázeknám nejako stagnuje ÄŤo si vÄ…imol aj repotrer Feri Struhanka, ktorĂ­ ho nazval vahanom Obrázek.
Hned po pár minutach ako sa to dozvedel GM Derryl tak mu pohrozil, Äľe este raz taketo slová pouÄľije a potom bude Obrázek
Feri Strúhanka je vsak najlepąím reporterom v sucasnosti a je to jeho práca a ľivobytie takľe tie slova Derryla sa ho velmi dotkli!
Velectení majitel tímu a mocní magnát Uwe Krupp za dnesni vykon pochválil GM tímu Derryla, ale nazabudol mu poveda», ľe taketo výkony očakava aj v dalsich kolách.

Bodovanie v 11 kole
Derryl 9 bodov z 13 zápasov
Chester 6 bodov z 13 zápasov
Excelent a Alex 5 bodov z 13 zápasov

Pre tĂ­m v 11 kole vybojovali body
Derryl 9 a Chester 6 spolu 15

Medzi jednotlivcami
Derryl 31 bodov zo 71 43,66% uspeąnos»
Excelent 28 bodov zo 71 39,43% uspeąnos»
Chester 28 bodov zo 71 39,43% uspesnos»
Alex 27 bodov zo 63 42,85% uspeąnos»

V 12 kole kde sa hral jediný zápas zvládol bravúrne Derryl zo ziskom 2 bodov, čiľe povinnos» si splnil!
Jeho dalsi kolegovia tentokrat nebodovali a navyÄ…e sa chytili Evilovci, ktorĂ­ ziskali o 2 body este viac kedÄľe bodovali aÄľ dvaja jeho hraci!,

Bodovanie v 12 kole
Derryl 2 body z 1 zápasu
ostatní 0 bodov z 1 zápasu

Pre tĂ­m v 12 kole vybojovali body
iba Derryl 2 spolu 2

Medzi jednotlivcami
Derryl 33 bodov zo 72 45,83% uspeąnos»
Excelent 28 bodov zo 72 38,88% uspeąnos»
Chester 28 bodov zo 72 38,88% uspeąnos»
Alex 27 bodov zo 64 42,18% uspeąnos»

V 13 kole si vąetci jeho fanúąkovia museli po stretnutí poveda», eąteľe máme v tíme Derryla, ktoreho opa» vyprevadzali mohutným skandovaním.
Tento hrac zĂ­skal sluÄ…nych 5 bodov zo 6 zápasov, bohuÄľial z formy su ostatnĂ­ traja spoluhraci :cry: kedÄľe Alex a Chester ziskali 2 body a najvacsi »ahĂşĹ

14.kolo -Chester -2b,excelent -2b,Alex -1b,Derryl - 1b
15.kolo - Chester - 4b,excelent - 4b,Derryl - 2b,Alex - netipoval
16.kolo - excelent - 3b,Chester - 2b,Alex - 2b,Derryl - 0b


V celkové tabulce týmů Drexel Dragons na 3.místě 105 bodů


V hodnocení za poslední tři kola je třeba upozornit na lehce se zlepąující výkon některých borců týmu DD.Bohuľel se moc nedařilo Derrylovi který ztratil skvělou formu.

ReportĂ©r Feri StrĂşhanka >>>>>> zde na snĂ­mku Obrázek
udělal rozhovor z jedním fanouąkem týmu Drexel Dragons :

Feri-jste spokojen s výkonem týmu?
fanouąek-no moc jim to nejde občas na ně nadáváme

Feri-Kolikáté místo očekáváte,ľe tým dosáhne?
fanouąek-je to jasné určitě vyhrají ,protoľe jsou nejlepąí a těľko je někdo překoná aľ se dostanou do té správné formy tak určitě získají titul!!!

Feri-Který tým můľe skončit na druhém místě za Drexel Dragons?
fanouąek-těľko tipovat je to dost vyrovnané,ale je jasné,ľe DD budou mít velký náskok

Feri-dĂ­k za rozhovor.
fanouąek - nemáą zač Feri a pią o DD jen samou chválu nebo dostaneą do drąky.
Obrázek

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: ten Feri to je ale lama :lol:
Skvely rozhovor, diky kolego, ľe si nám ho sprostredkoval, kedľe si si ho nahral na diktafón :D
Moja forma je teraz otrasna, tak ako som podaval excelentne vykony tri kolá po sebe tak teraz som posledne tri kolá totalne sklamal, ale kurnik aj z NHL a jej vysledkami :x

Ospravedlnujem sa tímu, ľe som totalne prepadol v tomto kole, konkretne 17, najhorsie na tom je, ľe som veril Openovi, ktorí si zápasy pomylil doma vs vonku, mohol som ma» 3 body namiesto 0 a mi nie 5 ale 6 bodov, nabuduce uľ verím iba sám sebe, to je naistejąie a najlepąie!

Skvělé ! Alex dneska jsi zabodoval perfektně

GRATULACE :thumbsup2: :taptap: :thumbsup2: :taptap: :thumbsup2: :taptap:

Aj ja gratulujem,alex nas katapultoval na prve miesto v tabulke,cize konecne sme tam kde patrime a polepsil si aj v tabulke jednotlivcov.Len tak dalej alex :wink: :wink:

ej veru Alex si odo mna dneska zasluĹľi toto :poklona: :poklona: :poklona:

Rusky plynarensky koncern Gasprom vstupuje od 12.11.2006 do klubu Drexel Dragons

Majitel Uwe Krupp dnes skoro rano vypovedal zmluvu z Telefonicou, ktora nesplnila ocakavania tohto silneho klubu a hned rozhodil siete a skontaktoval sa zo svojim agentom Imrichom Prdišbulom a dohoda v tomto okamihu uzrela svetlo sveta.
Zmluva znie na 1 rok.

Dolupodpisany hovorca tĂ­mu Ivan Ninaj

Majitel tĂ­mu Uwe Krupp zaroven Ĺľiada, aby si logo hlavneho sponzora dal kazdy jeho ÄŤlen.
Zaroven chváli tím za dnesny vykon a ocenuje skvely vykon Alexa.

Chalani,diki,za gratulacie,ale musim povedat,ze bolo na case.Naozaj mi to teraz nejde a som rad,ze sa mi aspon toto podarilo.Verim,ze este nejak podobne zaziarim a spolu a hlavne s vasimi skvelymi vykonmi vyhrame!!!!!!!
P.S.Asi ste to s tymi gratulaciami prehnali.Teraz som "vychytal" dalsiu nulu :) :oops: :oops:
GO Dragons GO!!!!!

Po hodoch byva bolenie brucha.A ja mam zda sa poriadne krce.Ak som dobre pozeral,tak zasa som chytil nulu.A dve nuly vedla seba,hmmm.... :oops: :oops: :oops:

Alex píše:Po hodoch byva bolenie brucha.A ja mam zda sa poriadne krce.Ak som dobre pozeral,tak zasa som chytil nulu.A dve nuly vedla seba,hmmm.... :oops: :oops: :oops:
Dnes boli otrasne vysledky kolego.
Taka Florida, tak tĂş som ÄŤakal ako najvacsiu istotu a vidis :(
Ottawa je tieĹľ nejako z formy a podla mna aj toto bolo prekvapenie.

Výsledky to byli opravdu dost divoké :o ,ale náš tým tentokrát podržel Chester za což zaslouží velkou pochvalu od majitele a pár litrů benzínu zadarmo :lol: :lol: od nového sponzora.

Super tipování CHESTER :taptap: :thumbsup2: :taptap:

excelent píše:VĂ˝sledky to byli opravdu dost divokĂ© :o ,ale náš tĂ˝m tentokrát podrĹľel Chester za coĹľ zaslouží velkou pochvalu od majitele a pár litrĹŻ benzĂ­nu zadarmo :lol: :lol: od novĂ©ho sponzora.

Super tipování CHESTER :taptap: :thumbsup2: :taptap:
Presne ako vravíš, jednoznačne treba suhlasiť, keby nebolo Chestera tak sme pekne povedane v háji, lebo ani môj 1 bod by moc nevyriešil.
For Chester: dneska možes prisť k majitelovi Kruppovi a on ti vystaví šek od nasho noveho hlavneho sponzora. :D
Alex a Chester novy sponzor Ĺľiada, aby ste si ho umiestnili k banneru!

Chalani volako zanedbavate tuto temu som si vsimol :?
To neni dobre,musite sa polepsit vratane mna :D
Dnes sa stal zazrak a zadarilo sa mi,to sa nestava tak casto,dufam ze sa to tuto sezonu este zopakuje :D

Skvele Chesty.To je prave sila nasho teamu.Vzdy za kamosov-kolegov potiahnu ini a preto sme stale na cele KTL!!!!GO Dragons GO!!!!!

Chesty: ved ty si už davno mal byť na fore každy den, a niečo zaujmave písať. Dufam,že ten net už mas na správnom mieste :cool:
Veru nepíšeme tak často do našej témy, za to mame ine zdroje na to :lol:
all:V tomto musim pochvaliĹĄ tym Best Bibbers, jeho fanuskovia su informovany o tĂ­me neustale :D
Vždy je predsa doležite v našom tíme ked sa niekomu nedarí aby potiahol iní kolega, v tomto suhlasim a je to tak už od jeho sameho začiatku, ale mame zdatnych superov v podobe Evil Insiders.
Ice Cats po odchode skveleho tipera Kuka podla mna (ale možem sa mýliť) by už tak casto prve miesto okupovať nemali.
Kupili za to talenta Tomiho a to je velka neznama.
Takisto si myslim, že keby nemali Steelers takí nevydareny uvod tak tiež patria k favoritom, v LM nás o tom presviedcaju aj ked je skoda, že sa to tipuje už len individual.

Chalani,stratili sme vedenie. :( Ale je to stale velmi tesne a vyrovnane.Teraz musime zabrat a pokusit sa o trhak.Rozhodujuci.Kvalitu na to mame.Uz len trocha stastia a normalnych vysledkov :) GO DRAGS GO!!!

Exci,dnes si exceloval!!!Super vykon!!!Stale si udrziavame tesny naskok.GO DRAGS GO!!!!!

Alex píše:Exci,dnes si exceloval!!!Super vykon!!!Stale si udrziavame tesny naskok.GO DRAGS GO!!!!!
Dík Alex za pochvalu.No konečně jsem zas jednou dobře zatipoval :D snad né naposled.Ten souboj EI je opravdu napínavý tak musíme zabrat.GO DRAGS GO !!!!!!

Ako ste si všimli, velke rošády sa deju v tímoch, presne o 20h34min a 25 sekunde :D sa upiekol aj v našom time zaujmavy mega prestup.
Alex ide na hosťovanie na 30 kol do najstarsieho timu v sucasnosti Evil Insiders, práva na neho vsak vlastni stale tím Drexel Dragons.
No a do násho tímu ide rovnako na hosťovanie na 30 kôl skvely tiper a hrac top desiatky Eman22

A nás vyslany reporter Feri Struhanka už vyspovedal tipera Emana

Ste prekvapeni touto vymenou
Ani nie, dnesny den je velmi bohaty na prestupy, a nejedna zmena sa este moĹľe udiaĹĄ.

Co oÄŤakavate v novom time
Samozrejme titul, podobne ako v 1 sezone, kde sa bijeme o titul prave v time v ktorom budem posobiĹĄ.

Co vravite na doslova all stars zloĹľenie noveho tĂ­mu Fire Birds
Su silny ale, za to, Ĺľe poskladali novy tĂ­m( co sa tyka poctu kvality a bookmakerov).
Kazdy ich uĹľ dava na jednoznacne prvenstvo a stym nesuhlasĂ­m, rozhodne momentalna forma.

Ako Vás privítali novi spoluhraci
Je vidieĹĄ, Ĺľe tĂ­m je dobre poskladany, su to dobre vsĹĄahy, vychadzam s kaĹľdym skvele, niekedy sa podpichneme s Derrylom na futbalovu tematiku.
Ale to patrí k športu.
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS