Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

wildak mi stale cakame inac canes :-D
vies otomz e si somnou bol u piratov ze :-D
Obrázek

kuko na najlepsej ceste spat do zostavy IC :!: :)
medik911 píše:wildak mi stale cakame inac canes :-D
vies otomz e si somnou bol u piratov ze :-D
jasne ze vieeem, yano a jeho alkoholicke vylety boli nezabudnutelneee :D :cool: ...

wild- no to som prekvapeny,ze som u vas na straanke spomenuty,to si ma potesil :cool: ... a kuko dufam,ze sa vratis k tipovania,snad si s vami este niekedy zatipujem :wink: ... a drzte sa, ved ste po FB 2. najvacsi mojho srdca sampiooon :D :cool:
Velky favorit nie len zap.konferencie ale i celej ligy. Sice este nie je jasne zlozenie do bud sezony, ale finale ZK by im nemalo ujst.
maro .....neda mi jednu otazocku ...ty niesi nahodou marek85 ?.......

ale no tak IC su vzdy favorit :D
Este je zavcasu na nejake tie prognozy, este vobec nie su zname zlozenia timov v buducej sezone a jej samotny system, takze brr brr.

Co sa tyka nasho timu, urcite chceme pokracovat v tom trende coraz lepsich vysledkov ako tomu bolo v poslednej dobe, ale bude to velmi tazke po velmi slusnej minulej sezone...
tak sa nam to pomaly, ale isto blizi :) mesiac a par dni a zacneme s pripravou :cinka: samozrejme, ze si pripravim pred novou sezonou aj nejake to prekvapko pre tiperov tohto skveleho timu :cool:
z prostredia KTL unikla informacia, ze timy IC a MB planuju v septembri pocas pripravnych zapasov NHL propagaciu KTL na azijskom kontinente :o malo by sa jednat o miniturnaj za ucasti pravdepodobne 4-ky timov, no zatial je to neoverena informacia :ja_neviem: nasvedcuje tomu vsak nedavne pristihnutie medika ako si skusal v luxusnom butiku v bezovciach kimono site na jeho mieru a taktiez wolfik pristihnuty v nemenovanej restauracii ako bojoval palickami s knedlo-vepro-zelo :D :lol3:
tak chalani jak som pozeral ze co dostal eptrik tak chcem aby tuto sezonu bolo to site s inym nazvom v rukach WILDCELTA :evil:
chalani po dlhom rozpocitavani s mojou sekretarkou som dosiel k zaveru ze WILCELT okrada nas tim velmi ale velmi ..
timto si myslim ze by bolo dobre zhodit ho z kresla GM :beee:
este stastie ze novou sezonou sa neico nvoe stane ktore nahodou sravil WILDCELT preco asi???
tento tim uz nema ani na vyplaty posledne prachy nam dali na konci sezony ...
mal som sa teraz s Wildom stretnut a mal mi dat bonnusy lenze on pisal ze uz nema nic vsetko preil je na mizine _!!!! ZHODIT :bitka3:
holt tvoja chyba medik, lemal si v kolonke ako odoslat tuke, oznacit poslat holubom a ked si mam predstavit teba so sekretarkou, ze rozpocitavate, ale chod niekam, bohvie co ste robili a ako ste dosli k niecomu takemu, ze okradam tim, toto bude mat este riadnu dohru, no ved to skus, navrhni moje odvolanie...

:x
aaa navrhujem
KTO JE ZA ODVOLANIE WILDCELTA??????
HLASOVANIE
1moznost. ANO
2 moznost. ANO
tak zavcnite hlasovat uz je 1 hlas ANO !!!!! moju skeretarku neurazaj :wink: :!:
btw

o financne zabezpecenie timu sa netreba bat, prichadza novy mega sponzor
dobre, toto si si po*ral u mna, kominikujem odteraz s tebou len prostrednictvom pravnika, toto sa s tebou bude tahat do konca zivota
ano prichadza a urcite si ho odithaol len preto aby si zasa mal z coho tahat prachy cooooo??? zarabaj si cestne ako mi 3 ostatni kua pracou a ne okradanim!!!!
WildCelt píše:medicek, chybas mi :D nemozeme si spolu pisat cez icq-cko :( uz sa neviem dockat, kedy ti poslem smajlika :lol2:
ktoreho smajlika? nieco na tento styl? :fucker:
nemusis hovorit ake posielaju ostatni tebe :P
wild okrada tim tak to som nevedel no idete dole vodou :thumbsdown: zachvilu nebudete mat ani na upratovacku na vasom stadione :D len tak dalej
ta co chlapy viete ake mame stanovene ciele v novom rocniku ze??? len a len vitazstvo nic ine ..>!!! zostavu neviem ani ja sam a este aj WC ma prenas dake prekvapko taks a nechajme prekvapkat :-) :roll:
Obrázek

medik prvym podpisanym tiperom IC pred novou sezonou :!: :!: :!:

As per club policy, terms of the contract were not disclosed :D

ale ono to urcite aj tak prenikne napovrch :roll:

a pre teba mam maro ponuku...
ono sa to nezda, ale v GM zakulisi jednot. timov, je, resp. bude s bliziacim sa rocnikom riadne rusno, ci husto? :D
mi nieco hovor cepi, fuuuu :ciga:
:lol3: :lol3:
v tejto teme je volako podozrivo ticho asi sa nieco chysta :frajer2:
chandler001 píše:v tejto teme je volako podozrivo ticho asi sa nieco chysta :frajer2:
veru tak, mas pravdu, podla jedneho z doveryhodnych zdrojov hodla Wild Celt ukoncit svoje posobenie v tyme IC a prestupit ku konkurencii (DD, koli hviezdym hracom Fearovi, Excelentovi a Milosovi)
Uz chce konecne zdvihnut nad hlavu pohar pre najlepsi tym KTLky a s tymom IC ze vraj velke sance na jeho zisk nema!
A poziciu GMa hodla pustiť Seabrookovi! :eek2:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES