Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

itak mne sa to viac paci ked to idde na rychle obratky :D
no tak dneska som "zahviezdil''
no nebudem ti odosielat SS ..ta to apisem tu v tipovani sa ''dari'' :-D... skoro vobec nic nevychadza ale aj to sa raz zmeni ked to bude fakt potrebovat :-) uvidime vsetko ma svoj cas ten moj este pride:-D...
medik911 píše:no nebudem ti odosielat SS ..ta to apisem tu v tipovani sa ''dari'' :-D... skoro vobec nic nevychadza ale aj to sa raz zmeni ked to bude fakt potrebovat :-) uvidime vsetko ma svoj cas ten moj este pride:-D...
jak medik rekl, tak se stalo :cool:
hosi, hlavne medik a S, s ktorymi to uz tahame spolu dost dlho, ale aj ty boss, ste skveli tiperi a tipovat spolu s vami v jednom time je skvele, sme skvely tim, viem, ze ku koncu dobre rozbehnutej sezony uz chyba iba kusok a preto ma to o to viac mrzi, ale tuto sezonu uz s vami nedokoncim

prepacte mi to

nema to nic spolocne s tymi aferkami, do ktorych som bol zapleteny, je to z osobnych dovodov

verim, ze S prevezme tim ako GM, natipujem dopredu, akonahle budete mat nahradu, tak ma dajte nahradit (mne pojde trest a hned ma mozete nahradit), pokusim sa oslovit jedneho tipera, aby ma nahradil, ak to nevyjde, dufam, ze S najde nahradu a dobojujete tuto sezonu co najlepsie, DRZIM VAM PALCE

rad sa vratim buducu sezonu
WildCelt píše:hosi, hlavne medik a S, s ktorymi to uz tahame spolu dost dlho, ale aj ty boss, ste skveli tiperi a tipovat spolu s vami v jednom time je skvele, sme skvely tim, viem, ze ku koncu dobre rozbehnutej sezony uz chyba iba kusok a preto ma to o to viac mrzi, ale tuto sezonu uz s vami nedokoncim

prepacte mi to

nema to nic spolocne s tymi aferkami, do ktorych som bol zapleteny, je to z osobnych dovodov

verim, ze S prevezme tim ako GM, natipujem dopredu, akonahle budete mat nahradu, tak ma dajte nahradit (mne pojde trest a hned ma mozete nahradit), pokusim sa oslovit jedneho tipera, aby ma nahradil, ak to nevyjde, dufam, ze S najde nahradu a dobojujete tuto sezonu co najlepsie, DRZIM VAM PALCE

rad sa vratim buducu sezonu
Ať je to cokoli Wild, tak držím palce, ať to vyřešíš a doufám, jestli o mně bude příští sezónu zájem, se zase potkáme v jednom týmu. Tuhle sezónu vyhrajeme kvůli tobě a pro tebe :!: Nevím, jak se na to dívají ostatní, ale jsem pro, aby se WildCelt nenahrazoval a my jsme zabojovali. Stejně se počítají dva nejlepší tipeři z týmu v každém kole, takže tím je to dáno. Navíc Wild ještě nějaká kola natipoval. Ale nechám to na Vašich uváženích, jsem tu jenom krátce.

AŤ SE VRÁTÍŠ SE ZDÁRNĚ VYŘEŠENÝMI PROBLÉMY a máš chuť do tipování, ti přeje BOSS!
:eek2:
tak to musia byt vazne veci ked sa vzdas atmosfery PO - pripajam sa k bossovi a zelam aby si ich co najskor uspesne vyriesil. see you next season :rozlucka:
no tak bez Wilda to nebude pravý súboj MB s IC ak sa stretneme niekde v PO,ale no čo už škoda. :(
Prúúser, Wild bude ťa škoda :verysad:
nuz co povedat..
nebude s kym pokecat na trestnej lavici v PO subojoch :D :D ..
skoda no..
Wildik :bye2: :bye2: :bye2: :bye2: :bye2:
ako vidim niekto to berie s lahkostou ze wild odide je to strata alepride buduc sezonu?? hm zamyslite sa co WIld pre KTL znamena a potom napiste ake bude PO...

a k Wildakovi..:( :( je mi strasne luto zasa ze sa stalo to co sa stalo urcite viem ze to nieje koli tym aferkam taky ty niesi urcite ... ale fakticky to je nieco vazne :( ako uz sme to raz zazili... tuto ked si odisiel tak ja to prijimam ako aj ostatny.. bude to citelna strata ako pre tim tak aj pre KTL... citelna strata bez teba to nebude take ako je.. skoda :(.. ale samozrejme toakceptujem../e..
a ak vyhrame ak vyhrame tak to bude len vdaka tebe a pre teba..
HOLD WILDAKU...
dost ma to zaskocilo :eek2:
je to poriadna rana pre tim a aj pre KTL :| musime sa s tym nejak vyrovnat, ale verim ze nas to hlavne namotivuje, tiez ti prajem Wild nech problemy vyriesis...
toho GM teda mozem poriesit, uz som nim bol nejaky ten piatok
a ohladne tej nahrady alebo nenahrady sa este dohodneme
Play-off ... na tipování jsem koukal, že je nové téma a to vidíme jenom my? Teda myslím ty naše tipy? ... Jsem z toho lehce zmaten :-)
jj iba my
Tak ty plichty :x ... medik zariskoval a super to vyšlo ... i když ty tipy na plichty, to i v reálu bylo na ho*no ... není nic horšího než plichta :thumbsdown:
chalosi wildak moj stary znami medo chcem este doplnit mara ak sa nam nepodari postupit dalej dufam ze hajit farby konferencie budete prave vy a budem vam drzat palce :thumbsup: :thumbsup: Greatest rivals but still friends forever :thumbsup:
:plac: :smutok: :oslava:

ja verim v konferencne finale...
jasne vikecaj si všetko z ica sem žalujaks sa pekne wild to neni sranda ved ty uvidis moznoo mesiac mozno o 2 ale cez leto ta isto trest neminie ja som chory s dosielim si svoje kto ma pozna osobne vie aky som kkt a ze dosiahnem co chem uvidis
KAPO, TOTO JE UZ NA VYLUCENIE Z HF :!:

a to nie, za sa to tyka mna, keby taketo nieco zacnes hocikomu vypisovat, stojim si za tym hore uvedenym


btw, vies o tom, ze toto uz moze riesit policia, sa ukludni dobre, mam ine problemy u nas doma ako riesit tvoju mafiansku rodinu :thumbsdown:
a este k tomu, neviem co zase riesis mna, toto pravidlo som ja ani nezavadzal, to som este nebol v komisii, TAKZE NAMAS NAJMENSI DOVOD UTOCIT NA MNA

ZAMKINAM
Konecne mi ide HF a tak vam mozem zablahozelat k postupu.Vy to proste na bas viete zahrat.Ak sme vas nezastavili my tak uz vas nezastavi nikto a verim ze vyhrate celu KTL.Ale aj tak to nemeni nic na veci, ze ked pojdem autom a uvidim macku tak sa ju pokusim za kazdu cenu zrazit- mozno to bude akurat medik alebo Wildo :D
No tak cicinki gratulujem k postupu,ale už sme ďalej aj my,tak pozooor :D
Ivan píše:Ale aj tak to nemeni nic na veci, ze ked pojdem autom a uvidim macku tak sa ju pokusim za kazdu cenu zrazit- mozno to bude akurat medik alebo Wildo :D
teraz prezradim nieco, co mozno vsetkych sokuje, ale ja nemam rad macky :hanba: a este sa aj bojim pavukov :scare: :scare: :scare:
Extreme7 píše:No tak cicinki gratulujem k postupu,ale už sme ďalej aj my,tak pozooor :D
uz nam obom chyba len jeden krooook a ... :fight:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES