Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

A to dieme aj vyhrat??
No jo, musíme to i vyhrát, co se dá dělat :lol:
no ak to tak beriete tak podme no čo už svami.
zdravim kolegovia ... :D
gutn taaaak xD :good: vytam ta s5 v IC po dlhej dobe
Welcome back!! :poklona2:
tak začali sme výborne :)
canesman píše:zdravim kolegovia ... :D
zdravíčko, ať slouší a vyhrajeme :-) :oslava:
tak zdravím borci,dokázali sme to, sme v ďalšom kole, dúfam, že nie poslednom 8-) .. podme mačky!
gratulace všem, ale pánové, tohle je jenom začátek a osobně to neberu jako úspěch, je to 1. kolo a uvidí se až v tom dalším, jak na tom jsme ... prosím o upozornění, až začne další kolo, abych ho zase celé natipoval ... viď Seabrooku :D
Pise sa mi to tazko, ale gratulujem.. Skoncilo sa to tak ako som to aj trosku cakal..Casto zial pukneme v prvych kolach..Vela zdaru v dalsich rokoch...
Cicky. Mám pre vás kamaráta. Len sa s ním pohrajte, alebo on s vami? To už nechám na neho :D. Veľa nešťastia v zápase s GK

Obrázek
Tak s ním si pohrajeme, že bude krotkej jako beránek :D
to je ixa :?:
boss. Natipoval si do predu? Ak nie, tak natipuj. Nech je to fajn súboj.
yzy19 ... natipoval jsem jenom den, teď mám večer vždycky do středy čas, takže to vezmeme den po dni

Oficiálně bych se rád omluvil medikovi, že jsem měl pouze 7 bodů, i když jsem mu slíbil z posledního večera 10 :oops: (Mediku fakt sorry, ale překvápko prohra WSH a pak moje blbost, že jsem nakonec nedal na NSH, i když jsem chtěl, způsobilo jenom sedm bodů :sad2: )

Nyní musím frčet, takže večer mi zase napište na ICQ, ať se na to trochu podívám ... čičinky gogogo :good:
boss píše:yzy19 ... natipoval jsem jenom den, teď mám večer vždycky do středy čas, takže to vezmeme den po dni

Oficiálně bych se rád omluvil medikovi, že jsem měl pouze 7 bodů, i když jsem mu slíbil z posledního večera 10 :oops: (Mediku fakt sorry, ale překvápko prohra WSH a pak moje blbost, že jsem nakonec nedal na NSH, i když jsem chtěl, způsobilo jenom sedm bodů :sad2: )

Nyní musím frčet, takže večer mi zase napište na ICQ, ať se na to trochu podívám ... čičinky gogogo :good:
Ale nie... Večer sa hrajú skôr nejaké zápasy. Dáke 2 tuším, tak tie by si mal tipnúť skôr...
Tak rozhodla špatná volba Columbus-St.Louis ... měl jsem tam 2, ale nakonec změnil na 1 :cry:
boss píše:Tak rozhodla špatná volba Columbus-St.Louis ... měl jsem tam 2, ale nakonec změnil na 1 :cry:
Nevadí. Aspoň je séria napínavá.
Tak se mi to líbí ... England a já jsem vypadli a přesně přišli medik, Seabrook a canesman ... to je týýýýýýým :good: :cool: :frajer2:
chlapy ja to asi balim.. moj život je momentalne na bode mrazu.. všetko sa mi ruca.. ano pomyslite si že mam 18 rokov čo sa može stat no mam na tos voje dovody. asi to tu dotipujem aa....:-(
medik911 píše:chlapy ja to asi balim.. moj život je momentalne na bode mrazu.. všetko sa mi ruca.. ano pomyslite si že mam 18 rokov čo sa može stat no mam na tos voje dovody. asi to tu dotipujem aa....:-(
medik bojuj, ja sa mam tiez rovnako, ak nie horsie :neja: :sorry:
WildCelt píše:
medik911 píše:chlapy ja to asi balim.. moj život je momentalne na bode mrazu.. všetko sa mi ruca.. ano pomyslite si že mam 18 rokov čo sa može stat no mam na tos voje dovody. asi to tu dotipujem aa....:-(
medik bojuj, ja sa mam tiez rovnako, ak nie horsie :neja: :sorry:
hm, medik, ak si zazil za posledne 2 mesiace nieco horsie ako ja, tak potom ta chapem ...ale pochybujem ...
takze S uz nechce byt GM, takze uz mam povolenie od neho, uz ho len dat potvrdit notarovi a dufam, ze potom uz mozem prihlasit IC do noveho rocnika KTL :D ale horsie je to, ze vobec jeho start v buducej sezone je otazny :neja:
IC sa uz pomaly dava dokopy

pavlik prislubil ucast
uz aj medik

a hadam to vyjde aj s S

:wawe:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS