Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Dnes o bod :thumbsdown: :?
a uz aj mna opustila forma... :| vcera som profesionalne netrafil remizu :lol: dal som akurat tam kde nebola :hroza:
je*u na to :!: :x
Seabrook píše:a uz aj mna opustila forma... :| vcera som profesionalne netrafil remizu :lol: dal som akurat tam kde nebola :hroza:
:D :D :D
medik911 píše:je*u na to :!: :x
Copak? Zase nehrajou jak ty tipuješ? :cool:
nie je to dobre, playoff sa nam vzdaluje :-(
boss píše:
medik911 píše:je*u na to :!: :x
Copak? Zase nehrajou jak ty tipuješ? :cool:
No asi nejak tak:D ta NHL je strašne skorumpovana proti nám :D
strasne :hroza:
ale nemate este na konte vysledok ako kolegovci od anjelov :giggle:
WildCelt píše:strasne :hroza:
hrozostrasne :hroza: :hroza:
WildCelt píše:
WildCelt píše:strasne :hroza:
hrozostrasne :hroza: :hroza:
Na pi*u :hroza: :hroza: :hroza:
medik911 píše:
WildCelt píše:
WildCelt píše:strasne :hroza:
hrozostrasne :hroza: :hroza:
Na pi*u :hroza: :hroza: :hroza:
Chovej se slušně nebo budeš platit do klubový kasy jak "mourovatej" :box: :frajer2:
sme totalne z formy, uz nam pomoze len zazrak...
Obrázek

ak nebude playoff, rezignujem, okamzite :!:
za 500 eury aj play off bude :lol2:
toto nie je skryty topic :D a hadam nebudem teraz rozhadzovat, co som si nehrabal :giggle:
ak nebude PO končim aj ja
bo mi to nejde vobec
tak IC zrejme caka poslednych 11 dni :verysad: smutny koniec timu :-( tak si to uzime, dotipujme to so ctou a pomaly mozeme spominat :)
koniec timu? to hadam nie :thumbsdown:
posledne miesto v tomto kole uz asi neodvratite, musite sa modlit, aby prievidzania spadli :-P
arek píše:koniec timu? to hadam nie :thumbsdown:
posledne miesto v tomto kole uz asi neodvratite, musite sa modlit, aby prievidzania spadli :-P
Neboj, nespadneme, aj keby som mal podplatit celu komisiu :D A treba si este davat pozor aj na Sharks ... A tiez dufam, ze IC neskoncia ....
vyhrali sme :)
pekne mame vitaznu šnuru :D:D
dneska by trebalo pokračovat S a WC dajte to :)
dnes vykon kola pani..tak sa mi to paci :good: seabrook respekt :respect: ale co je s bossom? :-O
Ivan píše:Neboj, nespadneme, aj keby som mal podplatit celu komisiu :D A treba si este davat pozor aj na Sharks ... A tiez dufam, ze IC neskoncia ....
uz vas MB dobiehaju a my vam uz tiez dychame na chrbat :giggle:
Omlouvám se za nenatipování :? Posledně jsem tipoval všechno, co bylo dostupné, více toho nebylo a nyní jsem na to neměl čas, ale každý den jsem na internetu, stačilo napsat :-( Ale samozřejmě to beru na sebe a je to moje vina, že jsem nenatipoval :oops:
minule sme si vybojovali postup v posledny den, moze sa to zopakovat, ale vtedy to zalezalo skor na nas, teraz skor na inych, uvidime, sanca zije...

nechcem byt 2 roky bez playoff
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS