Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

na tu... lebo by sme sice vyhrali ale nemal by som z toho radost a som radsej za tie body ktore som ziskal i ked ich bolo menej ako mohlo byt :) tak ci tak musime dnes vyhrat inak na tom nezalezi
Tak taky maly happy end na zaver a aspon delene 5. Miesto co je viac menej rovnako ako v predoslich kolach. Tak a teraz mlada krv nech ukaze co v nej je :-D
Inak prijemne prezitie vianocnych sviatkom starym aj novym clenom timu. :-)
janik :poklona2:
zabezpecil si si aj flek v all star game :good:
Ale linden mi to pokazil ked mal vykon dna :-D nechapem ze taky tiper nema tim ...

Asg beriem uz skoro ako samozrejmost ak tipujem a nemam prestavku v kariere :-D
janik píše:Ale linden mi to pokazil ked mal vykon dna :-D nechapem ze taky tiper nema tim ...

Asg beriem uz skoro ako samozrejmost ak tipujem a nemam prestavku v kariere :-D
no on tím mal asi 3 dni u Fire :wink: na začiatku tohto kola, len ho vymenil dreammer išlo tam o komunikáciu v tíme ak si dobre spomínam Rasto k nim lepšie zapadol :wink:

ale verím,že si Lindena nejaký GM nájde ,o tak dobrého borca iste záujem bude. :)

Ale klobúk dolu páni to bola jazda :wave: ,janík gratulujem k tomuto dnu i celkovému kolu aj medikovi z zvoleniu do All Stars ako jednému z 3 najlepších tipérov po polke základnej časti.
Dik petrik a Chris. Petrik jasne ze si rad ved sme porazili DD ktorych moc nemusis a vdaka tomu ste uhajili prvy flek :-) a po tom ich vyjadreni o rozpade som aj ja rad ze padli na hubu... akurat ma tak nejak mrzi ze jedina gratulacia je od cudzich a vlastny tim nejak nula bodov ani sa potesit z toho vydreneho piateho miesta. Toz uvidime aka bude dalsia buducnost
Janči neviem ako si dneska toto dokázal , ale rešpekt. :good: Gratulujem k tomu 1 miestu , ktoré si nakoniec dobojoval :) Super. u :good: len tie naše výsledky trocha prehodiť aj do toho tímu.. Trebalo by uhrať už nejaký ten úspech čo je tak min TOP 3..
Tak odpočinme si , a hurá na 5 kolo v novom zložení..
Inač chlapci sa ani nerozlúčili.. škoda no :neviem:
No zítra začína naše znovuzrodenie !! Tak dúfam, že už tie výkony budú konečne poriadne , ako sa na tento tím patria ..
Hawk hurá do toho :klobuk:
snad ste vsetci oddychnuty po sviatkoch a verim ze zaberieme hned od zaciatku aby sme potom nemuseli dobiehat :-D

HanSolo a Badhed prva utocna dvojica, medik isti zozadu a ja v brane, svoj vrchol sezony uz mam asi za sebou tak aspon pomoct v brane :verysad: :jn:
Tak prvy den celkom slusne. Musime ale makat kazdy den kedze kolo je kratne a zostava nam uz len 13 dni. Kazda strata moze byt osudna bacha na to.
prvá séria zápasov za nami, pekne potipované chlapi, tak nech sa nám tak darí aj po novom roku ... VEĽA ZDARU! ;)
Celkom spoko... len dáko som ja zaostal...
NO ale ak by sme pokračovali v takýchto výkonoch celé kolo.budem spokojný :D tak dotoh chalani
Janik ti si nas elitny utocnik tak branu nechaj na mna :-D vyborne chlapi medik nic si stoho nerob nesi sam co zaostal ja tiez :cry:
ale ja som každy den opity !!!:D to preto !!! :oops:
Som ja aledobrý umelec :roll: :slap:
Medik zakaz chlastu :-D
ALebo skôr by ho trebalo viac :D
To evidentne nepomaha :-D
Tak potom ešte viac ! :lol2:
hosi ja len jednu vec, nemozte dat traja 2 zo 4 zapasov rovnako aspon jeden tam musi aspon jeden zapas zmenit najma nechapem preco tak verite DET ktory nic nehra :slap: u chicaga to este pochopim i ked LA tiez mohlo zabodovat ale ta 1 tam bola pravdepodobna takze risknut to u troch je v poho niekedy, musime sa trosku aj sledovat a u niektorych tazkych zapasov je dobre to trosku aj takticky ponat, nie len to nabuchat ako si sam myslim a zvysok ma nezaujima inak ak to nevyjde a co tak sledujem tak nam to velmi casto nevychadza a skor na takych zapasoch zapasy prehravame ci body stracame a nie a nie sa poucit a tak aj cela sezona vyzera

ja viem ze su momenty ked clovek veri ze ten zapas nemoze inak skoncit ale to proste nieje pravda tak ked uz to tipujem posledny a hraju vyrovnany superi tak to tam supnem niekedy opacne, nemozem to vykryt vsetko, tiez neikedy prichadzam o body ale proste je to timova zalezitost a tim by mal byt na prvom mieste ak budeme 4 individuality tak to mozme rovno zabalit :-( ja viem ze zohrat sa chce nejaky cas ale ani neviem ci to trosku sledujete alebo si len natipujete to svoje lebo ani tu to moc neozilo, uz nechce byt v situacii ked len dvaja tu nieco robime a sice som bez nejakych taktizovani dokazal vyhrat aj individualku lenze timovo to nebolo dobre lenze to uz bola situacia aka bola tam som uz nejaku spolupracu ani neocakaval ale teraz ju ocakavam, takze este raz vas ziadam nepretaktizovat to ale obcas to treba aj doplnit


no a teraz vam uz prajem pekneho silvestra a stastny novy rok :!:
prepáč janči...mal som si to všimnut :wink: do buducna už na tké budem dávať pozor...
newiem kto je tu veduci timu ale jancico poznam nieje to solista hra najme pre tim som si isty ze mame na viac lem sa musime zohrat stasny novy rok vsetkym :oslava:
ak som dačo zle potipoval tak am to mrzí chlapi, ale od 29.12 až do dnes 2.1. som bol mimo internetu rozlúčiť sa so starým rokom, privítať nový a tak, takže som to musel natipovať už v nedeľu všetko.
v poho Han, zodpovedny sme vsetci rovnako a ked tipujeme posledny tak si to treba trosku vsimat, kedze si tipoval ako prvy tak nieje problem :)

dnes sme to zas zakuzlili, v druhej konferencii by sme stratili len na dva timy ale v nasej na podstatne viac skoda ze este aspon niekto netrafil co len jeden zapas :lol2: ale aspon sme nemali komplet 0, ale uz by to chcelo poriadne zabodovat lebo je to zas priemer a nieje mozne aby sme celu sezonu boli na tom stale rovnako :sarcasm:

medik, tebe zamkneme vsetok chlast a zakazeme ti vstuo kdekolvek bude nejaka pijatika lebo pozri co to s tebou robi :nono: sa nechas zahanbit Hansom :?: :lol:
cii tak to dneska je ten den ked budeme kralovat ... :D
janči no ešte dneska som fakt rozdychaval silvester... :D asi si dam pokoj trocha fakt, len to je tažke ked je zajtra piatok :neviem: :-D
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS